Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Magda G.

Białystok

Polecane posty

Gość sara jesssss
Może ktoś polecic zespół, bądź osobę która pieknie zapiewa w kosciele? Bardzo mi zależy na oprawie mszy świętej. Niestety nie jestem z Bialegostoku i nie mam sie kogo poradzic. Poza tym slub jest 50 km od Bialegostoku wiec to musialby byc zespol badz osoba ktora moze dojechac. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samanta 07.11.1989
Na oprawe mszy proponuje ,,Cordis,, zapewniaja Ave Maria i nie tylko,ale wszystko mozesz se dogadac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alaaaaaaaaaaaa
A czy ktos słyszał o zespole broken beat? Jak radza sobie z prowadzeniem wesela i z zabawianiem gosci? bo głosy i muzyke maja swietna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zangli07
Mam do sprzedania zestaw Pioneer 2X cdj-100 s ,djm-300.Sprzet w idealnym stanie.Foto -patrz allegro,po wpisaniu symbolu sprzetu w temacie ,,sprzet estradowy i studyjny,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maslowska.85r
Trezba miec naprawde przytepiony słuch aby pisac takie bzdury jakoby wokalistka z zespołu KorsRelax ma głos jak Edyta. Gdyby Górniak to przeczytała dopiero byłaby obrazona takim porównaniem. A tak naprawde to lepiej niech nie spiewa publicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cafeexpresso1
A ja uwazam ze dosc czepiania sie do wszystkich.Nikt madry nie uwierzy ze to zespol pisal taki post zeby siebie przyrownywac do Gorniak.Ludzka perfidia nie ma granic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teleradio
Szukam kamerzysty na ślub i wesele. Może ktoś moglby zaproponowac jakas fajna firme, ktora stworzy ciekawy film. Oczywiscie cenowo zeby bylo w granicach rozsadku. tzn nie stac mnie na kamerzyste za 4 tys. :////

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cafeexpresso1
Ijest to ciekawe ze co jakis czas jest nagonka na ten zespol,komu na tym zalezy aby tak perfidnie sie czepiac, podpuszczac,pisac niby jako zespol a pozniej wsciekle to strofowac.Dziecinada mozna by to zwac,ale nie pisza tego dzieci a dorosli ludzie, ponoc inteligentni,ale tylko ponoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ty .....
Cafeexpresso1 pewnie jestes ta Karolina skoro tak bronisz tej Korsy. Zreszta ta Karolina to niezle ziółko sama podzszywala się pod panią młoda a to Buba a to Fan i jeszcze inne nicki aż w końcu wywalili z forum. Nieladnie......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cafeexpresso1
Jestes facet nie normalny.Po pierwsze po co zespol sam prowokowalby temat piszac takie bzdety ze p.K. spiewa jak Gorniak.Po drugie widac ze ktos celowo to napisal,aby teraz sie wyzywas na zespole i wokalistce.Po trzecie temat K.relax wraca wtedy gdy ktos chce odwrocic uwage od siebie -Moze i ta pani z zespolu kiedys cos napisala nie potrzebnie,ale nie mozna wciaz do tego powracac i znecac sie psychicznie nad kobieta. Ale wydaje mi sie, ze nie ujdzie to komus bez karnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusia33a
Hej. Potrzebne mi sa opinie na teat Kniei, Dworku Tryumf i moze jeszcze jakies znacie poaz miastem. Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OKO-SPOKO
Jak na dloni widac ze to zespol Tryton tutaj po K relax i innych jedzie.Tylko obronca Trytona wpisuje nick poczatkiem zdania.Koles juz zjechal pare zespolow, bo forumowiczka napisala ze Kolor gra lepiej od Trytona.No i pan kierownik Trytona Zjechal i Kolor i jeszcze pare zespolow.Jak kto nie wierzy to niech cofnie 2 strony wstecz i dokladnie poczyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwadziescia20
Martusia. Mozesz jeszcze zobaczyc Folwark nadawki kolo jurowiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muzyczna zagadka
Marto, sprawdź jeszcze Rozłogi. Mają dobre jedzenie, niewygórowane ceny, jest możliwość przenocowania gości. dodatkowym atutem jest altana, można więc wziąć ślub na świeżym powietrzu. Pozdrawiam :) Odnośnie Centrum Knieja, na forach ślubnych czytałam wiele pochlebnych opinii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muzyczna zagadka
Forumowiczu W dzisiejszych czasach, co miałeś na myśli pisząc "Rzeczywiscie chyba słabiej u nich z weselami.Tym bardziej, ze sporo Dj-ow zawaliło tegorocznego Sylwestra.". Na czym polega "zawalenie" - nie zgłosili się na miejsce, czy wykonana praca nie spodobała się gościom? Co to byli za Dj-e? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GUSTAVO20
Posluchaj no prymitywie,szkalujesz dj,ze niby sa do bani,bo nie ma twoj zespol wesel a wiesz ze dj w bialym prawie wszystkie sylwki zwineli.Strach zaglada ci w galy i farmazony cykorze wypisujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gratka I.
Za takie chamskie teksty w zyciu nie wezme zadnego Dj a.znajomym tez odradze normalne pieniactwo na ty forum.Zupełnie brak kultury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smratka11
Kolejny zespol co wmawia ze jest z nimi ok.ALE POMYSL CZLOWIECZE DJ gora ,a wam na lake sie opalac. ps. jak bedzie slonce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Generadrink2
Chce zapytac o Pana Zdanuczyka , czy ladnie robi film itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia jola.
Nieładnie Dj-e. Po tych gburowatych postach dało mnie do myslenia, ze również DJ_e mogą szkalowac zaspoły a czesto zarzuca się ze to konkurencja.Jak widac jacyś DJ-e tez tu krążą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gardenflower
Czy ktos moze polecic fotografa; ale dobrego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Felicja18
A ile wlasciwie bierze taki DJ za wesele,jak wiadomo to zespoly sa drogie a ile trzeba dac za dobrego DJ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jarzebinkabialystok
Ja wiem czy takie drogie ja płaciłam 2500 zł i zabawa tez byla przednia. Poczatkowo tez myslałam o Didzeju ale rodzinka mi odradziła, nawet ze wzgledu na osoby starsze o nich tez trzeba pamietać, w sumie wesele raz w życiu i to nie dyskoteka. Pozatym biorac Didzeja musiałabym doliczyc koszty kogos kto zagrałby nam marsza na wyprowadzenie a tak miałam wszystko razem w pakiecie.Teraz nie załuję wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jarzebinkabialystok
Kazdy fotograf jest dobry zalezy komu i zalezy czego oczekujesz, mogłabym polecic swego, ale zaraz ktoś mnie posadzi o reklamę, wiec wiecej krzywdy bym mu zrobiła niz pozytku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weroncia.R
Raczej nie zgodze sie ze zespol bierze 2,5 tys.Jestesmy wlasnie w trakcie poszukiwan,i te lepsze to biora 3,5 - 4,3 .A zespol grajacy za 2,5 to raczej moze wesele zmarnowac,a na drogi nie kazdedo stac,dlatego i my zastanawiamy sie nad dj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zawsze te drogie sa dobre a i tak grają z playbacku mój zespoł rozkrecil wesele, ze wszyscy goscie byli zachwyceni,natomiast. widziałam te drozsze dla niektórych nie dałabym połowy ceny. Niektórzy podbijaja cenę robiac relkamie a i cena zalezy od ilosci osób w zespole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bananka.c
I tu trzeba się zastanowic i ja jestem za zespołem, dj? owszem ale na mniejsze wesela, a co do tych drogich zespołów no cóz, niektórzy rzeczywiscie chyba jada na reklamie natomiast byłam na dwóch weselach gdzie zespoły były rzeczywiscie mniej znanei i tannsze a dawały czadu ze szok takze zgadzam,sie cena nie swiadczy o jakosci. moze rzeczywiscie ci tani moga zmarnowac wesele ale jedno jest pewne ci drodzy juz zmarnowali nie jedno. Moge wymienic którzy bo byłam na niejednym i sporo widziałam. a dj? moi znajomi byli w tym roku ze znanym dj i mocno sie zawiedli .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tani zespol
a ja jestem pewna ze te posty to pisza, nazwijmy to ,,tanie zespoly,, aczkolwiek i tani moze byc ok. ale sznsa na to jak jeden na tysiac. ale taki atak na dj smierdzi mi reklama.bo co moze taki dwu czy trzy osobowy zespol, gdzie jeden spiewa a dwoje pozostalych robi tzw.tlum.ani instrumentow nie maja ani umiejetnosci,cos tu jest nie tak.bo raczej te znane i drogie to nawet terminy maja zajete i repertuar szeroki, a te tansze sa nie znane i jak brac kota w worku.a dj to wiadomo gra z plyt i pusci to co sie z nim dogadasz,w przeciwienstwie do taniego zespolu co to same disko polo puszczaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Następny Didzej. A byl ktos z was na moim weselu? A ja uwazam, ze te ataki na zespoły pisza Didzeje aby odciagnąć klientów.Juz teraz jestem pewna. Nie oszukujmy sie jedna osoba nie zastąpi kilkuosobowego zespołu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania ssssss
Moim zdaniem bezsensu są dyskuje w stylu: lepszy jest zespół, bądź lepszy jest dj. Tak na prawdę wśród dj'ów i zespołów są takie które świetnie rozkręcą wesele. I własnie o takich powinno sie pisac. Takich ludzie szukaja. To forum powoli przekształca się w coas czym nie mialo byc. Ludzie chca porad dotyczacych organizowanego wesela. Ja np szukam kamerzysty w rozsadnej cenie. Moze ktos polecic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×