Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czarnuszkowa

urosły mi piersi po ziołach

Polecane posty

Gość tabletki anty
i nic na dzidziusia nie wskazuje?:) a inne jeszcze pijesz? one się razem jakoś nie kumuluja na niekorzysc anty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tabletki anty
ale Ty pijesz koperek czy czarnuszke bo ja pije czarnuszke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesc 27latku
te ziola nie wplywaja na dzialanie anty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do cześć 27latku
ok, koper wł i czarnuszka nie wpływają, a np kozieradka i chmiel? poza tym, czy koper wł nie "rozstraja" organizmu (w sensie czy okres masz tak samo regulanie i bez zmian odkąd go pijesz)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny.Powiedzcie mi,ile tej czarnuszki trzeba parzyc?w ziarenkach ile i zmieloną w jakiej ilosci?czy mała łyzeczke od herbaty czy wiecej?jak to dokladnie przyrządzic?prosze o dokładny przepis?A czy od tego nie urosnie mi tez pupa?wszystko oprocz biustu mam w odpowiednim rozmiarze a nawet ciut za duzym,i nie chce zeby inne czesci ciala mi tez urosły. Dąłaczam do Was,pełna nadziei i oczekiwania;) pozdrawiam serdecznie i zycze efektow Wam i sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anastazjaalicja
Ja pije w ziarenkach,jedna lyzeczke od herbaty zalewam szklanka goracej wody na 20 minut,raz wypilam zmielona tez nasypalam jedna lyzeczke,bo po zmieleniu jest mocniejsza i aromat tez jest silniejszy osobiscie wole w ziarkach bez dodatkowego mielenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anastazjaalicja
Kinianinia a propo pupy to na pewno ci nie urosnie nie slyszalam zeby po jakichkolwiek ziolkach urosla.pozdrowionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesc 27latku
kozieradka i chmiel tez nie wplywa na dzialanie anty, wplywa za to dziurawiec co do tego ze nic innego nie urosnie po ziolach UWAGA! moze ale nie musi zwiekszyc sie nieco masa ciala po kozieradce poniewaz po to m.in. jedza ja sportowcy i daje sie ja tez malkym dzieciom na apetyt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do cześć 27latku
dziękuję za odp ale nie piszesz nic o ewentualnym wpływie owych ziół na przyspieszanie/spóźnianie się okresu.. a Ty pijesz też te inne zioła czy tylko koper? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesc 27latku
bo nic na ten temat mi nie wiadomo dlatego nie pisze... pije koper

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do cześć 27latku
ok, dziękuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za odpowiedz....dziewczyny a ile placilyscie za ta czarnuszke,bo wczesniej ktos pisal ze niecale 2 zl,a u mnie w zielarskim ok 5zl,tak sie pytam bo moze to cos innego?a jeszce jedno pytanko:co z tym mlekiem? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cena zależy od wagi
sa rózne opakowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anastazjaalicja
W kazdym prawie sklepie zielarskim jest inna cena ja gdy kupowalam pierwsza paczke placilam za nia 2,54 druga paczke kupilam juz w innym zielarskim i kosztowala mnie tylko 1.55zl,waga netto tych paczek to 50g,takze narazie mam zapas.Dziewczyny jak same widzicie lepiej jest zaliczyc kilka zielarskich jak macie taka mozliwosc,bo roznica w cenie jest a na jednej paczce picia ziolek sie nie skonczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja przestałam
ja piłam czarnuszke od poniedzialku i wczoraj wypiłam ostatni raz dziś już nie pije. biore od kilku lat tabletki anty i nigdy nic sie nie działo a ziś zaczęłam plamić choć do miesiączki jest jeszcze prawie dwa tygodnie uważam że to może być od czarnuszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyli dziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie ,u mnie w sklepie okj 5 zl!!!dlatego zapytalam.a dziewczyny moze napiszecie cos o efektach,moze sa jakies skutki uboczne?zauwazylyscie juz cos?pozdrawiam cieplutko W gore piersi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny,no wlasnie u mnie w sklepie 5 zl,dlatego zapytalam.Napiszcie cos o efektach,zauwazylysie juz cos??no ja czekam do srody bo maja przywiesc dopiero.a na ile wam taka paczka starcza? najgorsze ze powiedzialm o tym mojemu miskowi i strasznie sie podjaral wizja swojej ukochanej z wiekszym biustem,mam nadzieje ze nie wyobraza sobie ze z A wskocze na D,hihih. Pozdrawiam cieplutko W gore piersi;)!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie ostatni wpis
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny,no wlasnie u mnie w sklepie 5 zl,dlatego zapytalam.Napiszcie cos o efektach,zauwazylysie juz cos??no ja czekam do srody bo maja przywiesc dopiero.a na ile wam taka paczka starcza? najgorsze ze powiedzialm o tym mojemu miskowi i strasznie sie podjaral wizja swojej ukochanej z wiekszym biustem,mam nadzieje ze nie wyobraza sobie ze z A wskocze na D,hihih. Pozdrawiam cieplutko W gore piersi;)!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anastazjaalicja
Paczka ma ok 13 lyzeczek,takze starczy to na 6 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy w zwyklej aptece
dostane jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PILNEEE
DO AUTORKII!!!! Mam kilka pytan co do tego: Czy jesli np osoba jest jezc e wokresie dojrzewania a wlasciwie konczy go to moze zastosowac te ziola? czy przytylas po nich?? i czy moga wywołac jakies uboczne efekty??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie 🌼 W okresie dojrzewania to najlepiej jak organizm sam wypracuje sobie poziomy hormonów, wszystko w was się rozwija dopiero. Nie jestem lekarzem ale chyba lepiej nie eksperymentować. Podobnie jak przy tabletkach anty . W sumie nikt nie przeprowadza badań nad działaniem ziół wpływających na hormony. Ja mam dziecko w okresie dojrzewania i nigdy bym mu takich ziół nie dała. Ja nie przytyłam - waże niezmiennie 45 kg no ale fakt nie objadam się ja teraz popijam kozieradkę- dodaję ja do siemienia łatwiejsze w przełknięciu. Biust niezmiennie zmieniony czyli fajniutki ale dodam że przy dotyku delikatnie bolesny - hm nie wiem co o tym sądzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naciik
wiecie co też bym sobie kupiła tą czarnuszkę...ale pani z apteki powiedziała że to są zioła tyjące....nie wiem co o tym myśleć nie chcę przytyć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja łykam szyszki chmielu
i okres mi sie unormowal :) ale znp jest placzliwy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta od F czY G
czarnuszkowa czy mozesz podac wymiary przed i teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natikkkkkki
hej czy nie przytyje po tych ziołach???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×