Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Sweet melody

Wójcicki Polanica Zdrój - operacja nosa

Polecane posty

Gość Kamila21
Hej Dziewczyny!! Jestem już 9 dni po operacji. Strasznie się obawiam bo dzisiaj jadę do doktora na zdjęcie gipsu z noska:) w moim przypadku co do wyglądu noska to powiedziałam doktorowi, że mu ufam na 100%. On najlepiej wie jak ma wyglądać nos do twarzy. Nosek widziałam w 4 dobie po zabiegu gdy zmieniał dr. gips i powiem szczerze że w pierwszej chwili był straszny ale to tylko dlatego że cała twarz była spuchnięta, pod oczami sińce. A doktorowi powiedziałam że ocenie jak go odwiedzę za mniej więcej 6 miesięcy do roku bo tyle czasu potrzebuje skóra na "wchłonięcie" opuchlizny.Ale już teraz wiem że nos mi się spodoba i będę zadowolona. Zawsze marzyłam że będę mieć malutki nosek. Co do pobytu w pensjonacie u państwa Zacharów miło wspominam gdyż poznałam dużo dziewczyn które miały podobny problem. Było naprawdę wesoło wspierałyśmy się nawzajem także atmosfera naprawdę rodzinna:) Pozdrawiam dziewczyny które były od 15 do 26.09.08 w Pensjonacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość booma
Witam, cieszę się Twoim szczęściem i trzymam kciuki za nowy - malutki nosek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola 1818
dziewczyny ja sie zastanawiam teraz……….. i może któraś z Was mi podpowie .......... a mianowicie mój nos nie jest duży ale jest z garbkiem i na zakończeniu mam coś co przypomina kulkę jaką noszą klauni hehhe zauważyłam ze większość z was boryka sie z problemem dużego nosa a czy ktoś ma nos podobny do mojego i została już zoperowana czy którąś z was została zakwalifikowana przez doktora jako przypadek "ciężkiej korekty"? bo zaczynam juz fiksować ....... bardzo proszę napiszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość booma
Jeśli możesz, to prześlij mi zdjęcia swojego nosa, a ja odpowiem Ci na Twoje pytanie, bo prawda jest taka, że każdy z nas widzi swój nos w krzywym zwierciadle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola 1818
niestety zdjęć nie posiadam ale ja nie przesadzam ani nie podchodzę do tego emocjonalnie ja porostu wiem co mam, moja mama ma dokładnie taki sam nos i to ona namówiła mnie na korektę twierdząc ze szkoda sie męczyć szczególnie ze dostępność takich operacji jest juz powszechna i nikogo to nie dziwi ze chcesz w sobie cos zmienić. nosek mam malutki a jego wygląd to nie jest cos ze ktos mówi .........patrz ale ona ma nos, raczej jest tak ze jeśli ja nie powiem komuś - patrz jaki ja mam brzydki nos to nikt by nawet nie wiedział......wiec przestałam juz mówić.....ale to tylko to ze sprytnie sie ukrywam mam długie bladą włosy zawsze rozpuszczone i mocno maluje oczy wiec uwagę sie skupia na wszystkim ale nie na nosie....... a z tego najbardziej boje sie tego ze będę miała po operacji zadarty nos a tego po prostu nie przeżyje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola 1818
a jak wasze noski jesteście zadowolone ? a jak stopeń zadarcia? czy to jest tak ze doktor robi zadarte czy nie? bo tego niestety nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola 1818
kiedyś poszłam na impreze w czarnej peruce wtedy nic nie było widać tylko mój nos i naprawde wygladało to fatalnie, a ja juz tak bardzo chciałabym miec to za sobą........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia1987
Witam. Dziewczyny czy w pensjonacie są pokoje z łazienkami? czy jest tam dostęp do internetu? Ja mam termin na nosek wyznaczony i potwierdzony na 15.12.2008r., czy któraś z was również? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola1818
dziewczyny piszcie proszę jak tam po zabiegach sie czujecie i jak wasze noski pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stanisławastanisłąwska
cześć ja mam za dwa tygodnie operacje tj 14.10 boje się owszem, po tym wszystkim co dziewczyny napisałyście, wiem ze jest mnóstwo tych niechcianych objawów, ale godze się z tym, mam pytanie czyli tak generalnie to ten nos kształtuje sięcałkowice po okresie około 0,5roku, proszę was nie mówcie że tyle mam czekać hehe;] ja na sylwestra chciałąm już łądnie wyglądac a tu tyle czasu!!?hehe domyślam się ze po załóżmy 2 tygodniach on jest inny a poprostu po tym pół roku to są tylko takie małe zmiany , takie delikatne tak???? proszę o odpowiedź;] aha i w co mam się zaopatrzyć, brać rutynę, krople do oczu, okłady borowinowe, krem na naczynka(ale chyba za późno) coś jeszcze by się przydało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stanisławastanisłąwska
aa i jeszcze jedno bo ja w sumie nie mam garbka żadnego, ale poprostu mam taki gruby ten nos i wogóle czubek taki nie łądny, więc tylko pełna korekta wchodzi w grę, czy te zmiany coś dadzą jak uważacie?:>czy tylko minimalnnie zmienią wyraz twarzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olataka jedna
Kaisa...ja tez mam na 15 12 2008 ehheh razem bedziemy tam;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olataka jedna
Kasia miało być sorki, robię pełną korekcję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olataka jedna
olademeter81@googlemail.com, jeżeli któraś chce pogadać i ma termin na 15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość millka45
Cześć Wszystkim..przeczytałam do późna w nocy wszystkie wypowiedzi i mam gorącą prośbę czy możecie mi napisać ile to wyjdzie razem ze wszystkim, zabieg, jedzenie, nocleg, opatrunki..mam prosty nos, nie mam garbka ale jest za długi i troche za gruby czy jest taka sama cena jak przy operacji kosci 6500? bede tu zagladac, napiszcie prosze kto miał podobnie czy podać meila, po 10 dniach jak musze wrocic do pracy widać spuchniete??bardzo prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katenak
Operacja zdrożała o 500zł. Kosztuje 7000zł + 500zł resekcja skrzydełek. Ja mam nadzieje, że mnie nadal obowiązuje cena 6,5 tys. zł. Dzwoniłąm 2x do Polanicy potwierdzać termin i nikt mnie nie poinformował o zmianie ceny. Te informację mam z forum na beautywpolsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Millka45
Dzięki Katenak, ja mam prostą kość i żadnej ingerencji nie trzeba, tylko chrzastka i za długi nos to tyle samo kosztuje i jeszcze dodatkowo 500?? wczesniej nie dam rady bo nie dadzą mi wolnego dopiero na wakacje sierpien albo wrzesien przyszly rok to kiedy trzeba zadzwonic?? proszę bardzo i zazdroszcze Wam , którzy macie to juz za sobą, ale cena taka sama??myslałam, że to mniej kosztuje jak nie piłuje się kości, pozdrawiam i napiszcie coś jak tu ktoś wejdzie, ja zaglądam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katenak
nie wiem jaka jest cena za operacje tylko czesci chrzestnej. Szczegoly juz doktor mowi-co trzeba zrobic z nosem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia1987
Zgadzam się co do ceny. Kosztuje 7tys., plus 500zł. Pobyt w pensjonacie kosztuje 60zł bez wyżywienia dla nas- pacjentek a dla osoby towarzyszącej 35 zł. Ale nie wiem czy we wszystkich pokojach są łazienki no i oczywiście internet. Może ktoś wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia1987
olu takajedna wybierasz się do Polanicy sama czy z osoba towarzyszącą typu mama? O której masz być w polanicy bo między 12-13. pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia1987
Aha ja też robię pełną korekcję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiiwa
Katenak, wiesz może od kiedy obowiązuje nowy cennik. Ja mam termin na 09.10, potwierdzając go też nie otrzymała informacji o zmianie ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola 15.12.08
Kasiu jade z mama bo mieszkam w londynie i chce z nia czasu spedzic, a tak to jedyna okazja, wiesz moze jak dlugo tam bedzie,y bo mi mowila pani z kliniki ze 9 dni ale wypada to w wigilie a ja nie zamierzam tam byc w wigilie, wiec zamierzam wyjechac 23 grudnia. robie pelna korekcje nosa, i jak sie pytalam to cena byla 6500 ale nie wiem czy mnie jeszcze obowiazuje? nie wiem jak z jedzeniem tam? odp jak bedziesz mogla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola 15.12.08
acha ja bede juz 14 .12 wieczorem bo jade ze swinoujscia;-) a to daleko i zima wiec musze dzien wczesniej sie zjawic;-) bede czekac na Ciebie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia1987
Witaj moja mama też się ze mną wybiera! Ja wiem, że będę płaciła 7tys+ewentualnie 500zł a więc też pełna korekta. W pensjonacie w tej cenie jaką podałam to jest 6o zł dla nas i 35 dla mamy nie ma wyżywienia. Ja zrozumiałam, że 9 dni jest do 23.12. pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katenak
fiiwa..Nie wiem od kiedy obowiązuje nowy cennik[chyba od kwietnia] Wiem tylko, że dziewczyna, ktora jakoś tydzień lub troche więcej po mnie się umawiała na operację będzie płacić 7tys. Słyszałam również, że doktor ponoć zapisuje w notesie cenę jaką ustalił z pacjętką, więc sądzę, że będzie nas obowiązywać stara cena-tak w sumie powinno być! Ja umawiałam termin 26marca i cena była 6,5tys. Do zobaczenia w Polanicy- ja przyjadę wieczorem 12.10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość millka45
a jak długo wcześniej trzeba się zapisywać wiecie coś na ten temat? jakie fotki profilu trzeba mieć? pozdrowionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×