Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czarnuszkowa

urosły mi piersi po ziołach

Polecane posty

Gość no ciekawa jestem
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorko błagam odpisz
zależy mi na sklepie/aptece nie-internetowej czarnuszkowa - skąd te ziółka magiczne zdobyłaś?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blond666
ja kupilam czarnuszke w sklepie zielarskim ;))) i powiem ze wsmaku takasobie ale da siew ypic;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupuję w zielarskim z tego co wyczytałam i kozieradka ma podobne właściwości - będę pić rotacyjnie oba zioła na alergię - nadmienię że od dawna tak dobrze się nie czułam bez leków, mam nadzieję że to nie przypadek ... jednoczesnie moja kobiecość na tym zyskuje więc nic tylko popijać te niekoniecznie smaczne ziółka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DZIĘKUJĘ *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawe czy po odtsawieniu
zmaleja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jednnaaa
ide dzisja ziolka kupic jakby mi podrosly 1 rozmiar to bede abardzo zadowolona:) rozmiar B to u mnie juz marzenie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolitqa21
50 gram 1,50 zl CZARNUSZKA SIEWNA Chyba zaraz polece kupic do zielarskiego,ale myslicie ze sprzedawca bedzie sie pytal a w jakiej pani chce formie???? Sa rozne formy tego??? Bo nie bede wiedziala ktora wybrac :/ ODPISZCIEa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolitqa21
Mam pytanie czy sa rozne formy kupna tego ?? Bo zbaranieje jak zielarz sie spyta ktora chce ??? Bo ja sie nie znam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blond666
jest tylko w ziarenkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MDM
mysle że warto spróbować. Niestety, ilekroć słysze o ziołach to pojawia sie u mnie jedna obawa: czy nie wpłyną na skutesznośc tab. antykoncepcyjnych:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej czarnuszkowa odezwij sie
czy nadal pijesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupiłam właśnie czarnuszke
zalałam wodą jak przestygnie to wypije i zobaczymy czy mi też urosną piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupiłam właśnie czarnuszke
ja poprosiłam o czrnuszke i Pani w sklepie nie móiła mi by były tego jakies odmiany 1.80 zł kosztuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupiłam właśnie czarnuszke
czarnuszko napisz jak to robiłaś tą cherbatke bo ja zalaam ziarenka gotującą wodą ale sie tam nic nie zaparza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej czarnuszkowa odezwij sie
jej juz pewnie nie ma i znajac zycie to tu juz nie wroci :( dlatego dziewczyny my same musimy tu teraz pisac o naszych efektach po piciu ziol zeby topik nie umarl!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytajcieee
Czarnuszka sprzedawana jest często pod nazwą "czarnego kminku". Działa trawiennie, pobudza czynności żołądka, działa mlekopędnie, odżywczo, rozpędza złogi reumatyczne. Wraz z nasieniem kopru, kminku i anyżu stanowi najlepszy środek przy wszystkich kłopotach laktacyjnych u matek karmiących. i wszsystko jasne :P uwazajcie zeby sie wam tam mleko nie porobilo. a juz chcialam ją kupic. a teraz mam obawy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blond666
ja mam taki mały czajniczek i takm jest taka siateczka zeby wsypywac rózne zioła najlepiej jak bys wsadziła te ziółka do jakiejs pieluszki czy cos takiego zeby one zostały a woda przepływała ja tak bynajmniej zaparzam pozdrawiam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytajcieee
Zastosowanie i działanie: stosowany przy alergiach, neurodermitis, zapaleniach skórnych, grzybicach i trądziku. Używany jako główny składnik w terapiach aromatycznych przy zapaleniach oskrzeli, kaszlu czy przeziębieniach. Olej ma działanie równoważące, pielęgnujące, hamuje rozwój zapaleń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MDM
no właśnie... mlekopendnie- to znaczy że coś przy hormonach majstruje(nie wiadomo jak mocno) chętnie bym spróbowała ale nie chce mieć babika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blond666
ja pije juz tydzien i niezauwazyłam mleczka ale piersi jkies takie twardzsze sa...hmm niewiem pije dalej zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytajcieee
a czy czarnuszka siewna to to samo co czarny kminek? bo gdzies tak wyczytalam. jak sie robi te ziola skoro to są ziarna? mieli sie czy co? blond666 napisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blond666
tak z tyłu pisze ze to inaczej czarny kminek ;) no ja to zaparzam na takim "siteczku" poszukaj w sklepach takiego czajniczka małego z takim siteczkiem ze tam wsypujesz zioła i zalewasz woda póżniej wyciągasz to siteczko i te ziólka sa w nim a wczajniku zaparzone ja to siteczko wyjmuje i wkładam do szklanki i zalewam na początku smak moze bys taki dziwny ale juz sie przyzwyczaiłam i nawet mi smakuje co do mielenia to próbowałam ale mi niewyszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytajcieee
a ile juz pijesz? i widzisz efekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blond666
pije jakos przez tydzien i efektów jak narazie niewidze piersi sa twardzsze tylko ale bede miła jescze i zobaczymy co z tego wyjdzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blond666
tam ma byc będę piła jeszcze sorry za błąd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja kupiłam
blond666 jak ją robisz ? napisz i ile kubków dziennie wypijasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×