Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Magda G.

Białystok

Polecane posty

Gość gigaar
Niestety nie znam tego zespołu,ale podbiję temat to może ktoś się wypowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po raz kolejny proszę o nie wypowiadanie się przez Fan777 na temat mojego zespołu ja wchodzę na forum jedynie po to żeby je czytać i znowu widzę nachlane reklamy, które są źle odbierane. Bardzo się cieszę że się z nami dobrze bawiłaś, ale naprawdę mamy przez takie opinie same nieprzyjemności jak widzisz na załączonym obrazku, nie ważne czy piszesz dobrze czy źle i tak powiedzą że to ja a tego wolę uniknąć. Do przemiłych przedmówczyń od 23 czerwca jestem po wypadku i nic nie pisałam jak nie wierzycie zajdźcie na koncert 4 lipca w Kręgu, a przy okazji pomożecie poważnie choremu Damiankowi, mam ważniejsze zmartwienia niż jakieś fora. Jeszcze raz proszę nie pisać na temat mojego zespołu a tym Bardziej POZYTYWNIE bo atak gwarantowany!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fan 777
Ja ni jestem z zadnego zespolu zeby bylo jasne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) ja nie będę pod nikogo się podszywać tylko zwyczajnie zaproszę Panie na makijaż Jestem dyplomowaną wizażystką wykonuję makijaż -ślubny -dzienny -wieczorowy -na każdą okazję Pracuję na profesjonalnych kosmetykach Mac, Kryolan, Make-up Atelier Paris, ArtDeco, Gosh, Inglot, MaxFactor. Zainteresowanym mogę wysłać zdjęcia moich makijaży na e-mail Atrakcyjna cena Pozdrawiam i zapraszam :) e-mail: bonbon20@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jarunio22
Kolezanko z zespolu korsrelax baranow nie szukaj i przestan tu sciemniac, i pisac duperele reklamujac swoj beznadziejny zespol.A JAK NIE WIEZYSZ ZE MASZ BEZNADZIEJNA KAPELE TO PRZYJDZ 25 LIPCA DO KREGU O 17.Kapujesz cos z tego bo ja nie.A takie wlasnie masz tlumaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lampka1985
Witajcie...też szukamy zespołu na wesle.Znalazłam stronkę zespołu TOWER z Białegostoku .Bardzo podobają mi się ich kawałki. Nie brzmią jak kapela z zabawy wiejskiej;) Czy ktoś o nich słyszał.Z tego co wiem to u nas są nowi ale mają spore doświadczenie w innym terenie Polski. i ,że prowadzenie i klimat na weselu naprawde super.No i akurat termin wolny , więc sama nie wiem czy zaryzykować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fan 777
Skoro oni sa tacy ,,The Beatles,, i nie brzmia jak wioskowe kapele to bierz i nie pytaj ,ja i tak wole sprawdzone bandy jak chocby Zorka, Zubry albo Korsrelax.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja slyszalam od dwoch osob
za TOWER zażżdal w pierwszym przypadku więcej niż ustalone było wcześniej i że dopisał jakis aneks do umowy,nie uzgadniając tego wcześniej z parą młodą, a w drugim przypadku koleżanka opowiadała, że nie można było zagrać nawet muzyki spoza ustaleń, bo powiedzieli, że"tego nie było w planach" , tak wiec one nie polecaja:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie chciałam się z Wami podzielić moimi spostrzeżeniami na temat zespołu Kenet.Widziałam ich w akcji jakieś 3-4 lata temu wtedy to był naprawdę świetny zespół.Ostatnio byłam na weselu na którym grali i z przykrością stwierdzam że potwornie się zawiodłam,w tej chwili to jedna wielka porażka.Grali mało nawet bardzo mało,co kilka piosenek robili przerwy i to bardzo długie (około 40 min), prowadzący pijany bełkotał do mikrofonu, prowadzeniem tego się nie dało nazwać, muzyka też nie zaciekawia, jednak jak ktoś chce tańczyć to przy wszystkim się będzie bawił, tylko żeby grali. nawet goście zwracali im uwagę żeby już grali. Olali te wesele w 100%.Ustalenia z młodymi też olali i wszystko robili po swojemu.Jeśli nie chcecie mieć takich przykrych doświadczeń na swoim weselu to omijajcie ich szerokim łukiem, bo lata ich świetności już niestety minęły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wscieklapannamloda
Białe Wilki w życiu!! Ja osobiście nie polecam, miałam ten zespół u siebie na weselu i normalnie katastrofa! - nie przygotowali piosenki na pierwszy taniec, więc żaden z gości nawet się nie domyślił, że jest to piosenka SDMPod kątem rozwartym - zgodzili się, żeby nie mieć alkoholu przy stole na weselu, a sami poszli i się napili bimbru przy wiejskim stole (wiem od obsługi i gości) - mało tego, że nie potrafili zaproponować jakichś sensownych i oryginalnych konkursów na oczepiny(musiałam szukać sama), to nawet nie umieli ich poprowadzić - pan wodzirej nie wyszedł ani razu zza konsolety do gości, nawet na oczepiny - o biesiadzie nie wspominam, bo nie było, chociaż miała być - dużo bezsensownych przerw - goście tańczyli do muzyki z laptopa i krzyczeli więcej czadu (do tej pory mi wstyd) - nie potrafili się dogadać ani z obsługą, ani z fotografem - repertuar - dosyć jednostajny (głównie discopolo), chociaż obiecali coś zupełnie innego (miało nie być discopolo w ogóle) Szkoda, że nie powiedzieli na początku, że niektóre rzeczy są dla nich niewykonalne, to byśmy poszukali kogoś innego i nie było by zepsutej zabawy, ani zszarganych nerwów. Jednym słowem, nie eksperymentujcie z własnym weselem, bo może się nie udać tak jak u nas. A wesele (z założenia) macie raz w życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fan 777
No pewnie ze na forach klamia,i to jak ,prawie same zaspoly kamerzysci i inni np. kierownicy sal pisza az dym idzie ,bo po co ktos ma pisac o jakims zespole , normalka ze jak zespol zagra zle to mu mlodzi kasy nie zaplaca i tyle , a nie beda po forach pisac.A zreszta komu sie chce pisac no chyba ze jest sie fanem jak ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pigwa111
Fan. Mów za siebie bo z tego co widzę na tym forum to jedzie od ciebie autoreklamą aż dym. Poszukaj idiotów gdzie indziej. A Korse juz dawno wywalili z innych for za pisanie nieprawdy!!! za kłamstwa!!!!, więc lepiej zamilcz!!! Na szczęscie są też i dobre firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość albertk2
Szukasz sali weselnej w Białymstoku? w jednym miejscu znajdziesz wszystkie obiekty wystarczy wejść na www.GdzieWesele.pl Na jednej stronie znajdziesz obiekty z Białegostoku www.gdziewesele.pl/Bialystok/ dzięki opinią klientów znajdziesz ten idealny lokal na wesele w którym zorganizujesz cudowne i pięne przyjęcie. W naszym katalogu są jedynie te najleprze domy weselne które zorganizowały już niejedno wyjątkowe wesele, oraz te sale weselne które dopiero powstały bądź powstają ale dzięki sowojej wyjątkowości mogą stać się miejscem godnym polecenia w przyszłości Wesele w Białymstoku nie musi być trudne do zorganizowania dzięki informacjom zawartym w prezentacjach masz pewność że na www.GdzieWesele.pl znajdziesz wszystko to co ci jest konieczne do podjęcia dobrej decyzji. Niezapomnij o dodaniu komentarza na www.GdzieWesele.pl do sali weselnej w której zorganizowaliście swoje wesele to pomoże wszystkim przyszłym gościom w podjęciu dobrej decyzji gdzie w białym stoku zorganizować przyjęcie weselne Domy weselne, sale weselne w Białymstoku tylka na www.gdziewesele.pl/Bialystok/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zespół
Witam serdecznie.osoba która pisze wszystkie negatywne treści na forach jest to jedna i ta sama osoba.poprostu jest to osoba chora z ambicjami i uwzięła się na nas.pilnuje konkurencji a wie że mamy pozytywne opinie od wszystkich naszych klientów.to dlatego taka opinia z jej strony.lubi komuś zaszkodzić w życiu. Dla udowodnienia jak grają Białe wilki i jak się goście dobrze bawią podaje kilka numerów do Państwa młodych u których wystapił zespół Białe wilki-511184393, 517566223,604291528...pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tropiciel obłudy
BIAŁE WILKI - Zdecydowanie odradzam!!! Na początek - skąd biorą się dobre opinie o Białych Wilkach: http://yfrog.com/f/mrodpusugodawcyp/ To co ustalicie z nimi i tak nie ma znaczenia - zrobią po swojemu. Do ludzi nie wyjdą, bo nie mają mikrofonu bezprzewodowego - żal! Oczywiście co za tym idzie - brak biesiady na weselu. Na 3h przed rozpoczęciem imprezy weselnej powiadamiają, że niestety nie nauczyli się piosenki na pierwszy taniec! Tak się chyba nie postępuje z klientami! To już nawet jak kupowałem bokserki za 20 zł na allegro, to sprzedawca miał na tyle przyzwoitości, by zadzwonić wcześniej i powiadomić, że będzie obsuwa. Oczepiny to w ogóle jakaś kpina - znów wychodzi brak wychodzenia do ludzi - bo niestety zza konsolety nie da się panować nad sytuacją, gdy goście zebrani są wokół Państwa Młodych i szczelnie zasłaniają widok. Można by było wymieniać długo, ale to chyba w skrócie wystarczy. Także -> NIE POLECAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fan 777
Teraz po wilkach jada , a facet ma naprawde ladny glos i spoko spiewa,jeszcze sie taki nie urodzil zeby wszystkim dogodzil , nie maja co do roboty tylko brednie po forach wypisuja - ha ha ha bimber pili no i co z tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fan 777
I co pannomloda ,obrzucasz blotem zespol biale wilki po wszystkich forach a na hej wesele twoj post wywalili, tylko na tym forum prix masz posluch,ale nawet kazdy matolek wie ze prixa zalozyly dziewuchy co swoich chwala i po cudzych jada.I co lyso ci pannomloda ha ha sorki wscieklapannomloda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość j-23,,,
Z tego co wyczytałem na innym forum to wesele miałaś 26 czerwca w Swiętej wodzie i Białe Wilki więc twoja opinnia jest dla mnie wiarygodna. Masz do tego prawo Fan777.Nie wiem czy ktoś o zdrowym umyśle jeszcze ci jest w stanie wierzyć w cokolwiek.Przeciez widać gołym okiem, ze jesteś z tej Korsy i jestes wściekła na frixa za to że wywalili cię z forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julita24
Witam! Co sądzicie o studiu foto video Danileccy z Bielska Podlakiego? Miał ktoś ich może na swoim weselu lub słyszał jakieś opinie na ich temat? Dziękuję za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fan 777
Danileccy ok. Ale sprobuj Prokadr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fan 777
Juz nie pannamloda ,ale panmlody dzisiaj post na wilkow walnal na portalu HW.Bo panne wywalili to sie panna za pana zalogowala ,no i kto tu wali pod kilkoma nickami ,ha ha ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, a moze byla ktoras z Was na weselu w Lipcowy Ogrodzie (na 27 Lipca). Chcemy zorganizowac kameralne wesele we wrzesniu 2011, a oni podobno takie imprezy robia. Mieszkamy na stale za granica i nie bardzo mamy czas na ogladanie sal, wiec zostaje nam internet i opinia rodziny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do j-23,,, Tak, masz rację, mieliśmy ten zespół na weselu 26 czerwca. Niestety, jak doszło do rozliczania się, to byliśmy padnięci po weselu (ja miałam na dodatek zapalenie gardła i gorączkę przez cały czas), więc zapłaciliśmy im całą kasę, chociaż nie powinniśmy byli tego robić. Zła jestem, ponieważ w necie można było znaleźć tylko jedną opinię na nich, właśnie na frixie, dlatego teraz uprzedzamy innych, że jak się zaprasza Białe Wilki na wesele, to może się stać coś takiego jak u nas. Do Fan777, jak już słusznie zauważyłeś, " Kazdy ma prawo pisac bo zyjemy w wolnym kraju." :) Pozdro, trollu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość albertk2
Szukasz sali weselnej w Białymstoku? w jednym miejscu znajdziesz wszystkie obiekty wystarczy wejść na www.GdzieWesele.pl Na jednej stronie znajdziesz obiekty z Białegostoku www.gdziewesele.pl/Bialystok/ dzięki opinią klientów znajdziesz ten idealny lokal na wesele w którym zorganizujesz cudowne i pięne przyjęcie. W naszym katalogu są jedynie te najleprze domy weselne które zorganizowały już niejedno wyjątkowe wesele, oraz te sale weselne które dopiero powstały bądź powstają ale dzięki sowojej wyjątkowości mogą stać się miejscem godnym polecenia w przyszłości Wesele w Białymstoku nie musi być trudne do zorganizowania dzięki informacjom zawartym w prezentacjach masz pewność że na www.GdzieWesele.pl znajdziesz wszystko to co ci jest konieczne do podjęcia dobrej decyzji. Niezapomnij o dodaniu komentarza na www.GdzieWesele.pl do sali weselnej w której zorganizowaliście swoje wesele to pomoże wszystkim przyszłym gościom w podjęciu dobrej decyzji gdzie w białym stoku zorganizować przyjęcie weselne Domy weselne, sale weselne w Białymstoku tylka na www.gdziewesele.pl/Bialystok/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radziar
martuska400 - ja się "bawiłem" przy "muzyce" zespołu "Białe wilki" NIE POLECAM tego zespołu! Moi przyjaciele, jak i ich goście (byłem wśród nich) NIE BYLI zadowoleni. Zespół na 3 godziny przed weselem stwierdził, że nie nauczył się piosenki na 1 taniec. Nie wykonali również ŻADNEJ z 20 piosenek, które były ustalone, że zaśpiewają. Wszelkie konkursy i oczepiny były prowadzone zza konsolety - nikt nawet nie wyszedł do gości na środek sali. Nie wspomnę już o biesiadzie, której nie było - a miała być... Przez ogromną część wesela była puszczana muzyka z laptopa zamiast grania "na żywo" (co ciekawe goście się wtedy lepiej bawili). Mógłbym jeszcze pisać i pisać... Ale niedługo mój post zostanie i tak usunięty (chociaż będę się starał żeby się tu znów pojawił żeby wyrazić PRAWDZIWĄ opinię na weselu, którym byłem, gdzie "przygrywały" "Białe wilki"). Jeżeli ktoś ma pytania - chętnie na nie odpowiem. Mój numer gg: 99298

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fan 777
Radziar to podaj prix do sadu, przecierz to za ich zasluga wzioles biale wilki.Wiadomo nie od dzis ze prix jest stronniczy tam zadza ukladziki z kilkoma dziewuchami co se ten portal zalozyly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepszy zespół, z którym się bawiłam na weselu to 3BIT - są naprawdę niesamowici. To co robią i jak to robią jest super. Kontakt z gośćmi i piosenki, nie wspominając o oczepinach - wszystko przemyślane i profesjonalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fan 777
Napewno nie bo najlepszy jest Korsrelax a pozniej Zorka i Zubry.Jeszcze dobrze graja inne zespoly z Bielska chocby Mirage albo Centrum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli fan 777 jesteś taką naszą fanką to nie rób nam antyreklamy ja dawno skończyłam pisania i użerania się na portalach bo to nic nie daje, a czasami wprost szkodzi. Nie pisz w kółko o nas bo sobie tego nie życzę!!!!! Jeżeli jesteś fanką jak piszesz to skończ nam robić antyreklamę. w odpowiedzi na różne pomówienia z frixa mnie nie wyrzucili, nadal mam tam konto jedynie się nie udzielam, a co jakiś czas patrzę co piszą, co do hej wesela to na mój wniosek zostało usunięte konto po tym jak nie chcieli usunąć administratorzy mojego tematu dotyczącego frixa. Ja nie zamierzam kłócić się ani dywagować o niczym. Każdy organizując wesele wie kogo bierze i na jakim poziomie gra, więc bezsensu są spory polecania każdy ma swój gust i wie co robi, kogo wybiera i na kogo go stać inie ważne czy to jest ktoś z Bielska, Białego, Hajnówki czy Krakowa. Wszystkim forumowiczom życzę miłej i kulturalnej rozmowy i wszystkiego dobrego Przyszłym Pannom i Panom Młodym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fan 777
Ok nie bede pisac o Korsrelax ale inni terz zachwalaja swoje zespoly , chocby 3 bit. A pomowienia ze ja jestem Korsrelax to nieporozumienie , jak golym okiem widac ze ja pisze nie uzywajac polskich znakow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×