Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Luxor

OD LISTOPADA 2006 STARAMY SIE O DZIECIATKO....CIĄG DALSZY...

Polecane posty

witajcie!:D u nas pogoda cudowna, ale nic z tego nie mam, mdlosci jakby coraz silniejsze, reka noga ruszac sie nie chce.boje sie od toalety oddalac:O w weekend mialam troche stresu. mialam i chyba nadal mam sluz podbarwiony na brazowo. bylam wczoraj u lekarza, z dzidzia ok, rusza sie jak szalona, nie wiadomo skad te plamienia, mam brac magnez i odpoczywac. tutaj nic innego sie nie robi...mam nadzieje ze bedzie dobrze! calusy dla wszystkich!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Myszki... Widze, ze sie ruszylo na topiku. Ja przez ostatnich kilka dni nawet do komputera nie zgaladalam, bo troszku zalatani z M bylismy. I tak jakos wyszlo, ze w domu bylismy tylko goscmi. Mnie wczoraj korzonki rozlozyly na lopatki:( Juz od kilku tygodni bolaly mnie, ale wczoraj bol stal sie okropny i dzis zamiast do pracy to do lekarza. Wynik wizyty taki, ze mam dwa tygodnie zwolnienia i tabletek na caly miesiac. A jak bole nie przejda do konca przyszlego tygodnia to mam wrocic po zastrzyki:( Miejmy jednak nadzieje, ze kolejna wizyta nie bedzie konieczna. Brydziu...ciesze sie, ze z maluszkiem wszystko ok. Uwazaj na siebie🌻 Ktory to juz tydzien? Begus, Luxorku, Andziu, Olus, Eulalio...sciskam i sle buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sciskam was na caly dzisiejszy dzien...brydziu uwazj na siebie!! dominiczko zdrowiej nam szybciutko!!! pozostalym duzo usmiechu i radosci zycze i sobie tez...ostatnio jakas ospala jestem i rozlazla... mam dzis pare spraw do zalatwienia a wcale a wcale misie nie chce! buuuu bede wpadala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduje ze zyje i ok wsio - bole glowy, jajniko ale da sie wytrzymac!!! 🌻 -dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam... Begus...Ty jak zwykle w biegu, co?:) Andziu...❤️kurcze, ze to wszystko wiaze sie z takimi "przyjemnosciami":( Ale co tam... najwazniejsze, zeby sie udalo, a cala reszta jest niewazna. Trzymam caly czas kciuki za Ciebie Andziu!!! A ja mialam sie dzs wybrac do miasta zakupic poduche elektryczna, ale ciagle mnie boli i jakos nie bardzo chce mi sie szwedac po sklepach w poszukiwaniu tej poduszki. Pogrzeje sie termoforem poki co, a moze jutro...jesli bedzie lepiej to wybiore sie do miasta. Pozdrawiam i zycze milego dzionka🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) A ja sie wzięłam dzis za porzadki świateczne :D i juz na nic siły nie mam...okna umyte, firanki poprane, jeszcze dzis łazienke dopadne ;) Andziu, te bóle głowy i inne nieprzyjemnosci to napewno dla Ciebie pikus ;) ❤️ jaka nagroda bedzie :D Begus, zwolnij troszke ;) Domi, kuruj sie, kuruj ❤️ kurcze, ze tez Cie łapie takie cholerstwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eulalio, ale fajne zdjecie, glosik oczywiscie dostalas;) domi, jestem teraz w 10 tygodniu, w stopce jak klikniesz masz podane dokladnie u mnie nadal lenistwo przymusowe, juz marzy mi sie powoli powrot do zycia, no ale nie ma co marudzic, najwazniejsze ze z dzidzia poki co wszystko dobrze. luxorek, moze tez u mnie posprzatac chcesz, co??bo burdel mam jak nie wiem!!zapraszam!!:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brydzia, weż sie co! :P ja juz po swoich porzadkach mam jęzor do ziemi :D kurna, to juz nie tak łatwo sprzatac między jednym karmieniem a kupką :D Eulalio, głosik jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eulalio...glosik oddany!!! andziulek trzymaj sie!!! dasz rade a jaka nagroda!!! u mnie jak zwykle amoczek i ogolnie do bani...humor mi sie dzis popsul chociaz nic na to nie wskazywalo..nie bede wam trula bo musialabym opowiadac wam cala historie od stworzenia swiata a nie mam na to sily ani ochoty..a problem dotyczy pani od muzyki mikusia...ten babsztyl doprowadza mnie do pasji...i mam juz dosc...ale co tam.... cala reszta ok...w miare ok...syf w domu mam nadzieje, ze jak tylko uporamy sie z ta garderoba to w koncu zrobie porzadki... w kwestii starankowej zastoj...nie mam powera do dzialania jestem tym tak bardzo zmeczona i zero wiary juz we mnie...boje sie ze te moje marzenia sie juz naprawde nigdy nie ziszcza.....nawet nei wiem ktory mam dzis dc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobitki, pozdrawiam, ściskam i w ogóle ja już wróciłam do pracy i roboty mam [po pachy!!!nie mam na nic czasu, przychodzę i padam, M zajmuje sie małym , i w nocy też wstaje żeby go karmić bo ja muszę spać bo inaczej w pracy nieżywa bym była. Jest bardzo pomocny ale i tak z niczym się nie wyrabiam W domu mam w miarę porządek, ale okna brudne jak nie wiem co a mam ich 13!!!! Luksorek zazdroszczę już umytych!!! ja nie wiem czy sie w ogóle do tego zbiorę! Poza tym pierwszego dnia w pracy, stres bo wiadomo po takiej nieobecności i dostałam na dodatek @!!!!, myślałam ze mnie szlag trafi! Na szczęście z radością stwierdzam ze @ nie bolesna!!!! pierwszy raz w życiu, może już tak mi zostanie! oby!!! To kobitki powróciłam do grona tych odwiedzanych przez @, he he. Ale mleka jeszcze trochę mam-to ciekawe Buziaczki i odezwę sie jak tylko dam radę, myślę o was i ściskam kciuki za staraczki Andziu trzymaj sie i pisz więcej! czekamy:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI ******************************** Andzia111.......Ania..........Stockholm.........20.07.80 .....19..03.02 Dominique26..Dominika.......Worcester........28.04.81... .25...02.03 bega...........Agnieszka......Warszawa........15.07.72.. ...22....14.01 Iti................Ewa.............kujpom..........19.11.77....21.....12.04 Menia21........Marzena.. .....Gryfice...........21.07.85......?.........? poziomka2.......Agnieszka....śląskie........30.01.81.... ..7... ..08.02 _____________ Olinek... .........Beata.........Krakow...........26.11.75....1 ICSI nieudane. PRZYSZLE MAMY ************************************** asiorkaaa.....aska............podkarpaackie...17.03.82.. ...7.06.2008 Rossignolka.......Monika.......Dublin............18.03.7 9.....01.08.2008 brydziaa.......dominika........berlin............24.01.7 9......11.10.2008 SZCZESLIWE MAMUSIE ********************************************** Luxor....Kamila...Mazowieckie...19.03.81...04.11.2007... Ola..3600 kg..55cm OLKA.M.....Ola.......śląskie.........17.12 .78...02,11,07....Łukaszek 3250kg,53 eulalia......Aneta....Białystok....19.06. 80....30.12.07...Laura...3990gr...59cm hej mnie tez ta \"przyjaciółka\" lubi czas teraz umówić się na hsg a potem do gina miłego dnia dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pustki a mnie brzuch boli jutro odbieram rower, będe miała śliczny nowy rower do country crossu dziś wieczorem zadzwonię do szpitala dograć termin badania. dam Wam znać w poniedziałek. Na pewno będę miała dużego stresa, chciałabym być już po.Miłego weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekamy w takim razie na wiesci kiedy, bedziemy tu wszystkie trzymac kciuki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobitki witam ITI czekamy na wieści!:) dobre wiesci:D:D:D Brydziaczku uwazaj na siebie, jak sie czujesz? czy chodzisz do pracy? czy na zwolnieniu jestes? Andzia co u ciebie? Domi jak tam dzielna kobieto co słychać??? Menia też sie odezwij, gdzie przepadłaś?? A ja pracuję, ciężko , oj cieżko zostawiać małego radosnego, śmiejącego sie rano w łóżeczku dzieciaczka,ale teraz mam jeszcze poniedziałek wolny i piątek miałam wiec 4 dni z nim jestem i jakos mi lżej. @ już mi sie kończy, na szczescie bez zadnych komplikacji bo to po cc najczęsciej przy pierwszej @ sie okazuje czy napewno wszystko w porzadku...., przesząłm to bezboleśnie, oj żeby tak zostało:D:D:D Buziaczki i zajrzę później Luksorej co słychać mamusiu??? Acha eulalio jeśli karmisz mlekiem modyfikowanym to jak podajesz? trzymasz sie norm ze jak pisze na pudełku 6 razy po 150 ml, to nie podajesz qwiecej? i jak czesto, robisz przerwy np co 4 godziny czy ja? bo ja nie wiem czy jak na pudle pisze że np, 4 razy podować po 180 ml, to znaczy ze to jest dawka na 24 godziny (czyli dziń i noc,) czy tylko na dzień. moze to głupie ale z apetytem mojego Lukaszka to cieżko mi uwierzyc ze te 4 x po 180 ml miało by starczyc na całą noc i dzień:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam!:) olu, nie pracuje, zwolnienie mam do poniedzialku a od wtorku do konca miesiaca mam urlop. kurcze dziewczyny, zab mi zaczyna cmic:O no jeszcze tego mi brakowalo, myslalam ze wszystkie zeby mam wyleczona:( no i nie wiem teraz czy robic termin u dentysty na gwalt czy poczekac lepiej az sie pierwszy trymestr skonczy z nadzieja ze sie nie pogorszy. kurcze ja przed dentysta mam zawsze stracha jak nie wiem i do tego nie wiem jak ta dentystka tutaj do znieczulen podchodzi, czy ma jakies takie specjalne dla ciezarowek jak w polsce. ach... mam obecnie gosci pare dni, moj brat z kolega, wiec ogolnie nie nudze sie. czekam na wizyte w czwartek, mam nadzieje ze bede mogla pojechac na swieta do domu buziaczki i milego weekendu zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haloooo :) Kurcze, a Wy jeszcze śpiecie???:D nie no, a ja od 6 na nogach :P normalnie nawet przy niedzieli pospac mamusi nie da ;) Ja aktualnie jestem juz na urlopie wypoczynkowym..2 miesiace...a potem...hmmm....wychowawczego 4 miechy bezpłatnego :o ale dla skarbusia jestem gotowa jesc suchy chleb :D Poza tym kazdy dzien taki sam ... ale mi dzis glowa pęka :o buziaczki dla Was skarby 👄 i czekam na wiesci... ❤️ Iti, Andzia...❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach , i śniło mi się dzis, ze Andzia prowadziła kiosk w moim mieście :D i jak ja zobaczylam to odrazu wiedziałąm ze to ANDZIA! :D heh, fajne to było, takie realne spotkanie ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski! jak weekendzik???pewnie milo spedzacie bo nikogo nie ma prawie. ja mialam gosci, teraz mi zostal tylko balagan:O pogoda dzis do bani, leje non stop a ja ..no coz, obijam sie jak zawsze ostatnio:P:P pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;) - dobre Luxor;););).. dobrego tygodnia dla wszystkich! u mnie ok choc pod gorke troche ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane wpadlam was usciskac mocno ..i zyczyc miloego dnia...sledze i czytam na biezaco!!! u mnie b/z nic sie nie dzieje godnego uwagi..oprocz tego, ze syf nad syfami w domu ...misja starankowa wypelniona ale co z tego nawet nie wiem po co jak i tak przeciez nic z tego nei bedzie!!... sciskam was kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Otóż na hsg idę w czwartek w 7 dniu cyklu, mam tylko zadzwonić dziś popołudniu do szpitala, aby potwierdzili mit ten termin. Miała pielęgniarka sprawdzić dostępność rentgena i mojego lekarza. Także będę musiała wypisać urlop, bo nie chcę przynosić zwolnienia z ginekologii. Już mam stresa, a co będzie w czwartek  nawet nie chcę myśleć. Jakoś będzie trzeba przeżyć, najważniejsze aby wszystko było ok. i przyniosło to jakiś, a najlepiej jakby po Hag udało się zajść w ciążę. Na razie obawiam się bólu, zrostów i oczami wyobraźni widzę siebie w szpitalu na laparoskopii  Chyba mam takiego stracha, bo to będzie mój pierwszy w życiu pobyt w szpitalu. Dobrze że to tylko kilka godzin i będę mogła iść do domu. Dam Wam znać w piątek jak i co. Życzę spokojnego tygodnia. Beguniu a jak u Ciebie, odwiedzasz jakiegoś gina, klinikę???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziu kochana, pisz więcej, jak sie czujesz, co dalej, bardzo mocno trzymam kciuki, modle sie codziennie za ciebie i oczekuję wieści!!!oby były jak najlepsze:D ITuniu, ściskam kciuki mocno, dasz radę a potem do dzieła: strzał prosto w jajo! Kobitki ja mam dziś wolne jeszcze, nacieszyłam się moim dzieckiem,ale dzis na spacerek nie idę bo zimno i wieje i pada, brrr... a mój mały od dwóch dni przesypia po 8 godzin, budzi sie nad ranem do jedzenia , mam nadzieję ze mu tak zostanie, około północy stęka ale nie płacze, wiec mu nie daje jeść, bo gdyby był głodny to by płakał, a tak śpi sobie, i ja też :D:D:D:D Brakuje mi karmienia piersią! cudowne uczucie, ...ale za to zupki pichcę i mały wcina aż sie uszy trzęsą Brakuje mi bycia w ciąży! wiem że powinnam w miarę szybko mieć następne dzidzi, im później tym gorzej, wiec dojdę trochę do siebie, zobaczę co z tymi nerkami będzie i do dzieła kochane!!! zasilam szeregi staraczek!, jeszcze nie w najbliższych miesiącach ale może za rok, dwa! na razie muzę trochę małego odchować i sama wypocząć, nabrać sił przed następną ciążą, o ile uda mi sie w nią zajść Brydziaczku, to twoje wirtualne dzidzi jest super!, mam nadzieję ze czujesz sie dobrze, wypoczywaj ile si da!!! i bierz zwolnienie jak tylko możesz, trzeba na siebie uważać i sie trochę porozpieszczać to szczególny stan i sie to nam należy, potem będziesz w biegu 24 godziny na dobę!!! Poza tym to myślę często o was, czasem podczytuję, Luksorek, Eulalio mam nadzieje ze dzieciaczki zdrowo rosną! Zajrzę potem , buziaczki pa Beguniu trzymam kciuki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haloooo:) Olka, zdrowo Oleńka rosnie! :D i niech juz tak zostanie do końca świata!!! Ojej, a Ty kochana musisz pracowac, podziwiam, ja bym chyba sie pochlastała..:( bede we wrzesniu ryczała jak bóbr w pracy, nie wiem jak to zniose.... Chciałam sie pochwalic ze mój mały bączek podnosi sie do siadania:D ma tyle siły ze łapie kołderke i myk do góry :) a jak da sie jej palce to jest w siódmym niebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sloneczka moje...wpadlam sie zameldowac..zyje..odgruzowuje mieszkanie i jakos taka bezwolna jestem..a za oknem zamiast wiosny iscie zimowa aura, ktora nie wplywa na moje samopoczucie budujaco tylko deprymujaco...poza tym szarosc dnia i ogolnie bezplciowo... czytam was caly czas...sciskam mocno i buzialki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
begus, jeszcze troche i bedzie cud miod, wiosna przyjdzie a wraz z nia nowe sily witalne! u nas pogoda cudna, na termometrze wprawdzie tylko 7 stopni ale bezchmurne niebo, sloneczko nastraja juz wiosennie. patrze na prognozy na swieta na moje rodzinne miasto slupsk i kurcze kiepsko to wyglada, 4 stopnie, deszcz, snieg no normalnie porazka:O czuje sie juz troche lepiej, mdlosci w ciagu dnia juz slabsze. wczoraj nawet wybralam sie na male zakupy i wrocilam z dwoma dluzszymi bluzkami, ktore mnie jeszcze troche zamaskuja gdzie trzeba;) a co u was babki?gdzie spedzacie swieta?? andziulek, ja rowniez myslami jestem z toba i ciagle trzymam kciuki!!❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×