Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Sweet melody

Wójcicki Polanica Zdrój - operacja nosa

Polecane posty

Gość Pinokia26
2.07 mialam operacje nosek sie ladnie goi opuchlizna minimalna :) znajomi nic nie zauwazyli jedynie moj sztuczny usmiech nie moge sie jeszcze w pelni usmiechac . Nosek jest piekny :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brygidkass
a mi też nie zrobił fajnego noska...mój nos jest krzywy-z każdej strony inny,ma jakieś takie wgłębienia jak wczesniej te dziewczyny pisały nieórwny grzbiet i chociaż mineło już 3 lata to z oddychaniem nadal źle. także według moich obserwacji większość nosów nie wychodzi !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiam81
Hej hiperdynamiczka :) Mi tez profesor zaproponowal miedzy 255 a 295 ml implanty anatomiczne. Powiedzial, ze 295 moga byc za duze, bo mam malo skory, ale wydaje mi sie, ze 255 moga wyjsc za male.. Powiedz mi jeszcze jak sie czulas po tygodniu? Bedzie mozna wracac do normalnosci? ;) Z gory dzieki! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość super nos :)
A według moich obserwacji większość nosów wychodzi:) !!!! Przepraszam, ale dość śmieszne to stwierdzenie- "według moich obserwacji" :) jak można pisać o "swoich obserwacjach" - ile tych nosów widziałaś? :) ja widziałam cztery jego nosy wtedy kiedy przebywałam w polanicy- i na tej podstawie napiszę że "według moich obserwacji" - wszystkie dziewczyny były zadowolone- z dwiema mam kontakt do teraz- super noski! Takie ja mam obserwacje! :):) Przeglądam to forum raz na jakiś czas i dziewczyna wyżej trafnie napisała że trzeba brać poprawkę na to co tu jest napisane ... faktycznie- trochę taki "pudelek" :) trzymajcie sie ciepło!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baranek sheep
co się z tym wójcickim dzieję.... pewnie bym w to nie wierzyła gdyby nie to,że sama miałam korektę nosa...i rzeczywiście ten sam schemat-problemy z oddychaniem i niesymetryczny gzrbiet nosa. a on mi wmawiał,że to ja mam taką budowę kości i dlatego tak mi się stało. teraz widzę ,że nas nieudanych od wójka jest więcej... dziewczyny po nieudanych nosakch od w podacie maile ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy wszystkie po nieudanych korektach nosa jesteście od wójcikiego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powikłania po zabiegach medycyny estetycznej. Sprawdź kto wykonuje zabieg i czy ma uprawnienia! http://goo.gl/OKk8n

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie. Ja jestem po nieudanej operacji nosa u innego specjalisty z polanicy. A doktor Wójcicki robił mi poprawkę. Bardzo obawiałam się kolejnej operacji..mój biedny nos.. Ale w końcu się udało! Nos wyszedł naprawdę świetny! Jestem pełna wdzięczności i szacunku dla Niego. Pokrętna była moja droga do celu, ale jestem szczęśliwa i mogę zapomnieć o poprzednim niepowodzeniu. Wszystko dzięki doktorowi Wójcickiemu! To bardzo cierpliwy i wyrozumiały człowiek, z pozytywną energią dla pacjentów, a jak dla mnie najlepszy chirurg plastyk!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak problem to do Osucha i do tego jest miły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elwlinka S.
Miałam op nosa w 2007 roku... oceniając to wszystko z perspektywy czasu mam wrażenie ,że w moim nosie nic dr nie wyszło.... do dzisiaj nie odzyskałam węchu,cały czas leci im katar... estetycznie też nie lepiej asymetryczny-z każdej strony inny... nos jest rzeczywicie mniejszy ale dostałam tyle mankamentów ,że nie było to warte takiej inwestycji.... także to nie tylko teraz dr się popsuł....z operacjami nosa to naprawdę jest loteria choćby nie wiem kogo się wybrało Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hump nose ;
przyłacze się do dyskusji....a myślałam,że to ja jestem odosobnionym przypadkiem...sporadycznie śledzę to forum od1,5 roku miałam op rok temu...starannie wybierałam specjalistę....już wtedy czytałam trochę negatywów na beauty i tu na kafe....no ale każdy przecież ma potknięcia...nie ukrywam ,że szłam do niego trochę na pewniaka...skoro ide do wójcickiego to nie mogą się pojawić komplikację....nic bardziej mylnego....podpiszę się pod koleżanką wczesniej op nosa to loteria i choćbyśmy jak kombinowali proces gojenia pokazuję wszystko bo nosa nie dostaję się zaraz po ściągnięciu opatrunku... ja mam zapadnięty jeden bok :-( piszę to dlatego,że kuzynka miała op u jakiegoś mało znanego chirurga w krakowie ( nie będę pisać nazwiska bo mnie oskarżą o robienie reklamy ) i teoretycznie to jej powinno nie wyjść...niestety ona ma sliczny nosek i zero komplikacjia a ja zapadniętą jedną stronę nosa :-( Długo nie mogłam się po tym pozbierać i naprawdę nie wierzę jak w polsce mogą chirurdzy brać się za nosy jak tak naprawdę to wszystko jest na chybił teafił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viki 22
Drogie Koleżanki!! Z profesorem Wójcickim dzieje się baaardzo dobrze :), miałam właśnie zmieniany gips! aaaaa!! :):) Nosek po prostu ekstra ! Zmiana niesamowita, oczywiście na lepsze!!! Jestem przeszczęśliwaaaa!! Całuje !:):);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viki 22
:);):);):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hump nose ;
każdy może napisać swoją opinię...ja nie stekałam na tym forum z każdym pierdnięciem mojego nosa...aaa-jestem już 3 dni po...tylko swoje na spokojnie odczekałam i wyrażam moja opinie-a,że nieudaną to nie każdemu się podoba Ty napisałaś własną i w porządku.... wszystkiego dobrego :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elwlinka S.
dziewczyny nie kłóćcię się.... jednym zrobił dobrze a drugim nie....nikt tu nie siedzi bez powodu...jedni się będą cieszyć drudzy mniej....życie.....mi jest przykro,że ja się cieszyć nie mogę i niestety mistrzem go nazywać nie będę....miejcie więcej szcześcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podałaby jakaś dziewczyna maila która ma nierówności od wójcickiego i chce o tym pogadać ? będzie mi miło bo ja się z tym nie mogę pogodzić.... wogóle niech ktoś poda maila kto ma komplikację...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaśko :-(
ja mam nierówności-jak chcesz pogadać to pisz tu. wiem co to znaczy i jak to niestetycznie wygląda...może nie jest to kompletna porażka ale daleko od ideału.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myslę,że po prostu nie ma lekarza który umie wyeliminować komplikację,łamię się nos i pozostaję mieć nadzieję,że będzie o.k....mi się nie udało,oczywiście nie oskarżam dr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osuch robi bez nierówności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pinokia26
Jestem 16 Dni po operacji nosek Drozny wszystko w porzadku :) opuchlizna niewidoczna :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny śledzę to forum od dłuższego czasu i dopiero ostatnio zaczęło się pojawiać coraz wiecej niezadowolonychy z W. Gdzie byliście jak podejmowalam decyzje :( . Strasznie sie stresuje termin wyznaczony zaliczka wpłacone wszystko zaplanowane . Byłabym ogromnie wdzięczna za fotki po op mój email iza8@vp.pl . Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze były negatywy tylko są od razu hejtowane dlatego ludzie przestają pisać jak im coś nie wyjdzie...wróć chociaż sobie na stronę 140/141....same negatywy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
operacja nosa 2011 r nie ukrywam ,że na początku to podnosiłam dr pod niebiosa...jak mi zdjął gips mój nosek był śliczny,niestety to szczęście nie trwała aż tak długo...jak zeszła opuchlizna po ok.2 mies zaczeły pojawiać się takie wypukłości na nosie przez co nie były już tak równy i symetryczny,doszły do tego ciągłe problemy z katarem.... mi się wydaję,że te komentarze idą tak falami,jak byłam zadowolona zaraz po op to nie miałam czasu śiedzieć na forum,później jeździłam po różnych specjalistach czy ktoś mi to naprawi po wójcickim więc też nie miałam czasu, jak zaczynają się pozytywne opinię to tak głupio się wtrącać,ale teraz jest tyle negatywów,że ludzie zaczeli się bardziej otwierać i też postanowiłam potwierdzić to co pisały poprzedniczki-po cały zagojeniu nie jestem zadowolona. dodam jeszcze jedno 2 lata przed op nosa miałam robiony biust-wyszedł super więc dla tego zdecydowałam się na nos u dr i już klapa-może operację nosa są tak trudne ,że nie można przewidzieć co się stanie. według mnie jest świtny od biustów ale te noski takie średnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pinokia26
Po 2 miesiacach goi sie czesc kostna . Napisalas ze, jezdzilas po speckalistach i co ci powiedzieli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak się czuje pacjent po operacji ze znieczuleniem ogólnym? Co odczuwa? http://goo.gl/bh7ni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pinokia26
Po operacji bylo mi zimmo to wszystko spac mi sie nie chcialo, Mdlosci nie mialam organizm lekko oslabiony Pic mi sie tez nie chcialo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm...niestety nic konkretnego...jakieś takie ogólniki ,że się źle zrosło...w sumie to bardzo chciałam się dowiedzieć co sie stało,ale jak op się nie udaje to jest naprawdę ciężko coś wyegzekwować....pozdrawiam .jest mi przykro :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duzo już osób poruszyło ten problem ale zapytam jak wy sobie radzicie z nierównościami ? to najczęstszy problem po korekcji nosa,wiem,że zdarza się naprawdę często,ale jakos tak ciężko mi się do tego przyzwyczaić pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pinokia26
20 dzień od operacji wszystko w porządku :) dziurki sa drozne czasami czuje pulsowanie na czesci kostnej i lekko swedzi .Jezeli jesteś przed operacja napisz ,chętnie udziele informacji oczywiście jak najbardziej polecam Profesora Wojcickiego :) :) :) photom1@tlen.pl Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×