Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Luxor

OD LISTOPADA 2006 STARAMY SIE O DZIECIATKO....CIĄG DALSZY...

Polecane posty

kawka wypita, ręka boli, cholerka jak tak dalej pójdzie, to będzie mnie bolala ze trzy dni :( ale czego się nie robi. Choc na myśl, że miałabym iść znowu za m-c robi mi się słabo :( Miałam dziś zamiar wybrać się na basen wieczorem, ale z tą bolącą ręką to nie jest dobry pomysł. Luxorku co do bananow w cieście, to można zrobic ciasto takie jak na naleśniki tylko bardziej gęste, maczc w nim banany i usmażyć na patelni, gorące odsączyc z tłuszczu i polać sosem lub zarumienionymi migdałami albo czymkolwiek na co Ci przyjdzie ochota :D Ta przyprawa Kamisa jest z dodatkiem miodu i cynamonu, możliwe też że jest tam przyprawa korzenna. Co u Ciebie Dominiczko, kiedy idziesz powtarzać prolaktynę? Szczerze to Ci nie zazdroszczę ciągłego kłucia, aż na samą myśl mam drgawki. Jaki jest Twój plan tzn postaniowienia? No i super pomysł z tą Irlandią, nam jak się uda to w maju skoczymy do Pragi lub Berlina - są dwie opcje, ciekawe czy któras z nich wypali. Najpierw musimy wyjść z dołka finansowego, ale tym się nie martwię, jutro mam mieć premię na koncie, to spałcę bieżące długi i będzie jako tako, a do maja jeszcze troszkę. Bega to w Polske ruszacie, to super, tu też są fajne miejsca i stoki narciarskie. A do Austrii to pewnie się kiedys jeszcze wybierzecie z małą córeczką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj iti-widze zetylko Ty ranny ptaszek i pracowity...:) mi jak poierali krew ostatnio to nie bolalo, bylo ok. tyle ze po jakims czasie powyskakiwalymi straszne placki na rece,raz na jednej potem na drugiej...strasznie pokluta bylam i fioletowa:( no ale czego sie nie robi, prawda:) a ja dzis stanowczo lepiej:) Przespalam cala noc a raz to mnie nawet mama obudzila z pytaniem czy wszystko dobrze aby i czy nic mi nie trzeba..:)❤️, no kochana jest:) wkasilam jajecznice z buleczka, mama idzie na ploteczki do starszej sasiadki polki a ja pewnie pudlo poogladam:) Ale juz lepiej, z nosa juz nie woda leci ale normalna wydzielina, brr...jak to brzmi...:)no i z glowa stanowczo lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iti - a z tym basenem to Ty sobie dzisiaj daj spokoj, stanowczo w domciu i poplywac ale w wannie...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luxor - mam nadzieje ze wirtualnie Cie nie zarazilam jakims chorubskiem, co.... I ze nie dalas sie zadnemu przeziebieniu i wirusowi..???? milego dnia dziewczynki, ja ide po herbatke z miodem i cytrynka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam koleżanki :) Andzia, jeszcze te najgroźniejsze bakterie nie przelazły do mnie :) ale jak tak dalej będziesz kichac w monitor...:P nie czuję się jakoś tak strasznie źle, ale od czwartku czuje,ze mnie coś pobiera...gardło, migdałki,wezły chłonne...dają się odczuć... wczoraj po 21 to już śniłam o urlopie..:D oby tylko żadna angina mnie nie złamała... Iti,ja z takim ciastem naleśnikowym gęstszym robie jabłka :) są pyszne:) a z tymi babanami brzmi rewelacyjnie, trzeba wypróbować :) Oj z tą reką to fatalnie :( ja nie lubie strasznie widoku igły...płakać nie rycze;) ale niektóre pielęgniarki są niemiłe, i nieumiejętnie wbijając igłe poprostu boli...a czasem posiadamy delikatne naczynka i dlatego potem sińce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominiczko, wczoraj wspominałas coś o postanowieniach...:) czekamy z niecierpliwością :D cóż Ty wymysliłaś....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luxorku kochany ja jabłka też tak robię, najczęściej zjadamy je z cukrem pudrem. Ja dziś chyba zrobię naleśniki z bitą śmietaną i sosem toffi, bo mi został od bananów. Na obiadek dziś kapuśniaczek, wczoraj wieczorkiem gotowałam. Ja już jak wbijała mi igłę wiedziałam, że będzie bolało, ale cóż sama chciałam, zreszta w słusznej sprawie. Na wtorek lub przyszły piątek umówię się na wizytę do gina, może lepiej nawet będzie na piątek 9 lutego, bo w tych dniach powinnam mieć owu, więc by sprawdził przy okazji jak to wszystko wygląda. Sama jestem ciekawa tej wizyty.To będzie taka poważna rozmowa na temat starania się o dziecko. Bo wcześniej mu tylko wspominiałam, że planujemy rozpocząć staranka. Ciesze się dziewczyny, że lepiej się czujecie 🌻 dbajcie o siebie. Andzia pewnie pyszna ta herbatka z miodem i cytryną ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normalnie Luxorku zalozylam juz maseczke dentystyczna na buzke bo gdzies z pracy mi sie ostala i juz nie bede psikac na monitor, hi:) a to prawda, ja tez mam takie cialo ze ktos mocniej scisnie czy gdzies sie walne to since jak po burzy jakiejs... ale jak mus to mus... wy mi tu o takich pysznosciach nie piszcie bo mi apetyt wraca...:) a ja wczoraj przez caly dzien herbatki z miodzikiem i cytrynka tak wiec dzisiaj podjem pewnie za dzis i wczoraj;) iti - bedzie dobrze, zobaczysz a wszystko to nasze nerwy, psychika i my same....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie, co tez ten nasz Dominiczek wymyslil....????? dalej kochana, przed nami nie ma sie tajemnic, opjadajjjjjjjjjj......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poziomeczko Kochana! Z okazji urodzin życze Ci duużo radości,spokoju duszy, uśmiechu na codzień oraz spełnienia wszystkich marzeń :) a szczególnie tego jednego najwiekszego🌼 oby życie lekkim było...;) ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie:) wiedzialam ze ktos ma dzisiaj wielkie swieto:) a to nasza POZIOMKA:) sto lat, sto lat... Slonce Ty nasze duzo milosci i ciepla i obys zaznala tego najwiekszego juz niebawem:) oby z usteczek Twoich nigdy usmiech nie zchodzil i obys tym usmiechem zarazala wszystkich naokolo... i oby kazdy dzien byl piekny i niezapomniany i piekniejszy od wczorajszego❤️ mocno, mocno CIE sciskam i zycze wszystkiego pieknego🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakies specialne plany na dzisiaj:)???? czy do pracy jednak solenizantka nasza sie wybiera? Juz tam pewnie po porannym sniadanku w w lozeczku, co....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Same święta:) Mój mężuś ma dziś imieninki i tak myslałam o tych bananach... ale zanim ja wróce z pracy i zanim je zrobie...to on już bedzie spał :D musze w takim razie cos innego wykombinować, może kupić jakieś ciasteczko...i wskoczyc do sklepu wedkarskiego rzecz jasna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak by tak Luxor w ciacho sie przebrac...????;););) wpasc do domu, szybciutko kusy ciuszek zalozyc...obsmarowac sie bita smietana a w usta banana wsadzic, hi...:):):) i napisac jestem TWOIM ciasteczkiem....ZJEDZ MNIE:) Ja wiem...jeszcze goraczkuje, hi...:)ale to nie glupi pomysl, nie....:) ja raz taki numer odwinelam to maz popatrzyl, popatrzyl i zapytal czy aby sie dobrze czuje a potem....a potem normalnie to ciacho zjadl;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i oczywiscie naklepsze zyczenia dla meza... ma szczescie ze ma Ciebie za swoje ciacho..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HAHAHHAHAAH ::D:D:D:D:D:D:D dobre Andzia! :D:D:D:D to świetny pomysł, ale czuje że mąz własnie by spytał czy przypadkiem goraczki nie mam ;) choć fajnie byłoby zostać schrupanym....dałaś mi do myślenia...:) obok sklepu wędkarskiego jest mały sklepik dla panów :P może tak przypadkiem nie w te drzwi wejdę :D i kupię jakieś cudeńko ;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POZIOMECZKO ❤️ ❤️ ❤️ życzę Ci... ...spokojnego snu i radosnego przebudzenia; ...abyś czasami mogła sobie pozwolić na to, czego od dawna pragnęłaś, a nie tylko na to, co musi Ci wystarczyć; ...tylu dobrych wspomnień, abyś dzięki nim mogła przetrwać złe chwile; ...wiosny - tego zachwytu, który ciągle przerasta Twoje oczekiwania; ...abyś zawsze była komuś potrzebna; ...tej radości, gdy czyjaś twarz rozjaśnia się na Twój widok, albo gdy dostrzegasz ukochana osobę na końcu peronu; ...radości myślenia, ostrości spojrzenia, triumfu zrozumienia i satysfakcji tworzenia... ...abyś znalazła szczęście, którego szukasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luxor - albo za rybke....moze tak nowa zylke i nowy splawik...i Ty za rybke..i do wanny a tam niech Cie lapie ile popadnie..:) do mnie maz dzwonil i mowi ze jak bymprzypadkiem nie miala co robic....to w piwnicy jest masa jakis woblerow czy czegos tam to moge je wyczyscic..hi, no masz ci los...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane moje... jak dobrze andziu, ze juz ci troszke lepiej... poziomeczko...najszczersze i najmocniejsze i naja naja naj... z okazji urodzin 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ dla twojego meza luxorku tez 👄 z okazji imienin!!! ituniu, a masz siniaka po tym pobraniu?? ja mam takie cialo, ze kazde uklucie konczy sie mega siniakiem..wiec wiem co to jest beee kochane u mnie prace remontowe w toku jestem juz obojetna na to co wokol mnie bo i tak nie mam na to wplywu.. nie moge za to z garazu wyjechac (mam pod gorke) i jest cala oblodzona...jestem wiec uziemiona w domu, a jutro musze wyjsc!!!!! koniecznie....zaraz ide walczyc z sola przed garazem.... wiecie co w czwartek spotykam sie z jedna moja kolezanka z forum mojego o 3 dziecku....juz nie moge sie doczekac...fajnie, ze mozemy tak w realu sobie razem poutyskiwac...juz gadalam z nia przez telefon...bardzo fajnie, mialam wrazenie ze znamy sie od zawsze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luxorku dla Twojego męża też wszystkiego najlepszego, udanego wieczorka Wam życzę 🌻 na pewno wymyslisz coś ekstra :D A Andzi po głowie chodzą szalone pomysły :D Ciekawe co u Olki, ona ma termin @ na jutro, potem nasz Brydzia, dajcie znać jak u Was. A Ty Luxorku pewnie rozpoczynasz staranka, więc na pewno to będzie romantyczny wieczór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie beguniu masz...to ze sie spotykacie:) ale My tez sie niebawem spotkamy albo w Polsce, albo w Anglii albo w szwecji lub Austrii....i bedziemy plotkowaly:) co do autka i garazu to fajnie ze masz garaz...ja jak chce czasami gdzies jechac to musze najpierw skrobac przez pol godziny zeby gdzies ruszyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iti - bo Andzia jest szalona:)oj jest a przynajmniej byla ale odkad wyjechala to troszke sie uspokoila....chcac nie chcac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beguniu no mam siniaka małego, ja dopiero kila razy w życiu miałam pobieraną krew, ale raz to nic nie poczułam i ręka mnie nie bolała, chciałam aby pobrano z lewej ręki, ale nie chcą najczęściej się zgodzić :( Właśnie moje kochanie zadzwoniło, że jest mała zmiana planów naszego popołudnia :( niezależna od niego, jak ja nie lubię takich zmian i to na ostatnią chwilę niestety 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomysłow jak narazie tysiące chodzi po niegrzecznej główce ;) ale ze staranek to pewnie nici...lekarz kazał przytulać siędo 11dc, potem przerwa na wzmocnienie chłopców i dawaj 14,15 16 dc :D:D:D no i mąż sobie to zakodował :P jak wczoraj zaczęłam go molestowac to powiedział,ze nic z tego:P takze czekamy do czwartku , a potem....:) a tak powaznie , to nigdy nic nie wiadomo...jak prezencik podpasuje to ...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Begunia, fajosko macie :) ale Andzia dobrze pisze...też sie kiedyś spotkamy :) mamy tyle miejsc do wyboru ,heh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane!!:)) poziomeczko!!wszystkiego najcudowniejszego, spelnienia najskrytszych marzen, niedzwiedzie usciski i tysiace buziakow!:) andziuuuu, nie no takie fantazje od samego rana??...;) moze bys tak sie na inna branze przerzucila?marnujesz nam sie kochana, pomysl o tym jak na maciezynskim bedziesz:)) a tak swoja droga jak sobie pomysle o luxorku w wannie z haczykiem w ustach :) :) a tam przy okazji, luxorku, nie mam twoich zdjec!!!prosze mi szybciutko nadrobic to niedociagniecie:) iti, bede nabiezaco informowac, ale nie bedzie zadnego gdybynia, glupia @ nadchodzi wielkimi krokami :( olcia, a wlasnie kobieto, odezwij sie, u was te staranka bardzo porzadne byly..., czekamy na jakies info!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANdziulku Kochana prześlij Brydzi zdjątka moje, bo ja niestety uwięziona w pracy do wieczora ... a potem będe uwięziona w sadzyku :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawaj andziulka:)) normalnie co my bysmy bez ciebie zrobily:) tez wam przesle wieczorkiem troche zdjec z mojej wekendowej imprezy urodzinowej, wszystkiem ktorzy maja w profilu adres mailowy, teraz juz nie zdarze bo musze sie do pracki zbierac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I dziękuje Kochane w imieniu męza mego za ciepłe słowka 🌼 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;);):) - juz sie brydziaa robi, Luxorka przez lacze przesle:) i czekamy na i Twoje i Luxorka zdjecia z imprez waszych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×