Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czarnuszkowa

urosły mi piersi po ziołach

Polecane posty

Gość ja nie wiem ale
powiem tak srali mazali,to nic nie daje przynajmniej mnie nie dalo,pije ponad miesiac 6 tag,czarnuszke ,nie urosly nawet mm,dlam sobie spokuj bo tak jak praiw a przytaylam.dodam ze nie mialm problemow z awga,upraiwam sport,cwicze ,jem raczej niewiele,tyle zyby gladna nie byc,zadko sie zdarza ze mam na cos apetyt,siadanie kanapeczka jedna,potem na przerwie w pracy jakis kubek,bulka twarozek,wracam ok 17 jem obiadokolacje,maly kawalek miesa i surowke,ziemniakow nie jem bo nie lubie i raczej nie jest to tryb zywienia od ktorego sie tyje a podobnie jak prawie A weszlo bi w brzuch i widze takie zgrubenia po bokach,na biodrach,robia sie faldy!!!daje spokuj,poza tym one sa ohydne,te ziola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwolenniczka-ziol
KOLINA, a moze bedziesz mogla wypic kozieradke, jesli dodasz do wywaru łyżke miodu, miod zdelikatni smak a co najwzniejsze wzmacnia wlasciwosci lecznicze ziol, np, ja kiedys jak chcialam sie odchudzic pilam czerwona herbate z dodatkiem miodu, efekty byly szybsze w przeciwienstwie do kolezanki, ktora pila bez miodu:) takze polecam miod :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwolenniczka-ziol
poza tym odnosze wrazenie, ze piersi mi sie zaokraglily i zrobily sie takie...pociagajace, moj narzeczony nawet to stwierdzil ..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala 86
a bralyscie kozieradke w tabletkach jak tak to po ile dziennie i jakie byly u was efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zwolenniczka ziółek
możesz mi napisać w jaki sposób niby miód ma przyspieszać działanie ziół?? każdy miód, niezaleznie z czego on jest? rozumiem, że nie napiszesz mi tu konkretnej syntezy chemicznej, ale jeśli coś bierzesz, to chyba wiesz jak działa (wszystkie możliwości), w jaki sposób wpływa na twój organizm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ja sie zmarowalam jajkiem
i nie mam pojecia jaki to moglo miec wplyw a jednak piersi sie powiekszyly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolina
Zwolenniczko, dzieki za rade, ale tego smaku juz nie zniose. Chyba musze czego innego sprobowac. A jesli chodzi o jajka, to pewnie w dzisiejszych czasach jest w nich masa hormonow i dlatego dzialaja na piersi. To tam takie moje dociekania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehe ale sposob z jajem
to sposob "babciny"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamelia...
Ja też nie wytrzymuję smaku kozieradki-ma dokładnie tak samo-miód nie pomaga-a do tej pory myślałam,że nie jestem obrzydliwa-ale ten smak mnie przerasta-teraz już nawet zapach tak na mnie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwolenniczka-ziol
Miód wzmacnia walory smakowe i odzywcze herbatek. Rozklada szkodliwe substancje zawarte w wodzie, ktora pijemy, rozpuszczajac sie w herbacie wytwarza wiele cennych substacji, ktore w polaczeniu z herbatkami nasilaja dzialanie. Miód w diecie odchudzającej, dzięki korzystnemu wpływowi na przemiany metaboliczne, pracę wątroby i dostarczanie organizmowi w niewielkiej dawce niezbędnej ilości kalorii, zapewnia uczucie sytości. Dodawany do niemowlęcych mieszanek (po ok. 5g dziennie) uodparnia na infekcje i ułatwia wypróżnianie Karmiącym matkom pomaga przy trudnościach z pokarmem. Rekonwalescentom ułatwia powrót do dobrej formy, poprawia morfologię krwi, pobudzając wytwarzanie krwinek. W stanach wyczerpania stanowi naturalną odżywkę wzmacniającą. Sportowcom ułatwia szybkie uzyskanie energii, niezbędnej podczas treningu i zawodów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwolenniczka-ziol
Gdy "bierze" nas przeziębienie, grypa czy infekcja dróg oddechowych, skutecznie pomoże królewski napój, czyli mleko + miód + sok z cytrusów w odpowiadających choremu smakowo proporcjach. Każdy dorosły powinien zaczynać dzień od zjedzenia na czczo łyżki miodu - wspaniałej odżywki, która bezpośrednio wzmacnia serce (najlepiej miód rozpuścić wieczorem w połowie szklanki letniej wody i wypić rano). Miód pomaga także w leczeniu nieżytów jelit, owrzodzeń żołądka i dwunastnicy oraz niektórych chorob skóry. Wspiera leczenie chorób wątroby i nerek. Bywa zalecany przy leczeniu złamań i urazów (stosował go przy leczeniu ran sam Hipokrates ojciec medycyny) Miodem interesują się wytwórnie kosmetyków. Z jego dobrodziejstw dla urody mogą korzystać panie, przyrządzając mieszanki miodowo-owocowe, miodowo-twarożkowe czy miodowo-warzywne, wspaniałe naturalne maseczki na twarz i dekolt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zwolenniczka ziółek
każdy miód? niezależnie z jakiej rośliny itd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwolenniczka-ziol
Do Do zwolenniczka-ziol. Kicham na to czy mi wierzysz czy nie, ja rozmawialam z dietetykiem, i czytalam w ksiazkach o wlasciwosciach miodu- MNIE POMOGLO, TOBIE NIE MUSI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwolenniczka-ziol
tak, moze byc kazy, z wyjatkiem tych sztucznych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zwolenniczka ziółek
"Kicham na to czy mi wierzysz czy nie.." :O nice..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwolenniczka-ziol
No bo tak:) mozesz mi wierzyc albo tez nie:) rozumiem to przeciez :) kazdy musi sie sam przeklonac, nie? pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwolenniczka-ziol
P.S. tez sie dlugo przekonywalam do ziol, nie wierzylam w ich dzialanie, dopuki sama sie nie przekonalam:) powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zwolenniczka ziółek
a co stosowałaś przed ziolami? i jaki masz teraz efekt i z jakiego? tzn z jakiego rozmiaru do jakiego urosły? 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwolenniczka-ziol
Przed piciem ziol zmierzylam sie- 86 cm ale nie chce sie mierzyc , wiesz, codziennie, zeby czasem nie zadzialala sugestia;) po 2 miechach sie zmierze, ale juz po 2 tygodniach picia zauwazam, ze sa piersi pelniejsze, no i oczywiscie kazde ziolo slodze miodem- 1 lyzeczke :) :* buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolina
A zwiekszalyscie stopniowo dawke, czy ciagle takie same ilosci stosowalyscie? Jesli chcialabym pic czarnuszke, to jeszcze cos do niej , czy sama?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrze jest porobic zdjecia
chocby telefonem przed i po kuracji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolina
Dobry plan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala86
a kozieradka w tabletkach czy tez ma takie dzialanie i czy ktorehs udalo sie po niej przytyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwolenniczka-ziol
Wydaje mi sie, ze duzo zalezy od tego jaki kto ma organizm- bo jednej kobiecie pomoze, a druga przytyje, nie wiem dlaczego tak sie dzieje, ja jednak powiedzialabym, ze chudne, a piersi mi sie powiekszaja, MOJA TERAPIA SKLADA SIE Z: kozieradka1x- rano, bo jest "kaloryczna" i mam caly dzien na strate tych "kalorii" czarnuszka1x- w poludnie mieta pieprzowa 2xdziennie- miedzy kozieradka i czarnuszka, oraz na noc. Ziola te poprawiaja przemiane materii, ulatwiaja trawienie itp, moze dlatego pite w odpowiednije kolejnosci nie tuczą mnie, a caly efekt skupia sie w piersiach:) OBSERWUJCIE SWOJE CIALO I SLUCHAJCIE CO DO WAS MOWI !! Niektore ziola moze warto pic rano, lub wieczorem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwolenniczka-ziol
w ciagu dnia zmienia sie smak, to co jest " obrzydliwe" rano wcale nie musi byc takie samo wieczorem, popoludniu, badz po jedzeniu:) sprawdzilam to :) moje motto: ZYJ W ZGODZIE Z MOWA SWEGO CIALA POZDRO DLA WSZYSTKICH :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sojka
DZIEWCZYNY! WIECIE CO JESZCZE FAJNIE WPLYWA NA PIERSI? HA, A JA WIEM! JEDZCIE DUUUZO PRODUKTOW SOJOWYCH. Najczęstszym źródlem fitoestrogenów są produkty sojowe, W związku z dużą zawartością fitoestrogenów soja jest podejrzewana o zmniejszanie poziomu testosteronu u mężczyzn, a to znaczy, ze jest wprost wskazana dla kobiet. A my kobiety wiemy po co nam potrzebny estrogenn..... pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolina
Co brac lacznie z kozieradka. Szyszki chmielu lupuli moze????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soja taaa jasne
ja od wielu lat nie jadam mięsa więc naprawdę jem duuużo soi - i mam maleńkie A - poczytajcie jak już DOKŁADNIE o soi bo to że zwiększa biust to akurat stary, obalony już jakiś czas temu, mit...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolina
No tak, ja nie jem miesa od lat 9 i jakos na soi tez mi nie urosly :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sojka
a kiedy ja wlasnie jem soje-duzo soi i nie moge narzekac... wrecz przeciwnie, mam miseczki C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×