Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Magda G.

Białystok

Polecane posty

Gość geere
A ja polecam za duzo mniejsza kase Malibu , gra tam zespol Lailand.Napewno bedzie dobra zabawa , lokal jest fajny i zespol b.dobry a jedzonko wysmienite.ATRAKCJI FULL.Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagababa99
Full atrakcje w malibu to raczej zart i ten zespol lailand to jeszcze wiekszy zart a niby jedzenko to zart do kwadratu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do jedzenia w Malibu maja tam bardzo dobre i duzo tego, wiec nie wiem po co ktos pisze takie bzdury, co do zespołu Lailand tez mi sie nie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celebrytka17-03-83
Jak widze juz zespoly i lokale przystapily do reklamy.W koncu Sylwester za pasem,zaraz sie dowiemy ze najgorsza knajpa najlepiej karmi a beznadziejna kapela najlepiej gra,a nie znany DJ prowadzi impreze jak mistrz swiata.A ja w Sylwestra ogladam TV i juz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Usmiechnietaja0
Jaki lokal taki i zespol;;;;;;;;Malibu i Lailand dobrali sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shreki77
Dobraliscie sie wy z takimi bajerami oczerniajucymi np. zespol Lailand,napewno zespol jest klasowy ale jak sle slucha od ucha do ucha to od tego jest laryngolog

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SOWISKA8357
Lailand i Malibu to moze sie i dobrali,Ale Zorka w Zejerze to mezalians,a Carino w Cristalu to nieporozumienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dancewoomen55
Oprocz Max-Dance moze ktos polecic szkole tanca towarzyskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JADZKA8436
JESZCZE JEST FENIX I DANCOWNIA ALE MAX DANCE JEST W BIALYM NAJ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raniaslucz987
co sie tyczy lipowego mostu to jak najbardzej polecam,mialam tam firmowa imreze i powiem ze jest to moim zdaniem jeden z najlepszych lokali.chodzi mi o klimat i wystroj lokalu zas co do jedzenia to powiem krotko -istna rewelacja,zas cristal troche podupadl a byla to wrecz flagowa restauracja,a jak juz nawet taki zespol jak carino na noc sylwestrowa zatrudnili to tylko potwierdza co napisalam.a moze kierownik tego carino[ zarazem wlasciciel portalu hej wesele] tak sie na swoim forum rozreklamowal ze wlasciciele cristalu w dobrej wierze ich zatrudnili,czytajac na forum H.W jaki to wspanialy i profesjonalny ten zespol carino,bo wlasnie na tamtym forum chyba w 30 postach te carino same siebie zachwala.ale powracajac do lipowego mostu,naprawde lokal ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niezadowolola25
Zeczywiscie jak zespol CARINO nas wyrolowal , mianowicie po opiniach na Hej Wesele zdecydowalismy sie ich zgodzic.Nie dal nam szef tego zespolu zadnej plyty video zebysmy mogli zobaczyc jak graja.Bo powiedzial ze mozna na portalu H.wesele poczytac opinii o nich.A niewiedzielismy wtedy ze to Pan Edwin jest wlascicielem tego portalu i ze sam dla siebie ponapisywal bardzo przyczylnych opinii i to w duzej ilosci.Wiec nieswiadomi niczego napisalismy umowe.Ijuz na przyjezdzie na marsza zaczal sie koszmar , bo przyjechali trzech panow podpici i nawet marsza nie umieli dobrze zagrac.A na sali w Mozarcie to kelnerzy mowili ze mieli swoj alkohol i pili.Na weselu fakt ze ten Pn Edwin ledwie jezykiem ruszal , muzyka to byla tragiczna , troche starego disco polo i Czerwone Girary i nic ponadto , a te cale naglosnienie to harczalo nie gralo , bo moze tak po pijanemu ustawili.O odczepinach nie wspomne bo obciach zrobili potworny przed goscmi.Zespol CARINO to tragedia najgorsza w Bialymstoku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darmowe zdjecia slubne....
dwóch fotografów z dużym doświadczeniem wykona darmowe zdjęcia na ślubie/ weselu w zamian za możliwość wykorzystania zdjęć do tworzenia portfolio. kontakt mailowy- luffka@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Selavi2828
Zespol Carino sporo ,,zawalil wesel,,na innych forach jest troche na ich temat, i nawet forumi/mki pisza ze jak wpisywali negatywa to gosc ten. Edwin te posty wywalal.Jak ma sie swoj portal to niby wszystko mozna, tylko ze facet nie widzi ze jest bardzo nie uczciwy. Jest szefem zespolu ktory gra bardzo zle, a sobie pozytywy na wlasnym forum wpisuje, zas negatywy ponoc exspresowo wymiata.Wiecej o tym calym Carino to jest na port.Zambrowskim czy Lomzynskim.Zas co do grania tego zespolu na Sylwestra w Cristalu, to sprawdzilam i naprawde jest to ta nazwa, Cristal ale w gm. Czyzew a dokladnie w Krzeczkowo Szepieleki.Czyli p. Edwina w Bialymstoku nie chcieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozyczga 110
Wcale to nie prawda że Carino piją , lub żle graja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronisia.M
Po co to pisac o tym Carino kazdy w temacie weselnym wie ze to miernota.Jakby facet na swoim portalu ludziom makaronu na uszy nie nawijal,to nikt by go nie wzial. Ha,ha ha dobry zespol ,obronczyni sie znalazla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozyczka 110
Wlaśnie popieram , żeby już nic nie pisać na temat tego zespolu.Jak dla mnie się podoba to może inni mają taki sam gust.A każdy może se piwo na weselu wypić , skoro sami mlodzi na stól stawiają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZNERWIONALIPCOWKA
POPIERAM TO ZE ZESPOL CARINO BIALYSTOK,TO PORAZKA.UMOWE SZEF-WODZIREJ EDWIN SPISAL Z NAMI W SZWOIM BIURZE H.WESELE.NIE POKAZAL NAM SWOJEGO DEMO I CD.TYLKO POKAZAL STRONE ZESPOLU NA INT.WESELE MIELISMY TEGO ROKU W LIPCU I NAPRAWDE CARINO NAM WESELE ZMARNOWALO.NAWET MYSLELISMY OCHOTE TE SPRAWE ZALATWIAC GDZIES DALEJ,ALE TE SPRAWY CIAGNA SIE LATAMI.NIE POLECAM ZESPOLU CARINO NIKOMU,TO NIE JEST ZESPOL A ODTWARZACZ PLYT CD.- W STANIE MOCNO WSKAZUJACYM.ZAS MUZYKA,PROWADZENIE,OCZEPINY-TO TOTALNA PORAZKA.PO WESELU NA H.WESELE WYRAZILISMY SWOJA DEZAPROBATE TEMU ZESPOLOWI I POST ODRAZU ZOSTAL USUNIETY.MAZ DZWONIL DO P.EDWINA PYTAJAC O PRZYCZYNE USUNIECIA POSTU A ON PO CHAMSKU SIE ODEZWAL I ROZLACZYL-NA TAKIE COS TO NAPRAWDE BRAK SLOW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbdd567
Proszę o opinię na temat Nadawek,jak tam to wszystko wygląda tj. jedzenie,obsluga itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serafinka00
Mialam tam firmowke,i bardzo mile bylam zaskoczona i to naprawde pod kazdym wzgledem,od menu zaczynajac a na obsludze konczac.Moge szczerze o Nadawkkach wyrazic sie, jak najpochlebniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkk :)
heheh no witam widze ze ktos tu sugeruje powiazanie mojego niku z uleczka, nie ja ne nazywam sie uleczka i orientowalam sie w cenach lipowego mostu cena wyjsciowa to 160zł, nastepna 175 i jeszcze nastepna 195, miła Pani z marketingu poinformowała mnie, że od stycznia ma byc cena wyjsciowa 180zł, takze jestesmy raczej zdecydowani na ten lokal :) tym bardziej ze ma same dobre opinie. pozdrawiam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkk :)
a pytalam tylko dlatego, poniewaz nie maja cennika na stronie, jak wiekszosc lokali teraz ;/ a byl ktos w nowym Trzy po trzy? slyszalam ze dobre jedzenie tez jest? a jak wystroj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozczara09
Faktycznie Zespol Carino to lipa i na dodatek lipa totalna,a szef zespolu i zarazem wlasciciel portalu Hej W. postepuje nie uczciwie,dla zasady poczytalam na H.Wesele. te zenujace ,podpuszczajace klienta posty i naprawde jestem zszokowana ze administrator portalu, we wlasnej osobie zachwala zespol Carino czyli sam siebie.Jest to szokujace i nie pojete.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sala amaretto
Zapraszamy do nowo otwartej sali Amaretto w Bielsku Podlaskim!!! Pyszna kuchnia, kulturalna obsługa w niezapomnianym wnętrzu. Zorganizujemy i zapewnimy obsługę wesel, imprez okolicznościowych, bali szkolnych i pracowniczych w przystępnej cenie. Menu do wyboru. PROMOCJA JAKIEJ JESZCZE NIE BYŁO DO IMPREZ W PIĄTKI, SOBOTY,NIEDZIELE KAMERZYSTA I FOTOGRAF(WWW.FACTORYSTUDIO.PL) Gratis, zespół o 15 % taniej - Szczegóły na www.amaretto-sala.pl lub pod nr. 0 511 183 274 lub 0 511 614 438 Sylwester Juliański 2010- Goście specjalni Konjo i Jorrgus - Gra zespół Mirage. Zapraszamy serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamilka19
ja popieram te negatywne opinie na remat zespol CARINO bialystok.na kafeteria.pl ten zespol - to nie powinien wogole obslugiwac wesel.bylam raz na weselu z carino i powiem ze to naprawde porazka.alkohol i zero grania bo nie umieja grac a puszczac muzyke to trzeba na trzezwo.wszystko puszczali z plytek a skoro sie bierze tyle kasy to cos trzeba zagrac a nie zespol bawi sie w dj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jennifer8888
A ja polecam sale Malibu i zespol Lailand na Malanke=Sylwka Prawoslawnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysiaczekk
Jeżeli chodzi o Lipowy Most mam mieszane uczucia. Moje wesele odbyło się tam w sierpniu - zaznaczam, że nie w dworku, a w tym nowym hotelu którego budowa i wykończenie zostały zakończone na przełomie lipca i sierpnia. Cena za osobę to 160 zł bez ciast, bez owoców, bez lodów. Uważam, że porównując do innych lokali, drogo. Fakt, że jedzenie było dobre. Bardzo drogie noclegi dla gości - po negocjacjach 180 zł za pokój. Brak możliwości przedłużenia doby hotelowej dla gości weselnych, chyba że za dopłatą (co w innych lokalach jest normą). Wszytsko byłoby ok, gdyby było to naprawdę ekskluzywne miejsce. Ale nie jest. Po pierwsze - BRAK KLIMATYZACJI. Biorąc pod uwagę, że wesele było w sierpniu (ponad 30 stopniowy upał nawet w nocy). Istna sauna. Goście byli tym upałem wykończeni. O braku klimatyzacji dowiedzieliśmy się kilka dni przed weselem, kiedy właścicielka z rozbrajającym uśmiechem nam to oznajmiła. Trochę nie fair w czasach, kiedy klimatyzacja jest standardem. Fakt, mogliśmy spytać, jednak było to dla nas tak oczywiste, że nie spytaliśmy wcześniej. Co więcej, gospodarze nie dysponowali nawet elektrycznymi wiatrakami... Poza tym, ok 2-3 godzin przed końcem wesela na parkiet wkroczyła właścicielka z jakimiś dwiema koleżankami. O nic nie pytając, nawet nie składając życzeń, bawiły się w najlepsze. Cóż, w mojej ocenie niezbyt profesjonalne i eleganckie zachowanie. Zapomniałabym - rewelacyjna obsługa. 11 na 10 punktów. Szkoda, że dodatkowo płatna. Choć swoje wesele uważam za wspaniałą imprezę, nie mogę polecić Lipowego Mostu z czystym sumieniem. Teraz wybralibyśmy raczej Nadawki. Wszytskim zdecydowanym na to miejsce sugeruję przede wszytskim zorientować się, czy zrobili tam już klimatyzację. Jeżeli nie - pod żadnym pozorem nie wierzcie w zapewnienia, że mają rewelacyjną wentylację. NIE MAJĄ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda2010
Zespół respect fajne prowadzenie i zapewniają fajną zabawę jeżeli komuś odpowiada granie z playbacku, bo cały repertuar mają nagrany i tylko go puszczają. Ale co kto lubi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xena 9876
Zespol Respect to wynalazek nie hraty ni spewaty.Zas co do Lipowego Mostu to bawilismy sie w lipcu i przyznaje ze klimatyzacji nie bylo.Z gosci plynelo i malo kto mial ochote na tance, na zewnatrz nikt nie wychodzil do ok23 bo zar z nieba sie lal,a zeby bylo smieszniej to korki wysiadly i przez 3 godz. swiatla nie bylo a szefowa chciala ratowac nie wesola sytuacje i kazala grac zespolowi na harmoni,gosc pogral i prawie zaslabl w tym upale.Nie polecam nikomu szczegolnie w lecie tego lokalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drillo1234
polecam lipowy most ze wzgledu na naprawde wysoki poziom.i nie jest to reklama ,poprostu bylam tam na obiedzie i do dzisiaj wspominam rewelacyjna kuchnie w tej restauracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×