Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Luxor

OD LISTOPADA 2006 STARAMY SIE O DZIECIATKO....CIĄG DALSZY...

Polecane posty

Meniu u mnie ok byłam dziś na pobraniu krwi, i moje dwie ulubione pielęgniarki na urlopie i musiałam się oddać w ręce innej i troszkę mnie łapka bolała, i jest mały siniaczek ale co tam. Jutro wynik tsh i on jest najważniejszy. Jutro popołudniu też mam usg tarczycy a w piątek z tym wszystkim wizyta u endo W piątek wieczorem przybyli goście, rano w sobotę ruszali dalej, a my byliśmy na rowerach 34 km zrobiliśmy, a wczoraj nad jeziorkiem pół dnia, nawet ładnie mnie słonko opaliło :) woda cieplutka i sobie popływałam, wiecie ze ja dopiero w tym roku żabkę opanowałam, wcześniej to tylko na plecach lub kraulem jakkolwiek to się pisze. I już się tak wody nie boję. Choć brakuje mi wytrzymałości, przepłynę kilka metrów i mam dość, ale wszystko z czasem Meniu ale wesołek z tego Twojego synka, usmiechnięty 24/h :) Eulaio co u Ciebie, Begunia to samo, o Poziomce nie wspomnę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lux oj chyba tydzień Ci się źle rozpoczął :( niech dalej będzie już tylko lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ituniu tylko pozazdrościć tych wycieczek :) I trzymam mocno kciuki za wyniki, usg i wizytę u lekarza ;)👄 A mój śmieszek to fakt cieszy się ciągle nawet jak w nocy się obudzi :) Obcych tez sie nie boi :) Ale juz potrafi dać popalić , łobuziak mały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee, Itus, zaczał sie fatalnie i chyba tak sie zakonczy albo jeszcze gorzej :( wczoraj strasznie mi cisnienie skoczyło, tak sie zestresowałam...ech... albo na dniach złoze wypowiedzenie albo... nie wyrabiam i nie zniose tego dłuzej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luxorek, co sie dzieje???wygadaj sie jesli oczywiscie masz ochote. tulam mocno w kazdym razie. co by nie bylo- bedzie dobrze!!! andzia, ciesze sie bardzo twoim szczesciem. a ktory to juz tydzien ze plec bylo widac?no i podpinam sie o pytanie o termin ola, brakiem zabkow sie nie przejmuje, ponoc nawet lepiej jak pozniej wyjda, sa mocniejsze i lepiej zmineralizowane iti, powodzenia na endokrynologicznej "pielgrzymce". ja tez powinnam sie tym zajac, bo nadczynnosc juz mialam, usg tarczycy mialam zrobic ale jakos nie doszlam. teraz to troche nagli bo moze wlasnie tarczyca jest powodem moich kilku schorzen z grupy autoimmunologicznej m. in. bielactwo i najgorszy moj koszmar: lysienie plackowate. mialam jako dziecko, potem trzy lata temu i teraz znowu. dwa lyse place o srednicy 5 cm przynajmniej, do tego praktycznie brak rzens. bede jakies pol roku czekac az wszystko odrosnie. na szczescie na glowie udale mi sie zamaskowac...ale nie wiem jak dlugo, wlosy ciagle wypadaja. staram sie nie panikowac, sa gorsze tragedie w zyciu, ale jednak wiadomo..nikt nie chce wylysiec:( menia, z tym chodzeniem i nie chodzeniem do obcych to poczekaj, dzieci dopiero kolo 7 miesiaca zaczynaja miec z tym problem, bo juz twarze poznaja;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brydzia mi też zaczęły wypadac włosy ostatnio :( no chyba z niedoczynności nie wpadłam w nadczynność, bo to raczej przy mojej niskiej dawce leku mało mozliwe no cóż jutro rano wyniki zajrze jutro Lux trzym się dzielnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki :) witam się rankiem z moją nie śpiącą kluską od 5.30 :) Dziewczynki boże ja nie wiedziałam ze przy problemach z tarczycą są takie problemy z włosami, to jest przerażające. Współczuję wam dziewczynki . meldować się kobietki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;) HEJ kochane, Luxorku - oj, az tak zle w pracy? za duzo sroboty czy tez inne problemy? Meniu - buziaki dla klusi:D:D:D... brydziu - e tam, z tym fruwajacym ptaszkiem to doktorek sie smial ale ja tez cos tam widzialam, oczywiscie ze na ustalenie plci za wczesnie ale czuje po kosciach starych mych ze bedzie synio:D:D:D... a termin mam na 18 lutego;) itus juz widzialam ze wyniki w normie - ciesze sie czyli co? czyli po urlopie iui? a moze na urlopie cos wyskoczy/zaskoczy?:D:D...z calego serducha tego zycze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mój wynik tsh jest idealny :D - 1,08 PEWNIE ZMIESZA MI DAWKE LEKU, aby tsh nie spadło poniżej 1 zajrze później, bo roboty mam full

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) moje dziecko od 3 dni wstaje z kurami, jakos 20 min przed 5...do tego w nocy budzi sie co chwile, spac chce tylko przy mnie, kreci sie, wlazi mi na glowe, na rzesach chodze. mam nadzieje ze to jej minie, moze to wreszcie te zeby,albo kolejny skok rozwojowy, juz sama nie wiem. menia, moje lysienie nie koniecznie ma zwiazek z tarczyca, moze miec, ale nie musi. nie znane sa przyczyny, nie bardzo tez da sie leczyc, trzeba sie z tym pogodzioc i tyle u nas dzis cala noc lalo, wiec nici dzis z kocykowania i placu zabaw, szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia ja tam licze, ze teraz to naturalnie zaskoczy, bo zawsze tsh miałam powyżej 2 a wtedy nikłe szanse na zagnieżdzenie zarodka no nic, teraz nadal leki, ziółka (pijemy z M) no i staranka bo owu tuż tuż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziulek mieszankę nr 3 ojca Sroki na pobudzenie pracy jajników i na lepsze komórki, a dla M na zwiększenie ruchliwości plemników podobno, poza tym łyka Promen drugi miesiąc przy tym jego paleniu wole go mimo wszystko "faszerować" witaminakmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ituniu kochana jak ja się cieszę :) że wyniki masz super:) Kurcze to teraz nam sie sypnie dzidziusiami :) Andziu fajny masz termin :) Brydziu sorrki myslałam że to od tarczycy tylko. Szkoda że się nie da tego leczyć. Moja wredota w końcu poległa i śpi w wózku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Itus, superancko! :D no no...tfu tfu :P nie bede zapeszac :P Andzia, no zle to malo powiedziane... jest koszmarnie :( to ze pracy duzo to pikus, chociaz czas szybciej leci...ale dają zadania, które są niewykonalne! i codziennie coraz to nowe i nowe...i nacisk straszny, stres, nie da sie tego opisac :( pracuje kazda sobote, wolnego nie moge...zero motywacji, do tego nedzna kasa, baaardzo nedzna :( po opłaceniu niani zostało mi ponad 200zł :/ zajebiscie normalnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze luxorek, dla 200 zl to tez bym sie zastanawiala czy warto, zwlaszcza ze tej pracy nie lubisz. z tego samego powodu ja od pazdziernika zaczynam rok bezplatny, bedzie ciezko, moze na czarno cos dorobie, zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka usg tarczycy tez ok, więc teraz czas działania choć nie ma co się ekscytować, bo cięzko wierzyć że teraz zaskoczy Lux tulam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HURRRRRAAAAA :) Ituniu musi być dobrze :) Zresztą wiara czyni cuda :) Buziak wielki dla ciebie 👄👄👄 A gdzie reszta kobitek się podziewa??? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane...nie bylo mnie u was sto lat swietlnych.... przeczytalam tylko ostatnia stronke...po czesci z lenistwa a po czesci z braku czasu jak wykle...chociaz to pewnie taka wymowka z mojej strony... :) kochane ciesze sie, ze u Was oki....szcegolnie u andziulki i ituni sie wszystko klaruje..... u nas jak zwykle ped....tylko siedzimy na walizkach...z mikusiem jezdzilam po warsztatach muzycznych a oli byl na obozie...dopiero od 6 dni jestem w warszawie i tez nie zaznalam spokoju bo mialam gosci...a wiadomo jak to z goscmi jest...zawiesc, przywiesc, pokazac warszawe etc...bylo milo ale z now w biegu...a jutro moje mile jedziemy rodzinnie w koncu!!! do chorwacji....mam full roboty, pakowanie i te wszystkie pierdoly, wiec same wiecie....jeszcze musze kupe spraw na miescie pozalatwiac a siedze przed kompem.... poza tym jest ok. zycie sie toczy..... kochane sciskam Was moooocno moooocno i caluje...moze uda mi sie dzis jeszcze wpasc do Was? jak nie to odezwe sie po powroie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszytskie 1. Bega no i nie doczytałam sie z twojego posta nic o starankach a ciagle czuje ze wpadniesz tu z nowiną i za każdym razem gdy widzę od ciebie wpis czytam z nadzieją czy to juz nasza begunia zaciażyła czy ni, bo ciagle wierzę że szczescie sie do was usmiechnie 2. Luksorek ja bym sie za 200 zł też nie meczyłą no i szkoda tych chwil z dala od Oleńki, za takie pieniadze z a drugiej strony fajnie byłoby gdybyś wytrzymała do zajścia w ciażę a potem na L4 dłuuuuuuugie!!!!! a co!!! 3. Ituniu jeśli chodzi o Andzię to zawsze miałam takie przeczucie ze ona bedzie miałą synka i juz, to samo bło z menią, jakoś tak mi było łatwiej mysleć o niej jako o mamie synusia co do Ciebie to wyraźnych odczuc nie mam, nie zastanawiałam sie nad tym ale gdy o tobie myslę to raczej jakoś tak dziewczynkowo!!!!!niewiem czemu, wiec strzelajcie w jajo skutecznie, :):):) !!!!! będzie dobrze:D a te zioła o których piszesz są bardzo dobre, wiele o tym słyszałam ze pomagają zajść w ciązę!popieram wiec! 4. Brydziczku nie wesoł z tym co piszesz o włosach ale moze to od zmian hormonalnych i da sie jakos przywrócic do tanu normalnego, życzę Ci tego 5. Meniu chłopczyki są super zawsze to mówię gdy patrzę na mojego, kocham go bardzo, twój tez pewnie jest najukochańszy na swiecie, ale zyczę Ci tez córeczki (i sobie tez rzecz jasna!!:):):) ) 6. Poza tym za tydzień mam urlop przez miesiac i sie z tego bardzo cieszę, wreszcie z małym będę tyle ile sie da!!! Pozdrawiam!!! wszystkie kochane jesteście acha Andziu ja tez prawie od samego poczatku czułam ze bedzie synus mimo ze tak chciałam mieć dziewczynkę to nie wyobrazała sobie potem ze mogłoby być cos innego ajk chłopczyk tak ze cos w tych przeczuciach jest, i ja tez sie popłakąłam jak w 9 tyg widziałm jak nóżki i raczki sie ruszały, to jest dopiero miość!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) alo alo Olka, wlasnie po to tylko tam wróciłam :P inaczej bym juz pracowała gdzie indziej :) i do tego ten ewentualny kredyt na mieszkanko...wiec zeby zaciśniete i aby do przodu ;) Iti, jak działania? :D bardzo sie ciesze, ze wreszcie wyszłas na prosta ze zdrowiem i wiadomo hipotetycznie ze to wlasnie nie pozwalało cieszyc sie macierzynstwem ❤️ u nas staran brak :P tzn sa ale nie wtedy kiedy trzebaby :) bo jak M. w domu ja caly dzien w pracy, jak wracam to Ola nas pilnuje :P a jakidzie spac to albo M idzie do pracy albo ja zasypiam razem z nia :D takze dłuuugaaaaaa droga przed nami Andzia!! hop, hop, grubasku :P wreszcie mam wolna sobote po 6 tygodniach :D jeszcze tydzien pracy i mam tydzien wolnego :D jedziemy na 3 dni do Wrocławia :D juz mi sie micha jarzy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tu cisza :P Ja już na nogach bo mały juz się wyspał więc od 4 rano się mały cholernik bawi, zrobił kupe i jest szczęśliwy :) Ja już po kawie , i chyba zaraz zacznę obiad robić , zobaczę jeszcze :P No oczywiście mąż sobie śpi w najlepsze i ma w nosie wszystko :P Luxorku jak tam w pracy lepiej już? I kiedy idziesz na urlop? A jak Ola się chowa?? Ituniu jak tam staranka?? Andziu odezwij się jak się czujecie z maluszkiem?? Brydziu jak tam córcia?? Olu teraz chyba masz na dniach urlopik , prawda??:) Wyślij pare foteczek Łukaszka:) Kurcze smutne to jest że nasz topik to już nie to samo co kiedyś :( Dziewczynki odbudujmy nasz topik piiilllllssss:) Fajnie by było , pamietam jak ja świezynka dołączyłam do was i zielona kompletnie jeśli chodzi o staranka a teraz tulę swojego syncia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Meniu ja mam ostatnio jakieś kiepskie dni sampoczucie jak przed @, mega rozdrażnienie, chodze zła jak osa, jeszcze z M jakieś zgrzyty. Zmęczona jestem i wypatruję września na urlop aby odpocząć. Byłam u endo, wszystko ok, leki w takiej samej dace, kolejna wizyta koniec listopada. O starankach nie ma co pisać, bo średnio się staramy, jak wyjdzie to ok, jak nie to trudno. Jakoś nie mam ciśnienia, nawet nie wiem kiedy owu była ide do kawę Lux no właśnie jak w pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D... to sie meldujemy;) Meniu - a no duzo nas tu nie zostalo.. nie wiem co sie z Eulalia dzieje??? Luxorku - jak sytuacja w pracy? jak Olenka? brydziaczku - 🌻...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No w końcu się moje kochane kobietki odezwały :) Ituniu na pewno te gorsze dni miną no i już niedługo urlopik będzie więc z m odpoczniecie:)Główka do góry niuńka :) Andziu a jak samopoczucie masz apetyt na zachcianki?? :) no i juz niedługo poczujesz pierwsze ruchy maluszka :) Ja juz zaczełam czuć w 16 tygodniu :) Niesamowite uczucie :) Co do Eulali to wiem tyle że czasami jest na naszej klasie , ale nie wiem co się z nią dzieje. Luxor gdzie sie ukrywasz ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziendoberek myszki :) I znowu nic sie tu nie dzieje :P Ja dzisiaj od 6 rano na nogach więc chyba lepiej niż wczoraj , mój syn sie zlitował :) Ledwo zjadł butle a juz w leżaczku urzęduje i stęka robiąc kupę :P Łobuziak mały :) Pobudka moje śpioszki :) 🌻❤️❤️👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się chyba jednak nie obudziłam jeszcze skoro myle literki :P miało być 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×