Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Magda G.

Białystok

Polecane posty

Gość waaala
Mysle ze z wymienionych lokali Astoria jest najlepsza,jesli np. chodzi o nocleg to z tym juz gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POZZI
ZDECYDOWANIE LECH,BO JESLI CHODZI O JEDZENIE TO RACZEJ NIE MA CO POROWNYWAC.A I SAM LOKAL MA LADNA PREZENCJE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzidzi17
szukam na te sobote taniej kwiaciarni z jakims rabatem albo cos tam,zeby zrobili kosz z kwiatami w dobrej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość borowica
poprosze o adresy sklepow z dobrym obuwiem , najlepiej wloskim lub inne sklepy firmowe a moze butik itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juzpo
Jak ślubne to ciezko,ale w ,,bialej,, jest obuwniczy venecia i tam maja tylko wloskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggi22
jak komuś pasuje ryba z parownika szpinak i warzywa równierz przyżadzone na parze to czemu nie,ale bary mleczne lepiej karmią i to nie byla tylko moja opinia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggi22
Dokładnie o tym dworku mówie.Mi nie smakowało,nie jestem zwolenniczką jedzenia z pary,może to i zdrowe ale takie menu w sanatoriach powinni serwować a nie w ponoc jednym z lepszych lokali w regionie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdgg21
to prawda ze na parze robia w dworku dania ale warzywa z pary byly nie do przelkniecia poprostu jalowe w smaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mylewo33
zespol master dance bialysttok to tragedia......... w santanie u prymaka dali.,,,,,,,,,,,,,,,,ciala dokladnie dalki....d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baddyrouse
Szukam dobrej i taniej hurtowni alkoholu , oczywiście oprócz tej z ul. Elewatorskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ula26
co do opinii o zespole Master Dance... BZDURA!!!!!!!!!!! w październiku grali na moim weselu i spisali się na medal. Nie mogłam lepiej wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mylewo33
gral u ciebie ale chyba nie na tym weselu oni grali ja mowie o 1 pazdzerniku. w piatek na weselu prawoslawnym.byli pijani i wogole zenada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konstance
Hurtownia pss spolem na Dojnowskiej jest ok. Naprawdw idzie sie z nimi dogadac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia0000.
Szukam hurtowni słodyczy niemieckiej, (cukierki, ciastka, czekolady itp.) w Białymstoku lu lub pobliżu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baddyrouse
Takie słodycze to widzialam na bazarze przy Kawaleryjskiej i na giełdzie owoc-warzywnej ale gdzie jest hurtownia to nie mam pojecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weltmeister
Kupię akordeon Weltmeister najlepiej Meteor 120 lub 96.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lacka789
Sprzedam suknie nowa cymbaline roz.38 ,raz wlozona po profesjonalnej pralni.Wyglada jak nowa ,zadnych oznak nakladania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nineczka19
No bylam na weselu gdzie gral zespol master dance bialystok i kto byl to widzial a bylo z 220 osob ,ze slabo grali to nic ale ze kilkunastu batiszkow nkie uszanowac to brak slow a picie od poczatku wesela i belbot przez mikrofon to szok dla wszystkich golsci ,zaluje ze tak sie stalo mysle ze zespol pomysli i dalaj nie bedzie tak tragicznie/ p Andrzeju nie marnujcie wesel bo nikt was nie wezmie.No i ptwierdzam wczesniejsze negatywy na temat tego wesela , w Santanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej , mam pytanko czy ktoś bawił sie juz na weselu z zespołem TIME(Marek i Kasia)? bardzo prosze o opinie, a jesli ktos ma możliwosc to o krótkie filimiki video, z góry dziekuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kattiluz
Jakie są ceny w lokalach na przyszły rok,dodam ze interesuja mnie lokale na poziomie np.Lecha,Savilli itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a.a.a.
Co do cen na przyszły rok to wahają się od 150 zł wzwyż, jeśli mniej to należy samemu dokupić np. owoce lub ciasta. Savilla chyba 145zł ale musisz dokupić owoce ciasta i tort :) w Lechu nie wiem , ja mam w Trio wesele i tam cena waha się od 150 -170 zł w zależności od menu, w cenie tort i apartament, a musimy kupić owoce :) więc pewnie jak znajdziesz taniej to może poza sobotą albo jakość wątpliwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kattiluz
Moża oszaleć z tymi cenami,zrobienie wesela to naprawdę dzsiaj ogromny wydatek ale dziekuję za informację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrowkan5
Ile kosztuje w piatki wstep do the passion beach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krasnallek
Time jednym sie podoba innym nie bo sa gusta i gusciki , ale ogolnie moze byc . A jak ktos lubi rytmy discopolowe no to bedzie bardzo zadowolony z tego zespolu . Dla mnie sie podobal srednio ten zespol z reka na sercu , ale jest to moja opinia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krasnallek
Time jednym sie podoba innym nie , wszystko zalezy od gustu , jak lubisz i chcesz miec duzo discopolo to smialo bierz ten zespol . Dla mnie to srednio sie podobal , ale jest to tylko moja opinia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gena
A dlamnie Time sie bardzo podobal graja skoczne ladne kawalki i ludzie lubia disco polo bo je sie dobrze tanczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uleczka1985
Mi Time sie nie podoba z tego względu, ze nie lubię Disco Polo, owszem troche trzeba, ale nie caly czas. Muzyka powinna byc różna, na weselu są goście i to o różnych gustach muzycznych, wiec nalezy pamietać o nich. To sa wasi goście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×