Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Magda G.

Białystok

Polecane posty

Gość Fakty.
Nikt nie szuka zespolu badz Dj-a który by zmarnował wesele,bądz ceną tylko na podstawie referencji, gustu, upodobań ......... Po drugie zaden Dj nie potrafi zagrac na instrumencie ani spiewać do tego trzeba miec talent, zdolnosci i wymaga to duzo ćwiczen i pracy wiec nie ma co porównywać - to są muzycy. Nawet jezeli niektórzy puszczaja playback to i tak potrafia grac na instrumentach . Zastanawiam się który z Dj-ów zagra marsza na wyjscie, w kosciela ,albo przy stołach biesiadę. Wiec nie ma co dyskutować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muzyk.Keyboard.
Co to znaczy nie maja instrumentów? A keyboardy? Mozna wozic ze sobą sporo gratów i udawć ze się gra, a czasami wystarczy tylko jeden instrument który zastąpi cały zespół i naprawdę mozna na nim zagrać dosłownie wszystko - NA ZYWO. Prosze: http://www.youtube.com/watch?v=_CBhyN-lf1g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiedyś bylam
na takim weselu gdzie facet gral i spiewał. Niejeden zespol czy Dj pozazdrościł by mu takich umiejetnosci. Tez próbowałam grac na takim instrumencie, ale nie miałam nauczyciela i jakos sama zrezygnowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytrynavvvv
Czy ktos poleci mi dobrą sale weselną w Bielsku Podlaskim, obecnie jestem za granicą, wiec nie mam mozliwosci sprawdzenia osobiscie, wiec poprosze o jakies propozycje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda2010
Zależy jakie planujesz wesele jeżeli takie powyżej 180 osób to Troja albo, cztery Pory roku, jeżeli poniżej to Anna , Iwonka albo Amaretto. Ale tylko amaretto ma stronkę( www.amaretto-sala.pl )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja planuję weselicho w Knieji w Supraślu. piękna sala nie wiem jak z jedzeniem. Może któraś była i się podzieli wrażeniami. Zespół Raven z Pisza.(najlepszy jaki słyszałam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foka.y44
knieja moze byc,bylam na weselu i bylo fajnie.a jedzenie nie pamietam,ale zeby bylo zle to bym pamietala.czyli raczej wybralas dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki;)nie mamy jeszcze kamerzysty i fotografa ale myślę że mamy jeszcze czas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foka.y44
no nie wiem czy masz czas,ale jak bedziesz cos szukac to radze brac singla.bo wiesz firmy duze maja po 20 kamerzystow i nie wiesz na kogo trafisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No w sumie masz racje. Wesele planujemy na 21 kwietnia 2012 chcieliśmy 28.04.12 ale w knieji ten termin był już zajęty. To będzie chyba 2 tygodnie po świętach katolickich i tydzień prawosławnych. No i ten zespół też od razu zamówiliśmy i też złapaliśmy okazję bo goście maja zamówione terminy na 1,5-2 lata do przodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foka y.44
to fajnie ze masz juz prawie wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia problem.
Hej. Moze znacie kogos kto zagrałby marsza na weselu podczas wyjazdu.18 IV. 2011r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia problem.
Miało być 18 VI 2011,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniss83ly
Hej, poszukuję sukni slubnej. Oczywiście najpiekniejszej i w rozsądnej cenie gdyz mam ograniczony budżet. Może ktoś chce sprzedać swoja suknię. Noszę rozmiar 42-44. Napiszcie ewentualnie jakie salony polecacie. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia problem.
Chodzi mi raczej o kogos kto by zagrał na akordeonie na wyprowadzene w Białymstoku, ale dzieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alternatywy1
D'J , D'J niech zagra.A co nie umie-a to szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zytkapol
Hej, miałam taki sam problem że nosze dosc duzy rozmiar, i nie bardzo miałam od kogo okupić ładna sukienkę za niewielkie piniadze. I moja znajoma dała mi namiar na dziewczyne która sprowadza suknie z zagranicy(z tego co zrozumiałam to ma chyba salon ślubny) Pojechałam do niej do domu, niestety poza białystok;( i wyobraź sobie że wypożyczyła mi przepiekna NOWĄ suknie za 800 zł, byłam w szoku tym bardziej że suknia jest idealna, poprawic mi musi tylko delikatnie w biuście. Ślub mam 14 maja;):) Jak ktos chce to niech pisze to podam numer do tej dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awiecej22
a wiecej napisz o sukni,jestem zainteresowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zytkapol
Wiesz suknia jestniemal identyczna jak MON CHERI model 110204 Aisling. Według mnie to w sumie niczym sie nie różnią, a takiej kiecki napewno bym nie wpozyczyła w salonie na lipowej za ta kaskę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniss83ly
Hej, mozesz dać kontakt do tej dziewczyny od sukienek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szelka.B
Jak jest z jedzeniem w 3 po 3,sale widzialam ale z jedzeniem to roznie mowia.Prosze o szczere opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zytkapol
Podaję namiary: 728128799 Pani Karolina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bobinka29
Raczej nie szczegolne jedzenie to prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janika 12
Szukam kamerzysty z fotografem solidnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gilly22
Co sadzicie o winie pysca genera ,cena i owszem ,ale i nie mala.A musze kupic wieksza ilosc .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowadata2012
Ostapie sale,video-fotografa,zespol za zaliczki na date 04.06.2011.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zmiana terminu wesela.
W związku ze zmianą planów odstapie bardzo dobry zespół , sale ikamerzyste. Termin 20 VII 2011r. Dla zainteresowanych kontakt - ewakasiamm@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zmiana terminu wesela.
Przepraszam za pomyłkę. Tj. 20 sierpnia 2011r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madma
hej, czy uwazacie ze lipiec tego roku to za pozno na planowanie wesela w 2012 roku w sezonie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×