Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Magda G.

Białystok

Polecane posty

Gość B-S
ja mam slub pod koniec grudnia, ale nie bedzie mnie w polsce od czerwca do pazdziernika... a mojego narzeczonego do listopada...wec zostanie nam niecałe dwa miesiace zeby zaprosic wszystkich ktorych planujemy osobiscie odwiedzic... na sama mysl robi mi sie nie dobrze :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny podobno na wasilkowskiej otwiera się za 2 miesiące nowy salon z sukniami z zagranicy, ponoć naprawdę porządne i w przystępnej cenie, super jakość, chyba będzie warto odwiedzić, jak myślicie?bo te salony w centrum już są takie przechodzone nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renatuta
czesc co do świadkow ktorzy są małżestwem to nie ma przeciwwskazan,u mnie byli,wiec sie nie przejmujcie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szara Ada
Wiecie może czy w USC zaświadczenia (potrzebne w kościele) wydają od ręki czy trzeba czekać określoną ilośc czas (np. tydzień czy coś), ile to kosztuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szara Ada
O! i przy okazji…. Na Waszym ślubie gra organista? Czy może jakaś schola ma śpiewać? Mnie marzy się schola która będzie wyposażona w skrzypce….

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hulahooooop
czesc zastanawiam sie gdzie w bialymstoku mozna kupic ładne eleganckie buty ślubne?mozecie cos polecic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do hulahooooop w kazdym\"chyba\" salonie slubnym możesz kupić buty( przyznam ze ceny sa wygórowane) . W Centrum park dużo jest takich sklepów.Zalezy co cie konkretnie interesuje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hulahooooop
wygórowana cena to znaczy jaka?w internecie oglądalam buty firmy growikar. czy w Białymstoku istnieje salon tych butów?jesli tak to gdzie?proszę o adres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja buty tej firmy kupilam w salone Lisa Fererra na Krakowskiej. Ceny sie wahaly od 160zl. do 400zl. W zaleznosci od fasonu. A tak na marginesia przypominam o tym ze mam do sprzedania kolor ecry r. 39 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hulahooooop
Dzięki za informację Devil69. Niestety ja noszę mniejszy rozmiar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do hulahooooop nie wiem .Poszukaj na internecie . Ja szukam butów firmy Elda :):) I nie zamierzam zaplacić za buty wiecej niz 130 .tym bardziej ze to tylko na jedna noc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biedna biednaa
-->hulahooooop beuta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biedna biednaa
Net mi sie wiesza :( -->hulahooooop beuta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biedna biednaa
hulahooooop beuta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biedna biednaa
Kurde wysle mi w końcu ten post? :( Do "hulahooooop" Ja kupiłam buty Growikar na http://www.bialebuty.com.pl/index.php?m=Main&f=Directory&id_dir=5&s=eadmmq8hxu176y1sd6ueupg11ww0sya4 A mierzyłąm w LisaFerrera i w DH Wenus(na Św.Rocha--obok JOY Jeans,z tym ze cena w salonach ok.259zł.Ja przez net zapłąciłam 159zł z przesyłką ;) Do "beuta" Ja mam ślub 23 maja i zostało nam 6 zaproszeń ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beuta
hej hej ostatnimi czasy wzięłam sie w garśc i razem z narzeczonym zaprosilismy wiekszosc gosci, zostało nam dosłownie garstka gości do zaproszenia niedługo wybiore się do USC po zaswiadczenia takze podziele sie z Wami wrazeniami i informacjami jako juz "doswiadczona" ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kollaa
Witam, od dłuższego czasu przeglądam te forum, bo sama za mąż wychodzę już w czerwcu i chciałabym zasięgnąć od was opini na temat wizażystki Marty Gąski i fryzjerki Emilii Dyryndy, jest to salon Atelier na ul. Dąbrowskiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angel_1982
hej dziewczyny bardzo interesuje mnie Wasza opinia na temat zespołu Lider jesli bawiłyscie sie sie na weselu na którym oni grali prosze o opinię z góry serdeczne dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angie2008
Hej,w 2008 roku brałam ślub i też godzinami przesiadywałam na tym forum. Mam pytanko, może któraś z Was jest zainteresowana kupnem sukni ślubnej typu rybka w kolorze perłowym, roz. 40-42/174+obcas ( bez problemu można zwęzić lub skrócić) z rozpuszczanym trenem. Suknia zakupiona w Mon Cherie, po praniu chemicznym w idealnym stanie. zainteresowanym Paniom Młodym mogę przesłać zdjęcia na maila.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Mam pytanie, a właściwie prośbę. czy któraś z Was ma do polecenia dobrą kosmetyczkę czy wizażystkę? Chodzi mi o makijaż ślubny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny śub tuż tuż a nasz temat martwy co sie z Wami dzieje???????????/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beuta
hej hej ale mnie tu juz dawno jakos nie było ;-) słuchajcie zamowilam juz wiazanke slubna, caly komplet - moja wiazanka, 2 dla starszych oraz 3 butonierki dla mezczyzn, beda mnie kosztowac niecale 300zl, sama nie wiem czy to duzo czy malo ale juz mam bo zaswiadczenie do USC jeszcze sie nie wybralismy- podobno musimy byc we dwoje do skladania oswiadczen zwiazanych z nazwiskiem z dziecmi itp itd ale na pewno podziele sie informacjami nie wiem jak Wy dziewczynki ale ja juz mam nerwik- 1,5 miesiaca mi zostalo ;-) ale i tak sie ciesze i jestem szczesliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angel_1982
dziewczyny mój ślub 6 czerwca a 2 dni temu zmarł mi wujek załamka totalna boje sie teraz ze mało ludzi przyjdzie na wesele a jak przyjda to beda smutni :( Ile czasu nosi sie żalobe po wujku ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel – nie załamuj się…. Po wujku, nie wiem….można i wcale nie nosić. Po rodzicach jest rok, po rodzeństwie pół, a po dziadkach 3 miesiące…. Nie przejmuj się, jeszcze dwa miesiące do Twego ślubu, nawet najbliższa rodzina wujka do tego czasu „odżyje” już nie będzie tak żywo przeżywać jego śmierci, co najwyżej nie będą tańczyć. ….a dobre humory z pewnością będą im dopisywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel – nie załamuj się…. Po wujku, nie wiem….można i wcale nie nosić. Po rodzicach jest rok, po rodzeństwie pół, a po dziadkach 3 miesiące…. Nie przejmuj się, jeszcze dwa miesiące do Twego ślubu, nawet najbliższa rodzina wujka do tego czasu „odżyje” już nie będzie tak żywo przeżywać jego śmierci, co najwyżej nie będą tańczyć. ….a dobre humory z pewnością będą im dopisywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz jaki mój wujek wykręcił numer swojemu wnukowi??? Umarł przed samiutkim ślubem….w piątek był pogrzeb, a w sobotę wesele…. Wszystko było na żywo, na gorąco….młodzi bawili się normalnie….ale nie było takiej globalnej wesołości….

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beuta
przykro mi Angel_1982, ale takich sytuacji czlowiek nie jest w stanie przewidziec. teraz na pewno rodzina przezywa smierc wojka ale do czasu wesela emocje na pewno opadną, takze nie martw sie, bedzie dobrze i glowa do gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×