Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Luxor

OD LISTOPADA 2006 STARAMY SIE O DZIECIATKO....CIĄG DALSZY...

Polecane posty

powodzenia Luxorku..... trzymaj sie dzielnie \"grzeczna dziewczynko\"..;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć i czołem jedziemy do Paryża!!!!! Hura!!!! Decyzja wczoraj zapadła, sprawdzimy jeszcze tylko terminy urlopów i jak będzie wszystko ok, to zaklepujemy miejsca i wpłacamy zaliczkę. Luxorku trzymam kciuki nadal, czekamy na wyniki bety, wszystkie tu czekamy na dobre wieści. Andzia główka do góry, nie zawsze jest tak jakbysmy chcieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj iti:) fajnie, nie ma to jak weekend w jakims fajnym miescie:) ale ja sie iti nie smuce - smiac mi sie wczoraj chcialo strasznie najpierw z siebie;) a potem z meza...;)... i ciesze sie nawet ze pozwolilismy sobie na jeszcze jedna szanse ... a bedzie co ma byc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poziomeczko super, że tak mąż o Ciebie dba, niech taki dalej będzie i niech mu nie przechodzi :D Sypie tak śnieg, że już wszędzie jest biało, a miało byc ciepło, temperatura powyżej zera i jak tu wierzyć prognozom pogody. Dziś po pracy idę do fryzjera. Zobaczymy czy wyjdę zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie Andzia co ma być to będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajna fryzurka czy nowy ciuch zawsze dobrze wplywa na kobiete....;) wiec udanej fryzury iti... ja moze na zakupy wyskocze w piatek;););) - nowy gorsecik zakupic;););).....:) a pogoda u nas tez do d...py...rankiem -2 stopnie a potem taka chlapa na drogah ze szok...buuu....albo zima niech bedzie albo wiosna niech w koncu zawita🌼... ja nie mam nic dzis do roboty wiec pewnie bede przesiadywac tu ...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i chcialam skarge i zazalenie zglosic - .... Nasze kochane mamusie nas opuscily i znaku zycia nie daja - MISKA I SHIWA - Co sie z Wami dzieje, jak malenstwa rosna i jak sie czujecie????? OPOWIADAC NAM....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasze mamuśki z tego co wiem udzielają się na topiku wrześniowym, a o nas zapomniały, niestety. Ale mamy Poziomeczkę, Luxorka - mam nadzieję, no i może Olka ktrej spóznia się @. Poczekamy zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie wstałam i będe szła na śniadanko. Bo burczy mi w brzuchu. Dziewczynki powiedzcie mi czy jak niemiałam @ w ciągu 3 miesięcy a np. teraz w tym ostatnim miesiącu miałam dni płodne niewiedząc o tym to czy mogłam zajść??? Bo coś te objawy na miesiączke mijają.A to mnie martwi.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Menia przykro mi ale nie wiem, moja koleżanka z pracy też nie ma okresu od 3 m-cy, była u gina niedawno, miała usg okazało się, że okresu nie ma przez cystę i dostała tabletki. Na pewno bierze luteinę na wywołanie okresu, także idź do lekarza, nie ma co tego lekceważyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i oczywiście wiem że musze iść do lekarza bo to nie żarty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Menia - a powiedz bo ja nie pamietam...czy Ty pigulki przestalas brac i dlatego nie masz @...czy od tak sobie sie zatrzymala??? Bo to co piszesz to nie brzmi dobrze...i bron Boze nie chce cie straszyc ale juz dawno powinnas pojsc na wizyte do gina... brydziaa - a Ty pewnie glowkujesz kto ma i kiedy pierszenstwo na drodze, co?;););) bega - czy ty kobietko dalej chcate pucujesz?;););) m0kka, seide i cala reszta ❤️ - gdzie sie podziewacie dziewczyny...????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HALO, HALO :) gdzie jesteśta?:P a u mnie jak zwykle....dzień w pracy rozpoczety rozstrojeniem i zestresowaniem 😠 jestem tak wsciekla ze aż mi pikawa niemalże nie wyskoczy! chyba na ukojenie nerwów trzeba udać sie po ciacho...;) takie malutkie...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANdzia, a Ty jak zwykle mnie wyprzedziłaś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brydzia, a Tobie życzę gumowych znaków!! :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej!:D jakich gumowych znakow Luxor???ja dzis nie w szkole, jutro znowu:P kurcze widzem ze topik mamusiek bedziemy mialy.ciesze sie bardzo:D fajnie Luxor, ze cie lekarz na bete wykopal, jak widac kiepsko z nasza sila pzekonywania, no ale coz...:P Poziomka, masz juz wyniki bety??? u Oli czuje ze bedie podobnie, ale poki co nie zapeszam;) ja poki co mysle nad strategia na ten cykl z testami owu nie wiedziec czemu jestem jakas taka zrezygnowana i podswiadomie mysle, ze znowu sie nie uda:( wiem wiem, z takim nastawieniem daleko nie zajade...postaram sie nad tym popracowac, maprawde:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piwka lyczek powiadasz Luxor pragniesz;););)???? Ja tez;););) a co cie tak poddenerwowalo, co????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej brydziaa - nosek do gory bo kto jak kto ale i Ty i cala reszta nie ma powodow do podlamywania sie!!!!!! Owulacje wyznaczyc z testami - cos fikusnego kupi i sie w to przyodziac i do roboty!!!!;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia czytałaś \"Samotność w sieci\"? ja też bym sobie jakąś bieliznę fundnęła, ale zobaczę jaka wypłata wpłynie no i ile zostawię dziś u fryzjera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie iti - nie czytalam a co to, ciekawa ksiazka???? Ja chwilowo nie mam czasu na czytanie ksiazek tj. czytam tyle ze do konca marca musze przeczytac szwedzka ksiazke a to moja pierwsza w tym jezyku i troche mozolnie mi to idzie...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już jestem po śniadanku. Andziu ja od początku miałam nieregularne @ a teraz brałam tabletki anty bo się w ten sposób zabezpieczałam a niemoge juz żadnych tabletek anty brać z powodu migreny,do gina chodze od 16 roku życia i cytologie też zawsze miałam dobra . Nigdy nadżerki niemiałam tylko małe stany zapalne. No ale to normalne bo każdej kobiecie może się przytrafić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajna naprawdę super, wciąga tak, że w dwa dni przeczytałam a książka ponad 300 stron. W Polsce był film w ubiegłym roku, ale podobnoż porażka, za to książka fajna. No Andzia po szwedzku to niezłe wyzwanie, życzę wytrwałości. To fajnie, że masz tyle zajęć. Ja od 12 marca zaczynam chodzić na 3 miesięczny kurs angielskiego. Przyda się powtórka przed Paryżem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Menia tylko nie stresuj się niepotrzebie, nie wiadomo dlaczego nie masz @, czekaj cierpliwie do 10 marca do wizyty i nie wmawiaj sobie żadnych chorób, proszę. Nie warto się stresować, bo sters na pewno w przyjściu @ nie pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziu jak brałam tabletki anty to wtedy miałam regularne @ no ale juz ich niemoge brać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×