Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czarnuszkowa

urosły mi piersi po ziołach

Polecane posty

tyjace???no ja waze teraz bardzo dobrze,ale musze tego pilnowac poniewaz mam tendencje do tycia.tylko biust mam za maly. Czarnuszkowa bola cie piersi po czarnuszce?moga mnie bolec byle urosly troche i bylebym nie utyla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak dzierwczyny cos juz
sie dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anastazjaalicja
Narazie nic nie zauwazylam,biore dopiero 6 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pisała przecież że
ma córkę w wieku dorastania, więc to chyba raczej dojrzała kobietka jest.. całość trzeba czytać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy koniecznie trzeba to mileic,czy mozna w ziarenkach?nie wiem jak wy ale ja mam odruch wymiotny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaaammaaa
tez mialam odruch wymiotny ale sie juz orzyzwyczaiłam i opiersi sa s\twarsze pije od dwóch tygodni i takie troszke wieksze jakby sie wydaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anastazjaalicja
Ja pije w ziarenkach,zreszta pisalysmy na ten temat wczesniej musisz poczytac,jesli masz odruch wymiotny to moze dodaj troszke miodu albo zatknij sobie nos,ja narazie nie mialam takich odruchow wymiotnych oby tak dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anastazjaalicja
Hej dziewczyny czy pijecie dalej ziolka,bo cos nie piszecie jak wam idzie.Ja wlasnie sobie zaparzam czarnuszke .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyjscie awaryjne
uwazajcie aby wam penisy nie wyrosły czasem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to to w smaku
i zaoachu az takie ohydne? dziewczyny ziola sie pije na czczo tzn nie bezposrednio po i przed posilkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja piję 5 dzień i żałuję, ze się nie zmierzyłam dokładnie.. bo wydaje mi się, ze moje małe ulubienice są troszkę pulchniejsze - jak przed miesiączką! Może mam zwidy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna śliwka
czarnuszka pobudza gruczoly mleczne w piersiach do wydzielania mleka.. stąd ten efekt "rośnięcia" piersi... domyslam sie ze po odstawieniu jej na jakis czas piersi powróca do swoich poprzednich wymiarów... czasem wystarczy wklepać haslo do googli... kobiety:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej dziewczyny
piszcie jak wam idzie. Malutkie coś urosły? Też chyba zaczne ja pić. A jak zmielicie ziarenka to wypijacie te fusy? Pijecie całą szklanke dziennie?(szklankę wody i 2 łyżeczki czarnuszki)?? Prosze odpiszcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej dziewczyny
A jaką inną nazwę ma ta czarnuszka siewna? Pisałyście już o tym, ale szukam i nie mogę znaleźć. Proszę odpiszczie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anastazjaalicja
Ja kupujac w zielarskim pytalam o czarnuszke i dostalam paczke na ktorej jest napisane po polsku czarnuszka i po lacinie nigella sativa,a propo pytania ile sypie to jedna lyzeczke od herbaty na szklanke wody ziarenek nie miele tylko zalewam wrzatkiem przykrywam na 20 minut pije dwa razy dziennie tak jak polecila czarnuszkowa zalozycielka tego forum.pozdrowionka do pijacych pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anastazjaalicja
A propo fusow to sie ich nie je.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uczulona jestes
czarna sliwka zadnej nowosci nam nie napisalas :D a za taka madra sie pewnie uwazasz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wlasnie pytanie
czy po odstawieniu czarnuszki piersi zmaleja????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczynyB
A CZY NA WZROST TEZ TO DZIALA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szajs
gdyby było takie zioło na wzrost piersi to by każda dzieczyna miała duże :/ wierzycie w te brednie bo ja nie...po pierwsze to one wam pęcznieją bo tworzy sie mleko a po drugie jak przestaniecie pić te zioła to piersi wrócą do dawnego rozmiaru :P A i przed tym będziecie musiały spuścić mleko bo inaczej nie wyrobicie z bólu...mówię wam ...wię nie radze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anastazjaalicja
Zgadzam sie z ostatnia wypowiedzia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piersi troche zmaleja
ale nie calkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anastazjaalicja
Hej dziewczyny pije czarnuszke ponad tydzien i jestem mile zaskoczona,bo moje piersi sie troche powiekszyly,a co u was slychac czy widac jakies efekty-odezwijcie sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upasaaa
na górasa:D jak piersi dziewczyny? obserwuje topic i chyba sama zaczne pic kupiłam koper włoski , czarnuszki nie moge dostać. Pije któras koper włoski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anastazjaalicja
Hej o czarnuszke pytaj w zielarskich,bo w aptekach nie maja , ja kopru nie pije,ale dziewczyny tutaj na forum pisza,ze pija,takze sprobuj najpierw od kopru jak juz go kupilas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co tam jest na tym forum bo ja za cholere nie moge sie zarejestrowac:/ciagle mam nieaktywne kąto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anastazjaalicja
Ja tez probowalam i mam ten sam problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laseczki jak tam
juz pijecie chyba jakis czas i sa efekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocna mocna
to jest forum dziewczyn, ktore najpierw pisaly na temacie piersi jak powiekszyc i ujedrnic a potem zalozyly tamto forum, zeby zebrac wszystkie info ... naprwde warto tam zajrzec, jest all. Pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anastazjaalicja
Probowalam znowu wejsc w te forum,ktore podalas,ale po wprowadzeniu danych ciagl mi sie pokazuje napis-podales nieprawidlowe lub nieaktywne dane uzytkownika juz nie wiem co mam wrowadzac, dziewczyna wyzej tez miala ten problem, moze nam napiszesz co robimy nie tak.Pozdrawiam i czekam na wskazowki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×