Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ange17

jak rozgryźć tych rąbnietych facetów?

Polecane posty

poczym poznać że facetowi sie podobam? czy to sie czuje? czasami wydaje mi sie że źle odczytuje jego sygnały a co jeśli odczytuje je dobrze a wmawiam sobie że źle? poczym to poznać? trudno ich rozgryżć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ich sie nie da rozgrysc, tak jak nas-kobiet, niestety, takie jest moje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pannaradosna
znaczy jak patrzy? jak ma patrzeć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo i oto mi chodziło? to znaczy jak patrzy? bo mi patrzy głęboko w oczy, czasami przystanie i zagada i wdodatku jest bardzo miły. czy to to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie da się tego opisać słowami......... Gdy patrzy na Ciebie i nie widzi nic innego... jesteś tylko TY... cały świat przestaje mieć znaczenie a czas jakby się zatrzymywał...... patrzy na Ciebie i chłonie każdy Twój centymetr.. łapie każde słowo i gest.... sorry nie umiem tego lepiej opisać... jestem tylko facetem....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dida 1921 a jak patrzy ciagle głęboko w oczy? to co to oznacza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem.. nie znam go ani nie znam Ciebie.... ale wiesz, myślę że spokojnie możesz go zapytać czy zawsze tak patrzy dziewczynom w oczy czy tylko w Twoje... i zobaczysz jaka będzie reakcja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak tak sie nie zapytam nie miałabym odwagi, tym bardziej że to mój sąsiad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe i co z tego że sąsiad?? jak nie masz odwagi pytać to patrz mu tak samo w oczy jak on Tobie... i albo on wymięknie albo... Cię pocałuje ;) innego wyjścia nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie macie ...eh ;) z tym patrzeniem to różnie bo ja sie na to nabrałam i wystartował do chłopaka bo nieśniały...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zagadałam na gg i po pewnym czasie powiedział że lepiej zakończyć tto na tym poziomie,............ale do cholerki cos z nim nie teges bo teraz jeszcze bardziej wlepia we mnie gały i obserwuje mnie jak nie patrzę .... o co mu chodzi może wiecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nutti przykro mi ale chyba nie patrzał tak jak to \"patrzenie\" o którym ja mówiłem..:( uwierz mi... a może Twój przypadek to wyjątek potwierdzający regułę?? gdy facet pragnie kobiety (albo gdy już ją kocha) to patrzy na nią w niepowtarzalny i niemożliwy do opisania sposób...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
help me please :) !!!! np. taka sytuacja na uczelni: siedzę sobie na parterze on idzie na faję i jak mnie widzi to się wraca i idzie do innych drzwi :O a potem kumpel mu chyba powiedział że zrobiłam chyba śmieszną mine jak sie tak cofna wiec po ok10 min znowu idzie niby na faję ale nagle staje za mna ok 6metrów ...konkretnie za tablicą ogloszeń i delikatnieeee się wychyla...ja nic nie widzę tylko kumpela wiec wychyla się bardziej i mnie obserwuje :O o co tu biega?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dida 1921, u mnie to jest tak... ty oceń... on mi patrzy bardzo głęboko w oczy w tedy ja nie wytrzymuje i spuszczam wzrok , a nie raz ja patrze na niego a po paru minutach to on spuszcza wzrok, bo inaczej skonczyło by sie to na ach az boje si e pomysleć, onn nie jest pewny mnie a ja jego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ale Wy macie problemy heheh Nutti może on jest po prostu bardzo nieśmiały a Ty jesteś kobietą która mu się strasznie podoba i... zaczyna się dziwnie zachowywać heehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ange17 ...oj u ciebie to chyba coś iskrzy :) tylko pozazdrościć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakcy oni dziecinni, nutti, on cie chyba chce wyczuć, też nie rozumiem, dlaczego faceci nie podejda i nie powiedzą np. fajna jestes, albo podobasz mi sie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dida1921 ...dzięki za opinie chciałabym aby tak było :) ale ja juz jestem tym zmeczona...zresztą też jestem nieśmiała ale staram sie jak mogę walczyć z tym...nie wiem czy sie odwarzę jeszcze na taki krok do kogokolwiek :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ange17 naprawdę lepiej nie potrafię Ci pomóc:( jeśli jest między wami jakaś chemia to oboje ją czujecie i pewnie wystarczy że zrobisz jakiś odważniejszy krok... a jeśli tej chemii nie ma to nawet jak zrobisz krok i nic z tego nie wyjdzie to świat się nie zawali.... nie wiem ile masz latek ale z mojego doświadczenia mogę Ci powiedzieć że nie każdej kobiecie patrzę długo w oczy.... tylko niektórym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh Dziewczyny mamy 21 wiek pamiętajcie że WY też możecie nieraz przejąć inicjatywę.... to nie grzech i nieraz warto zaryzykować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nutti, a jak mi sie tylko tak wydaje, nie raz tutaj na kafeterii czytałam opinie że dziewczyny źle odczytują sygnały facetów, ale ja na prawdę dałabym sobie ręke odciąć że on ma coś do mnie, bo przecież mógłby przejść obojetnie, nawet nie spojrzec, a tak nie jest. to nawet czuc w powietrzu że lecimy na siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trewqtrewq
jak rozgryźć te porąbane kobiety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie po tym \"zakończyc to na tym poziomie\" dostałam dołłłła i ogłupiałam...pomyślałam sobie no niezły zbłaz .... wyczuć całkiem możliwe :) ale naprawdę jestem sympatyczna dla ludzi i nie wieje groza ;) nie wiem naprawdę czego on się obawia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dida 1921 jesli jest miedzy nami jakaś chemia to dlaczego ja mam robic pierwszy krok, to takie przyjemne jak facet to zrobi nawet ryzykując

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ange17 ...haha no no :) to jak cie kiedyś złapie gdzies i spyta gdzie sie teraz wybierasz to powiedz że na kawke i ciasteczko...i po malej chwilce spytaj sie czy sie nie skusi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ange17 no to jak czujesz że lecicie na siebie to ja nie widzę problemu... weź sprawy w swoje ręce i będzie co ma być....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trewqtrewq ...tzn? jakis konkretny masz problem z kobietami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok to ja tylko jeszcze raz spytam co z tym fantem ? mam go olać? czy czekać? w sumię mówimy sobie az \"cześć\":O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nutti ja myślę że powinnaś do niego zagadać, bądź ty przynajmnie odważniejsza niż ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×