Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Luxor

OD LISTOPADA 2006 STARAMY SIE O DZIECIATKO....CIĄG DALSZY...

Polecane posty

STARACZKI *********************************** Dominique26..Dominika.......Worcester........28.04.81... .30+..05.09 bega...........Agnieszka......Warszawa........15.07.72.. ...22....14.01 Iti................Ewa.............kujpom..........19.11.77....28....12.11 poziomka2.......Agnieszka....śląskie........30.01.81.... ..13......29.07 kait..............Kaśka..........śląskie.........13.07.7 6......przerwa... ODPOCZYWACZKI ************************************ Olinek... .........Beata.........Krakow...........26.11.75....1 ICSI nieudane. andzia111.......Ania..........Stockholm.........20.0780. ....nieudaneICSI, poronienie PRZYSZLE MAMY ************************************** asiorkaaa.....aska............podkarpaackie...17.03.82.. ...7.06.2008 Rossignolka.......Monika.......Dublin............18.03.7 9.....01.08.2008 brydziaa.......Dominika........berlin...........24.01.79 ......11.10.2008 Menia21........Marzena........Edinburgh.......21.07.1985 .........?...... SZCZESLIWE MAMUSIE ********************************************** Luxor....Kamila...Mazowieckie...19.03.81...04.11.2007... Ola..3600 kg..55cm OLKA.M.....Ola.......śląskie.........17.12 .78...02,11,07....Łukaszek 3250kg,53 eulalia......Aneta....Białystok....19.06. 80....30.12.07...Laura...3990gr...59cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie...ja tylko na chwilke...sprawdzic czy brydzia jeszcze 2 w 1:) Daga...w pochwie bedzie wyzsza o ok. 0.5 stopnia. Mierzyc nalezy zawsze rano przed wstaniem z lozka. W pochwie albo w pupie.Podwyzszona temperatura po terminie @ moze wskazywac na ciaze, ale nie musi. Podnosi sie w terminie owulacji i przewaznie spada na dzien przed @. Czasem moze sie zdarzyc, ze spadnie dopiero w 1 czy 2 dniu cyklu. Luxorku, jak beta???? A ja sie kiepsko czuje. Glowa boli i jajniki napitalaja. Najchetniej poszlabym juz na zwolnienie, ale jeszcze musze sie przemeczyc do konca tego tygodnia conajmniej. Olciu...no to chyba odetchnelas, co? iti, andziu...nastepny miesiac bedzie NASZ!!! Buziaki dla Was wszystkich😘 Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daga76
dzieki wielkie :) no to poczekam sobie jeszcze 7 dni bo 22 przychodzi @ i bede teraz mierzyc dopochwowo kazdego poranka...staranka byly w plodne dni wiec a noz widelec....... dobranocka Wszyskim juz szczesliwym i tym ktore jeszcze o tym nie wiedza:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luxorku wykończysz nas tym czekaniem ;) Brydziu co rano zaglądam sprawdzić czy juz sie rozpakowałaś :) Ide dać Laurusi śniadanko, do potem 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) nie jestem w ciązy dobrze czułam by za wczasu nie gratulowac i sie nie nastawiac :) dziwi mnie tylko ten test...wyszedł identycznie jak przy Oli, zapewne to Cerrazette miało jakis wpływ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luxorku no szkoda kochana, może to była ciąża biochemiczna, stąd ten test z drugą kreską. Mam nadzieję, ze nie jest Ci bardzo smutno. Skonsultuj tylko z ginem brak @, może to wynik jeszcze karmienia piersią, nie wiem. Nie znam się na tym. Ja za tydzień zaczynam monitoring cyklu, to mój drugi cykl bez clo, przynajmniej organizm trochę odpocznie do leków. Nastawienie mam luzackie, co ma być to będzie, nie nastawiam się na cud, bardziej na iui w listopadzie lub w styczniu. Andzia skrobnij coś słońce Domi trzymam kciuki za kolejne podglądano, Twój pick-up za 1,5tygodnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brydzia ta moja kumpela do wczoraj wieczór jeszcze nie urodziła. Podają jej oksydocyne, bo ma mało wód płodowych. Jak do dziś nie urodzi to robią jej cesarkę. A jak u Ciebie? Rozwija się sytuacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luksorek jeszcze dwie krechy zobaczysz! i to juz niedługo jestem pewna, podobno w drugą ciazę sie szybciej zachodzi Brydziaczku jak tam ???? odezwij się U mnie bez zmian, @ nadal nie widać i nic na nią nie wskazuje, sluz mam jak w ciaży, , czekam jak na bombie, jak nie przyjdzie do niedzieli to zrobię drugi test, a może to jednak jest ciąża, ???? poki co czekam dalej, ITI az ci zazdroszczę @, przynajmniej wiesz co i jak Kait a gdzie sie podziałaś? odezwij się! Witam nową koleżankę, zaglądaj częściej, niestety nic nie wiem o temperaturze bo nigdy nie mierzyłam, ekspertką od temperatury jest tu Domi. Dominiczko wytrwałości!!!!! juz niedługo kochana! Buziaczki poranne dla wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luxorku dziewczyna na bocianie robiła w poniedziałek betę, wyszła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę, że ucieło mi posta miała betę < 0,1 a dziś popołudniu na teście 2 krechy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam identyczna Itus bete :) ale sie nie łudze :P staranek nie było to i ciaży byc nie moze :D a u tej dziewczyny to co, za wczesnie robiła? czy nie pokazała beta?....hmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wg niej beta nie pokazała, ale bedzie ją powtarzać, bo to wiadomo nigdy nic nie wiadomo, testy też się czasem mylą dam Ci znać co będzie dalej Brydzia rodzisz? bo moja kumpela własnie urodziła, jej mąż dzwonił ze szpitala a ja mam mega doła, najprawdopodobniej badanie które miało potwierdzić lub obalić diagnoze na wrogość śluzu było źle wykonane. U mnie wykazało, że nie ma jednak wrogości a teraz sama nie wiem, badania powtarzac nie będę, szkoda mi kolejnego cyklu, poza tym musiałbym to zrobić gdzieś indziej czyli już nie w moim mieście, szkoda czasu, kasy i zachodu, stresu. W tej sytuascji chyba kolejna iui w listopadzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi urodziła sie dzis o 15,40! :D wazy 3000kg, 52 cm, ma długie włoski i jest śliczna :D poród 16h...z małymi problemami, ale najwazniejsze ze juz po wszytskim!! Gratulujemy Brydziu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jednak urodziła a nic tego nie zapowiadało to tak jak u mojej kumpeli Brydziu gratulkacje dzielna kobietko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 brydziuchan - najszczersze gratulacje kochana - Emi - witaj sloneczko - i rosnij zdrowo 🌻... kolejne topikowe dzieciatko:D:D:D buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brydziu Kochana Gratuluje!!!!!! ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ Witamy na świecie kruszynke :) Czekamy na relacje i zdjecia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luxor ta dziewczyna powtórzyła dziś betę i jej wynik to 42

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku! ale to wogóle mozliwe by badanie wyszło błedne???? :o w szoku jestem... no chyba ze do zapłodnienia doszło całkiem niedawno... u nas do zapłodnienia mogło dojsc pod koniec sierpnia, ewentualnie poczatek wrezsnia, wiec nie sadze by moja beta nie wyszła... Itus, daj mi blizsze namiary , w sensie link do jej sytuacji...nie moge znalezc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luxor zacytuje ci jej posty, bo za dużo byś miała szukania z 13/10 "możesz już mnie wykreślić z testujących bo wczorajszy test też mi wykazał 1 kreche" z wczoraj "Piszę dzisiaj do Was bo nie mogę wytrzymać z tą wiadomością do piątku do wizyty u ginka. strasznie sie boję że będzie coś nie tak bo w poniedziałek byłam po południu w szpitalu (przez moją chorobę ) zrobiłam tam przy okazji betę której wynik wyszedł z dziś "beta zrobiona i wynik 42,0"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luxorku tylko sie nie nakręcaj, poczekaj parę dni, powtórz test, nie wiem, dziwne że jeszce nie masz @, choc niektóre kobbiety tak mają po porodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Itus, ja bron boze sie nie nakrecam! :) badz spokojna, wiem ze w ciazy nie jestem 👄 tylko dziwne to mi sie wydaje u tej dziewczyny... a z okresem zawsze miałam problemy :o poczekam az odstawie małą od piersi, jak w ciągu miesiaca @ nie przyjdzie to wybiore sie do gina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brydziaczku gratuluję serdecznie, cieszę sie ze masz swoją kruszynkę już na świecie!!!!, no to teraz kolej na jakiegoś chłopczyka!!!! dla odmiany!!! Myślę w tej chwili ciepło o Andzi!!!!mam nadzieje Andziulek ze będziesz miała synusia i to już niedługo! Dzis przyszła @ , mam nadzieje że to koniec moich problemów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi źle wykonano badanie test kontaktowy, który obalił wyrok o wrogim sluzie. No i wychodzi na to, że jednak mam ten wrogi sluz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ituś jak to źle wykonano? ktoś coś pomieszał czy jak? cieszę sie z @ ale w sumie to po tej akcji z testem ciążowym zachciało mi się ciąży prędzej niz początkowo planowałam i teraz nagabuje mojego M żebyśmy zaczęli staranka za jakieś pół roku:) Ciekawe jak sie czuje Brydzia, na pewno szczęśliwa i przeżywa swoje najpiękniejsze chwile wżyciu!!!ach....:) Dziewczynki teraz kolej na was wszystkie po kolei, bo gdy znów ja będę celować w jajo to wy wszystkie musicie juz mieć za sobą trafiony strzał!!!!!!!!!żebym miała do kogo dołączać (oczywiście jeśli moje jajowody będą drożne i przepuszczą jajo!) Dla wszystkich wieczorne buziaczki!!!! :D:D:D(Andziulek odezwij się!!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ituś jak to źle wykonano? ktoś coś pomieszał czy jak? cieszę sie z @ ale w sumie to po tej akcji z testem ciążowym zachciało mi się ciąży prędzej niz początkowo planowałam i teraz nagabuje mojego M żebyśmy zaczęli staranka za jakieś pół roku:) Ciekawe jak sie czuje Brydzia, na pewno szczęśliwa i przeżywa swoje najpiękniejsze chwile wżyciu!!!ach....:) Dziewczynki teraz kolej na was wszystkie po kolei, bo gdy znów ja będę celować w jajo to wy wszystkie musicie juz mieć za sobą trafiony strzał!!!!!!!!!żebym miała do kogo dołączać (oczywiście jeśli moje jajowody będą drożne i przepuszczą jajo!) Dla wszystkich wieczorne buziaczki!!!! :D:D:D(Andziulek odezwij się!!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oluś oto dlaczego. Czekam jeszcze na 1 odp na bocianie aby mieć 100% pewność błednego wykonaia. W kwietniu robiłam test po stosunku, który wykazał martwe plemniki. W maju wg zaleceń androloga powtarzaliśmy to badanie inną metodą (testem kontaktowym: łączono w laboratorium śluz z plemnikami). I wg standardów o których się wczoraj dowiedziałam obserwacja zachowania plemników plemników śluzie powinna trwać min 6 godzin!!! A ja odebrałam wynik po jakiś max. 40 min !!!!! No i na wyniku było, że plemniki nie obumierają, ładnie przenikają śluz i takie tam, nawet Pani, która robiła te badanie mówiła, że wszystko super. A tak naprawdę nic nie wiadomo, bo może po kilku godzinach by obumarły. Badania powtarzać nie będę, bo byśmy musieli to zrobić w innym mieście (u mnie tylko w 1 miejscu można to zrobić). Szkoda mi kasy, czasu i kolejnego cyklu który bym musiała poświęcić na to badanie. W tym cyklu odpuszczamy iui bo nie jestem w nim stymulowana, a nie chce na naturalnym cyklu robić iui. Wychodzi na to, że w listopadzie kolejna próba w Gdańsku w klinice, nie chce tracić czasu na naturalne starania, jak i tak nic z tego. I tak mi grudzień wypadnie z ewent. iui, bo wg wstępnych obliczeń owu wypadać będzie na dzień przed wigilią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×