Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czarnuszkowa

urosły mi piersi po ziołach

Polecane posty

Gość ale wy dziwne jestescie
no mlekopednie, majstruje przy hormonach a co myslalyscie ze od czego cycki rosna? od samego smaku czarnuszki? :D taaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale wy dziwne jestescie
ja tez zaczynam pic i bede pila 3 tyg, jesli przez ten czas nic nie drgnie rezygnuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jeszcze ja chcę spróbować
gdzie można je jeszcze dostać oprócz sklepu zielarskiego? Apteka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale wy dziwne jestescie
najlepiej zamow przez net kilka opakowan od razu i po klopocie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jeszcze ja chcę spróbować
może od razu pięć kilo co by koszt przesyłki zniwelować i aby się bardzo opłacało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale wy dziwne jestescie
hehe podziel sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anastazjaalicja
Ja tez sprobuje tych ziolek,bo jestem ciekawa czy na mnie tez podzialaja.Jak je kupie i zaczne pic to sie odezwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blond666
no daje do tego siteczka o którym juz wczesniej pisałam i zalewam wrzatkiem czekam jakies 10 min wyjmuje te siteczko iczekam az ostygnie pije róznie raz czasen dwa razy dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja będę pić
już kupiłam czarnuszke i zobacze co z tego wyjdzie jesli nie zauważe różnicy to przestanę pić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jeszcze ja chcę spróbować
nie wierze, kupiłam ją, zaczynam od dzisiaj. Zobaczymy. ;) Ale wy dziwne jestescie - podzielę się ale wrażeniami :) :) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też kupiłam
a Ty dziwna nie jesteś skoro kupiaś i zaczynasz pić ja mówie że warto sprubować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwne dlatego ze
oburzacie sie ze to jest mlekopedne!! a nie dlatego ze pijecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciesze sie ze znalazlam ten topik.jestem wysoka i mam maly biuscik i jest on moim kompleksem.probowalam masazy,kremow,to czemu nie czarnuszki;)tym bardziej ze ma tez inne zalety,mam nadzieje ze zadziala,jutro ide kupic a wy dziewczyny piszcie o swoich obserwacjach,ja tez bede pisac.aha autorka topiku pisala ze pila tego duzo bo mila sielna alergie,tzn ile?A przy okazji powiekszyl sie jej biuscik:)i znowu,przypadek matka wynalazkow.pozdrawiam i powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba tez kupie
czekam na wiesci z pola bitwy jak efekty czanuszkowa i blond666?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anastazjaalicja
Wlasnie zaczelam pic pierwszy raz nawet w smaku nie jest taka zla ta cherbata oby efekty tylko byly.Maria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anastazjaalicja
Przepraszam za blad ortograficzny herbata pisze sie przeciez samo h,to chyba z wrazenia tak napisalam.Maria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na zdrowie kobietki! zaczynamy kurację, piszcie jak efekty bo ja właśnie jestem po pierwszym kubeczku ;) PIERś DO PRZODU!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej dziewczynki
anastazja, bmw, butterfly, blond666 - czy bierzecie może pigułki antykoncepcyje? pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarnuszkowa-napisz prosze czy zazywalas tą czarnuszke sproszkowaną(zmielona w młynku). Czytałam,ze wlasnie w takiej postaci powinno sie stosowac dwa razy dziennie po lyzeczce na miodzie.Miod jest zalecany ze wzgledu na czerwone krwinki które moze w nieznacznym stopniu niwelowac zazywanie tych ziól.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anastazjaalicja
Nie biore tabletek antykoncepcyjnych chociaz pare lat temu bralam dokladnie 6 lat temu,ale po nich zle sie czulam i w ogole nie mialam ochoty na sex.Z tego co tu czytalam na forum to duzo kobiet tez tak sie czulo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co do miodu
tez jest zalecany w roznych miksturach na wieksze piersi wiec dziewczynki dodajcie go do czarnuszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej dziewczynki
chodziło mi o ewentualne interakcje picia czarnszki z braniem tabletek:) ja się po nich czuję świetnie:) dziękuję za odp. poczekam moze pozostałe dziewczyny się wypowiedzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do hej dziewczynki: ja nie zażywam antykoncepcyjnych, wieć Ci nie pomogę :P kudre.. wypiłam dopiero 1wsza porcję i nie mogę się efektów doczekać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odpowiadam - nie biorę pigułek, więc ja również nie pomogę. :) Wypiłam dzisiaj dwa kubeczki :) nawet nie jest taka zła, mam nadzieję że będą efekty. Ja nie mieliłam tych ziarenek, ale aromat był dość intensywny więc może tak wystarczy. Piszcie dziewczynki jak wrażenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy na waszym opakowaniu pisze Czarnuszka siewna ,bo na tym co ja kupilam pisze tylko Czarnuszka i nic pozatym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na moim opakowaniu pisze tylko czarnuszka, nawet pani w sklepie nie pytała się mnie jaką chcę więc mam nadzieję że to to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×