Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Magda G.

Białystok

Polecane posty

Gość 4ry78
Z miłą chęcią zaproponuje Grzegorczyka,Grodzkiego,P.Bałtyka,Szpile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tęcza1
Zupelnie inaczej bym doradzila ,Grodzki ok. ale jeszcze polecam Prackiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Właścicielka kota
Kot Garfield poleca siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5tyupla.
A Grodzki znowu pyta i poleca samego siebie. jak zwykle sami Dj pisza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojtek.R...
I moim zdaniem Grodzki jest rewelka.Nie patrz co tu zespoly pisza,a pisza bo pracy nie maja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 26.tosia.
Tez tak uwazam ze ten Grodzki tutaj sie reklamuje dla mnie to przecietnosc tej branzy i wyjatkowo tutaj sie angażuje. Ja tez mam Dj-a ale nie z BIałego - jedyny który zrobił na mnie wrazenie-a słyszałam juz kilku tych z Białego. Moge przesłac namiary na meila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wisienka.24.
Raczej Dj-e nie maja wesel bo tutaj wyjatkowo wypisuja sobie nachalne reklamy , ale ja w innej kwesti. Moze wiecie jeszcze gdzie zamówic dobry w przestępnej cenie catering? Jest opcja zrobienia wesela we własnym zakresie.Dzieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaszylka 808
Jasne ze i dj i w szczegolnosci zespoly,z poza Bialego sa o wiele tansze.Jak szukacie to zobaczcie w Bielsku lub Hajnowce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brednie.
Cena zawsze jest uzalezniona od jakosci uslugodawcy,a nie od miejscowosci.Ale powiem szczerze, ze nie widzialem dobrego dj z Hajnowki czy Bielska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość harcerka.u2.
Nie widziałes bo widzisz tylko swój czubek nosa, poza tym jestes Dj-em z Białegostoku który tak tu usilnie sie reklamuje i boisz sie konkurencji z innych miast, trzesiesz się zeby ci nie odebrali wesel.Taka prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenek ze wsi
Jak myslisz ze nikt nie wie, ze jestes Karolina z Kors Relax,to sie mylisz.Reklamujesz tu od dluzszego czasu Bielsko-Hajnowskich pseudo-wykonawcow i pilnuj lepiej swego nosa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenek ze wsi
Lady Lady to tez twoje nowe wcielenie, reklamujesz Bielski Unibus ,a na swojej stronie polecasz ,oszolomskich sukcesow.Najlepiej niech kazdy patrzy na swoj czubek nosa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deres23
Droga Pani ,niektorzy DJ z Bialegostoku byli nawet mistrzami Polski,a o tych Z bielska nikt nie slyszal.Wiec porownywanie poziomu nie ma sensu.A o sprzecie to juz nic nie powiem,bo jest to roznica kosmiczna.Taka jest prawda i nic tego nie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nataszka milka
Oczywiście że dobry Dj jest gwarancją udanego wesela.I na pewno są w naszym grodzie uznani Dj.Ja jakbym miała wybór pomiędzy Dj a zespołem ,wybrałabym Dj.I nie jest to reklama ,a tylko moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwa.lara.
To forum zamieniło sie w forum bezrobotnych Dj-ów którzy zrobili smietnik. W domu sobie róbcie - tu wypad . Mistrzami to jestescie w pisaniu sobie postów reklamujacych. Nigdzie takiego chlewu nie ma jak tutaj. Niedorosli krzykacze i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biała blond.
Dj zawsze woli Didzeja- bo sam jest dj. Fakt, ze tu didzeje piszą pozostaje bezdyskusyjny, a forum nie jest po to aby sie reklamować, zapewne to wiąze sie ze spadkiem wesel, wiec nieuczciwosc i walka niektórych dj. przenosi sie na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 86.tradycja.
Zaden Dj mnie nie przekonał do tej pory do siebie a juz na pewno na tym forum. Osiemnastki , studniówki, dyskoteki.... ale nie wesele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polecam tylko ...
Ja polecam Dj, zespoły z Warszawy są drożsi i a jak drodzy to lepsi od tych z Białegostoku bez porównania. Kosmos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polcarocendrolca2
Ale wrzawa,pytam kto tu traci wesela,chyba beznadziejne zespoly.Dobry dj ,czy nawet zespol, zawsze sam sie obroni.A jak widac jest tu paru krzykaczy z pleybeckowych zespolow co boja sie o swoja d..e i histeryzuja,az piana z geby kapie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polcarocendrolca2
Wole 100 razy dj anizeli zespol z beznadziejnym wocalem ,puszczajacym sie z minidiscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A kto
Cie o zdanie pyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bez piany chopcze.
Kolejny bezrobotny Dj a raczej pieniacz.Robisz smietnik z tego forum. Do psychiatry. I zaspiewaj sobie " Znowu w życiu mi nie wyszło....."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bez piany chopcze.
Jak dobry Dj sie obroni to po co sie reklamujesz i tak histerycznie sie tutaj bronisz a na dodatek obrzucasz oszuscie błotem w zespoły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do polcarocendrolca2
Hej jak jestes taki dobry to własnie szukam Dj-a, ale warunek" musisz zagrac marsza na akordeonie na wyjezdzie i w kosciele obowiazkowo skrzypce albo organy. To jak? Wtedy porozmawiamy inaczej nie ma z kim i o czym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juliaaaaxxxy.
Dj-u. To ze wolisz samego siebie to juz pisałeś 10000000 razy, ale teraz Do widzenia ztego forum. I tak wybierzemy kogo będziemy chcieli. Ale do rzeczy. Czy ktos korzystał z usług fotografa Sławka Szewczula ?????? jak ktos miał tego pana na weselu to piszcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryto449
I fotografowie jak widac maja ciezko, wiec sie reklamuja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazdy nowy projekt wymaga reklamy,nowy projekt eventowy warszawsko -bialostocki,swietny rowniez na wesela ( z zawodową konferansjerką ) totalnie nowa jakosc - www.eveningstar.pl bylam na weselu w jachrankach w hotelu pod wawa - super brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwwwwssss
Z dj zawsze super, z zespolem beznadziejnie.Ludzie juz nie chca zespolow czy tego nie rozumiecie.Juz co drugie wesele prowadzi dj,a bedzie jeszcze wiecej.Takie sa koleje losu,wyszla moda na zespoly,a dj sa ta topie i to wzrasta.Zespoly moga sie ugryzc w dupsko ale tej tendencji nie zmienia.Do posredniaka kapele szukac pracy przy lopacie,bo sielanka sie konczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halinka.re.B.
Znowu nawiedzony i bezrobotny Dj. Dzisiaj dziewczyny miały niezły ubaw z Dj-em Grodzkim na frixie jak sobie walna beznadziejnie wychwalajaca autoreklame, ale dziewczyny szybko wyłapały i cały temat wykasowały a szkoda - beczka smiechu. Sek w tym ze boisz sie nawet Dj z Bielska i Hajnówki. Piszesz ze nie widziałes i nie słyszałaes o nich, a mówisz o sprzecie jaki maja, .Jak nie widziałes to skąd wiesz jaki sprzęt mają? Jestes kłamcą!! I troche pokory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu8765pl
Do wwwwwssss. Jak macie tyle roboty to spadaj stad bo nikt cie nie pyta. to forum slubne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×