Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Magda G.

Białystok

Polecane posty

Gość aaa...
witam :) czy możecie mi polecić firmę lub osobę prywatną do dekoracji Kościoła?? Zależy mi przede wszystkim na przystrojeniu krzeseł i stojakach ze świecami bez tiulu :) dziękuję z góry za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka przed ślubem :-)
do cirliiii - My mamy umowę z zespołem 3BIT. Zespół jest rewelacyjny, byliśmy na spotkaniach z kilkoma zespołami i żaden nie zaproponował tego co ma w ofercie 3BIT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość florencja8
a był ktoś może na weselu na którym grał zespół Hammer z Białegostoku?, wg. mnie grają super ale nie znalazłam żadnej opinii na ich temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem Ci szczerze rzadko się trafia żeby ktoś opiniował zespół po weselu, jeżeli byłaś na jakiś gdzie grali i podobało Ci się to co robią to ich bierz własna opinia jest najważniejsza, a każdy zespół znajdzie zwolenników i przeciwników ja wiem to z doświadczenia. Pozdrawiam A tak przy okazji Wszystkim Białostoczanom i Podlasianom Życzę w imieniu Całego zespołu Kors&Relax Wesołego Alleluja i Mokrego Dyngusa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość florencja8
ja niestety nie byłam na weselu na którym oni grali tylko słyszałam ich na targach ślubnych, jeszcze się zastanawiam nad zespołami tutaj polecanymi np. Time lub Mega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zespół Time znam osobiście i nie raz się przy nich bawiłam są naprawdę świetni w tym co robią, chociaż pewnie niejeden powie że jestem nieobiektywna bo jestem z zespołu!!! Ale ich mogę polecić z ręka na sercu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość florencja8
Przepraszam, że panią tak męczę, ale mam jeszcze pytanie na czym gra zespół Time?, czy robią długie przerwy?, czy śpiewają po angielsku i czy mają w repertuarze najnowsze hity, czy prowadzą biesiadę przy stołach? Muszę się szybko zdecydować na zespół bo gonią nas terminy, a strona Time jest raczej przygotowana pod zainteresowanych ich nagraniami, a jak wiadomo zespół jest najważniejszy na weselu, z góry dziękuję za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do Twoich pytań wczoraj nie mogłam odpisać bo blokowało mi operę Jak ja byłam z nimi na weselu to były to dwa klawisze, jeszcze nie było wokalistki, biesiadę grali na dwa akordeoney akordeony, przerwy były i to sporo, ale i sporo było gorących dań, co do repertuaru to głównie polski nie słyszałam żeby śpiewali coś po angielsku Wyślij im e-mail z tymi pytaniami to na pewno Ci odpowiedzą jak jest na dzień dzisiejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zajrzyjcie do nas na www.korsrelax.pl tam nieco nowości i promocja cenowa trwa jeszcze do końca kwietnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mocarz111
Karolino z zespolu KorsRelax, polecasz mase zespolow z Bielska i okolic niby b.dobrych w tym rownierz swoj,pozwolilem sobie wejsc na wasza strone i stwierdzam ze poziom jest tragiczny,poprostu nie umiesz spiewac,taka jest prawda.Wiec nie badz expertem od zespolow bo sie osmieszasz.Karolino na twoim demo tak straszliwie fauszujesz ze ciary po plecach biegaja.A skoro tych znajomych polecasz, co sa na Twoim poziomie to se daruj,i sie nie osmieszaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mocarz111
karolino z zespolu korsrelax,polecasz tanie zespoly z bielska i polecasz swoj korsrelax ,wszedlem na wasza stronke i powiem ci tak.ty poprostu nie umiesz spiewac nawet zielonego pojecia o tym nie masz.skoro polecasz inne z bielska zespoly bo sa tanie ,to juz wiem skad ta niska cena,karolino daruj sobie i nie pisz bzdur.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do przedmówcy,co do wokali to nie mogą być nieczysto nagrane bo były sprawdzane przez stroiciela, więc... widać że widocznie nie zna się Pan na muzyce, są gusta i guściki z czym nie dyskutuję. Skąd niska cena-odpowiadam na terenie naszego miasta jest zarejestrowanych 28 zespołów muzycznych cena jest jednakowa podawana przez wszystkie zespoły, różni się jedynie ilość osób, żebyśmy mieszkali w Białymstoku i tam prowadzili działalność cena byłaby wyższa. Podaj nazwy zespołów które ty byś polecił!!! Jeszcze co do mnie to uczę się śpiewu od 3go roku życia, od 6tego roku śpiewałam w przedstawieniu instrumentalno - wokalnym dziecięcym "Ośla Ławeczka" jeżdżącym po całej Europie, następnie zespół "Ci Sami" , Zorka, Żubry w międzyczasie byłam na kontrakcie w Belgii i Anglii tzn. że Ci wszyscy ludzie albo nie znają się na muzyczy, albo moi nauczyciele nie byli kompetentni. Pozdrawiam Serdecznie i życzę Wesołych świąt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mocarz111
dziewczyno i wszystko jasne spiewalas w ,,oslej laweczce,,to mi wiele wyjasnia,a na serio to u nas gra heppy singers, juz wczesniej mi podpowiadalas jak z nimi rozwiazac umowe,co prawda zastanawialismy sie zeczywiscie nad rozwiazaniem umowy ale bylo to spowodowane tym iz znajomi widzieli ze zespol duzo pije i tylko spozywanie przez ten zespol spowodowalo iz bylismy sklonni rozwiazac umowe.ale co do spiewu h.singers to wejdz na ich strone to sie dowiesz co to jest profesjonalne spiewanie.nie rozwiazalismy umowy bo inne dobre zespoly mialy zajety nasz termin. a jak chcesz wiedziec jakie sa dobre to prosze- mega, master dance, new sukces,show band, te sa najlepsze ale jest terz kilka co malo im ustepuja. wiec widzisz ze jest tego troche zas ty piszesz ze w zorce spiewalas,mam akurat wiadomosci na temat zorki- a jest to 100 procentowy brak umiejetnosci spiewania wiec zorka mi nie zaimponowalas bo zorka jest tym negatywnym przykladem i mysle ze na tym zakonczmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mocarz111
spiewalas jeszcze w zubrach -a co to jest zubry czy inne rysie czy zorki czy inne zwiezdy skoro spiewalas w tych zespolach to tylko potwierdza ze slabych mialas nauczycieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko na pytania odpowiadałam, jak gra heppy singers wiem bo grali na mojej studniówce, co do rozwiązywania umowy to tylko stwierdziłam, że jest taka możliwość, widzę że ktoś lubi strasznie pisać z różnych e-maili i po różnymi nickami, czasami na e-mail,a czasami na forum, w tej kwestii nie mam już nic do powiedzenia. Może nie śpiewam wybitnie, ale wiem że mój głos jest szkolony i śpiewam poprawnie, nie porównuję się do zespołów z Białegostoku, bo jakże bym śmiała to robić, a jestem z Bielska Podlaskiego u nas zespoły o których mówiłam są znane. Co do żubrów, to jest zespół z 30 letnią tradycją i genialni wokaliści i ich nie obrażajcie, bo to są muzycy-śpiewa z nimi Marta Gredel, która była w finale "idola"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mocarz111
dziewczyno, pisalas na dwoch bialostockich forach i zostalas tam zbanowana na stale,a moze nieprawde pisze,to ustosunkuj sie do tego. pisalas z 2 czasami 3 nickow ,zadajac sobie pytania o korsrelax i sama sobie odpowiadalas.a mi zazucasz ze fora czytam,i owszem czytam jak kazdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżeli chodzi o frixa to nadal mam tam konto, jeżeli natomiast chodzi o hej wesele to sama poprosiłam o usunięcie konta i administratorzy to zrobili!!! Można to sprawdzić. Jak do tej pory nie usunięto mnie z żadnego forum, bez mojej wyraźnej prośby, nie zamierzam się z nikim kłócić bo nie mam o co, napisałam jedynie co myślę i na tym koniec dywagacji o niczym!!! Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mocarz111
dziewczyno mozesz te bajki dzieciom opowiadac , ze wzgledu ze mam wesele wertowalem fora w celu inf. weselnych i czytalem na tych forach co tam pisalas ,to byl skandal na caly region. na jednym forum wystepowalas w kilku osobach czyli pisalas z kilku nickow chwalac swoj zespol ,zostalas namierzona i wywalona i jak inni forumowicze sie zbulwersowali ze grasz nie czysto ,to broniac sie cala sytuacje opisalas klamliwie na drygim forum,ale i tam zostalas wywalona za pisanie nie prawdy i za pisanie z kilku nickow a ze wszedzie po forach piszesz to twoja sprawa ,tylko pisz prawde ,nie reklamuj falszywie swojego zespolu, i nie chwal sie swoim spiewaniem-bo nie masz czym.nie zadawaj sobie pytan -jak gra korsrelax i nie odpowiadaj sama sobie ze graja rewelacyjnie.niech postronnie ktos ci napisze ze twoj zespol cokolwiek potrafi ,ale nie wiem czy wiesz ze nikt twego zespolu nie pochwali bo poziom macie mizerny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja skończyłam temat, napisałam prawdę a sama o sobie nie zamierzam się wypowiadać, raz dałam się w to wciągnąć, drugi raz nie popełnię tego błędu. Nie zamierzam się kłócić , każdy ocenia sam -ja wstawiając stronkę internetową wiedziałam że muszę liczyć się nie tylko z pochwałami ale i z krytyką i tak jest każdy ma prawo do własnego zdania ja nie polemizuję. Krytyka jest mobilizująca. Ja kocham swoją pracę i staram się ją wykonywać najlepiej jak potrafię, raz to wychodzi lepiej, raz gorzej ale zawsze starm się jak mogę, oceny pozytywne i negatywne dotyczą każdego jak wspomniałeś, wspomniałaś wcześniej (bo piszesz wdwóch osobach). Cieszę się kiedy ktoś pisze pozytywnie, ale i krytykę przyjmuję. Pozdrawim życze miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mocarz111
ja nie pisze w dwoch osobach, tylko dwie osoby piszea z jednego nicku, czyli ja i narzeczona, to normalne chyba,ale moze nie dla ciebie.no sa wyjatki -korsrelax zeby siebie pochwalic wali jednoosobowo z kilku nickow,ale za to wywalaja z forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukuleczkaxxxx
Mocarz111. To może pochwal się w jakim zespole ty śpiewasz to my też się pośmiejemy. Na moje oko jesteś z zespołu który tak usilnie forsujesz. Zbyt mocno angażujesz się w głupawe teksty( zamiast pracować nad sobą). I jeszcze jedno: jeżeli nie słyszałeś tych zespołów to się nie wypowiadaj bo to obrzydliwe co robisz!!!! Co do Karoliny nie znam waszego zespołu więc się nie wypowiadam, ale jeżeli śpiewanie sprawia jej przyjemność niech to robi, zawsze to lepsze i uczciwe niż oczernianie innych. Prawda????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mocarz111
kukuleczkaxxx czyli nowe wcielenie korsrelax ,jak i tu namierza twoj ip. kompa to i te forum pozegnasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mocarz111
cytat,,zawsze to lepsze i uczciwe,, zamiast uczciwsze, ten sam blad karolino popelnilas na innym forum. zla odmiana przez przypadki-pilnuj sie jak piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę mnie nie mieszać w jakieś igraszki słowne, ja nic nie pisałam moderatorzy wiedzą z jakiego IP się pisze, a że ktoś się wstawił za mną to nie moja sprawa. mimo wszystko dziękuję Pani Magdzie za wypowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mocarz111
jak sie ma tyle nickow to sie myla,to normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mocarz111
korsrelax juz jestes marchewka,jak forum ozylo gdy jest temat o kors relax, raptownie obroncy ,adwokaci zapewne w jednej osobie -czyli pani karoliny ,to samo co na tamtych forach -szok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W woli ścisłości na wszystkich forach występowałam w dwóch i tych samych nickach, korsrelax i buba nie rejestrowałabym się gdybym chciała używać wielu nicków, bo tu nie ma takiego obowiązku. a ja jestem zarejestrowanym użytkownikiem jakby ktoś nie wdział co do wypowiedzi marchewki to ja nie krytykuję konkurencji, a jeżeli znam zespoły to je polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mocarz111
czytalem twoje wszystkie posty na tym forum -i wynika ze przepraszalas juz wlasnie zespol new sukces na tym forum bo ich zamieszalas w cos tam ,nastepnie sie tlumaczylas ,co by znaczylo ze marchewka to jestes ty we wlasnej osobie ,bo skad wlasciwie ten post nie z gruszki nie z pietruszki o tym zespole, juz na innych forach tak samo robilas - czyli jak ktos zle pisal na twoj zespol ,to zmienialas temat wciskajac post o innym zespole swoja droga nie ladnie oj nie ladnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×