Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Luxor

OD LISTOPADA 2006 STARAMY SIE O DZIECIATKO....CIĄG DALSZY...

Polecane posty

wlasnie Luxor - promem do szwecji...:) tylko 30 godzin bodajze na lajbie:):):)... mamo, jakl kiedys za panienskich i kawalerskicch czasow sie plywalo tyle godzin..aaa, i jeszcze cala Polske z Krakowa musielismy przejechac...ale fajnie bylo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domi -arlanda albo skawsta.. ps. wlasnie wam wysylam namiastke tego co was czeka - ;););) zdjatek trzy zrobionych w sobote na lodce a wialooooo wtedy a krowy i tak sie opalaly;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja poznalam na yopiku dziwczyne z ktara sie teraz przyjaznimy w relau.To wpaniale ..:D Nasi M tez za soba sa bardzo bardzo..to juz wogole niebywale:P Bylismy razem juz na weekendzie majowym w Kazimierzu.Potem Oni u nas a My u nich.\'W sierpniu razem na Mazurki jedziemy. Tak ze ..jak sie tu super dogadujecie i nikt nie gra kogos kim nie jest-to tak samo bedzie w relau:D A jeszcze duzo z Was gdzies po swiecie "sie blaka" tak ze trzeba to wykorzystac.Moga byc z tego przyjaznie az po grob;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olinku my praktycznie juz po kilku tygodniach naszej internetowej znajomosci stwierdziłyśmy ze chyba znamy sie juz od dawien dawna!! :D:D:D tak nam było ze sobą dobrze :P więć, moze faktycznie coś z tego byc :) więcej... chociaż ja wolę męzczyzn :P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olinku ja nawet nie wiedzialam, ze ta Wasza przyjazn na topikowym lonie wykielkowala:) Sadzilam, ze juz znalyscie sie wczesniej. No prosze...internet:) Nie wiem czy wspominalam o tym, ale ja mojego M. na necie wlasnie poznalam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to mawiaja..nic nie łaczy tak jak wspolne \"nieszcescia\" a tu sie własnie mozna wyplakac wspolnie,pozalic ,otworzyc.....i naprawde czuc sie jak w domu..Wspaniale jest \"znac \" tyle wspanialych kobiet:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domi..no prosze....czego my sie dowiadujemy :P i to dopiero po 8 miesiącach naszej znajomości!😠 :P:P:P lańsko bedzie ;) a tak a propo, to musiałabyc z Cibeie niezła podrywaczka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe nie nie..Z Malinka poznalysmy sie na forum .Na topiczku i tak jakos jak siostry:P....choc wszystkoe Mychy uwielbiam to z Nia udalo mi sie spotkac i zaprzyjaznic... No i znam jeszcze dwie 2 moje siostry:P Bo u nas jest jakby precedens ...heheh ja i moje 2 siostry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawda jest taka, ze teraz ludzie ciagle zabiegani, pograzeni we wlasnych problemach. Nie zawsze maja czas i ochote na jakies wypady do znajomych, na imprezy a co za tym idzie coraz trudniejsze staje sie poznawanie nowych osob. Internet niewatpliwie ulatwia nawiazywanie nowych kontaktow. Ja musze sie przyznac, ze w gronie moich bliskich przyjaciol jest kilka osob, ktore wlasnie poznalam przez internet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to żałuje jednego,że tak daleko od siebie mieszkamy :( spotkanie/ nia były by o wile łatwiejsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E tam...zadna podrywaczka ze mnie:) samotna sie czulam bedac w Holandii i tak sobie klikalam dla zabicia czasu i tesknoty za domem. I wyszlo z tego kilka ciekawych znajomosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to kiedys myslalam ze fajnie by sie do Was Olina bylo dolaczyc i stwozyc jeden wielki topik... ale to tak po cichu gdybalam:)... sa fajne babki i ciesze sie ze tu na listopadowkach jestem chociaz mialam chwile zwatpienia ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie odleglosc jest niewatpliwa bariera, ale mysle, ze przy dobrej organizacji, odrobinie czasu i checi da sie ten problem przeskoczyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaa, nasi najlepsi znajomi tez przez inernet sie poznali:) kumpel klikal ze szwcji no i teraz juz 2 lata jak jego przyszla zona tu mieszka z nim:) jednak wszystko mozliwe... moj M tez na poczatku byl zazdrosny i dopytywal sie z kim to ja klikam..ach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andziu jakie chwile zwatpienia??:) Czasem topiczki maja swoje kryzysy...a i owszem.Ale jak u nas cisza to ja tu do Was wpadam.. A zawsze czytam... W ulubionych Was mam -;) Zawsze jak macie cos do dodadnia w temacie ktory akurat sie u nas np. toczy to smialo..naprawde....:) Przecierz nie ma zadnych ograniczen....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziu...chyba kazda z nas wyczekujacych przechodzi takie chwile zwatpienia. Czasem nam sie wydaje, ze same sobie szkodzimy bedac tutaj, ale to jest mylne wraznie. Wydaje mi sie, ze pobyt tutaj z Wami na kafe tak naprawde daje nam sile i wiare. Mamy lepsze i gorsze dni, ale (ze tak sie wyraze brzydko:) )...w kupie razniej:) i wszelkie smutki maleja jak sie tu zaglada, a radosci mnoza sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis byl temat obgadywania tesciowek:P...heheheh... u nas jest kilka mlodych mam i to naprawde kamien u szyji czasem:(...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawda Domi, mozna sie gdzies zwerbowac i spotkac - poczawszy od sztokholmu, skonczywszy na berlinie..:) i mozna swiatu kawalek przy tym zwiedzic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylabym zapomniala...:) Musze powiedziec Wam jaki sen mialam. Snilo mi sie, ze spotkalam cyganke. Tylko, ze ona nie wygladala jak cyganaka:) Powiedziala mi, ze jestem w ciazy, a jesli jeszcze nie to zajde w nia za tydzien:) a potem jak odkryla, ze mieszkam w Anglii powiedziala, ze to co mi przepowiedziala spelni sie jesli dam jej 5000 funtow!!:):):):):) Tak sie nasmialismy z M. rano, ze az lzy mi z tego smiech lecialy:) Skad to w glowie czlowiekowi takie glupoty sie biora???:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domi zobaczysz jak bedziesz w ciąży Kochana , to dopiero co noc koszmary bedziesz miała :P ja czesto gęsto zlana potem sie zrywam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Luxorku...ja nie wiem czy moje sny jeszcze glupsze moga byc:) Czasami to az podejzewam siebie o jakies problemy z glowa, bo to niemozliwe, ze az takie idiotyzmy mi sie snia. No ale jesli masz racje...jesli bedzie jeszcze gorzej... to ja sie chyba wogole klasc spac nie bede:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domi nie wiem kochana czy pamietasz ale ktos tu kiedys mial wygrac wieksza ssume i z nami sie podzielic??? to co, byla jakas wygrana?? ja nigdy takich czystych i przejzystych snow nie mialam, nigdy nic konkretnego mi sie nie snilo a bynajmniej nie pamietam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia...moja najwyzsza wygrana to 3 w totku... w Polsce jak bylam ostatnim razem zagralam w systemowego i mialam 3. Obawiam sie, ze to jest szczyt moich moziliwosc. Ale nie bojaj sie:) Ja pamietam swoja \"przysiege\" jaka zlozylam na tym forum. Pewnie jak dobrze poszperac to sie znajdzie:) Jak wygram to sie podziele. Dalej to podtrzymuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA TEZ MIEWAŁAM DO CZASU BARDZO rzadko sny i to przyćmione :) ale teraz....to chyba nadrabiam wszystkie zaprzepaszczone lata swojego życia :P czasem i 3 jednej nocy! i to zebym jeszcze oglądała teraz jakieś horrory...ale nie, tylko miziające się hipki na discovery :P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nic myszki...ja zmykam, bo jutro znow na siodma do pracy. Musze przyznac, ze bardzo milo spedzilam wieczor w Waszym gronie. Juz dawno tak sobie nie pogadalysmy:) Milo powrocic do starych, dobrych czasow:) Zycze Wam spokojnej nocki. Niech Wam sie przysnia aniolki...a nie zadne cyganki:) Kolorowych snow, papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc Dominiczko :) ja tez sie juz zbieram....bo mi \"wiki\" nie wybaczy :P buzka 🖐️ :) do nastepnego tak miłego....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pa Domi, andzia tez spada :) ja wolne jutro ale sama nie wiem jask to sie stalo a cztery piwa w lodowce sie ulotnily;).. ham, a ´M kolejny filmik wdkarski oglada..juz ja mu pokaze .... a zdjecia doszly????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×