Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Magda G.

Białystok

Polecane posty

Gość proszącaorade
Cześć widziałam już pytanie o opinię Mendarsona ja też bym chciała coś wiedzieć na ten temat z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cocolina
phiiladelphia MY tez wybralismy piosenke Zawsze tak gdzie Ty Lady punk:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renatuta
dzięki OKTAVIA2 pomyliłam się polecając zespół,nie wiem czemu napisałam Time :-( miałam polecic HEVEN 3 chłopaków z Hajnówki,u mnie prowadzili wesele i sa zajebiś... pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dotin
Czy ktoraś z was slyszala cos o zespole SONEL?? prosze o opinie bardzo mi zalezy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biedna biednaa
Niestety nikt nie pisze nic na temat Mendelsona.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biedna biednaa
Niestety nikt nic nie pisze na temat Mendelsona :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beuta
jejku ja ja sie ciesze że mam was dziewczyny i te forum, przegladajac stronki na youtube natknęlam sie na piosenka Z KIMS TAKIM JAK TY - Kindla, normalanie rewelacja, az mi lzy ze wzruszenia poplynely i tylko sie modle teraz zeby zespol zechcial mi ja zagrac- po prostu wymarzony 1 taniec a co do zespolu Sonel, swego czasu - jak bylam mloda piekna 18tka :-) mialam okazje poznac chlopakow z tego zespolu- nie wiem czy sie nie zmienil juz sklad ale... polecam, bawilam sie tylko raz na weselu na ktorym grali i musze przyznac ze goscie bawili sie rewelacynie- zlych opinii rowniez nie slyszalam od moich znajomych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dotin
jej beuta dziekuje za opinie przyznam sie ze ten zespol bedzie gral na moim weselu a nigdy go nie widzialam na oczy:( zostal nam polecony on przez naszego fotografa i po przesluchaniu plyty demo sie zdecydowalismy... niestety my jestesmy z warszawy a do bialegostoku jest kawalek wiec pewnie zobaczymi ich dopiero w dniu slubu chyba ze beda grac gdzies w okolicach warszawy wczesniej to ich podejrzymy:) ale kamien z serca spadl mi jak przeczytalam twoja opinie:) jak ktos jeszcze wie cos na temat zespolu Sonel niech pisze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oktavia2
Święta to dziecięca wiara w Świętego Mikołaja, spokojna rozmowa z bliskimi przy kominku, rozleniwiony telefon, zaspany budzik i śnieg, który nie jest utrapieniem. Magicznych Świąt Bożego Narodzenia życzę wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beuta
również wesołych świąt zycze wszystkim odwiedzającym to forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beuta
hej, kupłam dzis buty slubne, obeszlam pol miasta nie bylo zadnych na nieduzym obcasie,w Dragonie tez nie znalazlam zadnych dla siebie, choc musze przyznac ze ceny sa niskie i warto pojsc moze ktorejs z was wpadna jakies w oko ja kupilam w Centrum Park lok.15, bardzo sympatyczna ekspedientka i szczerze polecam bo maja duzy wybor mam pytanie, gdzie zamawiacie tort weselny? moje wesele dopiero w maju i sama nie wiem czy powinnam juz zamawiac czy odlozyc to dopiero na miesiac wczesniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eiveee
tort i ciasta zamawialiśmy w cukierni u p. Kietlińskich /osiedle młodych, taki ciąg lokali handlowych na tyle dawnej mleczarni od ul. Zwycięstwa. Zapomniałam jaka to ulica :O/ tydzień wcześniej. Sami wszystko przywieźli na salę w dniu ślubu, na następny dzień zawiozłam stelaż i się rozliczyłam. Pisałam gdzies już to wcześniej, poszukaj we wczesniejszych moich wpisach ;) U mnie kilka dni temu minął ROK. O matko.... kiedy?????????????????????? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dati
ile trzba zapłacic za zespół w białymstoku,macie jakies namiary na 2009 rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do beuta Ja tez szukam butów na niskim obcasie i jak narazie bez skutku.Ile zaplacilas za swoje??? Ja za dużo nie chce przeplacic bo i tak ich nie wiac pod suknia a na sobie bede mialal je tylko jeden raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beuta
za buty zapłaciłam 125 zł, mysle ze to to tak srednio, mozna kupic taniej ale tylko mniejsze numery, ja nosze 39 wiec skoro znalazlam to i kupilam nie patrzac na cene, a tak przy okzaji, w salonach slubnych nie ma butow tanszych niz 180zl i zeby to jeszcze byly takie ze "och i ach" a co do zespolu nam sie udalo za 2500 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biedna biednaa
Co się tyczy butów,jak szukałam mi osobiście nic sie nie podobało :( Jedynie buciki z Cymbeline-Gatuzo ale cena...360 albo 380zł z tego co pamietam.I znalazłam takie fajne(jak dla mnie rzecz jasna) w salonie Lisa Ferrera...cena 249zł firmy Growikar,a najlepsze jest to że te same buty co w LF znalazłam na necie za...149zł+10zł przesyłka :) Więc buty mierze w LF a kupuje przez net :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elka_r5
hej dziewczyny. dzis znalazlam wasze forum i musze powiedziec ze jest bardzo interesujace. ja mam wesele dopiro za rok w maju. ale terz szukam sali. zastanawiam sie nad molibu. wiec mam do was pytanie czy moze slyszalyscie jakiekolwiek opinie na temat tej sali??!! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elka_r5
mialo byc malibu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To przyzwoita cena 125 za buty .Wiec z pewnościa tez sie tam przejde:) w przyszlym tygodniu popatrze .A poza tym to my juz szystko mamy zamowione:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beuta
ojej to zazdroszcze ze juz wszystko masz dopiete na ostatni guzik mnie juz zaczyna brac stresik, ostatnio uswiadomilam sobie ze do maja to juz wcale tak duzo nie zostalo i ze trzeba juz pozałatwiac do konca niektore sprawy co do sali Malibu, nie wiem czy juz nie pisalam o niej wczesniej, w kazdym badz razie, bylam u kolezanki na weselu i bardzo mi sie podobalo, jedzenie smaczne, kelnerzy ok, taki "swojski" przytulny klimat sali, pewnie moje wesele by sie tam odbylo gdyby nie to ze jest za mala na moja ilosc gosci, takze polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Normalnie czas leci w zawrotnym tempie …jeszcze nie tak dawno do ślubu była masa czasu!!! A teraz zostało już pięć miesięcy…. Nie mam sukni, nie mam butów :( jeszcze wiele rzeczy w proszku Zespół mam za 2 tys. (3-osobowy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Normalnie czas leci w zawrotnym tempie …jeszcze nie tak dawno do ślubu była masa czasu!!! A teraz zostało już pięć miesięcy…. Nie mam sukni, nie mam butów :( jeszcze wiele rzeczy w proszku Zespół mam za 2 tys. (3-osobowy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cirliiii
Mam pytako => co powiecie o Santanie, jakie jest jedzienie itd ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczyny... juz tu zadko witam. Ale jesli ktos ma ochote odkupic buciki na niskim obcasie kolor ecru(dla mnie to bialy :D ) rozmiar 39. Zapraszam. Buty kupilam w salonie Lisa Ferrera, oddam jak za darmo... co maja lezec i sie marnowac... 2 slubu nie planuje hehe Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szara Ada
cirliiii - zdania są podzielone...niedawno od znajomego slysząłam,że w Santanie lipa, jedzenie kipeski -chodziło o sylwestra ale to chyba nie ma znaczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fergiina
Ja tez słyszałam ze teraz w santanie jedzenie się strasznie pogorszyło!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baba truskawkowa...
Tanio sprzedam suknie slubna zakupiona w salonie Mon chery w Bialymstoku.Suknia na 178 roz.38-39 dodatki gratis.zdjecia na maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elka_r5
beuta- dzieki za odpowiedz. planuje wynajac tam sale. o santanie slyszalam wiele nie milych rzeczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angel_1982
hej mam prosbe do prosze o przesłanie zdjec sukienki mój mail jest widoczny dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×