Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Luxor

OD LISTOPADA 2006 STARAMY SIE O DZIECIATKO....CIĄG DALSZY...

Polecane posty

a bo wiecie, ja goraczkuje troche to i jakies dziwne pomyslymi do glowy przychodza;) ale od czasu do czasu mozna poszalec, nie?:) ja raz taki numer odwalilam a smialismy sie dluuuuuuugo po tym jeszcze;) ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozimka2
Luxor, Iti, Andzia, Bega, Brydziaa - Dziękuję Wam wszystkim za życzenia!! Dopiero przed chwilą odpaliłam kompa, bo rano byłam po ciasto, a potem przyszli moi rodzice z życzeniami. Dzisiaj tez idę do pracy na 14.30 ,więc mam jeszcze chwilę. W tym roku robię bunt i nie przygotowuję żadnego przyjęcia.A co! Mój ślubny jak na złość dzisiaj znowu w delegacji,ale ma wrócić dzisiaj póżnym wieczorem. Prezentu nie dostałam bo dopiero w sobotę pojedziemy coś kupić sexownego (tak aby staranka były owocne). Mój mąż życzył mi dzisiaj tylko jednego..Wiadomo czego..Chyba dotarło w końcu do niego jakie to dla mnie ważne. Na początku chyba myślał że to taki kaprys.Obiecał że wieczorem nad tym popracujemy :) Moja mama życzyła mi też aby w tym roku urodziło nam się dziecko. Może się uda.. Dzięki jeszcze raz za wszystki ciepłe słowa. Boże jaka ja jestem stara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj poziomka nie stara tylko dojzala;) i nie myslec tak...masz tyle lat na ile sie czujesz, tak czy nie..:) i przeudanego dnia kochana zycze a szkoda ze do pracy ale nadrobicie wieczorkiem;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy solenizantkę 🌻 🌻 piekne słonko wyszlo i nam ladnie zagląda do biura :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poziomka, Andzia ma racje jaka stara jaka stara, to ja moge o sobie tak pisac, ale nie będę i nie mam zamiaru :P ale Wy mlodzież

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj kobietki moje kochane:) wszystkie jestesmy mlode i piekne a juz jak bedziemy mialy swoje malenstwa to dopiero bedziemy prze-szczesliwe i jeszcze mlodsze..:) ja juz koncze sie obijac i ide na zraziki w wykonaniu mojej mamci:):):), pychota tylko powiem:) zdecydowanie lepiej sie czuje ale z nosa dalej leci i oslabiona...ale do pracy jutro juz ide niestety....no ale cuz, prazowac trzeba a i pieniazki potrzebne sa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poziomeczko kochana - milej pracy i poleniuchuj dzisiaj... a meza wykozystaj tak czy siak wieczorkiem nawt bez tych cudosci bieliznianych;)...bez jeszcze ladniej...;) i bawcie sie dobrze🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luxorek, stacznie sympatycznie wygladasz:) nie wiem czemu, ale wyobrazalam sobie ciebie jako blondynke :) Poziomeczko, mam nadzieje , ze w pracy bedziesz dzis miala szczegolne przywileje i bedzie straaasznie milutko U mnie zaczelo sie juz plamienie...smutno mi niby i dobre dni byly i nastroj..nie wiem gdzie popelnilismy blad, pewnie nigdzie..nie jest to dla mnie zaden dramat, to w koncu dopiero drugi dykl, ale kazda porazka boli, akurat wam kochane nie musze tego opisywac..fajnie ze jestescie:)) fajnie wiedziec ze nie jest sie z tym samemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brydziu, widzisz jaka niespodzianka:) szatynka wyszła ;) mój mąż tez zawsze marzył o blondynce :D a tu masz ci los..:P a czemu blondynka....?:) taka głupiutka...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co ty....sama jestem blondynka:)) nie wiem czemu...po prostu tak mi jakos w wyobrazni wyszlo podswiadomie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak się wie, kto jak wygląda, to rozmowa już zupełnie inna, przynajmniej w moim przypadku:) jak coś pisze do konkretnej z Was, to mam tą osóbkę przed oczyma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brydziu, a Twoje zdjątka z imprezki?? ino śmigusiem :P i opowiadaj ja lody smakowały gościom :D musze przyznac,że do dzisiaj jestem pod wrazeniem prezentu, i chetnie sobie taki sprawię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysle wieczorkiem luxorku, teraz jestem w pracy:) lody byly fajna zabawa, powrzucalam je do koktaili (wodka waniliowa z sokiem pomaranczowym-polecam, pychotka:))- goscie mieli drinki z niespodzianka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie...gdzie zdjatka...?dalej, wysylac do nas;) i jak lodziki smakowaly god´sciom wlasnie? co do wloskow i koloru to ja wredna nie jestem( hi, hi) a uwielbiam rudy i przewaznie taki kolor mam...do tego mam zielone oczy i jakos zawsze tak sie farbowalam a tez szatynka z natury... teraz mial byc ciemny ale pozostalam przy swoim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suuper sa zielone oczka:) tez bym chciala andziu rudy tez jest super, niestety nie kazdemu pasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też mi rude się podobają :) a Tobie Andziu jak najbardziej pasuje taki kolor , wyglądasz uroczo :) a Ty Brydziu w swoich bląd włoskach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedys sie zrobilam na rudo...bylam kilka miesiecy zagranica i pod wplywem impulsu tak wyszlo...moja mama sie poplakala jak mnie zobaczyla:) wygladalam tragicznie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
racja, ja raz blondynka bylam...i nie pasowal mi ten kolor niestety... a to wlasnie zalezy duzo od koloru oczu, oprawy i cery...nie we wszystkim wszystkim ladnie i nie wszystko wszystkim pasuje..:) oj, musze sie za nauke zabrac ale tak mi jakos ciezko i tlumacze sie ze chora to sobie moge odpuscic...ale klikac to mam sile:)????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uaktualniam tabeleczke Andzia111.....Ania.......Stockholm.......20.07.1980......8. .... 13.02 Luxor..........Kamila....Mazowieckie....19.03.81. ...4....13/14/15.02? Dominique25..Dominika...Worcester....28.04.81....11..... 23.02 bega.........agnieszka....Warszawa.....15.07.72......11. ...7.02. brydziaa.....Dominika......Berlin.........24.01.79...... 3... ..24.02. Shiva24...Klaudia...Baden-Württem...28.07.1982...ter min 09.2007 asiorkaaa.....aska.....podkarpacie......13.05.82..... ............ Iti............Ewa........kuj-pom.........19.11.77...... .7....... 25.02 OLKAM........Aleksandra...Śląskie.....17.12.1978......2...... 31.01 Seide26..... Ania..... ....Wieden........03.04.1980.....6........02.02 Miśka_26...Marta.........lubuskie....03.04.81........termin. 23.09.07? agagd .... Agnieszka....... Gdynia... 03.09.1978 ...................... poziomka2....Agnieszka....śląskie.....30.01.1981.....6. ...17.02.2007 Eulaila...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj brydzia, nieudalo sie tym razem ale sie uda...i bedzie dobrze, zobaczysz:) wiem ze to Twoj drugi cykl ale jak czlowiek zaczyna tak swiadomie sie starac to zawsze jakos to boli jak @ przychodzi... mocno sciskam a @ ta wredna z calych sil odganiam i oby za miesiac nie zawitala do Ciebie:) iti - pewnie uciekac bedziesz wiec milego wieczorka i uwazaj na raczke i absolutnie na basen nie dzisiaj...w domciu jakas ksiazeczke albo filmik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki andzia, kochana jestes, wiem ze sie uda....musi sie udac w koncu!!!nam wszystkim!ale zawsze jest to pytanie czy popelnilam jakis blad, czy to moja wina?nie jestem zalamana, raczej zla...bo nie wiem jak planowac urlop na ten rok, czy czekac z przeprowadzka, w ogole nic nie wiem, jak to juz dziewczyny trafnie okreslily, taki stan zawieszenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UJ, pouciekaly wszystkie... wiedz brydziaa ze ten \"stan zawieszenia\" kiedys minie ...i to niedlugo:) ja ide ksiazke poczytac tak wiec milej pracy kto jeszcze pracuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia, bo Cie zaraz....:D jak może być praca miła...?:P ale dzięki wielkie za miłe chęci :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wybacz Luxorku :) ale ja odkad pije poranna kawke w waszym przemilym towarzystwie i kiedy wpadam na pogaduszki miedzy a i w czasie pracy to i ta praca sie milsza zrobila;) Luxor - do 18 niedaleko a ja jutro tez do pracy niestety....mama za szybko podleczyla:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie andziu, ze juz Ci lepiej:) i podlaczam sie do twoich spostrzezen odnosnie pracy, mi z kolei szyciej czas leci odkad jestem z wami:) musze kiedys policzyc ile razy w ciagu dnia naciskam na guzik F5 lub odswiez...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jestem już chora przez Was! :) ledwo rano otworze oczy i od razu chce włączyć kompa :) jak przez jakiś czas nie moge zajrzec...to chodze jak na jakimś \"głodzie\" :D:D:D opętana normalnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×