Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Sweet melody

Wójcicki Polanica Zdrój - operacja nosa

Polecane posty

Witaj, Kasieńka 22.06 czy ja też bym mogla prosić zdjęcia na maila? - sylwka_kora@o2.pl. Chcę iść do dr Wójcickiego na operacje nosa ale interesuje mnie ile kosztuje pełna rekonstrukcja nosa? Bo u dr Stępniewskiego ok.8tys. Prosiłabym o jakieś informacje na ten temat .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasminaka
do alquaa Hej ja mam termin 12.10 tzn juz w poniedzialek leze na stole operacyjnym! brrrr. mam stracha. A ty na kiedy masz termin moze spotkamy sie razem w Olivi fajnie byloby miec brtnia dusze kolo siebie. napisz do mnie na sela_kasia@wp.pl. Do dziewczyn po operacji: Prosze przeslijcie swoje noski chetnie bym je zobaczyla :). Buziaki dla was i trzymajcie za mnie kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasieńka 22.06
jasminaka - fotki wysłane, sylwka_kora - nie wiem dlaczego, ale mam problem z wysłaniem do Ciebie maila. Próbowałam da razy i za każdym dostałam powiadomienie, że wiadomości nie dostarczono :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasminaka
do Kasieńka 22.06 Kasia zachochałam sie w twoim nowym nosku jak mi taki pan doktor wyczaruje to bede wniebowzieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasienka;) To i ja chce zobaczyc i sie odwzajemnie swoim noskiem:) ciekawa jestem czy sa podobne:)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasminaka
do Frost Ja chetne tez zobacze co ci wyczarowal pan dr. swoje przesle jak juz bede po operacji :) Wiecie moze czy w Olivi jest moze dostep do internetu? I co powinnam zabrac ze soba na operacje bo nie wiem czy jechac na operacje do kliniki dr w normalnych ciuchach i zabrac ze soba pizamke lub dres? czy odrazu ubrac dres na siebie. Wiem ze pozniej dostane specjalny fartuch itd ale po operacji podejrzewam ze nie bede miala sily silowac sie z zalozeniem normalnych dzinsow itd. pozdrawiam Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) pidzamke dostanisz... na beauty polska jest moje zdjecie przed i po operacji. MOj nick tam to Edyta401 Prosze zobaczyc prace Mistrza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w Oliwi jest internet z tym ze chyba nie w kazdym pokoju zasieg:) .napewno jest w 4 osobowym pokoju ,ktory zreszta polecam. Im wiecej osob tym weselej. I naprawde nie ma czego sie bac..moze byc juz tylko lepiej:) pozdrawiam Edyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasieńko 22.06!!! wyśli i mnie to cudeńko...plissss, jak możesz...abym mogła spać spokojnie, bez obaw o mój nowy nosek:) j.koniuszy@op.pl ;) Wiem że, Wójcicki ma świetne opinie i renomę, ale wiecie jak to jest...w końcu wydam na to całe moje życiowe oszczędności i boję się że, nie będę zadowolona z efektu:( ale w końcu...gorzej być nie może:P Czy ma ktoś konsultacje 21.10? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasieńka 22.06
frost, Jolek23, nosek już do Was poleciał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasieńka 22.06
jasminaka , spokojnie możesz ubrać normalne ciuszki na operację. Ja po operacji wyszłam o własnych siłach w szpilkach na nogach :) Jakoś nie pomyślałam, żeby płaskie buty ubrać. Wiem, że fajnie się gada jak się już jest po ale naprawdę NIE MA SIĘ CZEGO BAĆ!!! Trzymam kciuki! Pamiętaj, myśl pozytywnie, to pomaga!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alquaa
Jasminaka trzymam za Ciebie mocno kciuki ,żebyś miała śliczny nosek. A ja za 3 dni.. aaaa masakra, nie pomaga tez to ,że czytam wiele negatywnych opinii o doktorze i dziewczyny skarżą się na szeroki czubek nosa :( .. ja mam normalny czubek i nie chciałabym tego zmieniać na szerszy.. jest się czego bać.. :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Kasiu:) nosek jes śliczny aż chce już natychmiast mieć taki sam:) powiedz mi ile czekałaś od momentu konsultacji na operacje? :) pozdr!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasieńka 22.06
Jolek23, Na konsultację zgłosiłam się w lutym a operacja pod koniec czerwca. Dr proponował mi maj, ale mi bardziej pasował czerwiec, bo jestem nauczycielką i miałam całe wakacje, żeby dojść do siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasieńko ja mam zabieg w styczniu...jestem po konsultacji.Jestem kolejną dziewczyną,która prosi Cię o zdjęcia swojego noska przed i po....mój mail to adria1@o2.pl.Będę baaaardzo wdzięczna.Pozdrawiam wszystkie przed i po....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasieńka 22.06
trebuh Proszę bardzo :) Uwielbiam się chwalić moim nowym noskiem :P ...fotki wysłane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cleopatre
Jasminaka...to już po...Mam nadzieję ,że czujesz się ok. Teraz te straszne 8 dni oczekiwania na zdjęcie gipsu. Odzywaj się co i jak...ja już za 3 tygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasieńka 22.06
cleopathre, To prawda, dr Wójcicki po prostu wyczarowuje noski idealnie pasujące do twarzy. Ja byłam w pokoju z dwoma dziewczynami i obie miały też piękne noski, każda inny, ale pasujący do buzi. Ja, nie będę ukrywała, jestem zachwycona efektem, Ty też na pewno będziesz... Maila dostałam, nosek widziałam i myślę, że nie pożałujesz... Masz faktycznie dość duży nochalek, ale przynajmniej masz go na środku, ja nie dość, że miałam wielki i garbaty to jeszcze był mocno przesunięty w lewą stronę po wypadku. Trzymam mocno kciuki i szczerze polecam dra Wójcickiego!!! Frost, Przecudny ten Twój nosek, jest tak idealnie dopasowany do Twojej twarzy, że nawet nie wyobrażam sobie Ciebie z innym :) P.S. Ja osobiście nie widziałam zepsutego nosa od dra Wójcickiego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alquaa
to czy dobry okaże się u mnie za 2 dni :p . No mam nadzieję ,że jeden z najlepszych :p oby mnie nie zawiódł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasieńka 22.06
alquaa, niestety nigdy nie ma 100% pewności, że nosek będzie jak marzenie... Ale wydaje mi się, że jednak dr Wójcicki ma stosunkowo mało negatywnych opinii, choć oczywiście i te się zdarzają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezu Kasieńko upewniłaś mnie że ten wybór to strzał w dziesiątkę!!!!Dwie inne kobiety!!!Jesteś śliczna z tym nowym noskiem...to jakaś bajka...Jestem jeszcze w szoku....śliczny nosek, śliczna kobieta...szok.Bardzo się boję tej operacji...bardzo ale widzę,że warto.Bardzo ale to bardzo dziękuję za fotki.To mnie umacnia,że naprawdę warto.Jesteś bardzo piekną kobieta i teraz korzystaj z tego na maxa...:))))Cholera jeszcze trochę do sycznia daleko a ja mam takiego pietra...:))) ale my kobiety mozemy znieść dużo,mam 2 dzieci i trudne porody więc myślę ,że dam radę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) same dziewczyny widzicie,ze trzeba oddac swe noski Mistrzuniowi Wójcickiemu:) zrobi z nich cudenka... dzis juz moja p.profesor nawet powiedziala ze jest sliczny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcccc
witam, mozecie powiedziec ile teraz mniej wiecej kosztuje pelna korekta nosa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cleopatre
7500 pełna korekt plus 500 ewentualna resekcja skrzydełek...ale najlepiej wysłać fotki do doktora i on sam wyceni Twój nosek na podstawie tego co jest konieczne do zmiany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasieńka 22.06
trebuh, Dziękuję Ci bardzo za przemiłe słowa :) Nie ma się co bać... Samego zabiegu nie pamiętasz a po operacji naprawdę nie ma żadnego bólu. Czasem dziewczyny się skarżą na ból głowy... Jeśli mogę coś zasugerować, to weź ze sobą ibuprom (nie zawiera salicylanów), bo w Olivii p. Wiesia podaje ketonal a to cholerstwo jest tak silne, że potem bardziej boli wątroba niż cokolwiek innego przedtem :) Najbardziej przeszkadza zatkany nos. Weź sobie pomadkę ochronną na usta bo okropnie pierzchną jak się w nocy ustami oddycha. Jeśli będziesz miała jakieś pytania, wal śmiało, chętnie odpowiem, poradzę, podtrzymam na duchu :) Buziaki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cleopatre
Kasieńka Wpisz swój zestaw podręcznych leków. Tzn. maści i leki jakie używałaś po i przed operacją. I jeszcze jedno , nie wiem ile byłaś w Polanicy , ale gdzie można coś smacznego zjeść ( choć wiem ,że z zabandazowanym nosem smak nie ten , ale jade z mężem a on żarłok okrutny). I jeszcze jedno. Po jakim czasie zupełnie zeszły siniaki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olc
dziewczyny,a powiedzcie mi z jakim wyprzedzeniem trzeba bukować termin operacji? bo pewnie doktor ma "urwanie głowy" z tymi naszymi nieudolnymi nochalami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasieńka 22.06
przed operacją RUTINOSCORBIN na wzmocnienie naczynek, w Polanicy dobrze mieć ze sobą: IBUPROM, COŚ NA BÓL GARDŁA MAŚĆ LINOMAG (do środka nosa) ARKALEN (na siniaki pod oczami) i WODĘ UTLENIONĄ Po powrocie do domku radzę się zaopatrzyć w jakąś sól morską (ja stosowałam SOLIK), żeby kroplami noska nie męczyć bo można sobie uszkodzić śluzówkę. Ja z mojego miasteczka mam około 80 km do Polanicy, więc dość często tam bywam :). Po operacji byłam tam 10 dni. Gorąco polecam bar mleczny w bocznej uliczce od rynku oraz znakomitą pizzerię za rogiem (nie pamiętam nazwy) :) P.S. Nie jedzcie w "Kolorowej" jest dość drogo a jedzenie takie sobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×