Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Luxor

OD LISTOPADA 2006 STARAMY SIE O DZIECIATKO....CIĄG DALSZY...

Polecane posty

Hej Poziomka 🌻 Hej Bega 🌻 ja mam masę roboty, jak będę miała chwilę to sie pojawię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Poziomeczko:) No nareszcie...my tu juz takie stęsknione za Tobą🌼 :) Co do tych \"5 cm\" to ja wczoraj miałam ciężki dzień...:( byliśmy na poprawinach,a młoda jest już prawie w 17tc...i zaczyna byc jej widać brzuszek, taki śliczny, malutki...:) i siedziałam i podziwiałam niemalże cały dzionek...a w międzyczasie myślałam,myślałam...aż mi smutno było :( i już nie moge się doczekać! kiedy mnie ta wielka radośc spotka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia111...Ania....Stockholm.............20.07.1980..8..... 13.02 Luxor......Kamila....Mazowieckie.......19.03.81. ...4.... .13/14/15.02? Dominique25...Dominika...Worcester....28.04.81....11....23.02 bega.........agnieszka....Warszawa.....15.07.72......11....7.02.07 brydziaa...Dominika......Berlin.........24.01.1979......2... ...1.02. Shiva24...Klaudia...Baden-Württem...28.07.1982...ter min 09.2007 asiorkaaa.....aska.....podkarpacie.........13.05.82..... ............ Iti............Ewa........kuj-pom.........19.11.77.......7........ 25.02 OLKAM...Aleksandra...Śląskie.....17.12.1978......2......31.01 .2007 Seide26.... Ania..... Wieden.....03.04.1980.....6........02.02.2007 Miśka_26...Marta...lubuskie....03.04.81........termin. 23.09.06? agagd .... Agnieszka... Gdynia... 03.09.1978 ...................... poziomka.....Agnieszka.....śąskie.....30.01.1981.....6. ...17.02.2007 Eulaila... uaktualniona, wpadałam na chwilę między jedną robotą a drugą Szef obiecał przelać premię w tym tygodniu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach kochane jak ja was rozumiem....mnie tez kazda wydawaloby sie radosna nowina o ciazy kolezanki doluje....ale to normalne...to taka zazdrosc w pozytywnym aspekcie..przeciez my im zle nie zyczymy, tylko po prostu zal nam jAk cholera.... poziomeczko...dokladnie wiem co masz na mysli...ja tez tak mam, ze gdybym wiedziala, ze jestem w ciazy inaczej bym na pewne sprawy spojrzala itd...a tak takie zawieszenie w prozni... poza tym z jednej strony ciesze sie bardzo , ze wyjezdzamy a z drugiej przeraza mnie wizja powrotu do tego syfu.... i narazie nie mam dobrego nastawienia do zycia niestety....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane:) a u mnie klapa i kicha, mam takie mdlosci, juz na herbate nawet nie moge patrzec..mama wpycha zupke ogurkowa a ja nie dam rady...jeszcze nic nie jadlam, w glowie mi sie kreci, papieru do smarkania juz tony zuzylam i nie zapowiada sie na poprawe... zobaczymay co bedzie do wieczora a jeszcze szkole dzisiaj mam, ale chyba odpuszcze sobie no bo co ja tam pojde wszystkich pozarazac...??? witaj beguniu i fajnie ze na narty jedziecie, tez bym chciala....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia a nie da rady na zwolnionko jakieś iść? Przecież w takim stanie to nie dasz rady pracować no i prędko nie wyzdrowiejesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj andziulku biedaczysko!!!! wspolczuje Ci mordko kochana, dobrze, ze mama jest z Toba, a nei tak sama zdychasz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dzisiaj szef zadal bardzo nietaktowne pytanie, przynajmniej wg mnie. Otóz spytał się która z nas planuje w najbliższym czasie zajść w ciążę. Fakt u mnie w biurze pracują same kobiety w wieku do 32 lat, więc wszystkie teoretycznie mogą mieć dzieci, tymbardziej że prawie wszystkie już mężatki. Nic nie powiedziałam, że planuje, bo u mnie w pracy nikt o tym nie wie i nie zamierzam na forum tego oznajmiać. Moja prywatna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
da rady i pewnie do srody zostane w domu a jak bedzie trzeba to i dluzej...nie wiem, musze po pierwsze do lekarza sie wybrac bo jak sie okaze ze to jakas grypa zoladkowa albo cus...:( a ja mam tylko jakies syropki, rosolek i polopirynke....i nawet mama mnie nie wykuruje niestety:( dawno sie tak kiepsko nie czulam, taka wredna bezradnosc bo niby czlowiekowi nic powaznego nie jest ale ni to zjesc, ni wyjsc czy cos zrobic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iti,kawal chama z tego twojego szefa, serdecznie wspolczuje... poziomeczko, pewnie to zadne pocieszenie, ale ja pracuje przewaznie tak jak ty, 14-22.dla mnie ten czas jest dobry, bo moj maz pracuje podobnie, gdybym pracowala normalnie do polodnia to bysmy sie wcale nie widywali luxorku, dziekuje za troske, ale mialam myjac te okna grzecznie czapeczke i szaliczek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Brydzia no mało fajnie się zachował, mógł sobie z nami indywidualnie porozmawiać albo wcale, bo takich pytań się nie zadaje. A poza tym nie sądzę, żeby każda z nas jak zajdzie, to weźmie odrazu zwolnienie lekarskie. Wiem, że w tej chwili łącznie ze mną starają się jeszcze 2 dziewczyny, więc prawie połowa biura i gdyby tak nagle wszystkie były w ciąży, to byłby problem z kadrą, ale głupio to zrobił. Ogólnie szef jest spoko, nie narzekam, ale trochę niesmaczne wrażenie zostawił po dzisiejszej wizycie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja ci begus taaaaaaaaaaaak bardzo zazdroszcze tego wyjazdu na narty, napewno bedzie super i nie bedziesz myslami wybiegala poza bialy horyzont, a juz napewno nie bedziesz myslec o balaganie w domu...zobaczysz!:) ps.dziewczyny, tez was tak strasznie wkurzaja te reklamy utrudniajace pisanie, normalnie wrrrrrrr......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tego typu pytania sa NIEDOZWOLONE, no bo niby co zrobi jak powiesz ze sie starasz?poszuka zastepstwa zakladajac äze to juz za miesiac sie wydarzyi wezmiesz zwolnienie??ostatnio nawet przeczytalam ze kobiecie WOLNO odpowiedziec klamstwem na to pytanie podczas rozmowy kwalifikacyjnej, tylko nie wiem czy to dotyczy polskiego czy niemieckiego prawa pracy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co jak sie wpadnie, tego nie mozna przewidziec niestety... u mnie tez jednym z pierwszych pytan to bylo a wy jestescie swierzo po slubie a to pewnie dzieci niedlugo...????i nikt nie wie bo pewnie juz by szukali kogos na moje miejsce bo niby mam stala prace ale nigdy nic nie wiadomo.... nic, bedzie co ma byc... ps. reklamy potrfia ostro zdenerwowac ale co zrobic....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no w polskim prawie też nie można, ale kto się tym przejmuje :( w każdym bądź razie nie zamierzam nikogo informować o moich planach macierzyńskich. Niech wszyscy mają niespodziankę :D Będe się zbierała po mału do domku. Bega gdzie ruszacie na narty? Andzia i Luxorek dbajcie o siebie, zdrówka zyczę Dominika nie odpuszczaj tylko lecz się, wywalcz te leki na obniżenie prolaktyny i do dzieła. Powtórz badania oczywiście skoro lekarz chce. Główka do góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uaktualniam tabelkę bo zrobiłam byka.. Poza tym Miśka miałam chyba na myśli 2007 rok.. Andzia111...Ania....Stockholm.............20.07.1980..8..... 13.02 Luxor......Kamila....Mazowieckie.......19.03.81. ...4....13/14/15.02? Dominique25...Dominika...Worcester....28.04.81....11.... 23.02 bega.........agnieszka....Warszawa.....15.07.72......11. ...7.02.07 brydziaa...Dominika......Berlin.........24.01.1979...... 2... ...1.02. Shiva24...Klaudia...Baden-Württem...28.07.1982...ter min 09.2007 asiorkaaa.....aska.....podkarpacie.........13.05.82..... ............ Iti............Ewa........kuj-pom.........19.11.77...... .7........ 25.02 OLKAM...Aleksandra...Śląskie.....17.12.1978......2...... 31.01 .2007 Seide26.... Ania..... Wieden.....03.04.1980.....6........02.02.2007 Miśka_26...Marta...lubuskie....03.04.81........termin. 23.09.07? agagd .... Agnieszka... Gdynia... 03.09.1978 ...................... poziomka2....Agnieszka.....śląskie.....30.01.1981.....6. ...17.02.2007 Eulaila...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iti mielismy jechac do austrii, ale nie wyszlo, i bardzo dobrze w sumie, wiec jedziemy do wierchomli kolo muszyny!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziewczatka...coraz gorzej ze mna:( ulekarza nie bylam bo wiem co mi powie, lezec w domu, wziasc ibufren i przejdzie po paru dniach.... bega - fajne miejsce, mialam jeszcze w ogolniaku kolezanke z wierchomli...bedzie lepiej niz w austrii a do dobrej zabawy wystarczy dobry humor:) a tego wam nie zabraknie:) kto jeszcze pracuje to milej pracy..:) a kto w domciu to udanego odpoczynku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Dziewczyny tylko mi tu nie chorowac!:) Andzia a T sobie moze jednak zaserwuj wizyte u lekarza, co? Bo to co piszesz nie brzmi zbyt optymistycznie. My sie tu o Ciebie martwic zaczynamy:( I zeby Ci przez mysl nie przeszlo wracac jutro do pracy:) W domu, w lozeczku, wypocic sie, rosolkiem mamusi posilic sie i....zdrowiec!!! U mnie dzis leniwie. W pracy nudno, jakos nie bardzo bylo co robic. Trzeba bylo sobie zjecia na sile wyszukiwac a tego nie lubie. A teraz zamierzam zrobic sobie dzbanek herbaty i zasiasc przed tv. W sobote ogladalam \"Marie Antonine\". Widzialyscie ten film moze? W sumie to rozczarowlam sie. Myslalam, ze lepszy jest:( Begus...zabierz mnie ze soba, please....:) Ja tez chce na urlop!!! Pozdrawiam Waszystkie cieplutko:) Andzia, Bega, Luxorku, iti, brydzia i wszytkie nowe kolezanki...🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co to za cisza nastala...:) gdzie sie podziewacie kobietki???? ja przespalam pare godzin a teraz usiluje cos w siebie wrzucic:(jutro w domku zostaje bo chociaz bym chciala to ani mama ani szefowa mnie z domu nie puszcza...:) Szefowa powiedziala ze mam´zostac ile trzeba bo jak przyjde i pozarazam i ja i kolezanke to nie bedzie mial kto pracowac wiec zostaje w domu...ale nie jest dobrze, straszny bol glowy a do tego nie wiem co sie dzieje z moim jajnikiem? od tygodnia mam taki przenikliwy bol ze nie wiem co to moze byc i to nie na owulacje chociaz jest...jeszcze nigdy czegos takiego nie mialam, jak by mi ktos wsadzil cos goracego tam i podpalal...brrrrrr....mam nadzieje ze przejdzie a poki co tak czy owak do lekarza sie musze wybrac:( gdzie sie podziewacie kobietki????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dominique - wyprzedzilas mnie ale ja dzisiaj taka rozlazla:) i dzieki za troske, kochane jestescie❤️ a i do pracy jutro nie pojde, nie mam sily....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia jesli chodzi o jajnik to najlepiej udac sie do gina. Po co masz sie martwic nie wiedzac tak naprawde co sie dzieje. Niech Cie zbada i leczy jesli bedzie trzeba. Ja zmykam, a Ty sie kuruj robaczku!!! Jutro napisze Wam o moich ostatnich postanowieniach:) Ps. Na wielkanoc wybierzemy sie chyba z moim mezulkiem do Irlandii. Zwiedzimy Dublin i odwiedzimy kolege mojego M. Mam nadzieje, ze nam ten pomyslwypali:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, wybiore sie do gina bo sie zaczynam martwic... Dobrej nocy kochana a z ta Irlandia to fajny pomysl:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez raczej smetnie.. smutno mi bo czuje ze ta malpa @ tuz tuz. mezus sie juz spac polozyl a ja sama nie wiem co ze soba zrobic. zastanawiam sie nad kupnem testow owulacyjnych, chyba zaraz na ebayu popatrze ile taki interes kosztuje, bo w drogergii 18 eur za 5 sztuk.nie wiem juz sama czy to dobry pomysl. jak wasze doswiadczenia z ty wynalazkiem?wydawalo mi sie , ze wiem kiedy mam owu, ale teraz juz nie jestem taka pewna...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba sie skusze, na ebayu komplet 15 testow owulacyjnych plus 5 ciazowych kosztuje kolo 10 eur. wiec chyba jednak nie zaszkodzi sprobowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj brydziu...:)u Ciebie to 2-gi cykl tak wiec moze warto zdac sie na intuicje, nie wiem...ale tez nie zaszkodzi i testow wyprobowac:) ja kupilam zestaw 5 w aptece jak bylam w Polsce i mam jeszcze 3 z nich...i wykazaly owulacje troszke wczesniej niz myslalam, moze wiec warto kupic....czasami nasz kobiecy organizm jednaknam plata figle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz po pobraniu krwi, brrr... strasznie tego nie lubię :( zrobiłam ogólne badanie krwi + tylko badanie na prolaktynę i TSH, nie zrobiłam LH I FSH, bo razem zapłaciłabym 100zł, a że żyję na debecie i czekam z utęsknieniem na pensje, to odpuściałam. Trudno, jak gin będzie kazał zrobic to pójdę się pokłuć w przyszłym miesiącu. Ręka mnie teraz boli, buuuu 😭 Wyniki jutro oprócz prolaktyny, która ma być w czwartek lub w piątek, więc wszystkie wyniki odbiorę w piątek rano. Luxorku, Andzia - jak się dziś czujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×