Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Magda G.

Białystok

Polecane posty

do Biedna biednaa Czytaj dokladnie to co dziewczyny pisza . koreanka jasno i wyraznie napisala ze suknie swoja szyla w nie cały msc dlatego zaplacila 2500 .Ja swoja równiez w tym salonie szyje i zamowilam juz we rzesniu dlatego place 1500 .I róniez robieta szyja nowa , a nie z odzysku .I jak najbardziej daje mierzyc kilka sukienek .Z tym ze ja zanioslam zdjeciea konkretnej sukienki jaka chce miec.A to czy mi taka uszyje dowiem sie w momencie kiedy będe odbierala. dziewczyny czy w momencie kiedy bedziecie dziekowac rodzicom kupujecie im jakieś podarunki ?? Ja zastanawiam sie nad wielkim koszem ze slodyczmidobra kawa i winkiem .Stwierdzilam ze kosz róż zwiednie i do wyrzucenia a to przynajmniej bedzie praktyczne.A wy jake macie pomysly??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój bratna podziękania rodzicom miał właśnie takie kosze, z winem, czekoladkami, i pamiątką ślubu w postaci takiej sztucznej książki. Kwiaty tez owszem wręczyli. Bardzo fajny pomysł z tym koszem.... Myslę, że też coś takiego zorganizuję, choć jeszcze o tym nie pomyślałam. A tort macie już zamówiony??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialo czarna nie wiem jak Wy ale my umawialismy sie z Gosciem od sali ze na 2 tygodnie wczesniej bedziemy cale menu ustalać , mysle ze tort tez z nim uzgodnimy .Plany mamy takie ze chcemy doplacic wiecej za gosci i sie nei ciagac z ciastem, tortem i owocami .Bo tak naprawde on najlepiej wie ile czego idzie .A my jak kupimy to albo za malo albo za duzo My chyba sie zecydujemy tez na ten kosz ze slodyczami .Slyszalam ze w ABC na zamowienie robia ale nie wiemile to kosztuje .JAk bede wiedziala dam Tobie znac. My juz zaczelismy pierwszych gosci zapraszac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdullka
ja ślub mam dopiero w październiku wiec mam czas nad tym pomyślec, ale myslalam nad jakims ładnym portretem moim i przyszłego męża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biedna biednaa
Aniaa25 rzeczywiście nie doczytałam że zapłaciła tyle ze wzg na czas.Przepraszam. Nie zmienia to faktu że ten salon to porażka(i nie jest to tylko moje zdanie) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Biedna biednaa Tak samo jest ze wszytkim sa osoby które pozytywnie wypowiadaja sie na temat salonu i sa takie którym kategorycznie sie nie podoba. Mi ten salon polecila kolezanka .Jej suknia wyszla szalowo .Nie wiem jaka moja bedzie opinia po odebraniu .Poki co przymiarke mam 23 maja .NA pewno podziele sie opinia:) Ps .A niech tylko spróbuje mi coś spi*******:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Biało-czarna Jak idzie zapraszanie gości?? Namjuz nie wiele zostalo . W tym tygodniu ide kupić w koncu buty . Maszjuz upatrzoną fryzurke???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania – nie mam upatrzonej fryzury…. W sumie to nawet nic nie oglądałam :( ale coraz częściej o tym myślę…. Buty upatrzyłaś? Czy idziesz szukać?....ja też się wybieram w poszukiwaniu ale jak sójka za morze :O Goście…część zaproszona, ale chyba większa część przed nami. Zajmuje to jednak więcej czasu niż myślałam. Dla niektórych musimy cały wieczór poświęcić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oktavia2
hej dziewczyny zgadzam się z Devil i z Biało-czarną. Ten salon ślubny na Rocha to porażka. Szukałam sukienki 2 lata temu. Chciałam ekri a pani mi brąz wciskała. Do tego jak poiwedziałam, że potrzebuję rozmiar 42 to zasugeorowała, że takie grube dziewczyny nie wychodzą za mąż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oktavia jestem w szoku tym co mowisz dlatego ze moja kolezanka byla juz w 6 msc jak szyla u niej sukienke i naprawde ladna jej uszyla .a byla juz dość gruba .Sama nie wiem od czego to zalezy .Misie tak bardzo podoba taki krój sukienki z firmi Emmi mariage .Ale jak dla mnie bylo za drogo ja kupic a kobieta ta zobowiazala sie uszyc mi ja za niższa cene. do Biało-czarna juz mam upatrzone buty z tym ze kobieta sprowadza mi je 2 msc .Dzis mi sie nie chcialo isc ale jutro juz na pewno pójde po nie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beuta
hej, dawno juz nie pisałam, mimo że zaglądałam tu co pare dni byłam niedawno w USC po zaswiadczenie przedslubne przy okazji informuje ze kosztuje 86zl. jesli jestescie urodzone w Białymstoku i Wasi przyszli mezowie tez, to musicie wczesniej zajsc na Branickiego do Urzedu miasta po notatke aktu urodzenia ktora jest bezplatna jesli jednak ktores z was jest spoza Bialegostoku to musi isc do swego urzedu miasta lub gminy po odpis aktu urodzenia i z tego co wiem to kosztuje ok 25zl i dopiero z tymi doumenatmi trzeba isc do Pałacyku Slubow przy kosciele farnym. za tydzien ide ro restauracji z mamami ;-) ustalac menu, do weselicha juz tylko 20 dni, alez szybko minelo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my jesteśmy urodzeni po za Białymstokiem, ja mam w domu skrócony akt urodzenia, który kiedyś dostałam bezpłatnie ….mam nadzieję, że się na da A wczoraj odpieraliśmy akt urodzenia mojego W. i on za to płacił 22 zł, ja zapytałam o swoją sytuację a Pani odpowiedziała, że będę musiała wziąć drugi :O Nie rozumiem :O czym on będzie się różnił??? Tylko tym, że będzie pisało „pobrano opłatę w wys. 22 zł” :O ….ja mam spory kawałek do USC właściwego mojemu miejscu urodzenia ….czy nie wystarczy jak dopłacę te 22 zł Nie mamy jeszcze naszych metryk chrztu :O Na szczęście do ślubu 2 miesiące z małym haczykiem, powinniśmy zdążyć ;) Butów nie mam dalej, bielizny, kwiatów i ….STARSZYCH!!! A tak z innej beczki….wczoraj zostałam honorowym dawcą krwi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oktavia2
do Biało-Czarna gratuluję dezycji - ja już ponad 10 lat krew oddaję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Bialo czarna Ja juz buty kupilam dziś i jestem bardzo zadowolona .Zaplacilam w porónaniu do tych kosmicznych cen co sa w sklepach stosunkowo nie wiele bo 80 zl .A identyczne buty ( takie same) w salonie slubnym 160 zl .Moje sa biale 4 cm bo ja jestem wysoka chcialam niskie i z czubami . Pomalutku zaczne kupować rajstopy itp . Ja juz bylam wzielam swoja metryke i akt jakies 3 tygodnie temu .A twoja jest nie dobra bo wszytskie dokumenty sa ważne 3 msc.A macie juz poradnie zaliczona???? beuta czas szybko leci nim sie obejrzysz a juz bedzie po.Ale kobietki to bedzie nasz wielki dzień:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania - metryki jeszcze nie pobierałam, bo wiem, że dokumemnty są ważne 3 miesiące, mam w domu akt urodzenia, ale brany n ainne potrzeby niż slub, i był wydany bezpłatnie, dlategio się nie nadaje. To nie problem, zdąże zdobyć wszystkie dokumenty na czas, a nawet z odpowoednim wyprzedeniem :) zainteresowana jestem Twoimi butami :) rzuć mi zdjęcie na maila jak możesz? ja też nie szukam wysokich...i nie szukam drogich :) bialo-czarna1977@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialo-czarna Wyslalam Tobie meila napisz co o nich sadzisz . Wczoraj bylam mercedesie (kwiaciarni) na Rocha .Udekorowanie kosciola kosmiczna suma .Panie zazyczyly sobie 80 zl od jednego stojaka( a stawiaja przy każdej lawce)jak powiedzialam jej ze to drogo wychodzi bo conajmniej 20 lawek a nawet wiecej jet to niby ile one wezma.To kobieta powiedziala w takim razie możemy stawiać co druga lawka .Szko.Stojenie samochodu od 200-250 zl .Kawiaty dla mlodej i dla druhny od 180-300 .:|Wiecie co w tej kawiaciarni można zostawic ok 1000 zl i to być moze bedzie malo .Ale ja chyba zrezygnuje ze strojenia kosciola w takim razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ułłaaa jakie ceny!!!! W pracy nie mam dostępu na skrzynkę prywatną, ale po powrocie do domku od razu oblookam Twoje buciki :) Ania – w sprawie dekorowania kościoła, może warto się zgadać z innymi parami, co biorą ślub tego samego dnia?? I podzielić koszty? Hm??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biało-czarna nic mi nie mow wkurzona jestem.Ale z drugiej strony gdzie ja bede szukala innej pary???? co beirze tego samego dnia slub???? moz enie bedzie ona chciala stroic a tym bardziej ze kwiacianrnie dekoruja i od razu jak wychodzi para zbieraja dekoracje .I za każda \"chyba\" sobie licza Koniecznie napisz o bucikach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beuta
hej dziewczyny szok normalnie, u mnie wszystko sie sypie ;-( zaprosilismy na wesele ponad 160 osob, z tego moich gosci 70 pare a juz mi odmowilo prawie 20 ;-( nie sadzilam ze bede tak to przezywac ;-( do wesela zostaly 3 tyg, czy powinnam teraz dopiero zaprosic gosci z tzw isty rezerwowej? czy to nie bedzie "nie ladnie" z mojej strony ze zapraszam dopiero teraz i co wogole powiedziec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oktavia2
do Beuta nic nie tłumacz tylko zaproś rezerwowych. Mądrzy ni będą dociekać. W razie czego mów, że sporo gości i nie wyrobiliście się wcześniej z zapraszaniem. My wszystkich gości na swoje wesele zapraszalismy 3-4 tygodnie wcześniej. Nikt się nie gniewał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kachaaa23
Witam, może któraś z Was słyszała coś na temat zespołu As?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beuta
chyba tak zrobie, dzis kolejne 2 pary odmowily ;-( szok, nie spodziewalam sie ze bede to tak bardzo przezywac i ze bedzie to tak przykre.... a co do zespolu AS, chmmm, ich swietnosc juz minela, owszem maja fajne piosenki, graja fajnie, ale lubia wypic i to zraza wielu ludzi, jesli sie zdecydujecie na ten zespol to radze przy podpisaniu umowy od razu zaznaczyc ze alkocholu nie bedzie dla zespolu- na wszelki wypadek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania – o bucikach napisałam Ci na @ ;) Beuta – zapraszaj listę rezerwową i przepraszaj, że tak późno, że to z natłoku spraw, że tyle na głowie ….że gorączka przedweselna i takie tam. Powinni zrozumieć :) Do mojego wesela 2 miesiące, zapraszanie gości w toku, niektórzy już potwierdzają, że przybędą …chyba, że jakieś zdarzenie losowe im przeszkodzi. Kika osób od razu kazała na siebie ni liczyć (ale to Ci na których i tak nie liczyliśmy :P) Prosimy o potwierdzenia do końca maja, żeby mieć jeszcze trochę czasu na zaproszenie z listy rezerwowych :D Co do dekoracji kościoła koleżanka polecała mi firmę AIDA ale nie wiem gdzie się mieszczą co i jak….nie byłam u nich. Może wiecie coś o nich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania – namiary na inne pary na pewno ma ksiądz, przynajmniej nasz zapisując do ślubu bierze telefon kontaktowy, może by nie robił problemów z ochroną danych osobowych i dał te numery ;) My się jeszcze zastanawiamy co z tym strojeniem mamy zrobić….

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialo czarna Ja tez slyszalam o tej firmie Aida .Bylam u innej kwiaciarni i wlasnie mi ja polecila ze oni zawodowo sie tym zajmuja i taniej biora.Na ich stronie internetowej bylam i wszytsko tak slicznie wyglada.Ale niestety nie ma cen.Jak przedzwonie i dwoeim sie coś wiecej napisze. Na temat butów napisze ci w meilu. Ja równiz jestem za zapraszaniem gości rezerwowych:] Dzis bylismyy w USC wzystko zalatwione skosili 85zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angel_1982
witam serdecznie dziewczyny mam prośbe i pytanko mianowie jesli na tym forum obecne sa dziewczyny które biorą śłub 6 czerwca w katedrze białostockiej bardzo prosze o kontakt poniewaz mam pewna propozycje.Piszcie na maila czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oktavia2
dziewczyny? co piszecie na obrączkach ślubnych? Ja co prawda ślub brałam 2 lata temu ale właśnie wymiemy sobie obrączki na fajniejsze. Teraz dopiero stać nas na droższe. Wcześniej mieliśmy wygrawerowane imię + data. Zastanawiam się co jeszcze fajnego można napisać. Macie jakieś propozycje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysmy pomysłów nie mieli, i zapytaliśmy co przeważnie grawerują Imię + data ślubu – no i my też tak sobie grawerujemy, nie mam innych pomysłów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×