Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Sweet melody

Wójcicki Polanica Zdrój - operacja nosa

Polecane posty

dziewczyny a jak jest z paznokciami? moga byc pomalowane?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasieńka 22.06
Dziewczyny, czy któraś z Was pamięta może jak długo przed operacją nie można zażywać aspiryny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola_b.
O ile mi wiadomo, to okolo 2 tygdonie przed operacja, ale pewna ni jestem, najlepiej nie zazywaj w ogole, jesli mozesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ekg jest potrzebne? prosze o liste koniecznych badan:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agniecha 73
frost Paznokci nie maluj do znieczulenia ogólnego nie jest to wskazane.nie widać, np. sinienia przy zaburzeniach krążenia podczas znieczulenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agniecha 73
Schirocco Widziałam Twoje zdjęcia, bardzo ładnie wyglądasz , buziaczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mam operację w połowie czerwca :) czy któraś z Was ma moze podobny termin? W jakim czasie od zabiegu powinnam wykonać badania? pozdrawiam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasieńka 22.06
Frost, Badania konieczne (dostałam spis na kartce od dra) to: *mocz *morfologia *krzepliwość krwi *grupa krwi Należy je wykonać tydzień przed operacją I jeszcze zalecane jest szczepienie p/WZW, min. dwa tygodnie przed operacją. EKG czy OB nie jest konieczne, ale jak masz ochotę i pieniążki to oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie... :) meggi, Ja mam termin na 22.06, więc może się spotkamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie zjadlam 15 pierogow z truskawkami:))) z cukrem i smietana;))) no coz...pozniej bedzie liposukcja;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola_b.
Jesli chodzi o badania, to moga one tez byc wykonane na miejscu w Polanicy. Ja tak np bede miala. Badania sa w dzien operacji, ale z rana, dlatego zamiast ok. 12 musze byc juz ok. 9 rano. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasieńka 22.06
Frost, Obawiam się, że po operacji będziemy tak wyglądać, że nam pomalowane paznokcie nawet nie pomogą :D Pozdrawiam serdecznie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihi wiem wiem ze bedziemy wygladaly jak po zderzeniu z ciezarowka:) ale przynajmniej z pomalowanymi paznokciami:)) ech...:) zaczynam odliczac dni...jeszcze44:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasieńka 22.06
Dziewczyny, A jak to jest z alkoholem przed operacją :) Bo trzy dni przed zabiegiem szykuje mi się imprezka urodzinowa i nie wiem czy mogę parę piwek wypić czy raczej powinnam skończyć na lampce szampana :D Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasieńka 22.06
Frost, szkoda, że razem nie zaczynamy odliczania, bo czuję, że byśmy się dogadały :D Mi pozostało tylko 16 dni :D Pozdrawiam serdecznie kobitki oczekujące i już szczęśliwie po zabiegu :) Buziaki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napewno bysmy sie dogadaly:) Kasia to moje ulubione imie!!! tak nazywa sie moja cora:))) kurde dzis mam egzamin...i zamiast sie uczyc to latam po forach... ech...aby do operacji:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cos tu cicho ostatnio. Jak tam dziewczyny swiezo po operacji. Dzisiaj widzialam Frytke i uwazam, ze Szczyt schrzanil jej nos. Ten nos wyglada jak klon nosa ktore juz widzialam u weteranek operacji plastycznych Uwazam ze dr Wojcicki jest lepszy. Co o tym sadzicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro jestesmy na tym forum..to zrozumiale ze dr Wójcicki to MISTRZ:))) mnie nawet podoba sie nos Frytki,chociaz sama wolalabym smuklejszy... A TY kiedy masz zabieg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola_b.
Mnie sie bardyo podoba jej nos, idelany nie jest, ale pasuje jej i wyglada o milion razy lepiej niz w poprzednim nosie... i uwazam ze dr Szczyt tez jest bardzo dobrym specjalista od nosow. Przy wyborze doktora zastanawiialam sie miedzy nim a dr Wojcickim. Juz niedlugo operacja, nie moge siei doczekac :) Pozdrawiam, papa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Layla************
Moj NOS JEST OKEY jak patrze na ten kichol sprzed zdjęc to jest ogromna różnica mnie się strasznie podoba nos Frytki moj idealny nie jest , bo dalej jest strasznie szeroki ale Doktor mi powiedział że z tym nie da się niestety nic zrobic ale jak patrze na zdjecia wczesnie to jest ogromna różnica jestem zadowolona juz nos jest równy i dużo zmalał aczkolwiek dalej w części chrzęstnej jest opuchnięty no ale cóż....poczekamy jeszcze powiem wam że w pewnym sensie operacja odmienila moj sposob bycia moj nosek jest zadarty i uważam że do mnie pasuje....!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość millka44
Witam..b.dawno nie pisałam..ale mam juz wyznaczona operacje na wrzesien kto ma tez we wrzesniu moze napisze cos..a czy w oliwii opłaty z wyzywieniem są?? pozdrowienia dla wszystkich...:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasieńka 22.06
Kiedy dzwoniłam do pensjonatu to podano mi cenę 70zł z nadzorem medycznym, bez wyżywienia Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga Frost. Moj piekny nos zostal zlamany w wypadku samochodowy. Wtedy byla tylko rana cieta. Wydawalo sie ze wszysko jest w porzadku. Ale po 1-1.5 roku narosl mi garb po stronie uderzenia. Problem w tym, ze bardzo bym chciala byc juz po operacji, ale na razie moim problemem jest odleglosc. Mieszkam w tej chwili za granica. Z tego co tutaj wyczytalam, to u dr Wojcickiego mozliwa jest tez konsultacja e- mailowa. Jak dlugo czeka sie na operacje, czy doktor czasami jest tak mily i ustali termin wczesnie tak jak komus pasuje. Wracajac do nosa Frytki, lepszy o niebo jest niz byl, ale mowie Wam widzialam wlascicielke jednego z Centrow Chirurgii Plastycznej, jej kolezanke i podsumuje to tak Nos Frytki, i tych dwoch babek byly identyczne. po prostu!!!! klony tych samych nosow rozniace sie tylko wymiarami. Dla mnie tez sa sztuczne nie wygladaja naturalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Geraldina spokojnie dr mailowa ustalisz termin...musisz wyslac dr 3 zdjecia ..przod i 2 profile. co do terminu...musisz moze dzwonic i sie dowiadywac...jak ktos zrezygnuje to termin jest wolny... My z Ola juz za 42 dni mamy zabieg:) i obie sie cieszymy bardzo:))) ja mam okropny nos:) nie lubie go bardzo...ale musialam z nim zyc..:) czas na zmiany!!!! pozdrawiam Layla ciesze sie ze jestes zadowolona?:) co znajomi mowili? zauwazyli?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola_b.
do Layli: ile jestes juz po operacji? no wlasnie, i jak otoczenie zareagowalo? pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 23 lll
Pewna dziewczyna miala u niego robiony nosek widzialam zdjecia wyglada cudnie ja zbieram kase tez chce sie wybrac do niego !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola_b.
Co do konsultacji mailowej, to jak taka mialam, zanim zadzwonilam do dr, to wyslalam mu maila ze zdjeciami (chyba 6), dr mi odpisal, pozniej zadzwonilam w srode do Polanicy i gotowe. Dr raczej nie daje terminow jakie pasuja pacjentowi, lecz kiedy ma wolne... Juz sie nie moge doczekac, i Frost - ja tez nienawidze swojego nosa i ciesze sie bardzo ze niedlugo juz niedlugo sie go pozbede:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość millka44
Kasieńka a na kiedy masz operację? to trzeba będzie dodatkowo się wyzywić...;)..Geraldina ja wysyłałam zdjęcia meilem ale lekarz najlepiej jak widzi osobiście..i byłam na kosultacjach a tez mieszkam daleko...pozdrowienia...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasieńka 22.06
milka, operację mam 22 czerwca i akurat to, że samemu trzeba się wyżywić bardzo mi odpowiada, ponieważ jak mam zatkany nos to niewiele jem bo po prostu nie mam z tego przyjemności, także w moim przypadku pewnie zaoszczędzę parę groszy :) Jeszcze dwa tygodnie i będę piękna :) Pozdrawiam wszystkie "nochacze" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×