Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Magda G.

Białystok

Polecane posty

Gość juzdosyc
p.karolino nie przejmujcie sie oszolomami.jestescie fajni.pozdrawiam wasz zespol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz dosyc to po co piszesz
. Myslisz ze w ten sposób zrobisz reklamę? nie masz nic mądrego do powiedzenia to lepiej nic juz nie pisz. Ten twój post tylo swiadczy o tym, ze jesteś chamem, tchórzem brakuje ci kultury i rozumu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juzdosyc
prosze bez wyzwisk.oraz uwzglednienie plci osoby piszacej.i nikt tu nic nie reklamuje.sorki ale taka jest prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cebula44
Aż plakać sie chce ze śmiechu,jedni ładują a inni śie bronią.Ale wyzwiska to przesada,trochę opamiętania niektórym piszącym w N.Roku życze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fghjtr438nb
I jak w tym Trzy po Trzy,czy ktos byl ostatnio.Czy jest tam super czy raczej tak sobie.Naprawde rozne opinie kraza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzena Orzechowska
Jeśli chodzi o zespoły z Białegostoku i okolic to 3BIT zalicza się do ścisłej czołówki. Mają ciekawy program i wokalistka gra na saksofonie. Byłam na kilku weselach i m. in. z zespołem 3BIT też się bawiliśmy. Dla mnie ta czołówka to jeszcze Showband, Mega i Master Dance. Oczywiście każdy zespół ma swoje wady i gorsze dni, ale to są najlepsze zespoły w okolicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wanilalight 09
3 BIT,to odnoga wlasnie Showbandu.Co do pozostalych sie zgadzam z opinia lecz 3 Bit jest to raczej slaby zespol.A nawet bardzo slaby.Ale jesli wierzysz w ,,damskie saxofony,,to moze ten zespol Ci sie podobac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mloda z czerwca20
Marzena polecasz zespol 3bit,ale dziwnym trafem w tym samym dniu i godz. polecasz ten sam zespol ale na innym portalu. i tez z imienia i nazwiska,ale juz innego.Co wy ludzie z zespolow tak siebie zachwalacie,ktory to juz zespol po sobie sie reklamuje.Naprawde niech klienci was oceniaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najlepsze zespoly graja
pocztą pantoflowa a nie reklamuja sie wkółko, poza tym nie sadzę aby słyszeliscie wszystkie kapele. Co do Show Bandu to mnie nie zachwycili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sasinka.A
No ten caly 3bit to ja widzialam,i na pewno tam chlopak nie umie spiewac.A zestawienie i porownanie z Mega w jednym sorcie to nie porozumienie,sorki ale to calkiem inna polka.3bit i czolowkia hi hi bardzo smieszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musicapro
Skoro o najlepszych mowa to takowym jest Silvers,dobrzy muzycy,super sprzet,i zawodowe vocale.Oczywiscie wszystko graja na zywo z perkusja.Co sie tyczy Megi to nie wiem,ale zas MasterDance to czysty playbeck.A o takich wynalazkach jak 3 Bit to brakuje mi slow,aby taka kapele pseudo discopolowa skomentowac.Ale operatorzy minidiscu pasuje tu jak ulal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa321
widziałam różne zespoły, byliśmy na kilku weselach w 2010. Najbardziej utkwił mi w pamięci 3BIT - odlotowa impreza była, szczerze piszę i bez żadnej reklamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musicapro
To sie bawilac przy jeszcze gorszych od 3 Bit.Gdybys widziala dobry zespol to wtedy mialabys porownanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzzzza
Czy 3bit czy mega czy master d. tak samo operatorzy mini discu, wiec nie wiem po co ta dyskusja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musicapro
Popieram ze wszystke zespoly to operatorzy,ale z malymi wyjatkami.Oczywiscie mam na mysli Silvers i Ewa Band.Dodam ze wiem co pisze,gwarantuje ze te dwa zespoly graja na zywo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszłamłoda1234
Czy ktoś bawił się na weselu gdzie grał zespól blue skay tremolo??,gdyż polecano nam ich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata mala.
Co do Blue Sky Tremolo, jezeli ktos ci polecł to trafny wybór, bardzo dobrze rozkręcaja wesela, muzyka dla wszystkich w dobrym wykonaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata mala.
A czy ktos robił wesele w sali Prestiż? jak tam jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobra100
W prestizu bylam na weselu jako gosc sala jak dla mnie za mało wystrojana, ale to rzecz gustu, jedzenie dobre i nawet sporo, obsługa powiedziałabym, ze jest powolna, pozatym nie mam jakis wiekszych zastrzezeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allewesele
allewesele.eu bo przecież wesele musi byc udane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Szukałem sali weselnej w Białymstoku i okolicy przez dłuższy czas. Trafiłem na serwis www.GdzieWesele.pl w którym znalazłem kilkadziesiąt sal weselnych z Białegostoku i okolic większość miała wolne jeszcze na 2011r. Polecam www.GdzieWesele.pl/Bialystok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sala Aamaretto
Zapraszamy do nowo otwartej sali Amaretto w Bielsku Podlaskim!!! Pyszna kuchnia, kulturalna obsługa w niezapomnianym wnętrzu. Zorganizujemy i zapewnimy obsługę wesel, imprez okolicznościowych, bali szkolnych i pracowniczych w przystępnej cenie. Menu do wyboru. PROMOCJA JAKIEJ JESZCZE NIE BYŁO DO IMPREZ W PIĄTKI, SOBOTY,NIEDZIELE KAMERZYSTA I FOTOGRAF( www.factorystudio.pl ) Gratis, zespół o 15 % taniej - Szczegóły na www.amaretto-sala.pl lub pod nr. 0 511 183 274 lub 0 511 614 438

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Śmiechuwarte55
Sala niby taka super,kamerzysta i fotograf gratis,a zespól taniej zagra,to po co te gratisy i ta reklama skoro macie wszystko takie super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Śmiechuwarte55
A o jedzeniu nie wspomne,same frykasy i w śmiesznej cenie,prawie za darmo.No to walimy do Aamaretto.A dajecie komórki wypasione np. z gps,też gratis czy z bonifikatą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diro
Jeśli Korsrelax graja na żywo, to od jutra będę dziewicą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yamilka12345
Witam. 20 sierpnia 2011 mam slub i wesele. Wesele w Trzy po Trzy na Mickiewicza. Sala bardzo ladna. Ciasto i owoce w cenie. Tort i alkohol oddzielnie. Knajpa moze kupic i wtedy my wezmiemy od knajpy za cene ta co na fakturze plus 2 zl marzy. Zobaczymy jeszcze. Fotograf jest "Pryzmat".Polecam. Zespolu szukamy. Nad kamerzysta sie zastanawiamy. Aktualnie nie ma mnie w Polsce, wiec sukienke i garnitur bedziemy kupowac tu na miejscu. Zobaczymy jak to bedzie. POZdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sssssa24
polecam niagare bo---- tanio,sympatycznie,elegancko,i smaczniutko.bylam na weselu w tej rest. i powiem ze jest tam naprawde oki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koniecswiata
modlcie sie do Boga, koniec tego swiata jest bliski.nie robcie krzywdy blizniemu ,obwawiajac, oczerniajac i wyglaszajac falszywe swiadectwo.czy Chrystus Pan nie nakazal kochac blizniego.wypisujecie ze ,,ten,, jest zly ,,tamten,, jeszcze gorszy,, a komu i czemu sluzy ta nienawisc,ze opluwacie sie wzajemnie.znaki sa widoczne.potopy,trzesienia ziemi,upadek moralnosci.swiat oszalal,ale koniec jest bliski,modlcie sie i przebaczajcie swoim wrogom,a moze uratujecie dusze swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salaamaretto
W związku z pytaniami, promocje są związane z tym że zaczynamy swoją działalność i chcemy przekonać klientów do sali, nie ma w tym żadnych ukrytych haczyków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kenajgo
Odstąpimy salę weselną oraz zespół na dzień 7.05.2011. Szczegółowe informacje pod adresem: kenajgo@gmail.com Zapraszamy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×