Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Luxor

OD LISTOPADA 2006 STARAMY SIE O DZIECIATKO....CIĄG DALSZY...

Polecane posty

Luksorek ja mam lateksowy smok i jest super, a silikonowego nie chce, polecam, buziaczki dla wszystkich pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mamusie kochane wszystkie dziewczatka:) brydzia - slicznie wygladasz i az mi lezka poleciala...AAAAA..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boze, prawie sie upilam...winko popijam, brzusio pelny po cudnej kolacji i hmm..mam nadzieje doczekam fajnego zakonczenia:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo babeczki :D i jak tam Andzia uwieńczenie wieczoru??? :D :P iskry pewno leciały :D kurde, a moje libido dalej ponizej zera :( sex, moze dla mnienie istniec... Olka kupie dzis ten lateksowy i sprawdzimy :) aaaa, Ola mi myszke atakuje...ide...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luxorku jak ten smoczek nie zadziała spróbuj butelke Tomme Tippee, ma smoczek imitujący kształt piersi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myslałam Eulalio o niej juz wczesniej, ale teraz chyba wole uczyc ja pic z kubeczka z ustnikiem niz z butli skoro nie chce... kurde, maruda straszna, dziasełko ma pekniete, chyba zab :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D A dzialo sie dzialo Luxorku:D:D:D.. Jezu, ja w pracy na pare godzin bo mlyn mamy:( Eulailo 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz racje. W końcu Ola ma już pół roczku :D Raczej w niedziele bedzie miała ;) Witaj Andziulku 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No kurna, babsko mi wyrosło nawet nie wiem kiedy :D jeszcze troche i z domu wyjdzie;) albo przyprowadzi jakiegoś wydzierganego i wykolczykowanego mena :P No Andzia, pewnie siły teraz brak na prace :D no tak to jest jak sie całą energie spożytkuje odpowiednio ;) zazdroszcze troche :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D.. a ja bym Luxor wszystko oddala by sciskac teraz takiego malego brzdaca jak Twoj... tak to juz jest ... ale i dla nas dobre czsy nadejda, chyba?? ti, ti, ti... - moj M troszke kolorowe lapki ma a jest tak dobrym czlowiekiem ze malo takich:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luxorku ale jaka słodka ta Twoja babka :) rzeczywiście rośnie jak na drożdzach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziu nadejdzie szcześliwy czas, ja wierze :) Grunt to mieć wsparcie wokół. A ty masz. I męża. I nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja Jak wyjdą te ząbki będę szczęśliwa, teraz sie drugi wyrzyna, oj oj, płacz, marudzenie i nic nie pasuje, teraz zasnął na chwilkę , uff,,, zajrzałam do was a tu pustki.... Brydziaczku ślicznie wyglądasz z brzuszkiem, chyba nie pisałam o tym, jestem tak zakręcona że nie kojarzę M pojechał po zakupy bo nam brakło, pampersów, kaszki i innych rzeczy, idę sobie zaparzyć herbatę bo nie mam na nic czasu, a jutro w pracy jestem do wieczora Luksorek jak próby picia z butli??? Dla wszystkich niedzielny buziaczek!!!:D:D:D:D ide pod kocyk bo mi zimno jakoś ciagle Acha eulalio nie chcę słyszeć ze wyglądasz jak słoń, zdjęcia widziałam i żadnego słonia na nich nie było!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie po przerwie moje drogie... brydziaczku super wygladasz!!!! mam nadzieje, ze odpoczelyscie i dobrze sie macie? u mnie znow humorku z cyklu dol..ciag dalszy...wszystko mnie wnerwia i ogolnie jestem cala do kitu....nie mam w sobie odrobiny powera nie wiem co sie dzieje ale zdolowana jestem na maksa....wszystko mnie przytlacza...a w wiadomej kwestii to nawet nie wiem jaki mam dzi8s dzien cyklu...moj organizm w ogole juz mi nic nie pokazuje...musze teraz wziac sie w garsc bo mam kupe rzeczy do zrobienia a motywacji zero... no i znow mam stres koszmarny bo miki pojutrze ma egzamin koncowy z fortepianu... kochane trzymajcie sie bede zagladala buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej robaczki :) wychodzic ze swoich norek :P Andziu, Skarbeńku, bedziesz jeszcze miała dosc tej swojej biegajacej po domu i krzyczacej gromadki :D bo ja to czuje,że to bedzie ciaża/e mnoga ;) ❤️ Olka, kupiłam ten ustnik lateksowy i któregos dnia napiła sie :) ale wezmie tylko 2-3 łyki i na tym spokój , widocnie pic jej sie az tak nie chce ;) ale wazne ze wie co robic :D a z zebami my tez mamy teraz kosmos :o 2 maja sie zaczęło, jak zobaczyłam pękniete dziasełko...goraczkuje, marudzi...ach, bidulki małe. nam jeden zabek juz brzeczy pod łyżeczka :D a drugi tuz, tuz...mam nadzieje ze to tylko2 naraz ida, nie wiecej :P Begus, a moze jakies małe zakupy...?? taka odskocznia na poprawe nastroju 👄 to minie, tylko oby jak najszybciej!! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahahha :D dobry ten chinczyk! ;) Domi, super zdjecia! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Wczoraj mieliśmy USG główki Laury.. Wynik nie jest idealny... Konkretnie przymózgowa przestrzeń płynowa po jednej stronie jest znacznie większa niz po drugiej.. Nie pytajcie mnie co to znaczy.. Radiolog powiedział tylko że trzeba to obserwowac i że rehabilitacja powinna to wyrównać, i neurolog bedzie wiedział co robić (?). Boje sie strasznie żeby nie przerodziło sie to w coś poważnego. Staram sie sobie wmawiać że to nic takiego i bedzie dobrze.. Ale jak długo sie bede trzymała tego nie wiem... Jutro pierwsza rehabilitacja... Trzymajcie sie . Buziaczki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej... eulalio...BEDZIE OK!!!!ja Ci to mowie...a wyniki super i to najwazniejsze!!! trzymajcie sie obie dziewuszki !!!! ja juz po wizycie u gina...sama nie wiem po co ja w ogole tam chodze, chyba z przyzwyczajenia...moj pecherzyk ma 25mm w czwartek mam przyjsc zobaczyc czy pekl....dzis musze dzialac...ale ochoty jakos zero.. dzis mija dokladnie 2 lata odkad zaczelismy sie starac jakos tak mnie to przygnebilo jeszcze bardziej.... poza tym jakos tak duzo mi sie nagromadzilo spraw do zalatwienia i jakas taka przygnebiona jestem..ale mam nadzieje, ze to minie... trzymajcie sie moje babeczki kochane... i piszcie bo jakos was malo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beguś te wyniki to nie takie znowu super niestety :( Czy ktoś w Was ma znajomego neurologa któremu można by przedstawić ten opis?? Głeboki wdech---- bedzie dobrze, musi być !! Bega tak mi przykro że ciągle staranka bez skutku :( Trzymaj sie kochana ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eulaio, napewno bedzie dobrze!! musi byc! ❤️ wazne ze wszystko jest pod kontrolą 👄 i ze juz zaczynacie rehabilitacje ❤️ Begus 👄👄👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) ale ziąb za oknem :( kurde felek, czyzby zima wróciła ??? :o jest narazie tylko 7 stopni! brrrrrr.. do tego łeb mi pęka od wczorajszego wieczora 😭 Olenka kilka dni tem miała temperature, ok 38stopni, a przedwczoraj ją strasznie obsypało...jak sie okazało to była trzydniówka, wirus...a myslelismy ze ta goraczka od zabków które rosły :P heh, mamy juz 2 dolne jedyneczki narazie jeszczetakie malusie, ale widoczne:D wyszły w 5 dni! ide na kaszke manna na mleniu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki.... wpadlam tak na moment podzielic sie z wami moimi troskami...i zaklac sobie dosadnie jesli moge..? sil mi juz brakuje..wrocilam wlasnie z monitoringu...i kurw...mac...ten pierdzielony pecherzyk nie pekl tylko urosl kretyn jeden... wyglada na to, ze moje pierdzielone pecherzyki nie pekaja! wszystko uklada sie powli w logiczna calosc...te torbiele....pekanie po pregnylu itd....wiec byc moze tu pies pogrzebany? ide znow we wtorek na kolejny monitoring juz tylek mnie boli od tych wiecznuch usg, zeby stwierdzic co sie dalej stalo z tym dziadem zasranym..potem w kolejnym cyklu musze zrobic estradiol i zobaczymy jaki jest jego poziom...jesli ok to dostane znow zastrzyk z pregnylu na pekniecie... ale ja juz mam dosc! po prostu dosc! widac nie pisane mi i powinnam sie poddac...czas ucieka a moja determinacja juz powli wygasla....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luxor - Ola juz zabki ma:D.. kurde jak ten czas leci...super - ucalowac swe cudo prosze od ciotki andzi👄... begus moja begus - no to moze teraz ruszy wszystko?? trzymaj sie kochanie🌻.. a ja zyje zyje ale zakopana w papierach i taka sflaczala ogolnie jestem..:(¨\'buuuuuu... Menia?? Poziomka?? - dajcie cus jakis znak?? a nasze mamusie to juz chyba nas gleboko w ...maja?co:D:D:D asiorka, rosi??? buziaki babsztyle moje 👄\' spadam dalej do roboty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej babsztyle;):D nie odzywalam sie troszke, bo jakos tak mi bylo. martwilam sie bo ruchy dziecka jeszcze takie slabe bardzo i troche wyimaginowane chyba:P, ze brzuch za maly i takie tam, ogolnie jak dla mnie 4 tygodnie czasu miedzy wizytami u gina to stanowczo za dlugo!! no ale...dzis byl wreszcie ten dzien i moge znowu odetchnac:D:D:D a wiec po pierwsze dostalam opieprz, bo znowu schudlam. w 8. tyg ciazy wazylam 63kg teraz waze 60,5:O ale ja apetytu nie mam wcale!!wmuszam w siebie pol godziny jablko czy jogurt. wiem ze musze to zmienic, ale nigdy wczesniej nie myslalam, ze jedzenie moze byc tak wyczerpujace!!! i jakie to qrka niesprawiedliwe!!!jak czlowiek chce zrzucic pare kilo to apetyt wilczy a teraz gdy po raz pierwszy chce przytyc-nici:(:( no nic, grunt ze z moja CORECZKA :D:D:D wszystko dobrze. pokazano mi jakies trzy punkciki na monitorze, ktore swiadcza o dziewczynce. no wiec chyba bedzie Ameli jak chce M;) zobaczymy... ciesze sie bardzo i powiem wam ze oboje mielismy od poczatku przeczucie ze bedzie babka, M sie nawet przysnila:D wzrost stosownie do wieku ciazy okolo 18 cm, wszystko wyglada dobrze.mam nadzieje ze badanie genetyczne w klinice to potwierdzi, jeszcze tylko 3 tyg. eulalio, napewno bedzie dobrze, trzymam mocno kciuki za twoja coreczke. dobrze, ze rehabilitacja i konsultacja neurologa, to napewno nie zaszkodzi. wierze mocno ze bedzie ok!!ty tez musisz! begus, masz sile jeszcze masz, nawet pewnie nie wiesz ile!!glowa do gory, gleboki oddech i do przodu. jak jaja nie bekaja to trzeba im pomoc i tyle!! dziekuje wam wszystkim za piekne zdjecia, wygladacie rewelacyjnie!!!!jednak te polskie kobiety...bez porownania z tymi paszczurami, ktore tutaj lataja po ulicach;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brydziaczku jakoś czułam ze będzie córa! super, to mój Łukaszek na razie rodzyneczek, liczę po cichu na Andzie ze będzie miała chłopaczka he he, bo bega to by pewnie dziewczynkę chciała Kobitki ja jestem zabiegana, z pracy do domu, mały, karmienie, gotowanie, pranie, sprzątanie, i tak mi czas leci że nawet nie mam chwilki dla siebie, ale mówię sobie ze muszę sobie dać radę, mały rośnie, wczoraj szczepiliśmy go na WZW ostatnia już dawka, jak skończy rok to będzie miał jeszcze przeciw różyczce, odrze i ospie czy jakoś tak, podobno to obowiązkowe, waży 8600! no i mamy dwa ząbki na dole!!!! Luksorek a co z glutenem kiedy to sie wprowadza, bo każdy mówi mi inaczej, a lekarz już kazał po 2 g na dzień a ja sie boję:(, czy coś wiesz? wszystkie was kocham i pozdrawiam i myślę o każdej z was i pamiętam zawsze :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) Brydziu, no to gratuluje!!! :D ja tez nie maiłam apetytu, sam zapach jedzenia mnie doprowadzał do mdłosci :o bleeeeeee Olka, sa dwie opcje glutenu :) pierwsza mówi o wprowadzeniu go pomiedzy 5 a 6 miesiacem 1 łyżeczki na 100ml produktu , a druga dopiero po 10 miesiacu, w Twoim wypadku juz zostaje czekanie do 10 :) ja zaczełam wprowadzac z miesiac temu, dodaje kasze manna do zupki :) Andzia ❤️ odkopuj sie z tych papierzysk! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka babolki:D brydziuchna - gratulacje🌻 - niech mala zdrowo rosnie:D OLKA - 👄... aaaaa - i andzia tez chce corcie - Hanie;);); - ale bede dziekowac Bogu za to co da..jak da??? Luxor - a no sie odkopalam troszke;) i szefuncio znowu wybywa wiec luzik bedzie... mamy ISO kontrole w czerwcu i roboty kupa, wszystkie papiery, wszystko, wszystko trzeba sprawdzac..😠.. i piatek, piatek i zapowowiadaja 25 stopni - masakra normalnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyzbys nie lubiła ciepełka??? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×