Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Luxor

OD LISTOPADA 2006 STARAMY SIE O DZIECIATKO....CIĄG DALSZY...

Polecane posty

niech bega sie wypowie ile czasu potrzebuje na rozprawienie sie z poczatkiem roku szkolnego i czy w ogole reflektuje, wtedy bedziemy kombinowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobitki kochane witam, ale naprodukowałyscie , czytałam godzinę he he :):):)super Menia ja też chcę mniejszy biust!!!!! dołanczam do ciebie:) Brydziuchna a to pech z tą pralką jak my kupiliśmy to najpierw nam przywieźli nie taką jak trzeba, potem zamiast pralki przyjechała zmywarka, i dopiero za trzecim razem wreszcie to co trzeba, ale działa bez zarzutu, na szczęście Dominiczki, Andizu,Bega , Eulalia Iti i wogóle wszystkie kobitki, u mnie wszystko dobrze tylko ten remont pochłąnia cały czas, ale wreszcie są pierwsze efekty, ogrzewanie już skończone, kaloryferki piekne i wogóle super zrobili, kable elektryczne w ścianach juz też prawie skończone, fajnie tak sobie planowac gdzie lampa , gdzie przełączniki itd. We wtorek mam usg mojego robaczka zobaczę a rusza się ostatnio tak mocno że aż mi sie śmiać chce, ze swojej mamie kopniaczki zasadza z samego rana i wieczorem , moje kochane maleństwo Kobitki ide do łóżeczka bo jak wymylismy podłogi to padamy a jeszcze M chce do netu zajrzeć, buziaczek dla wszystkich, i odezwę sie , najpóźniej we wtorek powiem wam co i jak z tym usg, mam nadzieje ze bedzie dobrze, chociaż strach zawsze jest , ale myśle pozytywnie:):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj olenko!!:D:D:D napewno wszystko bedzie dobrze, czekamy na relacje!!! no i uwazaj na siebie, nie przemeczaj nam sie mamusiu!!🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super, na biletach zaoszczedzicie i na miotlach swych przybedziecie;););)..nie ma to jak tani srodek lokomocji, hi.... tylko uwazac na zakretach;)...ja poki co na miotle swej na kanape spadam bo M juz sie wydziera ze nadrabiam teraz zaleglosci w pisaniu za ostatnie tygodnie bez Was...nic nie rozumie ze tu sie wazne losy rozgrywaja..:):):) Dobrej nocki moje panie i do juterka🌻.. my pewnie bedziemy gnic w domku dopoludnia bo pogoda do d..py a wieczorkiem moze gdzies na kolacyjke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luxorek, nie smuc sie!!!ciebie czeka cos nieporownywalnie wiekszego od naszego spotkania.pewnie kazda z nas by sie zamienila.... zreszta nie bedzie ono ostatnie!!!!glowka do gory slonko!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobranoc, pchly na noc, karaluchy pod poduchy i....jak to tam dalej szlo nie pamietam;)!!!🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olenko, witaj slonce i glowka do gory, badz dobrej mysli❤️... dziewczyny ale tu problem - co Wy bidule na te miotly zapakujecie???;););) pa, pa juz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a szczypawki do zabawki! :P:P wiem, wiem....Brydziu, ale tez bym chciała tak z wami....:( jakbym sie uparła to bym poleciała, ale nie bede ryzykowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Luxorek:D:D:D:D no ja tez bym chyba na twoim miejscu nie ryzykowala.......:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc dziewczynki...❤️ na mnie tez juz pora...ale zebrac sie jakoś nie moge, a brzusio juz sie dopomina leżakowania :P nie wiem czemu, ale smutno mi sie zrobiło...:( choc wiem,że nie powinno... dobra lece sobie :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najwyzej zrobimy tak, WY zainstalujecie u Andzi kamerke internetową , a ja u siebie :P:P:P:P:P:P i problem z głowy :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luxorek, nastepnym razem bedziesz na zlocie ty i ola a andzi i domi nie bedzie bo beda wlasnie sie zataczaly jak kulki:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co....a tak powaznie to ja żem czarownica z krwi i kosci ..i tak sobie myśle,że te spotkanie o skutku nie dojdzie we wrzesniu :P:P:P:P bo same foczki beda na topiku :D:D:D:D czego życze z całego serca :P i po trosze złośliwie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahha no niewytrzymam:)... no to jak tak to tak... Melduje sie olinek nocny marek... dopieroz rpdzina wrocilam z Krakowskiego rynku..Bylismy na pokazach orkiestr wojskowych;) Aha ...ja Shive to widzialam gdzies..Ona jest chyba na innym topiku.. Andzia111.......Ania..........Stockholm.........20.07.80 ....??...5.07 Dominique25.Dominika.......Worcester........28.04.81.... 16....07.07 bega...........Agnieszka......Warszawa........15.07.72.. ..15.....17.06 Iti................Ewa.............kujpom..........19.11 .77....12.....19.07 Menia21........Marzena.. .....Gryfice...........21.07.85......?.........? brydziaa.......Dominika........Berlin.............24.01. 79 .......przerwa Rossignolka.......Monika.......Dublin............18.03.79... .......18.06 Olinek... .........Beata.........Krakow...........26.11.75.....12....03.07 PRZYSZLE MAMY Luxor.............Kamila........Mazowieckie...19.03.81.. ..26.10.2007 OLKA.M..........Ola..............śląskie.........17.12 .78......T:11.2007 eulalia..........Aneta...........Londyn...........19.06. 80...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rossignolka
no witam Dziewczynki!!! dzieki ze mnie nie wykasowalyscie. Mam straszne urwanie glowy w pracy i moze dlatego tak dlugo sie nie odzywalam. teraz M majstruje przy autku i mam troche czasu dla siebie. A wiec od czego by tu zaczac... bylam u doktorki i zrobila mi usg w poszukiwaniu jajeczka a tu co??? nie jajo ale torbielicho sie zagniezdzilo na prawym jajniku. dala mi tabletki ktore juz wybralam i dolozyla dostinex ktory biore raz w tyg. na sprawdzenie ide w poniedzialek wieczorem. powinno byc ok. jestem dobrej mysli. acha i kazala mi zrobic jeszcze badanie krwi na markery nowotworowe ale mowila ze na wykluczenie jakiejs innej choroby nie raka. i tabelka.. Andzia111.......Ania..........Stockholm.........20.07.80 ....??...5.07 Dominique25.Dominika.......Worcester........28.04.81.... 16....07.07 bega...........Agnieszka......Warszawa........15.07.72.. ..15.....17.06 Iti................Ewa.............kujpom..........19.11 .77....12.....19.07 Menia21........Marzena.. .....Gryfice...........21.07.85......?.........? brydziaa.......Dominika........Berlin.............24.01. 79 .......przerwa Rossignolka.......Monika.......Dublin............18.03.7 9... .......18.06 Olinek... .........Beata.........Krakow...........26.11.75.....12....0 3.07 PRZYSZLE MAMY Luxor.............Kamila........Mazowieckie...19.03.81.. ..26.10.2007 OLKA.M..........Ola..............śląskie.........17.12 .78......T:11.2007 eulalia..........Aneta...........Londyn...........19.06. 80...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rosniniolko czy nie chodzi o marker CA 125 czy jakos tak? ja tez mialam ten marker robiony..jesi wynik jest niski to wyklucza endometrioze ..przynajmniej taka zaawansowana.... A tak wogole to dzien doberek ..w sobotke:) Wstyd sie przyznac ale ja dopiero jem sniadanko:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olinek - hmm..nie masz sie czego wstydzic..;) ja dopiero teraz sie wyczlapalam z wyrka i az dziwne bo wczoraj punkt 7 i andzia na nogach... ale fajno tak czsem pospac dluzej, do tego pogoda do spania,deszcz i zawieje.. ja juz sie ciesze ze w Karkowie pare dni spedze niedlugo, moze cos z siora wykombinujemy:) hej rossignolka, fajno ze sie odezwalas kochana:)... jak tam ogolnie panny kochane???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj padlam jak ta strucla..:D Przyszla taaaka burza ze szok..Ale dzis od rana znow 26 st i slonce w Krakowie swieci.... Dzis w Krakowie sa Wianki...:)To pewno wieczorem bedzie lało az \"miło\" -to juz taka jakby tradycja...hehehehhe......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w poludnie:) Ja juz na nogach od jakiegos czasu, ale musialam obdzwonic pol rodziny i tak jakos zeszlo. Teraz w planach mam sprzatanko, a pozniej bede musiala na poczte poczlapac. Pogoda do dupy...zowu:( Gdzie to lato ja sie pytam:) Ja zmykam na mini sniadanko. See you girls:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Matko jak zwykle kilka stron zaleglosci :-) Ja sie zaraz zbieram do szpitala bo bruch mnie boli ciagle i to tak dziwnie jakby jajnik albo pecherz, a ze prychodnie dzis zamkniete musze uderzac na ostry dyzur...Moze panikuje ale to nie ma zartów z wirusami czy cus....Dam znac jak wróce co i jak... Ja tez dopiero po sniadanku, wyspalam sie jak dziecko :-) Wpisuje do tabelki date przypuszczalna porodu.. Andzia111.......Ania..........Stockholm.........20.07.80 ....??...5.07 Dominique25.Dominika.......Worcester........28.04.81.... 16....07.07 bega...........Agnieszka......Warszawa........15.07.72.. ..15.....17.06 Iti................Ewa.............kujpom..........19.11 .77....12.....19.07 Menia21........Marzena.. .....Gryfice...........21.07.85......?.........? brydziaa.......Dominika........Berlin.............24.01. 79 .......przerwa Rossignolka.......Monika.......Dublin............18.03.7 9... .......18.06 Olinek... .........Beata.........Krakow...........26.11.75.....12....0 3.07 PRZYSZLE MAMY Luxor.............Kamila........Mazowieckie...19.03.81.. ..26.10.2007 OLKA.M..........Ola..............śląskie.........17.12 .78......T:11.2007 eulalia..........Aneta...........Londyn...........19.06. 80....23.12.2007 Do potem 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobitki.:) Faktycznie tyle stron do przeczytania że hej:) Ja właśnie wruciłam od fryzje ra jestem bardzo zadowolona . I udało nam się wkońcu dzisiaj kupić samochód:) U mnie pada. U mnie jest 28 dc. I nadal niemam @. Od paru dni mam zawroty głowy i jak byłam w sklepie wczoraj to w przymieżalni umao co bym niezemdlała ale to tez może być od upałów. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×