Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Magda G.

Białystok

Polecane posty

Gość Tak Tak....
A co tam. Jak szaleć to szaleć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja tez jak ty
zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzylam o weselu
w garazu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość albo w plenerze
znudzily mi sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te sale
weselne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romaszka22
Dowiedz sie o nowej Santanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sluchacz
Ostrowscy Band. Byłam na weselu i oni grali. Wokal goscia i dziewczyny slaby. Dziewczyna moze spiewac ale nie wszystko. Gosciu biesiade z akordeonem w domowym ogrodku jak najbardziej poprowadzi ale niech nie spiewa na weselu. Jeśli ja słyszę że fałszuje to napewno fałszuje. Ma słaby gościu głos. On może być wodzirejem. Ludzie co oni gerają na żywo? Gostek na skrzypkach poplumka disco i parę innych utworów czasami. Reszta to Playback. Na klawiszach gościu steruje komputerem co ma lecieć. Na gitarze basowej szarpie druty ale nie trafia i jeszcze za glośno ma potkręcony sprzęt. A wodzirej jak usiądzie na perkusję to tylko drażni, bo spóźnia się z rytmem, który idzie z playbeck'u. Oni grają w tem sposób. Playback idzie jako główna melodia, czyli klawisze, gitary, perkusja, a oni jak im się chce to próbują dodawać swoje dzwięki, co często się nie zgadza. Na żywo to oni grają jak są w domu i wyjdą na sali do ludzi pośpiewadź ludowe pieśni. Ale tam jest parę taktów i grają przez 30 minut. Tego kto umie grać na jakimś instrumencie to nauczy się w pół godziny. Jedynie to gościu umie poprowadzić oczepiny. Były śmieszne. Ale muza to nie za bardzo. Wodzireja zapamiętam z jakiegoś utworu krawczyka - tak on powiedział - i to co on zaśpiewał to tragiczne!!!!!!!!!!. Trzeba naprawdę sporo wypić aby tego słuchać. Jedynie zaangażowany w występ był wodzirej, reszta olewała jak mogła. Widać że sporo "grają" :), bo traktują występ jak praca na taśmie - byle do przodu. Ale każdemu nie dogodzi. Tak powiedzą i oni. Ale jeżeli weselnicy potrafią się bawić to każdy zespół będzie super:)))) ps Jeżeli biorą 3 tysiące to sporo. Jak na taki poziom to za dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ha.. ha... ha..
Jak dla mnie Ostrowcy B. to najlepsza kapela w przeciwienstwie do New Sukces gdzie ogłaszaja sie ze na zywo, ale chyba we snie - dramat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3RYHKP
Ja uwazam ze Ostrowscy to super muzycy i chyba ktos gluchy mysli ze fauszuja.A co ma piernik do wiatraka ze jakies sukcesy sie oglaszaja ze na zywo.Nikt nie gra na zywo.Kazdy to wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawka2
Na zywo to w filharmoni, na weselu nie musi byc muzyka na zywo. A Ostrowskich plyte sluchalam i mnie sie podobalo ich spiewanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 85liz.
A to ma,ze jakis New Sukces ogłasza sie ze na zywo to niech graja a nie udaja, nie widzisz różnicy między prawdą a oszustwem ? Jak sie reklamuja ze na zywo to na zywo. Zreszta nawet jak z playbacku to i tak ich nie da sie słuchać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eetola.kk
Sluchajcie czy ktois słyszał o nowej sali Chopin co z ta salą??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eetola.kk
Aha jeszcze Ambrozja tez mnie interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eetola.kk
kiedys byłam na takim weselu w stodole. Ludziska bawili sie bez zadnych krempacji.Zabawa, szalenstwo nie miało granic. Zebym miala mozliwosc tez pewnie tez bym zrobiła w jakiejs stodole.Oryginalnie. ha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estermix23
Jak wszyscy playbecowcy to ich nie brac.A zespol Hammer widac teraz dowala dla New Sukces,jakby sami grali na zywo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estermix23
Wszstkie zespoly graja z playbecku.Lepiej wziac Dj to zawsze to gra oryginal,widac ze znowu Hammer nadaje,tym razem na new sukces.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ha,hi,hi.hax2
Na żywo ,ha ,ha ,a kto gra na żywo może grześ.Walą z pleyba że dym leci.Nie pisać że na żywo.jeśli tak nie jest.Sukcesy to minidiscowcy.Nikt tam nie umie grać-taka jest prawda.W zespole Hammer to maja chociaż muzyków,a nie noszących mase sprzętu dla ściemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d.i.p876.
A ja polecam W. Grodzkiego ten to zaspiewa i poprowadzi, natomiast taki wynalazek jak New Sukces co tylko udaja, nawet jak spiewaja to okropnie fałszuja ,to naleay omijac łukiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość primkasort
Hammer jest,, profi,, Ha ,Ha czlowiecze chyba Ci odbilo.Pleybeckowcy,z kiepskim naglosnieniem.Oj gosciu skoncz juz ten Hammer reklamowac i po innych wypisywac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elizka .mala.
Zespół Hammer jest tragedią muzyczną,takie jest moje zdanie.Byłam jeden raz na weselu z nimi,i więcej mam nadzieję że nie będę.Słaba muzyka z playbecku,nie przystosowanie się do gości,alkohol.-To pseudo atuty tego zespolu który jak widac bardzo sie tu reklamuje.Zeby pisać że jest się ,,profi,, to trzeba cokolwiek potrafić.Ale ten zespół oprócz chwalenia się nic nie potrafi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz skoncz prowadzic sam ze sobą monolog, bo za chwilę napisze z jakiego zespołu jesteś- powtarzasz się. Kazdy z branzy wie, ze dajesz na zespoły ile wlezie, a temat Hammera było tylko odwrócenie uwagi od siebie. Sam nasuwasz z mini discu a wysmiewasz sie z innych? Nie jestes lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Egorren.
Opisales 4 dj 6 zespolow 4 knajpy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fot.klat.stop
Czytam forum od jakiegos czasu i mysle ze i ja zabiore glos.Jestem fotografem i mam cos do powiedzenia bo znam wiekszosc zespolow jak i Dj.Wiem ze zespol Hammer nic nie pisze,no moze cos tam w swojej obronie,ale napewno nie pisze zle na Dj,czy zespoly.Znam ten zespol,kilkakrotnie mialem przyjemnosc z nimi pracowac.I na tyle poznalem tych ludzi,a w szczegolnosci p.Marcina,ze nie moge uwierzyc aby tutaj na kogokolwiek pisali.Cale zamieszanie zaczelo sie od tego ze ktos zapytal,,kogo zatrudnic na wesele czy Hammer,czy Cymes Kapele,, .Wiadomo odpowiedzi byly rozne.Wywiazala sie dyskusja pomiedzy zwolennikami obu opcji,ktora przerodzila sie w klotnie.Proponuje nie posadzac nikogo,jezeli nie ma na to dowodow.A ja gwarantuje ze nikt tu z zespolu Hammer nie pisze.A znam sie na ludziach,wiec wiem za kogo gwarantuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młodastrzelec.
Weżcie już przestańcie,a powyższy post to kto napisał,krasnoludki czy hammer.Ale nie o tych przepychankach chcę pisać,a o sali Gracja.Nie to że ją reklamuję,ale cena za osobę i gratisy są zachęcające.Ciasto i owoce -gratis.Może i inni własciciele pójdą po rozum do głowy tą samą drogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hellllw.30
Kts pochwalił Hammer a nie spodobał się New Sukces no to zaczęła jazda po zespole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość R5YUc
A ty juz na New sukcesow piszesz.Wez ty Hammer juz przestan.Bo naprawde zbrzydlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gronostaj.90
N.Sukces chwali sie ze graja na zywo, a to sciema totalna, kazdy wie ze to playbeck'owcy.Co do Hammera to wiem ze graja na zywo.Oni sa muzykami wiec nie musza grac z playbeck'u w przeciwienstwie do tych analfabetow muzycznych z N.Sukces.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hebia.790
R5YUc Gosciu jak bronisz ich to na bank jestes z New Sukces i to ty dowalasz zespołom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hebia.790
R5YUc Jak ci zbrzydło pisanie to juz nie pisz i nie oczerniaj wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×