Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość september23

Gdzie wesele - Katowice, Jaworzno.

Polecane posty

Gość september23

Podajcie jakies swoje typy na znalezienie sali weselnej w okolicach Katowic lub Jaworzna. Za odpowiedzi z góry dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kodiia 2507
halo ja jestem z jaworzna... slub planujemy na 9.08.2008r.. ale juz rozglądamy sie za salą... podaj na ile osob cie interesuje sala, mam spis okolo 25 sal tylko z jaworzna wiec jak bede wiedziec liczbe gosci moge sie przydac :-) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaaaaaaaaa
ja jestem z jaworzna i robie wesele na 120 osób w Lędzinach w sali PINOCY www.pinocy.com.pl jak byś potrzebowała sali na dużą ilość osób to polecam natomist jest kilka dziewczyn z jaworzna które wypowiadają sie w temacie "ślub w tym roku!!! zobacz!!! " to tam zapraszam na pogaduchy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Potwierdzam!! w powyzszym topicu ktory zacytowala kaaaaaa jest kilka dizewczyn z JAWORZNA wiec zapraszamy do nas. co do sali to ja robie w Dworku w centrum jaworzna, wystroj ladny, jedzienie super, ale jak sie bedzie ukladac wspolpraca z wlasicielami to sie okaze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość september23
w jakim dworku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, Hej :) Spróbujcie zdecydowanie poszukać tutaj http://www.gdziewesele.pl/Katowice/ ,wielu moich znajomych korzystało z tej strony podczas organizacji ślubu i wesela (chociaż nie tylko :)) i byli bardzo zadowoleni :) Jest tam dużo ładnych lokali i można trafić na naprawdę przystępne ceny, a przy okazji też wybrać fotografa i całą oprawę ślubną!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwonaa08
Tutaj http://www.pogoriaresidence.pl mają 3 sale weselne. Każda przeznaczona jest na inną ilość gości. Hotel znajduje się w Dąbrowie Górniczej. Jest tam bardzo miło, a sala jest świetna. Poza tym mają bardzo dobrą obsługę i dobre jedzenie, a to na takich imprezach jest bardzo ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×