Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Magda G.

Białystok

Polecane posty

Beuta - planujemy że ok 80 Ania - na przyszły rok 2000 tys. o sukience jeszcze nie myślałam.... i kamerzysty poszukuję Wybieraxie się na targi ślubne do Kręgu za tydzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Biało-czarna Ja mam fajnego kamerzyste . Krecil u mojej kolerzanki i my tez go wzielismy . Juz zamowilismy .Jak chesz moge dac Ci na niego namiary .Bo wlasnej strony nie ma , pryzjmuje w domu ( pokazuje kasaty itp) Ale mi sie bardzo podoba . I jeszcze zostanie nam fotograf .Bo najlepiej jest brac oddzielnie kamerzyste i fotografa To bardzo tanio zepsol znalezliscie :) Ale ja wole drozej zaplacic zeby ludzie sie bawili .Bo jak bylismy na ostatnim weselu to wogóle ludzie zaczeli sie rozchodzic .Caly czas siedzieli i jedli .Szok :/ ( nazwe zespolu zapomnialam) Tragedia jednym slowem .Twoi tez moga byc calkiem fajni:) Jesli chodiz o wódke to tak .Pewnie rodzice beda roznosic:) Bo zdazaja sie takie sytuacje ze chca ukrasc:] Ja chyba sie przejade :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beuta
za tydzien te targi? mozecie napisac dokladnie w ktory dzien i od ktorej godzny? bo ja sie chetnie wybiore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do targów to szczegółów nie znam...wiem, że 5 października w Kręgu Ania- co do zespołu to święta racja! Uważam, że to podstawa ...ostatnio jak byłam na weselu to o 2 już nikogo na sali nie było prócz rodziny zbierającej ze stołu...porażka! Myśle, że z zespołem to dokonaliśmy trafnego wyboru :D a na kamerzystę chętnie wezmę namiar :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biało-czarna ja też mam w lipcu 2009. A targi ślubne są w Kręgu na wierzbowej od 10 do 18, 5 października w niedzielę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beuta
szczerze mowiac mam nadzieje ze na tych targach weselnych w kregu znajde jakiegos dobrego i w miare nie drogiego kamerzyste, no i moze sie zdecyduje na fotografa, choc szczerze mowiac wole zpalacic wiecej za dobrego kamerzyste a fotograf hmm, oby zrobil kilka fajnych fotek i wystarczy ostatnio jak bylam na targach, chyba w kwietniu???w sali weselnej Gracja to musze przyznac ze bardzo posmakowal mi tort z PSS Astoria smietanowy z owocami mniam mniam a w dodatku mieli na prawde przystepne ceny, jesli chodzi o pokaz sukien slubnych to nie bylo rewelacji, nawet nie pamietam jaki salon wystawial swoja kolekcje, ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona_84
Podczas targów zaprezentują się: - przedstawiciele branży ślubnej: właściciele restauracji, sal bankietowych, - salonów mody ślubnej - salonów urody - fryzjerzy, styliści - fotografowie, video filmowcy - muzycy i prezenterzy muzyczni W programie: - liczne konkursy dla przyszłych nowożeńców, w których będzie można wygrać produkty oraz usługi weselne - pokazy mody ślubnej, suknie ślubne podczas targów prezentować będzie m.in. Marta Łukiańczuk - Miss Podlasia 2008. - pokazy tańca w wykonaniu tancerzy z białostockiego ośrodka tańca Rytm - występy zespołów muzycznych: Junior, Holiday oraz Magdaleny Niewińskiej z zespołem - pokazy stylizacji fryzur ślubnych - stylizacja paznokci - pokaz czekoladowej fontanny - degustacje tortów ślubnych - prezentacja stołów weselnych restauracji. Uczestnicy Targów Ślubnych 2008 będą mogli wylosować 2 piękne suknie ślubne oraz fryzurę ślubną (w dowolnym terminie). Godz. 10.00-17.00,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biało-czarna jak tylko znajde numerek od razu ci podesle . I jak dziewczyny bylyscie na tych targach?? Jak wrazenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beuta
szczerze mowiac myslalam ze bedzie wiekszy wybor ofert, jedno stoisko z bizuteria, jedno z zaproszeniami itp, za to wiele fotografow w maju na targach w Gracji na Towarowej bylo wiecej satnowisk i wieksza ilosc ofert hmm ale dziewczynom ktore wygraly suknie slubne to szczerze gratuluje PS. nadal nie mam kamerzysty :-( prosze doradzcie kogos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do beuta ja mam fajnego i widzialam juz efekty jego pracy .U mojej kolezanki robil swietna plytka .Zamowilam go tez na swoj ślub heheh ale zgubilam jego numer telefonu ;p;p;p Jak znajde to dam namiary :/ I oo nas na przyszly rok bierze 1300 zl . A mi zostal jeszcze fotograf .MAm namiary na jednego ale nie wiem czy sie zdecydowac;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beuta
Aniu to prosze jak znajdziesz to podaj numer do tego kamerzysty, ja juz po mału zaczynam wariowac :-( przeraża mnie to całe załatwianie spraw przed slubem i weselem, nie wiem czy Wy tez tak macie? zamiast czerpac radosc z przygotowan to ja zaczynam sie stresowac ;-) taka chyba nasza natura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Jak to fajnie Was poczytac. Wspomnienia wracają jak to bylo ponad rok temu. A teraz czekam na dzidziusia ale cos mu sie nie spieszy bo jestem 2 dni po terminie :) Co do fotografa to ja polecam swojego. Robi cudne zdjęcia i ma cos zajebostego co sie nazywa Książka. To kompozycja zdjęć wydrukowana na grubych plastikowych kartach. Robi wrazenie :) To link do niego www.bukalski.pl Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie targi tez na kolana nie powaliły, suknie tam prezentowane w ogóle mi się nie podobały Aniu też trzymam kciuki, żebyś znalazła ten namiar, może na końcówce nagrania jest???? brak mi kamerzysty, fotografa i dobrej godziny w kościele wstępnie zaklepałam 19, ale obawiam się, ze to późno ...mimo, że to lipiec! a chciałam 17-stą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do beuta Dobra dziewczyny dziś poszukam bardziej intensywnie a jak nie to zadzownie do kolezanki ona na pewno ma beutaja sie nie martwie bo wszystko mamy juz zamowione.:) Zostal fotograf ale tym sie nie przejmuje .Sukienke kobieta tez mi szyje takze wszystko jest git .A jesli chodiz o kosciol to zmaawia szybko bo pozniej bedziesz miala problem.Ja chcialam na 17 ale byla godz juz zajeta i my mamy na 18:) I jestesmy zadowoleni z muzykantów ,uważamy ze sie sprawdza:) a jak edzie sie okaże:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beuta
ja juz mam zaklepaną godzine 17ta takze o to jestem spokojna, sale, mam, zespol mam i ...to wszystko :) ale biore sie w garsc i zapisze sie na przymiarki sukni, a jeszcze obrączek nie mamy, zaproszen, na numerek kamerzysty oczywiscie czekam niecierpliwie a i fotografa nie mam,na targach widzialam u jednego fotografa taka książke, jedna w duzym formacie i 2 mniejsze dla rodzicow, na prawde zrobily i na mnie super wrazenie, tylko pieniazki tez zrobily wrazenie - 1700zl za taka przyjemnosc za samego fotografa,ale jak nie znajde nigdzie tanszego to moze sie zdecyduje (najpierw bede musiala przekonac swego mezusia) MagdaG fajnie ze zagladasz na to forum ;-) powodzenia zycze i duuuzo zdrowka dla malenstwa jak juz przyjdzie na swiat ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do beuta Dziewcyzny znalazlam numer tylko problem w tym ze 2 numery :P:P Podaje oba bo nie wiem który to do kamerzysty :602576954 603355973( jak sie któraś z was zdecyduje to powiedz ze ten numerek od Ani( na forum nie podam nazwiska:P) która bierze slub w czerwcu :P )Ale kasety robii ekstra jeszcze raz polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A obraczki to na 2 msc przed slubem bedzimey kupowac .Po co tak wczesńie . A sukienke tez juz zamowilam .Kobieta bedzie szyla na mnie taka jaka ja chce i calkiem nie drogo to wychodzi .Jestem bardzo zadowolona bo praktycznie wszystko juz zamówilismy zostal tylko fotograf .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Egiss
Hej :) My bierzemy ślub 1 sierpnia 2009.. wesele wychodzi nam na 250 osób.. i mamy małe problemy organizacyjne jak chociażby z salą.. ale zespół już chyba wypatrzyliśmy 3 BIT. Może któraś z was coś o nim słyszała? wcześniej nazywali się RED STAR. I to mnie trochę zastanawia.. a konkretnie ta zmiana nazwy.. Sprawiają dobre wrażenie ale wolałabym się upewnić. Byłabym bardzo wdzięczna za jakieś opinie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jskajs
Czy mówisz o Red Star z Zambrowa? Jeśli tak to porażka, no ale to kwestia gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Egiss
Nie wiem czy tamten był z Zambrowa..My rozmawialismy z gościem który mieszka w Białymstoku, a reszta zespołu nie bardzo wiem skąd jest.. Jeśli pamiętasz mniej więcej jak wyglądają to to jest strona internetowa tego 3 BIT : www.3bit.pl.tl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sjskajs
Tak, to zespół z Zambrowa. Mi osobiście się nie podoba i taka opinie mają też moi znajomi, jeśli Tobie odpowiada to pewnie będziesz zadowolona. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beuta
dzieki za numerek na pewno zadzwonie a co do 3BIT juz gdzies slyszalam te nazwe, 2 moje kolezanki tez szykuja sie do slubu i weselicha i zdaje sie ze ktoras z nich cos wspominala o tym zespole- popytam i oczywiscie zamieszcze ploteczke pozdrawiam goraco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Egiss
Dziękuję bardzo :) Wrazenie niby zrobili dobre..ale wiadomo jak to jest jak się ogląda taką pokazową kasetę weselną..jakieś ich wybrane najlepsze.. A brać byle kogo i potem zalowac..a tacy tani tez nie sa bo 2500 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Egiss
Mam jeszcze jedną malutkę prosbe.. mogłybyście być takie kochane i przesłać mi zdjecia waszych fryzurek u tej Elwiry.. bo ja mam długie wlosy i raczej do fryzjera nie chodzę wiec nie mam sprawdzonego a jak was tak super uczesała to moze i ja się skuszę :) Mój adres to : egoistka@autograf.pl Aha i moze pamiętacie jeszcze ile kosztuje takie uczesanie ślubne, byłabym bardzo wdzieczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Egiss ja mam dobrego fryzjera a przynajmniej zawsze kidy od niej wychodze jestem zadowolona.Jak sa ma nie wiesz jaka chcesz wryzurke ona Tobie doradzi ,Jest rewelacyjna .Chodze do niej od 6 lat i zawsze zadowolona wychodze nawet wczoraj u niej sie farbowalam:) Jak jestes zainteresowana to ona ma sój salon na ul Orzeszkowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Egiss
Dziękuje Ci bardzo aniaa25 :) Na pewno się przejdę.. będzie pare imprez żeby popróbować różnych fryzjerów:) A ona dużo sobie życzy za takie czesanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie o to chodzi ze nie .za uczesanie w ubieglym tygodniu ide mnie wziela 64 zl . Ale to zalezy co robi .Na swój slub na pewno tez u niej bede sie czesala .Tylko jak wejdziesz to mow ze chcesz do Gosi ( to moja fryzjerka) taka niska czarna :)Bo jest tam taka kobieta która wogóel nie umie robic ( i kazdy sie z niej smieje) .A dokladniej npisze ci jak tam dojsc .Idac z ul Warszawskiej na ul orzeszkowa w dól doslownie 50 m od warszawskiej .Bo obok siebie sa 2 salony jeden na rogu i ten co ja chodze to ten jak sie idzie w dól .Ten salon ma fioletowy szyld z napisem fryzjer .Jak nie bedziesz wiedziala to pytaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Egiss
Wow :p Dzięki Ci bardzo za poradę i przestrogę.. trafiłabym jeszcze nie tam gdzie trzeba i zrobiłaby mi jakieś mrowisko na głowie.. :p Jeszcze raz dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej .Dziewczyny może wy macie jakieś sprawdzone wizażystki??? Bo jak do tej pory ja nie korzystalam z ich uslug zawsze sama sobie robilam makijaż ale w ten dzień chce naprawde świetnie wygladac.Możecie coś poradzić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×