Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Luxor

OD LISTOPADA 2006 STARAMY SIE O DZIECIATKO....CIĄG DALSZY...

Polecane posty

pospieszyłam się z t -ty a nie ymi zyczeniami, dopiero w drodze do pracy mnie oświecilo, że dziś 18-ty a nie 19-ty miłego dzionka Brydziu napisz co u Was, jak Emi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eulalio - STO LAT 🌻,jak najwiecej radosci a jak najmnie smuteczkow.... wszystkiego co piekne, milosci i zdrowka kochna... dobrego dnia dziewczynki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eulalio jeszcze raz spełnienia marzeń ps. ja mam leki na tarczyce, od niedzieli zaczynam leczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ituniu najważniejsze że znaleźli coś co może powodować wasze niepowodzenie a teraz mam nadzieję że szybko z górki wam pójdzie :) Wiesz moja siostra ma 19 lat i ostatnio trafiła do szpitala, wszyscy myśleli że to atak wyrostka a ta cholera ukrywała że nie ma rok okresu i jak lekarze ją dokłądnie przetrzepali to się okazało że ma torbiel na jajniku , dobrze że to się tylko tak skończyło, i przy okazji okazało się że ma paskudne wyniki z tarczycy i też ma skierowanie do endo 22 lipca, więc tez jestem ciekawa czy będzie musiała sie leczyć, u nas moja mama i babcia tez mają problemy z tarczycą jedynie ja mam wszystko ok. I tuniu jeszcze raz trzymam mocno kciuki i ich nie puszczam :) Trzymaj się słonko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny!! przede wszystkim gratulacje dla andzi ogromne, jestem pewna ze juz teraz wszystko bedzie dobrze! iti, z ta tarczyca to ja tez niby mialam niedoczynnsc, bralam jod na wyrownanie, to bylo przed ciaza (-ami). lekarze ten fakt kompletnie olali, nikt mnie juz potem na kontrole nie wyslal, nikt nie widzial potrzeby..ech..nie cierpie lekarzy. eulalio, spoznione zyczenia urodzinowe, wszystkiego co tylko najlepsze begus, gratulacje dla synka! meniu. ja butelka emi w sumie nie karmilam, dawalam jej tylko herbatke i wode jak juz rozszerzalam jej diete. bardzo szybko przeszlam na niekapka- takiego z silikonowyam ustnikiem nuka. juz w 5 miesiacu emi sama go sobie trzymala, przechylala. poza tym lyzeczka tylko. obecnie w dzien juz emi obchodzi sie bez cyca, ale wieczorem i w nocy- nie ma mowy. szczegolnie te dwa karmienia nocne bym juz chetnie wyeliminowala, ale konczy sie takim wrzaskiem ze w koncu sie poddaje:( jak to bylo dziewczyny u was z odstawieniem od piersi?? u nas wszystko dobrze, ostatnie dni bylysmy u tesciowej w gorach, fajnie bylo, choc stres wielki dla mnie i dziecka- nie jest przyzwyczajona do ciaglego wsadzania do fotelika samochodowego, biedna sie meczyla a ja z nia. niestety piechota sie tam nigdzie nie dojdzie. no i oczywiscie caly rytm dnia do bani, karmienia w aucie, bo duzo padalo. padam na ryj i ciesze sie ze znowu jestesmy w domu. ogolnie u nas wszystko dobrze. emi sie rozwija w tempie blyskawicy. raczkuje , wstaje, ciagnie kota za ogon, wszedzie jej pelno i nie mozna jej nawet na sekunde z oczu spuscic. wychowawczy przedluze sobie jeszcze rok. pierwszy rok mam platny drugi bedzie juz bezplatny niestety. nie wyobrazam sobie oddania jej do zlobka teraz a na opiekunke nas nie stac, tym bardziej ze mialabym wrocic do znienawidzonej pracy. bede sie starac o uznanie mi tutaj mojego zawodu nauczyciela. skomplikowane to nieco bo tutaj nauczyciel musi uczyc przynajmniej 4 przedmiotow. musza mi oprocz germanistyki uznac licencjat z zarzadzania i poloaczyc to jakby w jeden dyplom. nie wiem czy sie uda, ale sprobowac warto. jak sie nie uda to bede sie dalej martwic. pozdrawiam was wszystkie bardzo mocno. lece bo oczywiscie mala juz sie budzi. trafil mi sie egzemplarz, ktory w ciagu dnia spi max. godzine :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej babole :) Juz wróciłam :D widze ze sie bardzo steskniłyscie :P tak Itus, strzał w 10! :D tam sie byczylismy....masaże rewelacja...mmmm...podobno jak wychodzilam z gabinetu masazysty to wyglądałam jak po \"czyms innym\" tak twierdził moj mąż :D hehhe no i szara rzeczywistosc :( za tydzien do pracy...i do opanowania stosy materiałów! łęeeeeeee! chyba ato juz nie na mje nerwy :( jedna dziewczyna złozyla wypowiedzenie, wiec zostaniemy we 2 , czyli ok...ale ja tej teorii nie pochłone! a dopoki jej nie pochłone, i nie zdam testów tysiace dopoty bede pracowac bez premii :( Eulalio, wszystkiego najlepszego!❤️ Meniu, moja tez czesto sie wyginała przy piersi i wrzeszczała :) tak ma wiekszosc dzieci ;) nie martw sie tym, to raczej normalne... i to ze po najedzeniu sie ciagle szuka piersi tez ;) poprostu chce poczuc bliskosc a niektóre szkraby sa takie cwane ze mogłyby mietolic cycola caly dzien :P Brydziu, alez urosła ta Emi :D u mnie odstawienie poszło gładko...ale było to dopiero koło roczku, wczesniej tez nie wyobrazałam sobie czy damy rade :o bo zawsze sie darła do cyca jak cholera...ale widocznie na dobry okres trafiłam i tylko jeczała troche w nocy, dosłownie po kilka minut przez kilka dni i szła spac dalej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no proszę kto tu się pokazał Brydzia kopę lat :D Lux z jednej strony fajnie, ze do pracy, bo ile można w domu, a z drugiej godziny pracy, pensja. No trudno dogodzić ja od wczoraj na kuracji lekowej, za 2 m-ce kotrola TSH, po drodze usg tarczcy i wizyta u endo w sierpniu jakoś tak dobrze mi teraz, spokojny cykl, na luzie jeku dawno tak nie było Poziomko skrobnij i Ty słówko aby się nie martwiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luxor, no pewnie ze tesknilysmy:P:P witaj po urlopie, prosze do albumu jakies fociory wrzucic iti, trzymma kciuki za powodzenie kuracji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej robaki :) upominalskich informuje iz zdjęc nowych 3 foldery zostały dodane na picase :D gdyby któras zagubila namiary a chciała obejrzec dawac znac wlasnie dotałam okresu i zdycham :( tak mnie ostatnie miesiace boli cholernie....wrrrrrrrrr...czy mozecie polecic mi jakies testy owulacyjne? :/ i czy wszystkie kosztuja ponad 50zł :/ ? kurcze, na tyle to nie wyskrobie... i zostało mi 6 dni wolnosci.... 😭 jestem załamana...nic jeszcze nie opanowane i przeraza mnie ta zasrana, mobbingowa, megastresująca atmosfera :/ ale musze dac rade! choc narazie... niania sprawuje sie dobrze ;) Ola zadowolona, a to najwazniejsze :) jak tylko otworzy rano oczy to ciągle gada \" niania\" :D a jak wyjdzie do domu to mówi tak z wielkim smutkiem w głosie ;) chociaz tyle dobrego...ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luxorku współczuję bolesnej @ no i w ogóle tego że przylazła. czasem taki nasz los. Co do testów to polecam firmy Acon (niestety nie wszystkie apteki go mają) -5 szt cena jakieś 35zł jak dobrze pamiętam. Są naprawdę dobre, u mnie się sprawdziły. Te z allegro to trzeba trafić na dobre, ja miałam kilka razy i uczucia średnie bo poztytwny na nich wychodził tak, że druga kreska była i tak jasniejsza od kontrolnej, a powinny byc takie same albo mocniejsza. Jak sie robi przez kilka dni, lub ze 2 cykle to potem się już je \"wyczuwa\", no ale nie zawsze są dokładne. Może te droższe na allegro sa lepsze, nie wiem, bo przerzuciłam się przed iui na te z apteki, aby w ciemno do kliniki nie jeździć. A dziś mój pierwszy osobisty sukces - przyjechałam autem całkiem sama do pracy :D Pierwszy raz jechałam sama autem. Jestem z siebie dumna, no ale jeszcze trzeba wrócić. Luxor cieszę się, że niania fajna i że Ola zachwycona, nie ma to jak spokojna mama w pracy. Idę zrobic kawkę i do pracy. I Lux ciesz się ostatnimi dniami wolnego a nie smutkaj, pomimo pogody deszczowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahahahah :D brawo Itus! :D no no, powrót bedzie duuuuzo łatwiejszy ;) podziwiam i zazdraszczam :P ja tez musze sie wreszcie spiąc, bo tylko gadam i nic z tego nie wychodzi. no nie bardzo korzystam z tej ostatniej wolnosci, bo 2 dni temu wyskoczyl problem z tatą :/ i czuje ze to dlatego ten okres tak wczesnie...bo dzis 29dc a zwykle ostatio były 32-33dc, ale to i lepiej ;) szybciej wezmiemy sie do roboty :P a u mnie dzis słonko i od 7 rano 20 stopni :D niedługo wyrusze z małą na jakies zakupowe szalenstwo :D w granicach rozsadku rzecz jasna, co by M. sie nie zorientował ze za duzo ubyło z portfela :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa, i ten powrót do pracy wynagrodzi mi choc czesciowo dostep do netu :P póki co, bo nie wiem czy z czasem nie zablokują ;) takze bede Was nekac :) Poziomeczko????? ❤️ Andzia????? wpuscie promyki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! luxorek, wspolczuje @. ja po porodzie jeszcze nie dostalam i troche sie martwie..fajnie ze ola polubila nianie, jeden stres mniej to juz duzo. zdjecia poogladam napewno jak tylko znajde chwilke. emilka sie obecnie podciaga na wszystkim co napotka musze za nia lazic krok w krok. iti, gratuluje!!ja kurcze chcialabym jezdzic ale sama sie boje i z mala na tylnym siedzeniu to juz w ogole. niestety na jezdzenie z M bez malej to szans nie mam, tylko w polsce czasami :( wczoraj bylam u ortodonty- wyslala mnie dentystka zanim mi korone i mostek zrobi. mam za waska dolna szczeke, przez co te gorne zeby wystaja do produ a dolne nachodza troche na siebie i zaproponowano mi operacje poszerzania dolnej szczeki, 4 dni w szpitalu, potem aparat na 3-4 miesiace..normalnie rzeznia, jak mi to opowiadal...nie wiem czy sie zdecyduje, koszty kosmiczne, 80 procent pokryje ubezpieczenie ale i tak zostanie jakies 2000eur dla mnie:O brr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No prosze, prosze... ze ptaszynki rozcwierkaly:D:D:D... Luxorku - Olenka jest cudowna, jest bombowa a jej usmiech powala na kolana... widzialam zdjatka - widac urlop udany, cala rodzinka - pieknie... a Olka w butach taty??? :D:D..aaaaaa... brydziu - milo cie widziec❤️... Emi jest tak podobna do Cibie, blondasek bedzie piekny... a Ty promieniejesz... itus - 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas leeeeje, swiata nie widac. tez uwazam, ze dobrym pomyslem na dzien byloby zamkniecie sie na pare godzin w centrum handlowym :P:P, zwlaszcza ze wyprzedaze ruszyly. z tym ze tez musialabym to zrobic tak zeby M nie zauwazyl ubytku kasiory. luxorek, jaki rozmiar nosi teraz ola?86 czy 92??bo nie omieszkam kupic jakis szmatek na zapas..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo, andziulka, witaj:D:D:D dziekujemy:) emi rzeczywiscie do mnie podobna. cala rodzina meza zawiedziona ze ni grama podobienstwa do nich. pisz co u ciebie kochana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brydzia - z zabkami ujj... mialam ten sam problem - ja mialam spilowane troszke dolne zeby zeby wlasnie gorna szczeka nie odchodzila do przodu... juz jest oki ale gdybym tego nie zrobila wygladalabym jak zajac... itus - niedlugo bedziesz smigac ze ho, ho... tylko rowerku na autko calkiem nie zamien;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co u mnie? glupia rozkoszuje sie mdlosciami :D:D:D... a tak powaznie to uwazam to za dobry znak, ze hormonki buzuja - w obydwu ciazach wczesniej tego nie mialam ... no i spie, spie, spie...wpadam do dom po pracy, przesypiam dwie, trzy godziny, ide sie kapnac i siup, do wyrka k.22.00 ale budze sie z kurami;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozkoszuj sie rozkoszuj. ja to okropne samopoczucie w drugiej ciazy tez odbieralam jako dobry znak:D:D i spij ile wlezie poki mozesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach, fajnie bylo byc w ciazy, w tej pierwszej, bo kolejna juz nie bedzie taka z cala pewnoscia. bardzo milo wspominam ten czas, kiedy wlasne dobre samopoczucie bylo priorytetem. lenilam sie az do bolu, ach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luxorku no niezłe masz palny na robotę w pracy -Kafe :D No chyba, że tam dużo czasu wolnego i się człek nudzi. O finansach się nie wypowiadam, bo u mnie dno w portfelu, poza tym i tak krucho, caly czas odkładam w czasie pewne zakupy. Ale pomału do przodu, nie ma co narzekać. Brydzia mój kolega miał podobną operację jakieś 4-5 lat temu żuchwę chyba mu przesuwano aby zęby się pomieściły, płacił chyba ok 8 -10 tys. Lux zdjątka obejrzę w domku i podpytuję gdzie ten cudowny masażysta pracuje, może się wybiorę, to rzut beretem przecież u mnie rano lało, teraz nie, ale niebo sine więc pewnie jeszcze popada, ale fakt ciepło a raczej duszno jest Andziu rowerku nie zostawię, nie ma szans, dopiero na jesieni jak już zimno się robi, to autkiem do pracy codziennie. Dziś jak wstała to lało i decyzja jadę autem, no nie będę się wygłupiać, potem przestało i długo się wahałam czy rower czy auto. Ale stwierdziłam, że kiedyś musi być ten pierwszy raz i trzeba się odważyć. Tym bardziej, że 2 dni temu miałam ostatnią jazdę i ćwiczyłam parkowanie, no i byłam na \"świeżo\". No i jakoś poszło, nie jest to daleko, a z M kilka razy już tę trasę przerobiliśmy. Andziu przynajmniej jesteś spokojniejsza mając te wszystkie ciążowe dolegliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow! :D alescie sie rozszalały :D Brydziu, a no nosi niektóre jeszcze 86 , a inne juz na 92 ;) tyle ze z niej raczej drobna dziewczynka :) niejadek mały ;) caly dzien by tylko truskawki wcinała... Aniu, dziekuje :) ach, bo obrosne w piórka ;) i rozkoszuj sie, rozkoszuj! ❤️ to najwspanialszy znak ze ciaza rozwija sie dobrze! ja tez chce żygac ! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brydziu, jej, az mnie zmroziło :o ceny nie z tej ziemi...i jeszcze operacja...szok... ja znowu mam strasznie ciemny kościec i mnie to strasznie dobija :( i jedynka górna duzo ciemniejsza od pozostałych zółtych...bo leczona kanałowo :o bleeeeeee Itus, bylismy w sanatorium "pod teżniami" :) zakład pracy mojego M. ma tam udziały wiec płacilismy tylko 60% ceny za pobyt i zabiegi, co nam zafundowali tescie :D moj M. z tego masazysty nie do konca byl zadowolony, woli mocniejszy, szybszy masaz....mnie ten za to powalił na kolana, mega rozluznił :D masazysta jeden to był pod wrazeniem jak szybko mi sie pieknie rozluzniły miesnie, ze powinnam dbac bardzo o to , i tak z raz w roku brac serie masazy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kończe i ja zaczynam :P brakuje tu naszej Andzki, która to zawsze w taki dzien jak dziś, z samego rana iformowała nas ze to JUZ PITEK :) ale jaki ponury...wczoraj upał około 30 stopni, a dzis póki co, pada i zimno :/ czy kiedys się to skonczy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D... PITKU dobrego a tymczasem pomocy - co na mdlosci, dzis mega mega, myslaalm ze do pracy nie dojade :( poce sie, duszno mi... kupilam cole i pare lyczkow siorbie ... ogarne sie tylko w pracy i wracam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziulek, mi wlasnie tylko cola pomagała :( jak ja piłam to zero mdłosci, jak tylko przestałam to ...bleeeeeeeeee... podobno herbata imbirowa dobra, nie próbowałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×