Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Magda G.

Białystok

Polecane posty

Gość Devila69
Przerw malo i krotkie. Ale to samo mowi ze siebie bo zespol jest nie pijacy. Wszystko ustalili z nami dzien przed weselem. Co i o jakiej mniej wiecej godzinie bedzie sie dzialo. Jaki zabawy chcemy jakich sobie nie zyczymy. I wgogle od deski do deski ustalilismy jak ma wygladac cala zabawa weselna. Jak cos to moge podac nr. tel. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UlaT
Hej dziewczyny. Nasz wielki dzień był w tą sobotę i wszystko poszło świetnie. Ze dwa tyg.przed zobaczyłam w internecie pewien pomysł na pierwszy taniec. A że oboje jesteśmy dość odważni i lubimy się bawić to od razu zabraliśmy się do ćwiczeń. Nawet nie wyobrażacie sobie jaka zrobiliśmy furrorę na weselu. Goście zaczęli krzyczeć i wstawać z krzeseł. Istne szaleństwo :) PS.wstęp z pierwszego linku a druga połowa w większości z drugiej piosenki http://pl.youtube.com/watch?v=4s3eFPtGl20&feature=related http://pl.youtube.com/watch?v=Vqiw-Kqtlr0&feature=related

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oktavia2
Ula - super pomysł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ula zalezy co kto lubi .Mi sie nie podoba akurat ten występ ,Bo zamiast pierwszego tanca jakies cudaczenie .I woóle beznadzieja Dewil Poprosze o numerek do nich to jutro jakoś sie może z nimi umowimy i zobaczymy co nam zaoferuja i cyz maja terminy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Devil Szukam ich na internecie i wyskakuje mi nie ten co trzeba zespol . Czy my wogóle mowimy o tym samym zaspole????? Z B-stoku oni sa??? ( jak tak to ile ich jest) A masz ich jakaś strone internetow?????? Bo ja nic nie moge znależc .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oni sa spod sokolki nie znalazlam ich na necie dostalam namiary od brata ktory bawim sie u znajomych na weselu gdzie oni grali. jest ich 3 malzenstwo i i jeszcze facet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Mnie polecano zepoły LAJLAND, MASTER DANCE i DEXTER (Dexter podobno drodzy są) ....wiecie coś o nich? bawiliście się gdzieś gdzie oni grali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Devil69 Dzieki za wszelkie informacje Bialo czarna Nie znam tych zespolów Ja jak narazie mam namiary na 3 zespoly alemusze zorientowac sie w cenie jeszcze ,Wiem ze KOLOR jest fajny ale bierze 3 tysiace , I coś ludzie jeszcze KORONE chwale:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do ytuuiiiiiiiiiii \" Sa 2 Wiktorie, super jest ta w centrum park\" pod jakim wzgledem fajna ??? po pierwsze kobieta która tam stoi jakas grba opalona NIE sympatyczna kobieta , zadufana w sobie .Zamiast dbac o klijenta to wszystko od niechcenia robi Po drgie nie ma wyboru sknii wszystkie jakies proste .Nie ma na cyzm oka zawiesić .W każdym badz razie ja nic tamdla siebie nie znalazlam . Bylam tak w biegla sobote

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania - a na kiedy zapalnowałaś ślub? i czy już zespół znalazłaś? ja byłam na spotkaniu z jednym - Happy Singers (ale raczej na nich się nie zdecyduję) ...i jutro z innym się umówiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. ma ktos kontakt do zespolow Heaven albo Time. Moze ktos poleca inny to tez prosze o kontkat. Potrzebny mi zespol na studniowke.!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Biało-czarna A z jakim sie umowilas?? My mamy w czrwcy 2009 roku . Jak narazie rozpatrujemy 2 zespoly KORONa i KOLOr .Te dwa zespoly sa calkiem fajne .ale oba sa drogie .Cena wyjsciowa to 3 tysiace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do katrinkaa Wejdz na ich strone i tam jest wszystko napisane .Posluchasz muzyki galerie zobaczysz i kontakt .:) Wiem bo sama patrzylam na ich stronce .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzwoniłam do Tome biorą 4 tys, i mają wolny nasz termin, szukamy czegoś tańszego, namiary znalazłam w google Dziś jadę na spotkanie z zespołem poleconym przez Devil69, i potem może z jeszcze jednym się spotkam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mpb
nasze wesele było heh już 4 lata temu, zespół to master dance, są w porządku, cenę też mają ok jak na te zespoły z górnej półki, grają to przy czym widzą ,że goście się bawią, bardzo symaptyczni i nie zrobią lipy z przerwami co godzina, u większości naszych znajomych również był ten zespół, pozdrawiam i szczęścia na nowej drodze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mpb
a co do Amadeo to sala jest super, jedzenie ok i same plusy, tylko mieliśmy przeboje z właścicielami bo się umawialiśmy na jedną cenę a jak już się zbliżał termin to nam jakoś strasznie w góre ją podnieśli więc się zaczeliśmy rozglądać za inną salą w osatniej chwili i już mieliśmy zmieniać na santane bo tam ktoś odwołał wesele i wtedy Pani z Amadeo,że ależ absolutnie,że nikt nie mówił nam,że cena aż tak poszła w górę- ok.20 zł od osoby ( a mówił nam to właściciel czyli jej mąż) i że poszła chyba tylko o ok. 10 zł w górę, no i zostaliśmy przy Amadeo... najgorsze jest to ,że nie da się spisać wcześniej umowy odnośnie ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialo-czarna a kiedy wy mcie??? Time bierze 4 tys??? mi 3 tys jest drogo:/:/ fuck kosmiczne ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beuta
witam wszystkie kobietki ;-) jestem umowiona na sobote na przymiarki sukni slubnej do Gracji na Rocha, widziałam że większość opini na tym forum jest pozytywnych, mam nadzieje ze wybiore sobie jakas ładna suknie co do wesela to mam juz zarezerwowana sale w Grandzie na Piastowskiej, martwi mnie tylko wielkosc sali, planujemy zaprosic ok 160 osob, wiadomo ze nie wszyscy przyjda ale i tak moze byc ciasno ;( hmm mimo ze wlascicielka, zreszta bardzo sympatyczna kobietka, zapewniala ze pomiesci gosci nawet jakby przyszli wszyscy zaproszeni jesli chodzi o zespol to HEAVEN - pierwszy raz bylam na weselu na ktorym grali 2 lata temu i juz wtedy wiedzialam ze musza zagrac na moim ;-) i udało sie - podpisalismy z nimi umowe a moze ktos zna jakies ploteczki na temat sali Grand? jak na razie nie slyszalam zlych opinii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beuta - a kiedy Wasz slub? ja też zamierzam bawić się w Grandzie ;) Co roku jestem tam na imprezie służbowej i zawsze było ok! wszyscy zadowoleni...więc mam nadzieję, że na weselu też tak będzie :) beuta - nie martw się....nigdy wszyscy zaproszeni nie przychodzą Aniaa my w lipcu 2009 ;) Zespół można znaleźć tańszy niż 3 tys. naprawdę! I to wcale niezly zespół. mam kilka namiarów na tych za mniejsze pieniądze :) wczoraj spotkalismy się z zespołem Broker (Ania? też do nich dzwoniłaś?) . mamy bardzo pozytywne wrażenia az tak, że już nie chce nam się szukać dalej ;) ale dla wszystkiego spotkamy się jeszcze z innym zespołem dla porównania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko nie grand
jedzenie jest do kitu :O naprawdę byłam w różnych salach, ale takiego żarcia nigdzie jeszcze nie spotkałam :O Moja koleżanka po weselu płakała, jak rodzina jej się przyznała, że głodni byli bo niektórych rzeczy nie dało się jeść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania222tlen
Witam Postanowiłam sie przyłączyć do dyskusji. Co prawda jestem juz po ślubie i weselu i nawet mamy już owoc naszej miłości na świecie :) Wesele było w marcu 2008, sala u Lecha- gorąco polecam, świetna obsługa super jedzonko, profesjonalne podejście wszystkich pracowników POLECAM. Suknie kupiłam w salonie MArkiza na Jurowieckiej i tez byłam bardzo zadowolona suknia śliczna, niebanalna, pracownicy salonu rewelacja. Nie mieliśmy zespołu ale Dj Paweł Bałtyk nazywał się i z tego tez bylismy zadowolenie, trafiliśmy na niego całkiem przypadkiem a okazał się najlepszym wyborem jakiego mogliśmy dokonać. Gość naprawdę zna się na "robocie" wszyscy goście byli zadowoleni i impreza była świetna!! To by było na tyle Pozdrawiam i zapraszam do nowego tematu który zaczęłam białostockie mamy i nie tylko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Białostockie mamy? ;) chętnie zawitam :D ale za jakies 2 lata ;) a co do jedzenia w Grandzie - bawiłam się tam przez 3 lata z rzędu na służbówce i w tym roku też będę ...gdyby nam lokal nie pasował (jedzenie, obsługa itd) to byśmy sobie coś innego znaleźli, a nie co rok się męczyli :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angel_1982
hej BEUTA radze dobrze zastanowic sie nad Grandem bo ja miałam równiez tam organizowac ale znajomi mi odradzili ponieważ tam jest tak ze w trakcie wesela ta cała właścicielka ''milutka'' czy jak tam ja nazwałas znajdzie cos nie ustalonego wczesniej za co bedziesz musiała zapłacic u moich znajomych tak było i w ogóle to jedzenia daja za mało bo byłam na weselu u znajomych i Ci kelnerzy to nie wyrabiaja sie z donoszeniem a na talerzach to po 4 plasterki bedziesz miała wszystkiego acha i nie wierz w te fotki które ci pokazala bo to czysta fikcja pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kelnerzy się nie wyrabiali? ....może Twoja koleżanka za mało zamówiła kelnerów??? płacisz 100 zł za każdego kelenra może oszczędzała na obsłudze? a z tym jedzeniem....to powiem tak byłam na weselu w Dąbrówce dwa razy,Raz jedzenia full ....za rok byłam jeszcze raz i było mało.... jedna część stołu nie widziała dań, które stały w innej części stołu tak jakby połowę porcji podano - wniosek? ile się zamówi tyle jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To wszystko tez zalezy od dan. Ja swoje wesele mialam w biesiadnej, jedzenia bylo full. To co zabralismy do domu to i tak potem wyrzucilismy bo juz sie zaczelo nam psuc. Natomiast 2tyg temu bylam w toascie. przyznajr jedzonko pyszne ale skromne. Mlodzi do domu dostali wedliny i jakies tam rybki. Na poprawiny jeszcze musieli dokupywac. Ciasta mieli w cenie i bylo go tak malo ze juz pod koniec wesela juz jego nie bylo. Ja osobiscie wole jak jedzenie jest klasyczne i wiadomo, ze czlowiek nim sie naje. Bo po to miedzy innymi ludzie przychodza na wesele zeby sie napic najesc i potanczyc. A jesli ktos zamawia krewetki, albo nie wiadomo co i stawia do tego wodke to dla mnie jest nie halo. :D U nas babka z biesiadnej powiedziala co i jak w sprawie menu. A cp do kelnerow u nas bylo 2 i jakos poradzili, goscie troszke czekali ale z glodu nam nie padli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beuta
hmm, widze ze zdania co do Grandu sa podzielone, ale tak jak pisala biało-czarna, to zalezy jaka porcje sie bierze, u nas wlascicielka zarzyczyla sobie 95zl od osoby, mysle ze to nie duzo, tym bardziej ze nasze wesele jest w maju, wiec jestem gotowa doplacic te 5 czy 10zl wiecej a miec wiecej jedzenia, pozatym i tak prawdopodobnie bedziemy mieli dodatkowo jeszcze swoje wedliny i wiejski stol, bardzo mile mnie zaskoczylo to ze wogole mozna wlasne jedzonko przyniesc, bo nie kazdy sie na to godzi mysle ze bedzie dobrze biało-czarna, a na ile osob bedzie Wasze przyjecie weselne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Biało-czarna My jednak decydujemy sie na KOLOr w poniedzialek umowe bedziemy podpisywać . A sukienke tez juz wybralam:} Kobieta bedzie szyla taka jaka sobie wymarzylam i calkiem za nie duze pieniądze::):) Jestem zadowolona .Bo ja mam nietypowy gust i te kóre widzialam to mi si enie podobaly z wystawy ( teraz moda na proste suknie ) PS. Ile Broker bierze?? do beuta Ja też slyszalam że w Grandzie Jest kiepskie zarcie a przede wszystkim malo .Wiec skoro juz zamowiliscie to poprostu przypilnuj i wczesniej powiedz kobiecie co i jak :):) My mamy w Amadeo i też bedzie wiejski stól :) Od osoby 120 zl + owoce , ciasta i alkohol :) Wiec wyjdzie cos kolo 135 za osobe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beuta
aniaa25 bylam 2 razy w amadeo na sylwestra, jesli chodzi o jedzenie i obsluge to bylo ok, tylko przed weselem porozmawiaj z wlascicielami zeby kelnerzy nie zabierali ludziom sprzed nosa talerzy ;-) poza tym nie mialam innych zastrzezen aha, i slyszalam taka plotke...tzn mojej mamy kolezanki corka miala tam swoje przyjecie weselne i ojciec mlodej nie dopilnowal alkoholu. kelnerzy chcieli wyniesc caly karton wodki i zostali przylapani przez mezczyzne ktory wyszedl wieczorem z psem na spacer byla wielka afera, takze popros aby ktores z rodzicow podjelo sie pilnowania alkoholu i na pewno bedzie ok ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×