Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Magda G.

Białystok

Polecane posty

Gość oktavia2
do Devil fajne buciki sa na allegro. Ja juz kilka par kupiłam i jestem zachwycona :) raz tylko wymieniałam na mniejszy rozmiar a poza tym zawsze wszystko pasowało a ceny są niższe niż w sklepach. Popatrz na te: http://www.allegro.pl/item350104239_ecru_buty_slubne_r_36_37_35_40_obcas_5_cm_.html#photo powodzenia w poszukiwaniach bo buty to bardzo ważna rzecz :). Muszą być wygodne ale przede wszystkim muszą się podobać. Moimi każdy się zachwycał no i na fotkach (szczególnie jak siedziałam) było je dobrze widać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eiveeeee
a słyszeliście o targach ślubnych, które mają być bodajże w niedzielę w gracji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gigsa
a ja pracuje jutro!!!! napiszcie jak bylo..pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joasia15840
Witam, A ja ma do Was dziewczęta pytanie: kto Waszym zdaniem byłby lepszy do prowadzenia wesela: DJ KRIS czy zespół Lailand. Naczytałam się opinii i teraz mam dylemat. Napiszcie co o nich sądzicie. A o Targach ślubnych pamiętałam... do piątku... a potem zapomniałam i nie poszłam - a ponoć DJ KRIS je prowadził - więc napiszcie co o nim śadzicie. Buziaczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gigsa
ja np. poleciłbym Ci zespol ale to tylko z takich wzgledow ze nie wyobrazam sobie by na moim weselu grał dj..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komi1911
hej wszystkim moje wesele 10 maja tego roku:-) juz czuje stres,wszystko przygotowane,a nacudowniejszaq nowina bylo to iz 3 tygodnie temu dowiedzialam sie ze jestem w ciazy:-)slub planowalismy od stycznia 2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renatuta
do komi1911 serdeczne gratulacje,no i nie stresuj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oktavia2
do komi wielkie gratulacje i nie stresuj się :) Ja mam juz ten cudowny dzień za sobą i było rewelacja :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komi gratulacje :D :D heheh to fajnie ze wasze dziecko bedzie na waszmy slubie i wesele :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalinka11
hejka czy na brukowej u fryzjera pani iwona dobrze czesze?? ja mam u niej czesanie slubne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oktavia2
do kalinki super czesze - korzystam z usług tego zakąłdu już od dłuższego czasu i jestem bardzo zadowolona ;) Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczyny napiszcie gdzie zamawialyscie tort i za ile :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eiveeeee
ja zamawiałam tort i ciasta w cukierni u Kietlińskich na Gruntowej. Tort kosztował niecałe 200zł, a miał 3 piętra i ważył prawie 7 kg. Zamawiałam wszystko tydzień wcześniej, a w dzień ślubu kierowca z cukierni zawiózł sam wszystko na salę, a ja rozliczałam się z nimi w poniedziałek /przy okazji zwraca się stelaż od torta/ Z ciast u nich polecam szczególnie: fantazję wiśniową /przepycha!!!!!/ przysmak teściowej /bodajże ;) ale na pewno "coś" teściowej/ pani walewska inne też są pycha. A tort wyśmienity :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oktavia2
hej dziewczyny, my zrezygnowalismy z tortu ponieważ po pierwsze mielismy tylko małe przyjęcie na 35 osób a poza tym doszłam do wniosku że jak ludzie pija alkohol to nie jedzą kremowych ciast. Zamiast tortu zamówiłam MARCINKA - super ciasto. Naprawde polecam. Wygląda dokładnie jak tort ale złożony jest z ok.32 do 35 cieniutkich placków przekładanych śmietanową masą. Rewelacja. Każdy był nim zachwycony i każdy zjadł swoją porcję. Nic się nie zmarnowało :) Cenę ma zbliżoną do tortu. Kosztował 75zł a ważył ok. 3-3,5kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oktavia2
a co do reszty ciast to ja akurat nie przepadam za kupowanymi. Na wesele większość ciast sama upiekłam. 3 ciasta zrobiły mi koleżanki :). Największym zainteresowaniem cieszyły się orzeszki - wiecie jak wyglądają? Wypieka się w specjalnej patelni formy w kształcie połówek orzecha włoskiego a potem łączy je nadziewając masą kakaową. Super to wygląda i smakuje :) Poelcam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eiveeeee
z tego ci mi wiadomo nie zawsze można na wesele dostarczać ciasta własnoręcznie wypieczone. Chodzi tu o ciasta z kremami, masami. Cukiernia np. musi wystawić zaświadczenie o przydatności do spożycia. A jest to wymysł sanepidu. Nam od razu pani zaznaczyła, że ciast z kremami, które sami ewentualnie upieczemy nie podadzą, a przy zamawianiu u kietlińskich mamy poprosić o zaświadczenie, że ciasta są od nich. A marcinek rzeczywiście jest pyszny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozecie polecic
jakas pracownie krawiecka lub dobra krawcowa ktora sprawnie robi przerobki sukien slubnych ? chodzi mnie wlasciwie o doczycie ramieczek do gorestu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia1911
hejka wszystkim ja juz jestem po weselu:-)bylo super ekstra bomba:-)serdecnie polecam salon iwona na brukowej,iwona uczeslala mnie rewelacjnie!!!!! makijaz robilam w studio kosmetycznym anna na sw rocha,polecam zespol TIME sa przecudoni nparwde,i wcale nie pili!!! nie wiem kto takie oponie dawla ale ani prokadr ani time nie pili super zabawa,szkoda ze juzs po:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oktavia2
do kasi1911, super że wszysko się udało i że jesteś zadowolona :) Mówiłam przecież, że od iwony na pewno wyjdziesz zachwycona :))) Może jeszcze kiedyś spotkamy się u niej :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oktavia2
do kasi1911 prześlij na maila fotke fryzurki - oktavia2@tlen.pl dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renatuta
do kasi1911 i widzisz,wszystko się udało.mogłabyś i mi przesłac zdjęcie fryzurki ślubnej?dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renatuta
aaaaaaaaa,zapomniałam henk8@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia1911
hejka nie mam zrobionej fotki fryzury z tego calego stersu nie zrobilam ale przesle ogolne zdjecie tylko juutro,a iwona jeswt ekstra;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oktavia2
do kasi1911 wyglądałaś prześlicznie :) fakt - Iwona pięknie ciebie uczesała tym bardziej że widziałam ciebie przed czesaniem i zauważyłam że masz bardzo gęste włosy a wiadomo że takie zawsze trudniej układać :) jako mężatka z prawie rocznym stażem życzę Ci żebyś zawsze miała na twarzy taki uśmiech jak w dniu ślubu :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasdienka22
zmienilam nick,wciaz zapominam tamten;-)dzi8ekuje bardzo jak zdobede wiecje zdjec to wysle tobie,jszcze raz dziekuje za tak super fryzjerke,a moje wloski sa geste i cholernie trudne do ulozenia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jednak wracam do starego nicku,kurde cos nie dam rady sstopki wstawic swojej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MillenkaS
kasia1911, czy mogłabyś tez mi przesłać fotki fryzury, bo też mam ciężki i grube włosy i tak straaaasznie ciężkie do ułożenia... ;/// sama już nie wiem co mam z nimi zrobić na ślub. Pozdrawiam! martunia21@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cocolina
Witajcie Kobietki:) Chciałabym Was zapytac gdzie najtaniej (za ile ) mozna kupic suknię slubna? Do mojego slubu 15 miesiecy ale chcialabym sie rozejrzec tak wsepnie... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oktavia2
hej wszystkim, ja wypożyczałam sukienkę w salonie tersy Słonicz GRACJA przy Białym Kościele. Super obsługo, przemiła pani która doradzi a przede wszystkim zna się na tym, co robi. Na dodatek możliwośc negocjacji ceny :) Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×