Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Magda G.

Białystok

Polecane posty

Gość Upsniewyszlo
Odstapie sale,zespol,foto-video na 25 czerwca 2011.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokuska10
szukam fotografa na przyszly rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myslisz, ze fotagraf sam
przyjdzie ?? bierz telefon i dzwon nikt za ciebie tego nie zrobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokuska10
ale gdzie dzwonic,myslalam ze mi kto poleci dobrego fotografa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokuska10
video to mam znajomego,i moge podac telefon jak ktoa chce.jeszcze szukam didzeja albo niedrogi zespol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktoś bawił się z zespolem
Blue Sky Tremolo, widziałam ich płytkę widac ,ze goscie swietnie się bawią, maja super repertuar, są niedrodzy i mają mój termin wolny, to plusy, ale moze ktos ich widział na żywo. Będę wdzięczna. Ja swojego fotografa znalazłam na Hej Wesele jest tam ich mnóstwo, na pewno znajdziesz odpowiedniego dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokuska10
o blu sky tremolo to ja tu czytalam ze niby dobrzy,ale kumpela byla na weselu z nimi i ma zle zdanie o tym zespole.moze jakis inny znacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja sie bawilam
Pokuska poczytaj na forach o B.S Tremolo,ludziom sie podoba a Twoja znajoma to widac ze zielonego pojecia o zespolach nie ma.B.S Tremolo moim zdaniem jest to najlepszy zespol,ale jak nie umiesz pisac to i zapewne z czytaniem masz proplem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokuska10
a co ja mam czytac jak kazdy moze se w internecie ponapisywac.a skad ja wiem ze i ty nie jestes siostra lub bratem tego blu sky tremolo.ja zapytalam o zespol a juz za piec minut odpowiedz ze ty masz ten zespol.a moze ja inny bym chciala ,chyba mam do tego prawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Pokuski
Z tego co widzę to ty nie szukasz nikogo tylko chcesz robić sobie reklamę a i przy okazji komuś obsmarowac tyłek. Napisz gdzie i kiedy masz wesele i z jakim kamerzystą. A skoro nie wierzysz nikomu to nie pytaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maryskaQ
Tez tak sądzę, ze ta cała Pokuska 10 to jakas fałszywa niby szuka fotografa zespołu, za mąz chce wychodzić, a nie potrafi znalezc namiarów na fotografa, zespół...... Gratuluje błyskotliwości. A męża czy zony( bo niewiadomo kim jeste) też mamy ci poszukać? .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokuska10
a wiedz ze bedzie u mnie kamerowal mackiewicz a wesele mam 22 czerwca i juz nawet fotografa mam namiar jest to pan heller i nie wmawiaj mi,bo jak widac to sam ten zespol pisze,bo napewno od poczatku pisal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokuska10
a, maryskaq, i ,do pokuski, to pewnie zespol blu sky tremolo i to wy sie reklamujecie.bo ja nic tutaj nie reklamuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja pytałam o zespół
A nie poleciłam więc jest różnica, teraz interesują mnie tylko konkrety a nie posty typu moja koleżanka czy znajoma mojej znajomej........................ Zaznaczam, ze zespół charakteryzuje szczególny ubiór i kolorystyka więc proszę Pokuska10 opisz. w przeciwnym razie wezmę ciebie za nieuczciwą konkurencja i pewnie tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bitelmaniastory
Zejdżcie z dziewczyny,i faktycznie skończcie z tą teklamą Sky Blu Tremolo,nawet jeleń zauważy kto te posty pisze.Zacznijcie klienta zdobywać pracą a nie paplaniem na forach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila kr.
Czy ktos miał ostatnio wesele w Santanie jak tam jest/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bitelmaniastory
O wkońcu zespól zmienił temat.A co nie graliście jeszcze w Santanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ryson
Przygladam sie temu tematowi,i uwazam ze pewniakiem jest udzial w tym temacie zespolu Blu Sky Tremolo.Owa prosba aby opisac stroje zespolu jest wymowna i demaskujaca osoby piszace.Zespole o wielkim EGO dajcie spokuj,nie pojmujecie ze robicie sobie antyreklame.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja pytałam o zespół
Ale z tego co tu widze to tylko mnie utwierdziło w przekonaniu, ze to forum jest pełne konkurencji! Takimi wpisami powinna zając sie policja a wtedy okaże się ktosiedzi po drugiej stronie. Czy nie jest to dziwne, ze nikt nie napisał żadnych konkretów? Podejme decyzję sama ze swoim narzeczonym i Nie dam się wciągnać w jakies niepotrzebne dyskusje które nic nie wnoszą. Poza tym to działa w dwie strony pewna jestem, ze Pokuska10, beatelmaniastory, rysonj to jedna i ta sama osoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasami zaglądam tu i lubię sobie poczytać na stare lata.Więc tak: Kiedyś pewna osoba z zespołu próbowała mnie zniesławić nieuczciwie - sprawa znalazła finał w sądzie. Zapewniam, ze internet nie jest taki anonimowy jak niektórym się wydaje a ze konkurencja tu pisze to żadna nowość. Kiedyś juz pisałem zamiast oczerniać się lepiej współpracować, a co do zespołu to są ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lovewas
Juz i obroncy sa ,,ucisnionego,,zespolu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lovewas
Taka sciema ,,na stare lata,,nie pisze sie na forach,i nie zna sie mlodziezowych zespolow.Blu Sky Tremolo i mnie juz zazyliscie.Konczcie bo naprawde ludzi wnerwicie i na dobre waszej kapeli to nie wyjdzie.Bez kitu ale nawet debil widzi kto to pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracus2p2
Za takie chamstwo,bute i podszywanie sie za weteranow, mowie NIE- dla BLU SKY TREMOLO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basienka 003
Poczytaj posty pokuska 10. Ona szuka fotografa na przyszly rok,czyli na 2012,i ja sprawdzilam i jest to sobota.Panowie z SKY BLU TREMOLO,naprawde odczepcie sie od dziewczyny.Robicie sobie wielka antyreklame.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basienka 003
Zespolowi TREMOLO BLU SKY,juz rozum sie pomieszal,dokladnie nie czytaja,a bronia swego do upadlego,naprawde podli ludzie,i w ten sposob klientow nie zdobedziecie.Osobiscie na lewo i prawo rozpowiem co z was za fachowcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bozena z podlasia
mam dylemat. ktory zesoół bedzie lepszy na wesele prawoslawne time,korsarelax a moze newsukces, albo inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basienka 003
Jak widac Tremolo poczytal dokladniej i zrobilo sie wstyd,wiec czas sprawe odkrecic, a wybral zespoly na temat zastepczy,nie mniej kontrowersyjne na tym forum od siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marysia 244.
Jak na prawosławne to polecam Zorke albo Lailand.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×