Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Luxor

OD LISTOPADA 2006 STARAMY SIE O DZIECIATKO....CIĄG DALSZY...

Polecane posty

Przepraszam, ze dzis tak samolubnoie, tylko o sobie, ale tak jakos na mnie to podzialalo, ze o niczym innym nie moge myslec. Luxorku a Ty bidaku ciagle czekasz...?:) I tak sie nie doczekasz @ :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wogole to sie kiepsko czuje, boli mnie podbrzusze, jajniki, a do tego jeszcze piersi daja do wiwatu. Kurcze nie przypuszczalabym, ze ten duphaston takie skutki uboczne ma:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my juz po mini kolacyjce (musialam miejsce na butelke wina zostawic;), a maz sie boi ze w alkoholizm popadne a ja po proscu lubie wino i tyle:p )... Dominiczku ❤️ - ciesze sie ze porozmawialiscie razem - jednak faceci to skryte bestie i czasami ciezko ich rozgryzc...co innego mysla i czuja a co innego okazuja... Warto powalczyc jeszcze a wierze ze sie uda Slonce...uda sie i plemniczki wzmocnic bo jak brydziaa pisala - wystarczy jeden ale oby trafil do celu:) Gloweczka sliczna do gory i usmiechnij sie chociaz troszeczke, my tu wszystkie mocno wierzymy w WAS I TO ZE SIE WAM POSZCZESCI, NAPRAWDE, ❤️.... ja uciekam na film ale pod pretekstem ze cos chce z kuchni chce bede zagladac... ja wlaczylam swoja wyobraznie dzisiaj bo z romantycznych przytulanek nici dzisiaj...:)ale pogadalismy dlugo, brzuszki pelne i na serduszku lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurna - jak bym mogla to bym Cie tak wysciskala dzisiaj Dominiczku, tak na poprawe nastroju i zeby chociaz maly promyczek nadziei zobaczyc u Ciebie....:) Wiesz kochana, ze czasami czlowiek mysli (a przynajmniej tak mu sie wydaje)...ze moze nie zdazyc z zyciem, ze cos mu ucieka i tak bardzoza czyms goni., lapie to i wszelkimi silami chce to zlapac ...a gdy tylko mowi sobie ze moze jeszcze nie czas, nie teraz...nagle cos sie dzieje i staje sie to o czym marzyl... pewnie zagmatwalam to strasznie ale mam nadzieje ze wiesz o co mi chodzi....TO ZE I WY DOGONICIE SWOJE SZCZESCIE....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz uciekam bo maz zaraz mnie tu bedzie gonil;).... a calej naszej topikowej brygadzie RR...(pamietacie ten film..????ja go kochalam:)...) zycze dobrego wieczorku...:) i zdawac nam tu relacje na bierzaco....juz ten kto ma zdawac wie o kogo chodzi;)....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł:) ja juz w domciu,mąż uśpiony,więc ma czas dla Was :P tyle ,ze bez piwka :) bo na samą myśl o nim robi mi sie niedobrze ;);):P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominiczku przytulam bardzo, serduszko kochane głowa do góry, lekarz napewno coś zaradzi, zawsze jest jakieś wyjscie.Ja trzymam mocno kciuki za was. Nie mozna sie poddawać, jestescie razem a w miłosci zawsze jest miejsce na cuda Luxorku ja sie tez strasznie boję pająków brrr...., strasznie, szczególnie tych wielkich Andziu kochana jesteś, Iti pozdrawiam, Brydziu ciebie też i wszystkie nowe kobitki. Ja juz po owu u mnie dziś 16dc. Biust boli strasznie od owu, co mnie dziwi bo nigdy tak nie było, ale staram sie nie nakręcać niczym bo teraz każdy objaw to wiecie co. Begus, z gipsem też staranka mozna skutecznie zaczynać, powodzenia i uważaj na męzusia żeby tym gipsem nie dostał Kochnae jestescie wszystkie, ja teraz mam trochę osobistych problemów, przytulanki zastopowały jakos po owu, teraz przerwa a jak sie nie uda to znów kolejne boję będę staczać Pozdrawiam wszystkie i buziak dla każdej z was zasyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominiczko, widzisz, wcle po nim to nie spłynęło...:) ma jednak uczucia:P tylko udaje twardziela ;) ach , Ci nasi faceci, tacy twardzi i opanowani, a my za to kąpane w gorącej wodzie :D no tak, jeszcze jakby oni byli taci postrzeleni to mogłoby byc goraco :P Andziu, miłego ogladania :) tylko z ta butlą poczkj do końca filmu...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Troche sie podnioslam na duchu... W koncu do poczecia nowego zycia potzrebny jest tylko JEDEN orzelek:) Co ma byc to bedzie.Jakos temu zarzadzimy. Taka mam przynajmniej nadzieje. Bardzo sie ciesze, ze tu jestem razem z Wami!!!! Buziaki dla was i usciski 🌻❤️❤️❤️🌻🌻❤️❤️❤️🌻 kwiat]❤️❤️❤️🌻🌻❤️❤️❤️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i ostałam znowu sama ...:( kolejna nocka z pająkami :P chyba zaraz odwiedze \"sypialnię\' :) bo czka mi sie przyykją , a i Was tu nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brydzia, dobra i chwilka :D a gdzie się ukrywłaś cały wieczor.??co..?? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale musialam przeciez byc na biezaco z twoimi objawami, zarowno wyimaginowanymi jak i tymi prawdziwymi :D :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaa, mi też dziś brak...tzn z wieczorem przyszedł brak :P to chyba nak nachodzi po całym tygodniu wytężania móżdżku :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie pochłonęłam chyba tonę mandarynek :P i pod koniec jedzonka o mało nie poleciałam do WC zwrócić je :P:P:P jakieś zgniłe mi się przytrafiły....fuj.....choć nie było nić widac,że zgniłe!!ale tak smakowały:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyz nie byloby cudownie byc w ciazy i na kazdy zarzut miec tylko jedno wyjasnienie....\"nie widzisz balwanie ze w ciazy jestem???do tego nad emocjami nie panuje!!:) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem dokladnie czemu... ale gdzies czytalam ze w ciazy to z cytrusami nie wolno przesadzac, wiec wszystko z umiarem kochana;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brydzia daj spokój! :P tylko cykl mi się wydłuza nic poza tym :D:D pewnie gdzieś o tydzień lub dwa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to najwyzej bedziesz miala taka informacje na przyszlosc zakodowana, jak to sie mowi \"co sie odwlecze to sie nie uciecze\";)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i to powinno byc motto naszego topiku :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm, moze i tak, ale sama sie do niego nie stosuje, bo ja chce tu i teraz!\"!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pa luxorku, spij spokojnie, dla pajakow jeszcze troche za zimno wiec sie nic nie boj ;) papa 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ależ tą naszą niecirpliwośćź musi ktoś ujarzmic!! :::D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zachacze jeszcze o bude z najlepszymi kebabami na swiecie albo o chinczyka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×