Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Luxor

OD LISTOPADA 2006 STARAMY SIE O DZIECIATKO....CIĄG DALSZY...

Polecane posty

Gość Menia21
widze że nikogo niema to ja też narazie uciekam🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!!:) Wlasnie mnie slonce obudzilo po 11 godzinach snu..to straszne tyle spac, ja porafie nawet i 14 przespac jak sobie budzika nie nastawie. Pije kawke i obserwuje jak strasznie brudne sa moje okna gdy slonce na nie swieci;) Luxor i Mania, chcialam powiedziec ze jestem strasznie zawiedziona waszym podejsciem do testow. My tu dziewczyny emocji potrzebujemy!!!:D :P W planie mam porzadki...i dobrze ze slonce swieci bo bez niego to bym najpierw jeszcze ze trzy kawy wypic musiala by sie zebrac!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej brydziaa:) hmmmm.....dobrze ze u mnie slonca jeszcze nie ma bo wiem ze moje okienka tez potrzebuja konkretnego pucowania:):):) a jest ich sporo, wlasciwie jedna sciana w jadalni to okno wielkie.... i spioszek faktycznie jestes, ja to dluzej jak 8 godzin chyba nie dam rady, czasami sie zdaza ale najbardziej wkurza mnie jak sobota a czkowiek sie budzi o 7-8 kiedy to mozna pofolgowac sobie i dluzej pospac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie musze zabrac za sprzatanie, a poki co siedze w internecie i czytam o tych plemnikach!!!:) Czuje sie wstretnie, piersi bola, brzuch i kregoslup tez, a jeszcze tego ryczenia glowa mnie rozbolala. Dzien do dupy. Popoludniu czeka mnie rozmowa z M. Przepraszam, ze wam tak narzekam. Musze sie jakos wziac w garsc, bo potzrba bedzie mi wiele sil do tej walki. Odezwe sie pozniej. Buziaki i usciski dla Was za to, ze jestescie!!! ❤️🌻🌻❤️❤️❤️🌻🌻❤️ ❤️🌻🌻❤️❤️❤️🌻🌻❤️ ❤️🌻🌻❤️❤️❤️🌻🌻❤️ ❤️🌻🌻❤️❤️❤️🌻🌻❤️ ❤️🌻🌻❤️❤️❤️🌻🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie tak poprzestawialo jakies rok temu jak zaczelam pracowac wlasnie na 14, nie zawsze ale przewaznie robie ta zmiane. i tak sie przyzwyczailam ze budzik dopiero na 10-11 nastawiam-zeby nie zaspac na 14;) :D :D no i tak sie budze tez, niezaleznie o ktorej spac pojde w jadalni powiadasz....:) mam nadzieje, ze tez bede miala kiedys pomieszczenie, ktore bede mogla nazwac jadalnia:D. Ogladamy poki co mieszkania, ale ceny sa kosmiczne (o kupnie nie myslimy). A ja bym chciala miec duza kuchnie, lazienke, balkon, 3 pokoje, okolo 90 m2 i dzielnica taka jak trzeba:D w polaczeniu z wymaganiami mojego M i cena maksymalna daje to tyle co wizja nie do zrealizowania :D :D Wiec czekamy z tym az w ciaze zajde..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dasz rade Dominiczku, napewno!!!I nawet jesli dojdzie do ostatecznosci czyli in Vitro, dzidzia wynagrodzi wam wszystko i bedziecie najlepszymi rodzicami na swiecie. A my jestesmy tu i bedziemy cie w tej walce wspierac jak tylko potrafimy. Wielkie buziaki!!🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominiczku - po to tu jestesmy zeby sie wzajemnie wspierac izawsze na nas mozesz liczyc❤️..... Nie ma to jak szczera rozmowa - juz wy cos wymyslicie, i wierze ze po niedlugim czasie wyniki M. beda duzo lepsze.... Kochana - mocno cie tulimy❤️.... brydziaa - my mamy duze mieszkanie, prawie 90 m, duza kuchnie i duzzzy salon...dwa pokoje i strasznie ladne to mieszkanie z wielkim tarasem gdzie nawet drzewko w wielkiej donicy stoi, duzy stol, niedaleko woda....i bardzo sloneczne ale..niestety nie jest to dobra dzielnica, odkad tu mieszkamy jeszcze nigdy sama wieczorem do domu nie wracalam, boje sie i tyle...i nie mamy ani fajnych knajpek, ani na piwko za bardzo nawet nie ma gdzie wyjsc a do miasta pol godziny metrem a samochodem no to nie da sie piwka wypic... pomieszkamy ile jeszcze bedzie trzeba a jak sie moze kiedys rodzina powiekszy to marzymy o malym domku nad woda...ale nie wiemy kiedy to do realizacji dojdzie bo w takim przypadku taniej taki domek no to dalej od miasta a skoro dalej i musialabym miec swoj drugi samochod a to tez na wode nie jezdzi.... poki co jest jak jest ale wkurza mnie to wszystko - wolalabym jeden pokoj a w spokojnej dzielnicy, na piwko wyjsckiedy ma sie ochote...i tak zle i tak niedobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diewczyny nie mówcie o spanku bo zaraz połknę wyświetlacz :P:P:P 💤💤💤💤💤💤💤 ja zwykle jak Andzia, o której bym się nie położyła to oczka otwieram koło 8-9 :) a metaliczny smak w ustach co może oznaczac....?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja teraz dzielnice mam super, wszedzie dojade komunikacja miejska w ciagu maksymalnie 15-20 min-jak na berlin to naprawde super osiagniecie, nawet do pracy mam tylko 15 min, na rowerze 20!!:)jest spokojnie, zielono i knajpek tez nie brakuje. takie mieszkania jak twoje, cudowne nowiutkie sa tutaj na obrzezach duzo tansze, ale ja nie chce wlasnie rezygnowac z tego komfortu mieszkania \"centralnie\". dlatego najpierw przy szukaniu sortuje dzielnice, ale jak juz jest dobra cena to albo lazienka 3m2, albo kuchnia pusta bez szafek i sprzetow albo kna stare, zawsze cos sie znajdzie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luxor, ty tu na nasze wspolczucie nie licz, przynajmniej dopoki testu nie zrobisz!!!:P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj luxor jest mi tak PRZYKRO, ze ci sie spac chce, ze cie piersi bola, ze masz objawy ciazy, to musi byc okropne!!!!:P :P :P tylko zartuje, mam nadzieje ze wiesz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brydziuchna, wcale nie ma byc Ci przykro! :P ja tez sobie żartuje :D chciałyście przecież aby podtrzymać napięcie....:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no w sumie masz racje, ale w umowie bylo, ze tylko do niedzieli!!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiesz co Luxor...Ciebie to tylko lac i patrzec czy rowno puchnie!!!:P Marsz po pracy do apteki po test...bo jak nie................ to ja sie tam u Ciebie zjawie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Menia21
Ja właśnie jestem w trakcie sprzątania bo jestem sama w domku. Ale niedługo kończe. Ale mam huśtawki nastroju bo od samego rana wszystko przeszkadzało.Nawet mama śmiała się ze mnie że mam focha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Menia21
🌻 ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam!! :D:D:D na ciacho i kawke :P wolałabym żeby któraś za mnie go zrobiła, bo mi zabrakło odwagi!! :P a i wynik znam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Menia21
no i muzyczka na całą pare! i znowu coś poknociłąmz buźkami.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do kwestii mieszkaniowych to my wynajmujemy mieszkanko w centrum miasta. Salon, kuchnia (maciupka:( ), dwie sypialnie i lazienka. Kupowac nic nie planujemy, bo nie wiemy jak dlugo tu zostaniemy, a poza tym teraz bardzo niestabilna sytuacja jesli chodzi o kredyty. W ciagu ostatniego roku kilkakrotnie podwyzszyli stopy procentowe. A w tej chwili przy racie kolo 800funtow (bo tak by to wygladalo) to by oznaczalo ok 120 funtow wiecej. A to troche duzo jak dla nas. Do tego jeszcze dochodzi tax (obowiazkowy, obojetnie czy jestes najemca czy wlascicielem) ok 100 co razem daje ponad 1000 no i oplaty oczywiscie. A poki co teraz nas to kosztuje 600, wiec roznic jest ogromna, bo prawie dwukrotna. Wiec poki co...wynajmujemy, a o kupnie czegos pomslimy pewnie w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Menia21
To dobrze się składa bo ja mam jabłecznik ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No oczywiscie luxor...wynik znasz...powiem wiecej... ty juz pewnie ten test masz za soba:)i wiesz, ze jest pozytywny:) Przyznaj sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To Meniu weźmiesz go pod pache :P pyyycha jabłeczniki :D Dominiczko, nie robiłam :P aledomyślam sie jak wyjdzie....śnił mi się wynik :P jedna krecha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Menia21
O ty wredotko, to jak wkońcu jest przyznaj się ,🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to co mamy do tej pory mi wystarczalo, 57 m2 w centrum ze wszystkimi oplatami wynosi nas teraz 390 Eur.Niestey mala kuchnia, lazienka i bez balkonu. Berlin jest tanim miastem, tanszym niz warszawa, jak jakis warszawiak do mnie zawita to zawsze bierze walizke ekstra na zakupy i ogolnie przyjezdza do mnie by sobie \"zaszalec\":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Menia21
Ok. niema sprawy biore ciacho i lece. 🌻 Mi dzisiaj śniła się dziewczyna mojego kuzyna która jest w ciąży. Ale to może że tak bardzo myśle o dzidziusiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, tak luxorku...ja ty bedziesz miala jedna to ja bede miala dwie:P ciastek brak, ale na pocieszenie zaparzylam sobie kubek goracej czekolady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najbardziej wkurza mnie brak balkonu-M pali a ja nie!!!przy ciazy nie wchodzi w rachube palenie w domu, nawet jesli robi to tylko w kuchni. no i marzy mi sie trzeci pokoik....dziecinny:) jak sobie pomysle jakbym go urzadzila, na zielono albo zolto....ach..nie lubie rozu ani niebieskiego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Luxor, ´Luxor.... a nie korci cie tak odrobinke zeby nam dobre wiadomosci juz dzis przekazac, co... no zlituj sie kobieto;)....my tu jak nigdy w sobote siedzimy i normalnie chyba bardziej od ciebie przezywamy ten brak @.... a mieszkanie kupilymy bardzo tanio i to prawda, daleko od centrum ale czesc pieniedzy mielismy a czesc na kredyt i o dziwo nie bylozadnych problemow z kredytem... mieszkanie nowiuskie prawie, czysto i tez zielono dookola ale troche za \"kolorowo\" jak to M. mawia....90% to arabowie, turcy i inne nacje ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×