Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Sweet melody

Wójcicki Polanica Zdrój - operacja nosa

Polecane posty

Gość stanisława stanisłąwska
oczywiscie wszyscy zignorowali moją wypowiedź heh no ale trudno;] fiiwa ja mam 14 może się spotkamy;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agasa
Stanisława u każdej osoby jest inaczej z "dochodzeniem" nosa do normalności. U mnie na początku były małe zmiany, teraz widzę, że jest o wiele lepiej, ponieważ schodzi opuchlizna. Mimo, że jestem już 3 i pół miesiąca po operacji nos mam nadal obolały, zwłaszcza czybek i po bokach . Jest jeszcze dużo opuchnięty i często zatkany. U niektórych dziewczyn idzie to szybciej. Nie ma reguły. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka20000000000000000000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka20000000000000000000
ja tez jestem zdecydowana na operacja nosa nie boje sie bólu czy on jest czy tez nie tylko efektu !!!!!!!!!!!!!!!!wszyscy znajomi odradzaj ale to ja musiałam uciekać przed aparatem!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka20000000000000000000
ja bedze sie umawiac chyba w srode jak nie zrezygnuje ale mysle ze dam w koncu rade i zrobie to!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka20000000000000000000
ja zrobilam z bliska zdjecie profilu i na drugi dzien dostałam odp.od dr.wójcickiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka20000
prosze o informacje kto sie dycyduje w najbliszym czasie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka20000
jak wygąda rejstracjs można przez e-maila czy terzba telefonicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka20000
agness903 a kiedy sie rejstrowałas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stanisławastanisłąwska
Dzięki Agasa:* troszkę się czeka no ale przeżyjemy, i życze powrotu noska do zdrowia;);]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kim.ona
witajcie dziewczyny,z przyjenoscia sie was czta,zaluje tylko ze odkrywam to forum tak pozno... bo lepiej bylo dowiedziec sie tego wszystkiego duzo wczesniej.super, ze tu jestescie i tak chetnie dzielicie sie swoimi doswiadczeniami. Chcialabym sie dowiedziec, czy po zabiegu oprocz zasinien i obrzekow sa np bole glowy? Kiedys miewalam migrenowe bole glowy i wiem z wlasnego doswiadczenia jaki to koszmar..Boje sie, ze po zabiegu moglyby wrocic? Boje sie tego bardzo....bo jak sobie wyobraznic,nie daj Boze, np torsje gdy nos w gipsie i wszystko obolale.Dziewczyny, ktore sa po zabiegu, bardzo prosze napiszcie, czy przy WYZDRAWIANIU bole glowy sie zdarzaly i jak silne???dzieki z gory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość millka45
Agnes napiszesz jak po bedziesz sie czuła, ja mieszkam daleko pewnie bedzie ponad 300 km, czy na konsultacje trzeba jechac osobiscie czy mozna meilem przesłac fotki i te badania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam daleko bo mieszkam w Warszawie, ale na konsultacje wybrałam się osobiście. Z tego co czytałam na forum to można wysłać zdjęcia i nawiązać z dr. kontakt e-mailowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pauUula
Siemka:* Ja jutro jadę do szpitala. Boję się, bo w przedwczoraj dostałam okres i brałam nurofen na ból, a mam mieć operacje nosa. Nie wiem czy dobrze zrobiłam :((( Proszę o pomoc! Boję się, że mnie nie przyjmą w Polanicy :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola 15.12.08
Dziewczyny mam pytanie, mam miec robiona zalkowita korekcje nosa, ale nic nie mwoil mi o resekcji skrzydelek, kiedy ona jest potrzebna i jak to wyglada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniecha73
Witajcie dziewczyny. Jestem z wami pierwszy raz, chociaż "słucham" Was od dłuższego czasu. Jak się domyślacie dołączyłam do Waszego grona, ponieważ ja również wybieram się do Polanicy. Miło mi będzie spotykac się tu z Wami i wymieniac spostrzeżenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniecha73
jestem po konsultacji e-mailem, mam miec pełną korektę nosa (częsc chrzęstna i kostna) . Termin na 6 kwietnia. Pozdrawiam Was serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniecha73
pauula Z wczorajszej telefonicznej rozmowy z doktorem wynikało, że w razie wystąpienia miesiączki, wstrzymują ją farmakologicznie, Głowa do góry napewno Cię nie odeślą do domu. Trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola1818
cześć ja ciągle szukam kontaktu z osobami które beda miały robiony nosek 24 lutego...... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniecha73
ja mam termin na 6 kwietnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka20000
ja mam termin na 26 marca 2009 mam sobie zrobic morfologie badania na krzepliwosc krwi i sie zaszczepic ale niewiem na co moze ktoras wie po co ta szczepionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka20000
moze tez macie taki termin co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola 15.12.08
Dziewczyny co z ta resekcja skrzydelek nosa, co to? i kiedy jest robiona?dzieki za opd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katenak
Resekcja to zmiejszenie skrzydełek. Jeśli lekarz nic ci o tym nie mówił to znaczy, że nie będziesz jej miała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ego 13
Cześć dziewczyny :) tez postawnowiłam zapytac o to czy któraś z Was ma termin wtedy kiedy ja tzn 10 lutego albo gdzieś koło tej daty ? szczerze mówiąc ja juz nie moge sie doczekać :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bonduella77
Dziewczyny nie wiecie czy dr podejmuje sie operacji naprawienia spartaczonych nosków przez innych lekarzy? Wiem ,ze kolejne operacje są baaardzo ryzykowne. Miał ktoś może taką sytuacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stanisłąwa stanisławska
Jutro mam operacje!! tak to szybko zleciało, zobaczymy jakie będą efekty, dam znać pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mal30
Witam Was dziewczyny. Ja tez dlugo zwlekalam z operacja, choc decyzje na tak podjelam pare lat temu:-) Zawsze cos stawalo na przeszkodzie. Czas najwyzszy zminic swoje zycie na lepsze:) Wahalam sie jedynie w czyje rece sie oddac, na szczescie internet to bardzo przydatne narzedzie i opinie tu zamiszczone (od Was wszystkich) pomogly mi odnalesc wlasciwego specjaliste. Dzieki Wam wszystkim! Mam nadzieje niedlugo poinformowac o terminie mojego zabiegu. Pozdrawiam goraco!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×