Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Magda G.

Białystok

Polecane posty

Gość PEWENKA
Time to obciach,w tym zespole nikt nie ma wokalu,no chyba ze te beczenie owcy- wokalem nazywac,a piosenki to same cienkiepolo.Zespol Time wogole mi sie nie podobal a po 30 min juz mielismy dosc sluchania tego zespolu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkk :)
hej, orientuje sie ktos w cenach za os w Lipowym Moscie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marteczka1707
jeśli chodzi o Lipowy Most to miejsce bardzo urokliwe i bardzo mili właściciele. Na pewno jak zadzwonisz to wszystkiego się dowiesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sedno
po usmieszku widac ze to ta sama osoba pisze posty o lipowym moscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkk :)
hahaha, dobre :) prawie każdy używa :) tak już się przyjęło w Internecie. Pozdrawiam nieogarniętych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sedno
Ne kazdy usmieszku uzywa a po drudie ,czy kazdy z malej litery zaczyna pisac ,a najwazniejsza jest tresc tych postow, po ktorych widac ze to monolog.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wanilka09
no jacha ze to wlasciciele lipowego mostu pisali, bo takie teksty ze ,,wlasciciele fajni zadzwon to wszystko sie dowiesz,,taka scieme odrazu widac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filigranka333
Na forach tak jest ze albo firmy same siebie reklamuja,albo konkurencja jedzie na konkurencje-samo zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DOROTTA22
Forum jest jak horoskop, najlepiej traktować wszystko z przymróżeniem oka.Więc i te powyższe posty reklamujace reztaurację tak traktuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co Do Lipowego Mostu to maja przecież stronę internetową, patrząc po cenach sylwestrowych to mają mocno drogo, co do wesel pewnie też nieźle, generalnie miejsce fajne to plus. Minusem jest cena zaporowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megaton000
Makintoscher o jakich ty cenach zaporowych wypisujesz , a co w tych lokalach co Twoj zespol polecaja to nie ma cen zaporowych.Najgorsze jak ludzie powiazani ukladami zabieraja glos nie uczciwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uleczka1985
Nie znam tej sali ale ciekawa jestem jaka jaka to cena zaporowa ? czekam z niecierpliwoscią na cennik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vaniiiii
jaka tam zaporowa , to jakies bzdury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megaton000
Gdzies wczesniej Makintosher pisal ze gra w zespole , wiec wiadomo ze posty tego pana nie beda uczciwe , jak juz ktos pisal na forum Makintosher napewno ma powiazania z lokalami i pewnie poleca te , ktore i jego polecaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to o jakich cenach ? - na stronie jest Cennik - 400 złotych osoba 800 złotych para to za Sylwestra - więc za Wesele też nie jest tanio . Biorąc pod uwagę ceny ofert sylwestrowych lepszych lokali w Białymstoku cena w Lipowym moście jest ZA-PO-RO-WA, do tego dodać DJ'a - o którym z oferty NIC się nie dowiemy oraz golf park który o tej porze roku wygląda jak mokra łąka to sorki. Do Uli - każdy szanujący się lokal ma swoją stronę internetową i tak jak w przypadku Lipowego Mostu jest oferta i cennik więc nie mów co ja wiem o cenach.Mniemam, iż bronisz Lipowego mostu to ok szanuję Cie za to bo to przecież twój chleb.Jak chcesz to rozpiszę sie o cenach innych lokali Co do grania w kapeli - nie polecam żadnych lokali ani one nie polecają mnie - jeśli ktoś ma ochotę ocenić - nie włączam jakiś obrobionych mp3-jek czy nie pokazuję cudownych zdjęć tylko zapraszam na próbę na żywo, nie smaruję na żadne zespoły o ile nie przesadzają ze swoją kryptoreklamą i rozmawiają same ze sobą na różnych forach. Wszystkie POMARAŃCZOWE NICKI są niewiarygodne niestety. Więc nie odpowiadać mi w pięciu osobach. Nie wątpie że GOlf PARK jest cudownym miejscem - po prostu wyraziłem się o cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodam tylko, ze właśnie przekonałaś mnie, ze to forum jest niewiarygodne i to właśnie takim osobom jak ty. Zapytałam o cennik weselny( sylwester to inna bajka) tego lokalu i dalej nie otrzymałam odpowiedzi tylko jakieś chore przypuszczenia. Więc jezeli nie znasz konkretnej i prawdziewj odpowiedzi nie udzielaj sie i nie mów mi o jakis powiazaniach - nie znasz mojej osoby. Do osób które chcą skorzystac ze żródeł bardziej wiarygodnych odsyłam na inne białostockie fora Tu prawdy nie znajdziecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muszamiki 321
Makintosher obsmarowales swego czasu zespol Korsrelax,jakby nie bylo swoja konkurencje,i co powiesz ze to w porzadku.A z rozowych nickow to pisza klamcy i nie mozna im ufac a czarny nik to co ma licencje na prawdomownosc czy jak mam to rozumiec.Zas co do lipowego mostu to tu zes sie osmieszyl czlowiecze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martucha1978
Uleczka1985 ty się ogarnij, jak ja brałam ślub to dzwoniłam lub odwiedzałam sale a ty się pytasz ludzi o cenę? jesteś beznadziejna - wcześniej zapytałaś się o cenę pod nikiem KKK a teraz Uleczka jak nie potrafisz się sama dowiedzieć to daruj sobie dorosłość i ślub. i nierób tutaj reklam. To nie forum do reklam.wykup sobie baner na dworcu. Żegnam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuleczka996
O widze ze Makintosher podszywa sie tym razem pod dziewczyne. I nie wyzywaj kolego innych uzytkownikow od,,beznadziejnych,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co...wybaczcie ale jak czytam Wasze posty to nasuwa mi się tylko jedno stwierdzenie: "Wasze wypowiedzi są śmieszne!" Zachowujecie się jak dzieci z podstawówki! Dorośnijcie! Przez to co piszecie forum jest niewiarygodne! Każdy każdego "obsmarowuje"...Nie można dowiedzieć się niczego, w nić nie można wierzyć...Przykro mi ale taka jest prawda...Jestem z innego województwa...na szczęście...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jmkbvhvhd
czy mogłby ktos cos więcej napisać na temat zespołu 3BIT? prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jabylam22
Ja bylam na weselu z 3bit i powiem ze raczej nie podobal mi sie ten zespol,a fajne tylko bylo to, ze dawali gosciom batoniki i to wlasnie 3bit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jmkbvhvhd
a ktos wiecej moze powiedziec cos o nich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasku696
Oj co byś chciała wiedzieć,muzykę zespól wykonuje normalną opartą na playbecku,wokale takie sobie z playbecku,repertuar raczej różnorodny,czyli discopolo i inne.Moim skromnym zdaniem moze być,ale jak wiadomo są i lepsze zespoly są i gorsze.Moja ocena dla 3 Bit - 3 z plusem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia Duza
Hej. Mieszkam zaledwie od kilku tygodni w Białymstoku i nie mam pojecia o tutejszych lokalach i zespołach, wiec moze wiecie gdzie mozna spędzi SYLWESTRA z jakims dobrym zespołem. Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bialostocczanka32
Ja moge Ci polecic Dworek Tryumf lub Dworek Czarneckiego , obydwa sa sliczne i ladnie polozone na obrzezach miasta.Zas w samym Bialymstoku to mysle ze H.Golebiewski lub H.Branicki.W takich lokalach napewno i muzyka bedzie na poziomie i menu wyszukane.Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×