Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Luxor

OD LISTOPADA 2006 STARAMY SIE O DZIECIATKO....CIĄG DALSZY...

Polecane posty

czolem kobietki:) iti - my chcemy poprostu sobie odpoczac a ja wiem ze nam ucieknie pare miesiecy ale co zrobic???? Jakies wakacje sie zaplanuje i glowa mi odpocznie...i mam nadzieje z nowymi silami wkroczyc w nowe staranka koncem lipca:) ale na pogaduszki mam nadzieje bede mogla wpadac, co....:) Witaj Luxorku...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia witaj :) pewnie, że masz wpadać na pogaduchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak wasze samopoczucia kochane:).... u nas zima na dobre zagoscila, brrrrrrrrr - 15 stopni, myslalam ze mi nochal zamarznie w drodze do metra...dobrze ze M. wpadnie po mnie bo jeszcze szkola dzisiaj i tak faktycznie iti - coraz mniej czasu mam na myslenie i staram sie go jakos zagospodarowac...jeszcze tyle zeczy chcialabym zrobic i mam nadzieje ze mi sie uda:)a z ta przerwa to chodzi o to ze iti ja wiem ze kolejny raz sie podlamie jak @ przyjdzie bo z przytulanek sie nie zrezygnuje przeciez;), moze glowa mi odpoczie przez ten czas, moze gin cos wymysli w poniedzialek a przeciez to ze bede pigulki brac to nic nie szkodzi, przeciez juz po krotkim czasie po odstawieniu mozna sie starac;).... I siedze wlasnie na necie i grzebie po biurach podrozy i mysle ze sie nam uda do Indii wyskoczyc poczatkiem sierpnia...) i moze tam cos zmajstrujemy,););)... Teraz postanowilam zaczac sie w koncu bawic, odnowic stare znajomosci -zawzec nowe:) W piatek na lyzwy a potem u nas imprezka mala...cuz - postaram sie wykozystac ten czs!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO I KORZYSTAJ ANDZIU Z ŻYCIA PÓKI MOZESZ...;) póżniej nie bedziesz miała już tyle czasu, a i sił bedzie już mniej :D ta mała kruszynka bedzie pochłaniała cały wolny czas ;) ale Wam zazdroszcze z tymi Indiami...od zawsze marze by udac sie w podróż w tamte miejsca..:) ale cóż to na polskie zarobki :P ale za to jade sobie pod koniec marca do Holandii :D tez fajnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie brzuch boli coraz bardziej i coraz bardziej @ niestety :( postanowiłam, że w przyszłym miesiącu po owu idę zbadać poziom progesteronu bo martwią mnie te brązowe plamienia przed@ a w zasadzie śluz o takim zabarwieniu, może to świadczyć właśnie o niskim poziomie tego hormonu, dodatkowo zrobię jeszcze raz prolaktynę, sprawdzę jak jest jej poziom w ostatniej fazie cyklu. Dodatkowo kupię luteinę, bo ona podobnoż pomaga na te plamienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia Indie super pomysł :) moje kochanie dostało ostatnio dodatkową kaskę, nie jest tego dużo bo 1200 zł ale może uda nam się gdzieś jechać na wakacje, narazie pieniądze są odlożone na oddzielnym koncie i ich nie ruszamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a reszta gdzie się podziewa? Brydzia - dawno Cię u nas nie było? Co u Ciebie? Pewnie zapracowane jesteście, ja mam akurat chwilę przerwy. Brzuch boli, ale jeszcze tabletki nie wzięłam, czekam aż @ się pojawi. Poza tym mam tylko ze sobą ibuprom - jakieś ostanie opakowanie miałam w domu, koleżanka ma mi kupić nospę, także czekam na nospę. Spać mi się chce, pogoda senna, u nas też mróż ale lekki, takiego jak u Ciebie Andzia to tej zimy nie było, chyba że w nocy albo w Suwałkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny. czytam was kochane, ale tylko raz dziennie sie staram...stwierdzilam , ze te kilka dni przed miesiaczka wole nie czytac za duzo o objawach ciazy i innych bo po co mi to w sumie. szczegolnie wypowiedzi tych dziewczyn, ktore dobrowolnie tkwia w tym stanie ciaglych domyslow i niepewnosci. nie to zebym ogolnie miala cos przeciwko, kazdy robi jak uwaza za sluszne, ale ja po prostu wole w tym ostatnim tygodniu rzucic sie w wir wydarzen, mam obecnie tez gosci, wiec ciagle cos sie dzieje... na upartego to tez mam mdlosci, boli brzuch i inne takie i wiem , ze jakbym was wiecej poczytala to tysiac innych bym znalazla.mimo wszystko wiem , ze @ przyjdzie.bedzie mi przykro ,ale chce to przyjac z godnoscia;) za kilka dni bede znowu czasciej u was bywac, bo wtedy te wszystkie dyskusje o objawach nie beda mnie juz tak draznic. Luxor ,Poziomka, nadal trzymam kciuki. jestem prawie pewna ze wam sie udalo, i wierze, ze w koncu bedziecie gotowe by to potwierdzic badaniem krwi;) trzymam za was kciuki!podobnie jak za cala reszte straczek 🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Brydzia. no jedna Ci odpada z objawami ciążowymi, bo u mnie to tylko obajwy typowo @. Naprawdę sama jestem z siebie dumna, że nie jest wcale mi z tym źle. Już wczoraj po spadku tempki zdawałam sobie sprawę co się święci, więc może trochę psychicznie mi to pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł Brydziuchna :) no niue gadaj,ze wszystkie mają objawy ciążowe!! :P jest pół na pół :) ja zaliczam sie do połowy z objawami @-wymi... ale fakt, od tego ciągłego czytania, głowa \"rośnie\'..;) też staram sie teraz mniej zagladać :) zreszta nie mam kiedy :) miłego dnia 🌻:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brydzia ma racje jak człowiek więcej o tym czyta to bardzo łatwo się nakręcić, niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helo dziewczyny:) i znowu dziś się źle czułam-tak jak wczoraj przez około dwie godziny zawroty głowy i mdłości;no zobaczymy co to będzie,jeśli nic się nie zmieni,to jutro rano zrobię test-boję się tego testowania jak ch....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
m0kka a dlaczego się tak boisz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ponieważ do tej pory zawsze pojawiała się jedna kreska i trudno mi uwierzyć, że tym razem będzie inaczej...a tak bardzo chciałabym,żeby tym razem się udało;naprawdę czuję duży strach przed testem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aktualizacja Andzia111.....Ania.......Stockholm........20.07.80...... 9...zawieszona Luxor..........Kamila....Mazowieckie.....19.03.81......4 ...........18-28.02 Dominique25..Dominika...Worcester.....28.04.81......11.. .......23.02 bega...........agnieszka.....Warszawa...15.07.72......11 .........07.02 brydziaa......Dominika......Berlin.........24.01.79..... ..3..........24.02 asiorkaaa.....aska.....podkarpacie.......13.05.82....... .................? Iti..............Ewa.........kuj-pom.........19.11.77... ....8......... 21.03 OLKA M........Ola..........Śląskie..........17.12.78........3.... .....02.03 Seide26....... Ania........Wieden..........03.04.80........6.........02.02 agagd ......Agnieszka....Gdynia............03.09.78............... ........? poziomka2...Agnieszka......śląskie.......30.01.81....... .6.........17.02 Menia21......Marzena......Gryfice.......21.07.85........ .?...........? eulaila........aneta..........londyn.................... ...................... PRZYSZLE MAMY Miśka_26...Marta.....lubuskie.............03.04.81...ter min. 23.09.07? Shiva24.....Klaudia...Baden-Württem....28.07.82...ter min 09.2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ nadeszla, to jeszcze nie pora jednak .... a juz podswiadomie sie cieszylam...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobitki kochane, witam sie z każdą z was, naszczescie dzis nie boli mnie juz jajnik ale wczoraj sie poważnie wystraszyłam ze coś sie stało niedobrego. Widzę że wszystkie albo w czasie @ albo czekające, tylko bega kochana chyba przystąpiła do dzieła w tych dniach. Bega trzymam kciuki żebyś ustrzeliła jajo!tylko uważaj żeby nie ustrzelić gipsem M. 🌼lecę bo pranko włączyłam, i ogarnać dom muszę bo oststnio wracałam późno i padałam jak mucha. Aż mnie kreci z niecierpliwości czy sie udało czy nie, buziaczki dla wszystkich!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
moze jeszcze opiszcie pomiary temperatury w pochwie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: hhh po co tu wochodzisz skoro Cię to nie interesuje, piszemy o czym chcemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdzie wy sie podziewacie co? kochane piszcie co tam u was nowego się dzieje, luxorek co słychać z @, Dominiczku czy juz lżej na serduszku? Brydzia czekamy razem znów tak? buziaczki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatek*
Czesc dziewczyny! ja rowniez staram sie o dzidziusia, i mam pytanko, czy temperatura w ciazy jest wyzsza?? Miesiaczka mi sie spoznia, piersi mnie bola i temperature mam 37,5 "tam". Pozdrawiam wszystkie staraczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko na chwilke. Postanopwilam, ze od nastepnego cyklu przerywamy starania na jakis czas. Jeszcze nie wiem na jak dlugo. Moj wczorajszy stan psychinczy spowodowal, ze zaczelam patrzec na to wszytko w inny sposob. Musze zadbac o siebie, wyluzowac...ogolnie mowiac...przestac myslec o ciazy. Nie wiem skad tyle lez u mnie wczoraj sie wylalo. Moze to PMS? Tyle, ze progesteron powinien hamowac PMS, wiec chyba to naprawde powazny \"dolek byl\". Przpraszam jesli ten posta haotyczny jest:( Tylko staram sie zapisac wszystko co chcialam, a to nie jest takie proste:) Nie wiem jeszcze jak dluga to bedzie przerwa. Moze dwa miesiace, moze wiecej... Maz sie pdleczy i ja tez, a potem zobaczymy. W kazdym razie w maju jedziemy na badania do Polski. Nie bede juz codziennie pisac, ale obiecuje byc w stalym kontakcie z Wami, bo strasznie bede tesknic. Nie usuwajcie mnie z tabelki, bo ja wroce...tylko nie wiem kiedy. Ja tylko przyjdzie @ to zmienie dane wtabelce, tak jak andzia to zrobila. Trzymajcie sie cieplutko i mocno trzymam za was kciukaski!!! 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatek...tak, temperatura w ciazy jest podwyzszona. Tylko musisz ja mierzyc z samego rana. Zanim jeszcze wstaniesz z lozka. Kazda aktywnosc podnosi temperature, wiec jesli mierzylas ja w ciagu dnia nie bedzie ona miarodajna. A skoro okres Ci sie spoznia to moze zrob test:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatek*
Zapomnialam dodac ze zrobilam test, ale wynik wyszedl negatywny... niewiem, czy to moze za wczesnie czy co'?'?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zalezy ile Ci sie spoznia. Zdarza sie, ze testy wykazuja ciaze dopiero po 1-2 tyg od terminu @. Kwiatek...trzymam kciuki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) czyżby jeszcze nikogo nie było :P heh, nie dziwwne, dopiero siódma rano :) ja juz na nogoch z kawą przy kompie sie relaksuje :D miałam bardzo słabą nocke, zreszta juz drugą z kolei..:( cały dzień lunatykuje,o mało nie usnę na stojąco...a w nocy koszmar...budze sie co chwila,kręce..i już tak do rana..:( a ja mam dziś wolne i jutro :D wiec troszke poleniuch**e, choć pewnie ze szmatą i w garach :P Widzę,że wszysscy nas opuszczają...:( dziewczyny....Andzia , Dominique, tylko nie ważcie się nam zwiac na dobre!!😠 bo my juz Was dorwiemy....a wtedy to biada..:P:P:P;););) myśle o Was codziennie..🌻 chciałabym móc Was jakoś pomóc, ulżyć....ale wiem,że musicie przez to przejść same,a tym samym wzmocnic sie...i uda się Wam!! Napewno!!❤️ Olka- u mnie z @ bez zmian :) mam wszelkie podstawy codziennie, by myśleć iż już przypałętała sie małpa :P ale ślad po niej zaginął...:) chwilowo....:) Sciskam Was mocno...❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny wczoraj nawet nie miałam czasu aby wejść i się pożegnać. Poza tym źle się czułam. Powiedzcie mi ile Wy bierzecie tabletek nospy na bół brzucha? Bo na mnie to chyba ona w ogóle nie działa, skończyło się na ibupromie, bo jakieś ostatnie opakowanie mi zostało w domu. Ja nie wiem co się stało z moim cyklem, wieki całe nie miałam tak krótkiego cyklu 26 dni, wiedziałam że przyjdzie wcześniej, bo owu była w 13dc, ale skąd to przyspieszenie nie wiem, zawsze miałam cykle 29-30dniowe, więc trochę mnie martwi to skrócenie. Dominiczko przytulam mocno ❤️ Luxorku zamierzasz testować? Fajnie masz z tym wolnym, u mnie zimno strasznie, wiatr wieje i śnieg sypie strasznie nieprzyjemnie na dworze. Dobrze, że już w biurze i do 15-tej nigdzie nie muszę wychodzć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iti, nie wiem... czuje sie troche skołowana tym samopoczuciem, ale broń boze nie nastawiam sie na nic! :) Chyba jednak przyjdzie chwila...i jeśli @ nie bedzie to trzeba bedzie testowac :) ale kiedy..?? ile jeszcze czekać...?:) nie mam pojecia...czuje sie bezradna w tym momencie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iti, ja co kilka dni jestem zmuszona wziać przeciwbólowa tabletke:( i pada na NO SPE, biore jedną, ale powiem szczerze ,ze ból nie przechodzi całkowicie, i na krótko zmniejsza sie...zwykle działa na mnie właśnie IBUPROM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×