Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *samotna*

Singielki mieszkajace same, jak spedzacie wieczory?

Polecane posty

Prosiłam o wykasowanie moich postów na jednym z topików, a wykasowali wszystkie jak leci i ztego:) Trudno, ale nadal jestem z wami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ o proszę! wszystkie singielki miały pięknie zorganizowany weekend :) ...żadna tu nie zaglądała... i ja też :D w piątek imprezka, w sobotę wesele ...a dziś odwiedziłam babcię ...i koleżankę :D ...no a jutro do pracy :( Pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka melduje sie po weekendzie. dopiero dzisiaj nogi mnie przestaly bolec po weekendowych tancach. Ale musze przyznac, ze bylo super :) a jak u was?? Bialo czarna jak sie udala imprezka w piatek i w sobote wesele?? buzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sippelsweg > Hej :) mnie tez obie imprezki się udały :D W piątek z tańcami było oszczędnie ...dość siedzące towarzystwo się trafiło...a w sobotę nadrobiłam :D Panna Młoda wyglądała prześlicznie ... było co zjeść i co wypić ... i zespół fajnie przygrywał. Tylko jak na mój gust oczepiny trwały zdecydowanie za długo. Pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki,że taka niemrawa jestem dziś----strasznie zmęczona jestem:( a czekają mnie ciężkie i pracowite dni w mojej ukochanej pracy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam o poranku:) na zewnatrz mroz jak sie patrzy, ale jeszcze bez sniegu, ale u znajomych juz sanki powyciagali tyle im napadalo :D teraz czekam kiedy do nas dojdzie zima:) buzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszytskich odwiedzających ten topik :D Cześć sippelsweg 🖐️ u mnie też śniegu nie widać ...ale podobno gdzieś pod Suwałkami jest biało.... A ja czekam już lata!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam o barbarzynskiej porze o jakiej musze sie stawiac w pracy:(, do tego za oknem jest taki mroz, ze mozg w poprzeg staje ;(, a od jutra ma byc jeszcze zimniej i do tego sniezniej. pozdrawiam cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Cię sippelsweg bardzo serdecznie :D ja się w pracy musze stawiać o 7.15 ...też uważam tę porę za barbarzyńską! U nas z tym mrozem to względnie ...nie jest aż taki siarczysty ale brrrr... a śnieg zaczyna się pojawiać. Na razie jest go tyle co kot napłakał... Mało pracy życzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczęta ;) Jest tu która?? czyżbyście nie były już singielkami i nie spędzały samotnie wieczorów na kafeterii? ;) ja ostatnio udzielałam się troszkę towarzysko ...i na dalszą część tygodnia też mam plany :) Dziś np odwiedzłam świeżutko upieczoną młodą mamusię ;) ... i jej jednotygodniową córeczkę ;) ...ale maleństwo... dalszą część wieczoru spędzam przed kompem, jak jesteście to wpadajcie na ten topik :D Chyba, że wycziłyście jakiś inny godny polecenia? :) ;) Pozdro! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zasypało Was??? ;) ...a ja zamiast siedzieć na kafe upiekłam ciasto! ...tylko nie wyszło mi jak należy :( Dobrej nocki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka u mnie sniegu co kot naplakal, ale slisko jest jak diabli, zabkow sie mozna szybko pozbyc :( pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie zasypało na maksa, dawno takiej zimy nie pamietam, ale cudownie bo uwielbiam śnieg:) Obecnie w pracy mam inwentaryzację co ma swoje plusy i minusy. Minusy----zmęczenie bo pracy dużo, to rzecz oczywiata. Plusy----swobodna ( w miarę atmosfera, nawiązywanie bliższych kontaktów z koleżankami i kolegami z pracy). W życiu uczucuiowym straszne zawirowania, a źródłem problemów jestem ja:(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie zasypało na maksa, dawno takiej zimy nie pamietam, ale cudownie bo uwielbiam śnieg:) Obecnie w pracy mam inwentaryzację co ma swoje plusy i minusy. Minusy----zmęczenie bo pracy dużo, to rzecz oczywiata. Plusy----swobodna ( w miarę atmosfera, nawiązywanie bliższych kontaktów z koleżankami i kolegami z pracy). W życiu uczucuiowym straszne zawirowania, a źródłem problemów jestem ja:(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny !! Co słychać w piątkowy wieczór? ...ja samotnie w domku ... kichająca i smarkająca :( Kajzerka ;) Opowiadaj o swoich zawirowaniach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem, oczywiście piątkowy wieczór spędzam w mieszkaniu-sama:). To która chce posłuchac o moich zawirowaniach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kajzerka! ...ja juz spałam słodko ....było pisać o swoich zawirowaniach... teraz bym przeczytała ;) A reszta bandy gdzie? Dziewczyny! Już tu nie zaglądacie? Serdecznie pozdrawiam i dla każdej mam kwiatuszka :D *samotna* 🌼 Kajzerka 🌼 sippelsweg 🌼 ewel1984 🌼 Bardzo lubie 🌼 kleo35 🌼 singielka 32 🌼 kaśka23 🌼 kobitka jakas 🌼 żabulek 🌼 zosiasamosia 🌼 i pozostałym nie wymienionym ....tudzież nowym singilekom 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania40
Witam. Jestem tu pierwszy raz. Czy ktoś teraz jest gotowy postukać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, piję już 3 piwo tego wieczoru bo dziwny mam nastrój... Niby dzień ok, w pracy ok, ale jakoś taka podminowana jestem, bo też się dużo ciekawych rzeczy dowiedziałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×