Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czarnuszkowa

urosły mi piersi po ziołach

Polecane posty

hehehehehe ja się chyba też skuszę. A na miodka to już na 100% - tak mówią na mojego faceta MIODEK :):):) A swoją drogą... jakieś rezultaty już widać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po 2 dniach rezultaty
???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nissanikowa
Hejka! to ja też kupię! rany, ale obudziłyście we mnie nadzieję! To naprawdę możliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziouchy 🌼 Nie sądziłam że tyle was tu siedzi he he Elizabeth pytasz czy mieliłam czarnuszke - tak mielę dokładnie dosc drobniutko i wypiajm razem z wodą, na sucho mi nie przechodzi :P Ja teraz wprowadziłam rotacje kilka dni czarnuszka kilka dni kozieradka - tę drugą kupuje juz zmieloną. Ja juz długo popijam więc rotacja wskazana co by nie przcholowac w żadna stronę :D A co do miodu wiele ziół się słodzi miodem ale raczej to jest po to by zniwelowac ostry czy gorzki posmak ziółek, zresztą ja nie jadam cukru w żadnej postaci więc problem miodu u mnie odpada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny szkoda ze tu wczesniej nie zajrzam, tez ma małe piersi i chce iwększe. Byłam dzis na miescie to bym sobie kupiła a tak musze do jutra czekac. Prosze piszcie czy działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czrnuszkowa a ile
Ci urosły i jak długo tą czarnuszkę i kozieradkę stosujesz? i czy jakieś inne leki bierzesz? np tabsy anty o które już ktoś pytał:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eheehe
jak ktos tam na pierwszej stronie napisal, ta czarnuszka wplywa na wydzielanie mleka, wiec, piersi i tak wam zmaleja, jak przestaniecie to pic a i beda was bolaly jesli mleka nie bedziecie sciagac z piersi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do czarnuszkowa a ile jeśli liczysz że przybędzie Ci dużo cm czy kg w biuście to zapewne się rozczarujesz, mamy okreslony garnitur genetyczny i tego niestety po za silikonem zapewne nie przeskoczymy. Ja sie cieszę z tego że w końcu sa pełne, jędrne, sterczące jak dla mnie to znaczy się urosły i mnie to w zupełnosci zadawala. A tabsów nie biorę i nigdy nie brałam brr na szczęście :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny miod tez
na to wplywa nie jest tylko dla smaku!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnuszkowa thx za odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak tam idzie wam picie
ja pije od poniedziałku i jeszcze efektów nie widzę ale będę pić dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahah ta czrnuszkowa niezłe w Nas nadzieje rozbudziła ;] miejmy nadziję , że nasze piersiaczki są równie posłuszne jak jej i tez nabiorą większych walorów ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta co od pn
dziewczyno no ja sie nie dziwie ze efektow nie widzisz moze beda po 2 tyg ale nie po 2 dniach :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pije od końca grudnia i efekty w zupełności mi wystarczają może dlatego że zbyt długo miałam to - to odpowietrzone jak zdechniety balonik a po kuracjach ziołowych zamieniło się w kształt ktory juz można nazwać biustem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poniedzialek
ja nie chciałabym aby mi mleko poleciało hihi i poczekam te dwa tygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agausiaaa21
na prawde tak ta czarnuszka działa a moze to tylko taki przypadek ze akurat piersi urosły Tobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarnuszkowa-masz ty teraz z nami,ale mam nadzieje,ze dobrze sie bawisz tak jak i my. Jezeli mozesz odpowiedziec na jeszcze jedno pytanie.Skad sie dowiedzialas o tej czarnuszce i jej wlasciwosciach? Jezeli chodzi o ziola to widomo,ze tak jak z tabletkami nie mozna przesadzic dlatego chcialam sie zapytac przez jaki okres czasu mozna stosowac regularnie zeby sobie nie zaszkodzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no co wy przeciez
nie rodzilyscie wlasnie wiec dlaczego ma leciec mleko glupie! czarnuszkowa a mierzylas sie ile cm przybylo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Któraś z Was poruszyła temat, ze miód również dziła wspomagająco \"w tych sprawach\" dodam zatem, że miód jaks najwartościowszy jak rozpuszcza się go w zimnej, a NIE GORąCEJ wodzie.. tzn czarnuszce ;] cia0!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gaj Oliwny
ktos ma ten podręcznik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pijmy czarnuszke na zdrowie
czy prócz,,czarnuszki " któraś z dziewczyn równieżzauważyła ze po piciu czasrnuszki urosly jej piersi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anastazjaalicja
Ja pije dopiero trzeci dzien,takze to za krotko zeby zobaczyc efekty,odezwie sie za okolo 2 lub 3 tygodnie i napisze wam czy ziolka zadzialaly na mnie.pozdrawiam wszystkie dziewczyny pijace czarnuszke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tabletki anty
czy jest tu jakaś dziewczyna co pije czarnuszke i stosuje jakieśtabletki anty Bo ja pije czarnuszke od poniedziałku tabletki łykam już kilka lat i wiecie co nie wiem czy to czarnuszką jest spowodowane ale dziś zaczęłam plamić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepiej nie pij
rozstroisz całkiem swój organizm - przy tabletkach anty ja bym nie brała nic co wpływa na hormony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesc 27latku
ja pije ziola i anty i jest gut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tabletki anty
ale czarnuszkę pijesz czy jakieś inne? jakie? i jak długo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesc 27latku
miedzy innymi koper wloski ktory tez jest mlekopedny, juz z miesiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×