Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Magda G.

Białystok

Polecane posty

Gość oktavia2
czyli mamy podobnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My tez mamy date i imie. Nie wyobrazam sobie pisac na zawsze... albo inne cytaty. Zawsze bede miala argument, ze jak mogl zapomniec o rocznicy hehe :D skoro ma wypisana ja ja wol :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angel_1982
Hej dziewczyny nadal szukam kontaktu o parami które maja slub 6 czerwca w Katedrze, please odzywajcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel – a ksiądz nie chciał Ci udostępnić kontaktów do tych par??? Może jakbyś ładnie poprosiła….

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oktavia2
dziewczyny? macie może jakieś fajne, nietypowe wzory obrączek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! 🖐️ Jak przygotowania? ja dziś do USC się wybieram..... Mam nadzieję, zę bez umawiania załatwimy wszytsko z marszu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa_82
witam serdecznie wszystkie forumowiczki dziewczyny musze sie was poradzic czy ktos z Was wyporzyczał moze albo kupował sukienke w Madonnie na Białówny nie jestem z B-stoku wiec chce zasiegnac od Was opini na temat tego salonu.Piszcie prosze bo mam slub 6 czerwca a nie mam jeszcze sukienki. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm Madonna - byłam tam, Pani była miła, ale ja nie chciałam szyć sukienki i decydować, która koronka, który materiał, jakie wykończenie itp. itd. – wolałam kupić gotową suknię. Kobietę odebrałam pozytywnie, wzbudzała zaufanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli nie masz jeszcze sukni to zajdź do takiego nowego salonu na Wasilkowskiej, She White, oni tam mają hiszpańskie i polskie suknie, a sprowadzają w cztery tyg, jak byłam to podobały mi sie suknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angie2008
Hej, z sentymentu lubię poczytać sobie tematy na forum dotyczące ślubu, a to wszystko już za mną, a przygotowania były takie miłe. Widzę, że jesteście na etapie kupowania sukien slubnych. Jeżeli, któraś z przyszłych Panien Młodych jest zainteresowana używaną suknią ślubną, to ja posiadam do sprzedania z kolekcji Mon Cheri, lato 2008. Suknia jest jak nowa, w bardzo dobrym stanie.Wszelkie informacje oraz zdjęcia moge przesłać na maila.(kontakt: rutiania@tlen.pl),pozdrawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szara Ada
Hop hop!!!! Białystok śpi??? nic nie dzieje się tu na topie..... słuchajcie szukam autobusu do wynajęcia, może macie jakieś rozeznanie w cenach ...i w mijscach? - podzielcie się prosze informacjami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialo-czarna Ale takie same jak moje czy inne?? Mowilam ze duzo taniej bedzie:) Ja jescze nie zamowilam sobie wizazystki ale w przyszlym tygodniu musze koniecznie to zrobic . Jescze 6 tygodni :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam kontakt z kolesiem, który się tym zajmuje. Za godzinę wycieczki na terenie Białegostoku bierze 140pln, nie wiem czy w związku z weselem ceny pójdę w górę czy nie. Jak chcesz to podrzucę numer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w potrzebie
kochani pilnie poszukuje sali na wesele na sierpien a najpozniej poczatek wrzesnia..jak by ktos cos slyszal,prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beuta
hej dziewczyny a ja juz po ;-) jestem juz mezatka ;-) tak bardzo sie balam tydzien przed weselem jak to bedzie, czy o wszystkim pamietam czy wszystko pojdzie po naszej mysli a tu.... w dzien slubu nie mialam ani tremy ani stresu ;-) noc tak szybko minela ze olowy zdarzen nie pamietam, chetnie obejrze plyte z mojego wesela wesele ialam w sali Grand i musze przyznac ze Pani kierownik stanela na wysokosci zadania, wszystko bylo tak jak mialo byc, cenowo tez przystepnie a jesli chodzi o zespol HEAVEN to po prostu wszyscy goscie byli pod wrazeniem, kilka par po naszym weselu prosilo nas o kontakt do nich, bo chca ich na swoich weselach jesli chodzi o moje wrazenia to na prawde ze szczerym sercem polecam pozdrawiam Was goraco i powodzenia w przygotowaniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beuta –gratulacje i wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia ;) 🌻 Cieszę się z GRAND nie nawalił ;) bo i ja mam tam wesele ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beua Ciesze cie ze wszystk wyszlo tak jak chcialas. moje za 5 tygodni:]Gdzie robiłaś makijaż ??Iczy ci sie podobal? ja mam znowu ten sam problem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania - a myślałam, że się umówiłaś na makijaż już? ja z kolei nie umówiona do fryzjera :O a ślub za 5,5 tygodnia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biało-czarna Ja napisalam tobie na meila o co chodzi z ta kobieta od makijazu:(wez mi coś poradz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oktavia2
Beta - gratulacje i samych słonecznych dni na waszej wspólnej drodze życia :) makijaż - polecam salon kosmetyczny DORIS przy ul.św.Rocha - nad sklepem YOJ na ostatnim piętrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do oktavia2 Doris jak dla mnie kategorycznie odpada .Koleżanke moja tam pani malowala i cala sie swiecila .Nie polecala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka82
Hej, czy u kogoś na weselu grał zespół cymes? jak grają? ciężko u Nich z terminami??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka82
kapela cymes:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania – no naprawdę nie wiem co Ci poradzić :/ Dziewczyny a może mi pomożecie w takich kwestiach: 1) ile kupić szampanów? – ludzi ma być 80-90 osób. 2) Ile wina? 3) Ile cukierków (na ewentualne bramy) Wesele coraz bliżej…. A młody jeszcze nie ubrany, ja fryzjera nie mam umówionego:( Normalnie chyba pójdę do zwykłego osiedlowego fryzjera….. Nie wiem co ze zdobieniem kościoła, nie wybrałam wiązanki….

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faslka
Witam! Czy może ktoś z Was robił sobie obrączki u jubilera na konopnickiej? My dzisiaj tam byliśmy, i za wykonanie obrączek powiedział nam 200 zł, z tym ze my mamy 10 gram złota na przetopienie. Bardzo prosze o opinie na temat tego jubilera!!! Bylismy też za carrefourem, tam z kolei powiedzieli nam 400zł za wykonanie. Bardzo prosze o opinie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bedeeeeemama
my 3 lata temu robilismy obraczki 9 ze swego zlota) u jubilera w galeriowcu na Bohaterow Monte Cassino (wchodzi sie od strony budki z owocami) i bylismy zadowoleni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oktavia2
do ania25 ja już kilka razy korzystałam z usług tego salonu i byłam b.zadowolona. Poleciłam kilku koleżankom i też zachwycone. Teraz w ten weekend moja sisotra robiła tam makijaż weselny i normalnie rewelacja - wszyscy zachwyceni. Odnośnie śiwecenia to nie zawsze błąd makijażu. Zależy też od stanu skóry. Warto pomyśleć o tym wcześniej i przygotować się odpowiednio. Sam makijaż to nie wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oktavia2
obrączki my mamy obrączki robione w rzemieślniku II - to obok kina syrena na ul. Rocha na parterze. Niskie ceny i bardzo duży wybór wzorów. Można było przynieść swoój wzór albo wybrać na miejscu - miał gotowe wzory obrączek że można było obejrzeć i zmierzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×