Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Magda G.

Białystok

Polecane posty

Gość alldona 25-
No wlasnie p. Makintosher to forum jest bdla kobiet,a nie dla zespolow muzycznych.Zegnam pana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joolcik2\2
Czy ktos wie jak usunąć wosk z sukienki,może jakaś pralnia to robi,a może jakiś domowy skuteczny sposób znacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak szukasz sali weselnej w białymstoku to musisz koniecznie wejść na www.GdzieWesele.pl/Bialystok tam znajdziesz kilkadziesiąt sal weselnych które mają wolne terminy. Możesz się też zapoznać z opiniami byłych gości na temat sal weselnych www.GdzieWesele.pl/Bialystok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reni303
W ,, Galeri Białej,, w pralni kiedyś wosk ze spódnicy mi usunęli,i nic nie bylo widac,jak to zrobili to nie wiem,chyba mają jakieś specjalne środki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulpik21
Co sądzicie o restauracji trzy po trzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatraw...
Owszem, mi usunieto wosk z bluzki ale potem material byl tak slaby ze tej bluzki dlugo nie ponosilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seseni
Mysle ze na wosk polozyc bibule lub inny chlonny papier i przeprasowac zelazkiem to bedzie w miare ok.papier spije wosk, tak robilam ,ale z kolorem bialym bedzie problem,jakas plama zostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewew
sprzedam suknie cymbaline roz.38 -stan ideal po pralni , wad brak, rekawiczki i welon gratis .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a.a.a.
a propos sali Trzy po trzy, to oglądaliśmy z narzeczonym salę na samej górze- bardzo ładna :) styl klasyczny, kolory beżowo-ekri, ceny zależne od menu, ale nie wiemy jakie dokładnie i podejrzewam, że nie odbiegają od innych sal, a że mamy inną sale to nie dociekaliśmy, jak jedzenie?? nie wiem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRAWY22
Jesli chodzi o te vwesele w santanie gdzie gral , zespol master dance z bialystok to powiam sze lipa,i ze nawet Biatuszki mieli za zle/jak jak pili .to niech wezma se do serca a wodka to nie dla zespolu napili sie jazk swinie i co . a ten szef andrzej to wogole nie wiedzial co molwi bo byl nachlany a mylic dzadka z babcia to co .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qgna
Szukam dobrego dj.prosze o opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XXXXweroXXX
Paweł Bałtyk ,Piotrek Kuzma ,Krzysztof Głowacki, Leszek Grzegorczyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooo33
Naj ..obecnie to jest chyba L.Grzegorczyk , innych nie polecam bo w tym roku bylam na jednym weselu wlasnie z L.G

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka582
Czy ktoś był na weselu gdzie grał zespół blue skay tremolo??? Fajnie prowadzą wesele?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gibbi
Leszek Grzegorczyk ma zdecydowanie najladniejszy glos a zreszta byl spikerem i jak wiadomo do radia ze slabym glosem nie biora.Bardzo mnie sie podobalo prowadzone wesele .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jmkbvhvhd
a cos na temat zespołu 3bit? był ktoś na weselu które prowadzili?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata.k.25.
Do Stokrotki.Bylam niedawno na weselu gdzie gral zespol Blu Sky tremolo. Zrobili na mnie bardzo dobre wrazenie. Muzyka porywajaca do zabawy, prowadzą tez super. Bardzo dobry wybór na wesele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka582
Dziekuje za info, oni występują w składzie 4 osobowyn jak się nie mylę, A pozatym słyszałam jeszcze że są młodzi i mają fajne podejście i takie tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yggali
bawilam sie latem z 3 bit i pamietam ze dawali batoniki o tej nazwie ale jak grali to nie zabardzo utkwilo w moje pamieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ToHaveEveysInTheSky
Z&K i Bially bawiłam się przy zespole EveRest na weselu w Białymstoku. I powiem, że... Jak dla mnie jest to najlepszy zespół jaki do tej pory słyszałam. A wielu znajomych teraz bierze śluby i od jakichś dwóch lata bywamy na weselach dość często. Goście nie schodzili z parkietu, grają dużo przebojów zagranicznych polskich, dodam, że plusem ogromnym jest piękny głos wokalistki (prawdziwy brylant jak dla mnie! nie wiem zresztą co robi taki głos w zespole weselnym bo powinna być gdzieś wyżej ale nie moja w tym sprawa) i nikt w tym zespole nie kaleczy piosenek w języku angielskim jak to często bywa (wiem co mówię, 4 lata spędziłam w UK). Grają na żywo i robią to bardzo dobrze na tyle na ile ja jestem w stanie to ocenić, w każdym razie wrażenie na mnie zrobili ogromne!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salaamaretto
Zapraszamy do nowo otwartej sali Amaretto w Bielsku Podlaskim!!! Pyszna kuchnia, kulturalna obsługa w niezapomnianym wnętrzu. Zorganizujemy i zapewnimy obsługę wesel, imprez okolicznościowych, bali szkolnych i pracowniczych w przystępnej cenie. Menu do wyboru. Promocja jakiej jeszcze nie było do imprez w piątki,soboty,niedzielę kamerzysta i fotograf( www.factorystudio.p l) Gratis, zespół o 15 % taniej - Szczegóły na www.amaretto-sala.pl lub pod nr. 0 511 183 274 lub 0 511 614 438

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saxendsax
A ja nie dam reki uciac za everest gra na zywo,nie znam tego zespolu ale jesli sklad jest4 osobowy w tym wokalistka,to wychodzi ze jest tylko 3 grajkow.to na jakich instrumentach oni graja,napewno perkusja,bas,klawisze a gdzie instrument solowy,no nie wiem moze wokalistka gra na skrzypcach ale jakby wtedy spiewala,wiec reki nie dam ze graja na zywo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenzeni
Oj , proponuje wejsc na strone tego everesta i posluchac. Bedzie uciecza od ucha do ucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doggi
DoHeve... ty chyba żartujesz z tym zesp. Everest,ale co kto woli.Do sax - o jakiej perkusji Ty mówisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saxendsax
No autentyk Everest nie ma zadnych instrumentow,wiec ten,zywiec,to bajer.Moze poprostu tak sie zespol reklamuje,taki maja styl reklamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssosna20
prosze o namiar dobrej cukierni,nie chodzi o tort a raczej o ciasto i takie tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toolla
Bardzo dobre wypieki robi ciastkarnia na ul. Lipowej nie opodal komisariatu po tej samej stronie . Naprawde z czystym sumieniem polecam a wybor ciast przeogromny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GIKOMA
Wtej cukierni biore ciasto na kazda impe i naprawde jest oki , jedna z lepszych cukierni w bialym moge smialo polecic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie potrzebuję pomocy - chciałabym zebrać informację o takich oto obiektach: Lech,Pod Herbami,Astoria,Villa Tradycja,licpowy ogród zależy mi na weselu na około 60 osób,i w pobliżu,żeby był nocleg dla nich-jakiś miły hotelik z góry dziękuję za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×