Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Luxor

OD LISTOPADA 2006 STARAMY SIE O DZIECIATKO....CIĄG DALSZY...

Polecane posty

a co to za myslenie brydziaa - pewnie ze zagladac i skrobac bedziemy:D:D:D:D.. teraz chyba my trzy zostalysmy (poza kochanymi mamusiami ktore wpadaja czasem;).) ... a niech sie rozkreca, rozkreca i to ostatni raz w tym roku, nie?? zawsze chccialam miec wrzesniowe dziecko:)...ale ktorego roku bedzie to juz nie ja decyduje, aj... brydziuchna 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie brydziuchna, ze ja tu zostaje!!!!!!!!! bez dwoch zdan..pisuje u sasiadek ale tu czuje sie bardziej u siebie chociaz one przesympatyczne ale ja taki troszke intruz jestem... co do predkosci swiatla...masz racje... znow amoczek u mnie... andziulek co do @ to faktycznie niech w tym roku rozkreci sie na dobre i znika stad w koncu...u mnie za tydzien sie pewnie rozbucha dziadyga jedna...juz cycuchy typowe...lada moment brzuch typowy dolaczy.... ale co zrobic???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry:D:D no to mnie troche uspokoilyscie;) @ sie rozgoscila dzis na dobre, ale nie jest juz tak strasznie jak ostatnie 3, moge normalnie funkcjonowac na prochach przeciwbolowych...poki co nie ma krwotoku, na szczescie!!!! ach byloby fajnie gdyby to byla juz ostatnia @ na jakis dluzszy czas..ach...zobaczymy;) niestety brat mojego M wymyslil sobie ze na swieta chce w berlinie posiedziec, wiec staranka beda troche utrudnione, jednak nie podaruje!!!przywiaze do lozka jak bedzie trzeba:P:P bylam wlasnie w szkole jazdy, po raz pierwszy moglam pobuszowac po autostradzie, ale fajnie bylo:D:D:D:D:P:P ach jak ja lubie ten pedal gazu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI ******************************** Andzia111.......Ania..........Stockholm.........20.07.80 .....15..16.11 Dominique26..Dominika.......Worcester........28.04.81... .17....26.08 bega...........Agnieszka......Warszawa........15.07.72.. ...20....25.10 Iti................Ewa.............kujpom..........19.11 .77....16.....20.11 Menia21........Marzena.. .....Gryfice...........21.07.85......?.........? brydziaa.......Dominika........Berlin.............24.01. 79 ....0....11.12 Rossignolka.......Monika.......Dublin............18.03.7 9... .......18.10 Olinek... .........Beata.........Krakow...........26.11.75....przygoto w.do IVF. poziomka2.....Agnieszka....śląskie......30.01.81....5... 16.12 PRZYSZLE MAMY ************************************** eulalia..........Aneta...........Londyn...........19.06. 80....23.12.2007 asiorkaaa.....aska............podkarpaackie...17.03.82.. ...7.06.2008 SZCZESLIWE MAMUSIE ********************************************** Luxor....Kamila...Mazowieckie...19.03.81...04.11.2007... Ola..3600 kg..55cm OLKA.M..........Ola..............śląskie.........17.12 .78......T:11.2007 11:39 andzia111 STARACZKI ******************************** Andzia111.......Ania..........Stockholm.........20.07.80 .....17..14.12 Dominique26..Dominika.......Worcester........28.04.81... .17....26.08 bega...........Agnieszka......Warszawa........15.07.72.. ...21....17.12 Iti................Ewa.............kujpom..........19.11 .77....16.....20.11 Menia21........Marzena.. .....Gryfice...........21.07.85......?.........? brydziaa.......Dominika........Berlin.............24.01. 79 ....1....04.01 Olinek... .........Beata.........Krakow...........26.11.75....przygoto w.do IVF. poziomka2.....Agnieszka....śląskie......30.01.81....5... 16.12 PRZYSZLE MAMY ************************************** eulalia..........Aneta...........Londyn...........19.06. 80....23.12.2007 asiorkaaa.....aska............podkarpaackie...17.03.82.. ...7.06.2008 Rossignolka.......Monika.......Dublin............ SZCZESLIWE MAMUSIE ********************************************** Luxor....Kamila...Mazowieckie...19.03.81...04.11.2007... Ola..3600 kg..55cm OLKA.M..........Ola..............śląskie.........17.12 .78......T:11.2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze, cos namieszalam, probuje jeszcze raz STARACZKI ******************************** Andzia111.......Ania..........Stockholm.........20.07.80 .....17..14.12 Dominique26..Dominika.......Worcester........28.04.81... .17....26.08 bega...........Agnieszka......Warszawa........15.07.72.. ...21....17.12 Iti................Ewa.............kujpom..........19.11 .77....16.....20.11 Menia21........Marzena.. .....Gryfice...........21.07.85......?.........? brydziaa.......Dominika........Berlin.............24.01. 79 ....1....04.01 Olinek... .........Beata.........Krakow...........26.11.75....przygoto w.do IVF. poziomka2.....Agnieszka....śląskie......30.01.81....5... 16.12 PRZYSZLE MAMY ************************************** eulalia..........Aneta...........Londyn...........19.06. 80....23.12.2007 asiorkaaa.....aska............podkarpaackie...17.03.82.. ...7.06.2008 Rossignolka.......Monika.......Dublin............ SZCZESLIWE MAMUSIE ********************************************** Luxor....Kamila...Mazowieckie...19.03.81...04.11.2007... Ola..3600 kg..55cm OLKA.M..........Ola..............śląskie.........17.12 .78......T:11.2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej brydziuchna - piracie drogowy -uwazaj no:D:D:D:D... no to @ niech hula - ostatni raz!!! :D - do wieczorka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rossignolka
Halo Kolezanki kochane!!! uaktualniam leciutko tabelke. STARACZKI ******************************** Andzia111.......Ania..........Stockholm.........20.07.80 .....17..14.12 Dominique26..Dominika.......Worcester........28.04.81... .17....26.08 bega...........Agnieszka......Warszawa........15.07.72.. ...21....17.12 Iti................Ewa.............kujpom..........19.11 .77....16.....20.11 Menia21........Marzena.. .....Gryfice...........21.07.85......?.........? brydziaa.......Dominika........Berlin.............24.01. 79 ....1....04.01 Olinek... .........Beata.........Krakow...........26.11.75....przygoto w.do IVF. poziomka2.....Agnieszka....śląskie......30.01.81....5... 16.12 PRZYSZLE MAMY ************************************** eulalia..........Aneta...........Londyn...........19.06. 80....23.12.2007 asiorkaaa.....aska............podkarpaackie...17.03.82.. ...7.06.2008 Rossignolka.......Monika.......Dublin............18.03.79.....01.08.2008 SZCZESLIWE MAMUSIE ********************************************** Luxor....Kamila...Mazowieckie...19.03.81...04.11.2007... Ola..3600 kg..55cm OLKA.M..........Ola..............śląskie.........17.12 .78......T:11.2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziołchy!! Melduje że u mnie bez zmian. Chyba jednak moja córcia chce być prezentem gwiazdkowym :-) Dominika dobrze że juz ponownie w domu. Niezłe przejscia mieliście, nie do pozazdroszczenia. Trzymam kciuki za dzisiejsza wizyte u gina, daj znać co i jak. Fajnie że jedziecie na świeta do Polski, nie ma to jak rodzinne Boże Narodzenie :-) Brydzia dobrze że @ zlelżała, wygląda na to że twój organizm wraca do normy. A z tym pedałem gazu to uważaj na drogach :-) Rossignolka jak sie czujesz?? Ciekawe co u Meni i Iti, dawno nie pisały.. Pozdrawiam wszystkie Was 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej , hej... Eulailo to swieta na porodowce planujecie:D... nie no Twoja niunia ciut sie szybciej uwinie:D -ale bedzie co ma byc - byle zdrowe malenstwo na swiat przyszlo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rossignolka
hej dziewczynki!:) od czego by tu zaczac?... czuje sie dobrze, mialam leciutenkie mdlosci dzisiaj rano ale to chyba przez stres w pracy, tak tak wiem nie moge sie denerwowac. i staram sie naprawde:) a tak poza tym to wszytko dobrze, piersi bola juz troche mniej a brzuch mam jak balon. spac mi sie chce non stop. wczoraj o 9 bylam w lozku i dzisiaj zrobie to samo. dziewczynki w ktorym tyg najlepiej zrobic usg? tak zeby juz bylo cos widac. to jest moj prawdopodbnie 6 lub 7 tydz. bo kusi mnie pojsc do lekarza teraz niz czekac do 24 grud. acha mam pytanko: na poczatku listopada bralam antybiotyk, dosc silny, czy to moze miec wplyw na ciaze? z moich obliczen to moglo byc tydzien po zaplodnieniu. wprawdzie calego nie wybralam bo zle sie po nim czulam ale 6 tabletek to wzielam na pewno. czytalam w necie ze nie nalezy ich brac w ciazy. co o tym sadzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rossignolko ja miałam pierwsze USG w piątym tygodniu i miało ono jedynie na celu potwierdzeni ciazy, bo na tym etapie nic więcej nie widać (dzidzia miała wówczas 4 mm i była zaledwie kreseczka :-) ) Także każdy dodatkowy tydzien to więcej informacji. Ale rozumiem ze nie mozesz sie doczekać :-) A co do antybiotyku to powiedz o tym lekarzowi przy najbliżej wizycie, bedzie wiedział najlepiej jaki to miało wpływ i czy wogóle :-) Ale mysle ze to nie zagroziło maleństwu Trzymaj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rossignolka
Eulalio dziekuje ci bardzo za odpowiedz. moj maz mowi ze lepiej poczekac z usg bo i tak teraz nic nie bedzie widac. ciaza jest potwierdzona bo robila bete. gdzies wyczytalam ze w pierwszych 3 tygodniach ciazy dzidzius jest specjalnie jakby chroniony przez organizm matki. mam nadzieje ze tak jest rzeczywiscie. teraz podwojnie sprawdzam co jem itd. jeszcze raz dziekuje.:)❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobitki!!!!!!!!!! Podnoszę nasz topik bo zniknął gdzieś daleko!! Z karmieniem sobie juz radzę, ale znó katarek większy u małego a teraz chrzciny mamy, potem szczepienia!!! mam nadzieje ze jakos wytrwamy Luksorek a ty kupujesz tą szczepionkę INFANRIX czy szczepisz tymi podstawowymi!!!???? bo aj sie zastanawiam co zrobic, A czy zamierzasz szczepic małą przeciwko pneumokokom i meningokokom? podobno są tez takie szczepionki??? Rossignolka, uważaj na siebie, nic nie podnoś cieżkiego, zakupów nie taszcz ze sklepu i unkiaj goracej kąpieli, mnie tak gin kazał na początku ciaży, usg miałąm pierwsze też jakos w 5 lub 6 tyg ciaży ale widac było jedynie pęcherzyk, ale i tak byłam po tym usg najszczęśliwasza na swiecie bo ten pecherzyk widizałąm!!!!!!!!!!!Boże co to były za chwile, wiecie ja po tym moim porodzie z komplikacjami myśląłm sobie ze to chyba ostatnie dziecko bo nie dam rady juz drugi raz tego przechodzic, ale jak teraz patrzę na mojego małego, jak go karmię , jest taki śliczny to wiem ze będę chciał jeszcze raz kiedyś spróbować, zeby nie był sam, zeby miał rodzeństwo, a poza tym ciaża to piękny czas, mimo tych dolegliwości TaK WIEC NIE OPUSZCZAM TOPIKU BO WIEM ZE KIEDYS ZNÓ BĘDĘ SIE STARAĆ, ALE TERAZ (przeprzszam za capsa) muszę odpocząć, odchować maluszka, poza tym po cesarce to chyba 2 lata nie mogę zajsć w ciążę, jakoś tak Za tydzień mam wizytę u gina, na mysl o badaniu robi mi sie słabo, bo tak mnie wymacali w szpitalu przez te półtora tygodnia że mam dosć na długi czas, ale trzeba pójść! Pozdrawiam wszystkie, Domi jak fajnie ze sie odezwałąś, Andziu buziaczek dla ciebie!!!! mam nadzieję, ze nastawienie do staranek juz bardziej pozytywne! dzis pierwszy raz mały obudził sie w nocy tylko 2 razy!!!!!!!!! pierwszy raz przespałam 4,5 godziny bez przerwy!!!!!!!!!!! fajnie!!!!, mogło by juz tak zostać, zobaczymy bo w zeszłym tygoniu budził się do 12 razy!!! Brydziu, to kiedy rozpoczynacie działąnia!!!!!!! trzymam kciuki i juz sie cieszę, że będziemy mogły oczekiwac dobrych wiesci od Ciebie, niech jajo jest wielkie i da w siebie strzelic!!!:):):):):):):):):) pędzę nakarmić głodomorka, pa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeklejam tabelkę bo juz kiedys uaktualniałam , po porodzie, ale widzę że zniknęła gdzies, więc dopisuję swoje dane, a jeszcze tak niedawno stałąm w kolejce staraczek! cuda sie zdarzają, każda z was będzie miała swój cud!!!!!!!!!!!!!! STARACZKI ******************************** Andzia111.......Ania..........Stockholm.........20.07.80 .....17..14.12 Dominique26..Dominika.......Worcester........28.04.81... .17....26.08 bega...........Agnieszka......Warszawa........15.07.72.. ...21....17.12 Iti................Ewa.............kujpom..........19.11 .77....16.....20.11 Menia21........Marzena.. .....Gryfice...........21.07.85......?.........? brydziaa.......Dominika........Berlin.............24.01. 79 ....1....04.01 Olinek... .........Beata.........Krakow...........26.11.75....przygoto w.do IVF. poziomka2.....Agnieszka....śląskie......30.01.81....5... 16.12 PRZYSZLE MAMY ************************************** eulalia..........Aneta...........Londyn...........19.06. 80....23.12.2007 asiorkaaa.....aska............podkarpaackie...17.03.82.. ...7.06.2008 Rossignolka.......Monika.......Dublin............18.03.7 9.....01.08.2008 SZCZESLIWE MAMUSIE ********************************************** Luxor....Kamila...Mazowieckie...19.03.81...04.11.2007... Ola..3600 kg..55cm OLKA.M.....Ola.......śląskie.........17.12 .78...02,11,07....Łukaszek 3250kg,53cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha Eulalio!!! Trzymaj sie dzielnie na porodóce, myśl pozytywnie, wszystko sie dobrze skończy, będziesz miałą swoje cudowne dziecko, i przeżyjesz najszczęśliwasze chwile w twoim życiu, my trzymamy kciuki i daj znać jak tylko będziesz mogła co u ciebie!!!! powodzenia!!:):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) znowu sie pochowały skubane :P rossignolko, jeszcze raz ogromnie gratuluje ❤️ coś czuje,że Ty zapoczatkujesz sznureczek...:D co do usg to tak jak dziewczyny pisza, lepiej troszke poczekac i faktycznie cos zobaczyc :) Olka, to fantastycznie,ze kryzys pokonany! :D oby tak dalej. My szczepimy podstawowymi, moja doktor nie bardzo polecała te skojarzone...zreszta podobno one na takie małe dzieci moga miec złe działanie :o zreszta co lekarz to opinia...i niby po tych skojarzonych ma dziecko dobrze sie czuc, a synek mojej kolezanki wyladowal własnie po nich w szpitalu z goraczka 40 stopni :( pneumokoki, meingokoki i rotawirusy narazie odpuszczamy, moze w przyszłosci....zreszta u mnie to koszt wielki, same pneumokoki ponad 1000zł jednorazowo.... Brydziu, toż sie rozszalała na tych ulicach :D heh, nie chciałabym byc na miejscu przechodniów :P i swietnie ,że @ jest! :D i zawczasu odkurz kajdanki z szafy, żebys tylko rach ciach i przypiety mąż do wyrka :P Begus, ale zdolniacha ten Twój syncio :) Andziu, jak sprawy zołądkowe??? nadal kleiki?? :P a Domi, kurcze, ale numer! rece mozna załamac...wcale ci sie nie dziwie zdenerwowania, mnie to by chyba wysadziło :o najwazniejsze ze juz na prostej jestescie :) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Straszne tu pustki. Czekam na @, która powinna przyjść do niedzieli. Strasznie sobie wkręcam że jestem w ciąży, te bolące piersi i to krwawienie tydzień temu..Już prawie widziałam się z brzuchem..A od dwóch dni plamię. Chyba jednak okres się rozkręca, chociaż mam nadal nadzieję że to tylko plamienie..Eh, za dużą nadzieję sobie zrobiłam. Odezwę się w poniedziałek, ciekawe co będzie dalej. Miłego weekendu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. To znowu ja. Dostałam wczoraj @. Jestem złą, zawiedziona, smutna, to moja wina, zawsze za dużą nadzieję sobie zrobię. Mimo moich planów, zastanawiam sie na odpuszczeniem starań na jakiś czas, na ok. 2 miesiące, potem pójdę do lekarza, niech coś radzi. Czuję się taka zmęczona, seks nie daje mi już żadnej przyjemności, nic mnie już nie cieszy, w ogóle wszystko jest do dupy. Ja odpadam. Cześć. Ps. Odezwę sie jak mi przejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. To znowu ja. Dostałam wczoraj @. Jestem złą, zawiedziona, smutna, to moja wina, zawsze za dużą nadzieję sobie zrobię. Mimo moich planów, zastanawiam sie na odpuszczeniem starań na jakiś czas, na ok. 2 miesiące, potem pójdę do lekarza, niech coś radzi. Czuję się taka zmęczona, seks nie daje mi już żadnej przyjemności, nic mnie już nie cieszy, w ogóle wszystko jest do dupy. Ja odpadam. Cześć. Ps. Odezwę sie jak mi przejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, poziomko wiem co czujesz...tez mi glowa dzisiaj peka, brzuch napitala i @ przylazla... fajnie ze dziewczyny moga juz drugie dzidzi planowac a my wciaz w jednym miejscu..:( dobra - tabelke wklejam i milego dnia dla wszystkich🌻 STARACZKI ******************************** Andzia111.......Ania..........Stockholm.........20.07.80 .....18..10.01 Dominique26..Dominika.......Worcester........28.04.81... .17....26.08 bega...........Agnieszka......Warszawa........15.07.72.. ...21....17.12 Iti................Ewa.............kujpom..........19.11 .77....16.....20.11 Menia21........Marzena.. .....Gryfice...........21.07.85......?.........? brydziaa.......Dominika........Berlin.............24.01. 79 ....1....04.01 Olinek... .........Beata.........Krakow...........26.11.75....przygoto w.do IVF. poziomka2.....Agnieszka....śląskie......30.01.81....5... 16.12 PRZYSZLE MAMY ************************************** eulalia..........Aneta...........Londyn...........19.06. 80....23.12.2007 asiorkaaa.....aska............podkarpaackie...17.03.82.. ...7.06.2008 Rossignolka.......Monika.......Dublin............18.03.7 9.....01.08.2008 SZCZESLIWE MAMUSIE ********************************************** Luxor....Kamila...Mazowieckie...19.03.81...04.11.2007... Ola..3600 kg..55cm OLKA.M.....Ola.......śląskie.........17.12 .78...02,11,07....Łukaszek 3250kg,53cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andziulek, glowka do gory!!!sciskam mocno bardzo!!! ja tylko na chwilke, bo kociolek mam maly. jestem w polsce na kilka dni. we wtorek wracam do berlina. przed wyjazdem wszystko sie pokomplikowalo, kilkudniowa walka z urzedami. skonczylo mi sie pozwolenie na pobyt, udzielono mi blednych informacji, ze sie automatycznie przedluza z racji ze polska w unii, okazalo sie ze nie.....dowiedzialam sie o tym w brutalny sposob, pracodawca mi ot tak kasy nie wyplacil!!!wysylano mnie od urzedu do urzedu...ach szkoda gadac ile czasu i nerwowo na to stracilam, ile terminow poprzekladalam bo do polski zamiast w srode dopiero wczoraj dotarlam....no nic, w koncu sie udalo, ale kasy nadal nie mam....normalnie rewelacyjnie. w miedzyczasie mialam firmowa impreze swiateczna, taka na 300 osob, oj dzialo sie dzialo, kaca dwa dni leczylam :) teraz wybieram sie jeszcze szybciutko na plaze zanim slonko zajdzie troche odmrozic tylek;) i odetchnac gleboko swiezym powietrzem z jodem buziczki ogromne dla wszystkich!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brydzia - baw sie dobrze slonce:) OLKA -sto lat, sto lat...🌻, duzo milosci i ciepla i przede wszstkim - pociechy z Lukaszka:D:D:D:D... od Andzi - najlepsze zyczenia urodzinowe!!!! Eulailo - czyzby to juz, juz??? - powodznia i czekamy na Laure❤️...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OLKA...........WSZYSTKIEGO NAJ NAJ NAJ NAJ!!!!!!!!!!👄 ❤️ kochane a dla ewas tez usciski ogromne 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Ola wszystkiego najlepszego!!! 🌻 zdrówka, miłosci i radości z bycia mamusią! 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 A moja Laurusia jeszcze w brzuszku :-( Pręzy sie i napina od kilku dni ale chyba nie moze sie zdecydować czy już wychodzić czy poczekać :-) Staram sie czekać cierpliwie ale czasem już nie moge i wnerwiam sie o wszytko na wszystkich 😠 Jak przygotowanie do Świąt?? Prezenty kupione? Choinki ubrane?? Ja w tymn roku jakos świąt nie czuje, moze z braku sniegu? Brydzia mam nadzieje ze uda Ci sie wszystko załatwić i odzyskasz zaległe pieniądze Buziaki wszystkim 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olenko kochana 100 lat!!!niech ci zycie beztrosko plynie a lukaszek zdrowo rosnie!!!ogromne caluski!!! 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rossignolka
STO LAT STO LAT NIECH ZYJE ZYJE NAM!!!!!!!!!!!!!! spelnienia wszystkich marzen Olenko❤️🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobitki moje kochane!!!!!!!!1 Dziękuję za życzenia i pamięć!!!!!!!! Eulalio trzymam kciuki, już niedługo maleństwo będzie na świecie, oczekujemy na wieści!!!!!!! U mnie już prezenty w większosci kupione, zakupy jeszcze nas czekają-jedzonko na świeta ale to w tym tygodniu M zrobi, już mam listę dla niego, wigilię spędzamy u moich rodzicó, super!!!, Pozdrawiamw szystkie, jutro mam szczepienie małego, juz się boje ze jak on będzie płakał to ja razem z nim!!!:(:(:( buziaczki pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olka, wszystkiego najlepszego!!! :D ❤️ Eulalio, ta końcówka ciaży jest taka nerwowa wąłśnie,że wszystkim sie obrywa :P ja to byłam strzepkiem nerwów...nie myslałam, ze tak ciężko psychicznie sie to przechodzi :( ale kochana, juz zostalo tak niewiele, Laura Ci wszytsko wynagrodzi! :D moja Ola śmiała sie dzis w głos przez sen :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co tu takie pustki? gdzue sie podziewacie? nasz topik gdzies w tyle! Luksorku mój mały też sie głosno śmieje na śnie i jak nie śpi to też, ale super uwielbiam to. Walczę z ponownym zapaleniem piersi, znów tej samej! wczoraj miałam powyzej 38 stopni gorączki!!!!!:(:(:(, boli ale już goraczka spadła, żeby tylko przeszło, bo wczoraj juz myślałam ze sie skończy na pogotowiu. Dziękuję raz jeszcze za wszystkie życzenia Eulalio trzymam kciuki, to będzie nasze 3 dzidzi topikowe :) buziaczki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Po pierwsze: Spóźnione ale najlepsze życzenia dla Olki! Spełnienia marzeń zdrowia no i pociechy z maluszka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×