Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Sweet melody

Wójcicki Polanica Zdrój - operacja nosa

Polecane posty

Gość Nati_13.01.
Witaj w naszym gronie!! Ja co prawda jestem przed operacją, ale z tego co się naczytałam, to spokojnie można przy komputerze pracować :-) Bo to "jedynie" gips na twarzy ;-) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola8181
ila z Was, jest zalogowanych na Beauty w Polsce - krecik81

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiaaa...
schirocco jak tam wrażenia po spotkaniu z dr Wójcickim? Ja mam termin wyznaczony na 9 marca, ale niestety nie byłam osobiście, bo daleko mieszkam. Wysłałam tylko maila ze zdjęciami i rozmawiałam przez tel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwiaaa... Wrażenia całkiem nieźle, kilkanascie minut czekania, miło,bezstresowo, konkretne pytania = konkretne odpowiedzi, cała wizyta trwała może 10 minut i utwierdziła mnie w przekonaniu, że dobrą decyzję podjęłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiaaa...
schirocco, to dobrze, ze jestes zdecydowana. Ja z dr Wojcickim mogłam porozmawiac tylko przez tel., ale wydał się konkretny i rzeczowy. Jednak to nie to samo, co wizyta osobista. Osobiscie byłam u Szczyta w W-wie (bo mam bliżej), jednak po doswiadczeniach Frazy chyba jednak zdecyduje sie na Wojcickiego. Chociaz wiem, że to nie reguła, że jeśli czasami cos lekarzowi do konca nie wyjdzie albo efekt jest inny niz powinien, to nie znaczy, ze tak ma być w każdym przypadku. Kazdy chirurg plastyczny ma na swoim koncie zarówno prawdziwe arcydzieła jak i jakieś porażki... Tak więc jeszcze się waham, ale jak na dzień dzisiejszy 60% stawiam na Wojcickiego, 40% na Szczyta :-D hehehe Myślę, że osobista konsultacja u Wojcickiego wszystko by wyjaśniła, ale jak narazie nie mam możliwości pojechac do Polanicy. Czy ktoś ma termin na 9 marca u Wojcickiego??????? :) Pozdrawiam Was dziewczynki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiaaa...
Sorrki, pomyłka. Fraza, która jest po operacji u Szczyta, występuje w innym temacie na tym forum :) :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nati_13.01.
Jestem zalogowana na str. Beauty w Polsce. Jak dla mnie ta strona jest "ciężka". Ale i przydatna. Właśnie przeczytałam niepochlebną opinię o "naszym" doktorze..... Napisała dziewczyna, która była rok po operacji nosa. I ma jakiś ubytek z boku. I nos się jej zapada..... Dziewczyna, która miała op. w ten sam dzień ma identyczny problem..... Troszkę mnie to przeraziło.... ehhh.... Lepiej nie "słyszeć" za wiele bo się mętlik człowiekowi w głowie robi..... Pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po wypowiedziach takich jak Nati_13.01 już się widzę w maseczce jak Michael Jackson :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiaaa...
o kurcze, NATI, no to załamka.... :/ Ja tez jestem zalogowana na "beauty w polsce" i tez czytalam wypowiedzi dziewczyny od wojcickiego, której cos tam nie wyszlo z nosem (widzialam tez jej zdjecie) i czeka ją poprawka. A dr wojcicki mowil jej cały czas, że z czasem sie wchlonie. Minął rok i nic. Bedzie poprawka. Oczywiscie nie za darmo. Nie dosc ze trzeba przechodzic przez ten caly stres zwiazany z operacją, to pozniej jeszcze to czekanie aż nos sie "ułoży"... A jak widac nie zawsze sie układa :( No ale kto nie ryzykuje ten nie ma..... Jak wyczytacie cos ciekawego na beauty to dajcie znac tutaj. Tam jest tak duzo tego wszystkiego, ze nie sposob wszystko przeczytac. pozdrawiam Was! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nati_13.01.
Ja już chyba nie będę tak wszystkiego czytać bo mnie to przeraża... Operacja tania nie jest. I myślę sobie "raz można zaszaleć", ale jeśli byłabym zmuszona raz jeszcze taką kasę wydać na tą samą rzecz to się załamię....... Trudno jest uzbierać taką kwotę.... ehhh..... I myślę sobie, że styczeń to zima, wczas się ciemno robi - a to męczy człowieka.... I co jeśli Dr usunie za dużo tkanki....... Albo nie daj boże jakaś kostnina mi wyrośnie..... ehhh Strach się bać. Ale myślę jedno: MOŻE BYĆ TYLKO LEPIEJ!! I TAK TEŻ BĘDZIE!! BĘDZIE PIĘKNIE!! GŁOWA DO GÓRY DZIEWCZYNY!! BĘDZIEMY SIĘ WSPIERAĆ!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiaaa...
hehe NATI, widzę, że czarne myśli Ci do głowy przychodzą :) Ale wcale się nie dziwie, ja też już zaczynam myslec o najgorszym. A ja mam zaplanowana operacje na 9 marca. To dzien po Dniu Kobiet. Mam nadzieje, że doktor nie bedzie za bardzo świętował z żoną i że nie będą mu się ręce trzęsły następnego dnia... :D To oczywiście żarty, MUSI BYĆ WSZYSTKO OK!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiaaa...
dziewczyny, a jak to jest z wyjmowaniem setonów po operacji? Kto to robi?? Bo ja sama sobie tego na pewno nie wyjmę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LAYLA************************
DO AGNIECHA 73 SUPER NARESZCIE KTOS W MOIM TERMINIE DAJ MI TWOJEGO MAILA DZWONILAS JUZ DO PENSJONATU JA BYM CHCIALA ZOSTAC W PENSJONACIE AZ DO SCIAGNIECIA GIPSU JAK TYLKO SIE DA ODEZWIJ SIE DO MNIE PLISSSSSSSSSSS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LAYLA************************
DO Sylwia to wyjmuje lekarz te setonynawet mi nie mow bo na sama mysl o setonach robi mi sie slabo powaznie tego sie boje najbardziej alalalalalala ale to bedzie 2 dni po operacji zacisniemy zeby i spokoj ja napewno zemdleje boo zawsze mi slabo w takich momentach mi sie wydawalo ze mam zbyt szeroki nos hahaha a ten czubek jest taki dziwny i dlatego nos bede miala skracany scinany maly garbek i podwyzszany czy cos takiego laski damy rade ja sie w sumie nie boje tylko mam problem z omdleniami i to oto w sumie chodzi zawsze mi jest slabo i niedobrze ale zalezy mi strasznie nos to moj straszny kompleks kobity poradzimy sobie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katenak
Setony i wenflon wyciąga pani Wiesia z pensjonatu. Ona jest pielegniarka i ma w tym wprawe. Nie ma sie czyms stresowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniecha73
Witaj Layla Bardzo się cieszę, że się odezwałaś, podam Ci narazie nr gg a potem przez komunikator adres e-mail. Ja wysłałam jakiś czas temu e-mail na podany adres na forum ale musiałam popełnić jakiś błąd, ponieważ dostałam raport zwrotny z informacją ,że e-mail niepoprawny. Moje gg9792

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniecha73
Layla, ja też chcę zostać w pensjonacie do ściągnięcia gipsu. Dzwoniłam do pensjonatu, ale powiedzieli, że jest jeszcze za wcześnie żeby rezerwować termin. mam zadzwonić w marcu. Pozdrawiam Ciebie i wszystkie forumowiczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nati_13.01.
Cześć dziewczyny!! Jasne, że będzie wszystko dobrze!! Zresztą może być tylko lepiej :-) Nie mogę się doczekać chwili, kiedy będę patrzyła z uwielbieniem na mój profil... ahhhh..... Co do pobytu w pensjonacie, to lekarz już na konsultacji mi powiedział, że muszę tam zostać przez 9 dni... Ani dnia krócej. A gdy dzwoniłam potwierdzić termin to kobietka, z którą rozmawiałam też mi kazała zarezerwować 9 dni. Za osiem tygodni powinnam leżeć z gipsem na twarzy.... Najpiękniejsza w życiu chwila to będzie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacie krece
czy ktoś ma termin w maju? ja mam na ósmego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola8181
Ketanek jak tam Twoj nosek, wszytskow porzadku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nati_13.01. Mogłabyś wkleić link do tej opinii dziewczyny co ma jakiś ubytek z boku i zapadający się nos? Albo napisz gdzie tego szukać. Dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajajajajaj
nie umien sie zalogowac na beatuy poda mi ktos instrukcjue po wyskakuje mi ze nie istnieje mój email.zmartwilas mnie ze tym dziewczynom sie noski zapadły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajajajajaj
ma juz termin czas oczekiwani jest okrutny a strach jeszcze wiekszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajajajajaj
no własnie gdzie tego szukac o tych przypadkach gdy cos nie wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LAYLA************************
NAWET NIE MOWCIE..NOS SIE ZAPADŁ JAAAAAAAAAAAAA DO AGNIECHA 73 ODEZWIJ SIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LAYLA************************
A PRZEPRASZAM TERAZ PRZECZYTALAM OKI ODEZWE SIE DO CIEBIE AGA 73 POZDR.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LAYLA************************
AHA aGA JA TERAZ PRZECZYTALAM TWOJ WPIS OK ODEZWE SIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nati_13.01.
Hej dziewczyny!! Nie przejmujmy się. Przecież zawsze istnieje jakiś odsetek negatywny!! Też się boję i stresuję. Ale myślę, że może być tylko lepiej. Czy by się nosek zapadał jakoś czy nie, to najważniejsze dla mnie, że się pozbędę garba i będę miała krótszy nosek!! Nie pamiętam dokładnie gdzie znalazłam ta opinię, bo czytałam tam tego całe mnóstwo, ale chyba to był temat "opinie wyłącznie pooperacyjne". P.S. do dziewczyny, która nie może się tam zalogować!! Utwórz sobie nowy mail i spróbuj raz jeszcze. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×