Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Sweet melody

Wójcicki Polanica Zdrój - operacja nosa

Polecane posty

Gość ola_b.
uf... troche mnie przestraszylas na poczatku, ale jak porownujesz swoj nowy nos do nosa edyty herbus to uwazam, ze nie jest zle. Mi sie podoba jej nos, moze idelany nie jest, ale jest ladny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota k-y
Ola moze i tak jest, ale Herbuś ma inne rysy twarzy, mi pasuje smuklejsza koncówka nosa, cos ala Katarzyna Glinka. no ale muszę czekac na efekt końcowy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ..mozna dr pokazaz zdjecie noska jaki chce sie miec? albo przyblizony....nie denerwuje sie wtedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota k-y
Ja pokazałam, chciałam prosty,nie zadarty,zgrabny,lekko uniesiony (tylko rzucił okiem na symulacje) ale dr. robi raczej po swojemu , a moja symulacja była wymarzona. no ale czekam przeciez na efekt koncowy, jak sie nie wysmukli to bede naprawde załamana, nawet nie chce myslec o poprawce:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiolka-w.a
Czesc dziewczyny, Nos Dorotki jest bardzo ładny, nie wiem za bardzo czemu jestes Dorcia załamana jak nos masz super - wiadomo ze opuchniety, ale kształt jest bardzo ładny, proporcjonalny do twarzy, a opuchlizna schodzi naprawdę długo... Mój nos jest mały - gips miałam sciągany wczoraj i wczoraj wyglądałam jak to określiła moja córka jak z filmu "star trek" ;) nos po opuchnięciu wychodził z czoła jak u słonia - opuchnięty mocno w miejscu między oczami , ale dzisiaj minimalnie zchodzi :) Potrafię go sobie wyobrazić po wchłonięciu się siniaków i krwiaków. Na wszystko trzeba czasu i cierpliwości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiolka-w.a
Nadal mam "drętwą górną wargę i nos cały jest bolący, mam dosyć bolące odparzenia z pod gipsu, bo akurat w Polanicy pogoda nam dopisała ;) Ze mną miały trzy osoby zdejmowany gips - dwóch chłopaków i dziewczyna, i wszyscy mieli ładne nosy - niemniej wszyscy mieli inny - pasujący do twarzy no i po gipsie mocno opuchnięty. Najtrudniej chyba przyzwyczaić się do "nowej siebie" bo widzi się inną twarz w lustrze :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola_b.
A wszyscy zauwazyli wasze nowe nosy, czy nie? Jaka jest reakcja innych? Ja sie tego boje... nie che tez, zeby sie ze mnie nasmiewano, ze sobie nos zoperowalam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasieńka 22.06
Ja na szczęście mam wakacje do września, więc będę miała trochę czasu żeby dojść do siebie :) Na samą myśl, że to już za trzy tygodnie, pocą mi się ręce :) Dorotka , nie martw się na pewno nosek wkrótce będzie taki jak sobie wymarzyłaś. Czytałam, że siniaki potrafią się trzy tygodnie utrzymywać, więc opuchlizna pewnie jeszcze dłużej. Nosek do góry :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiolka-w.a
Droga Olu, mnie na razie ogląda tylko rodzina, bo z takimi siniakami to raczej się ukrywam w domu, zresztą dopiero wczoraj wieczorem wróciłam z Polanicy. No i mam L-4 do połowy czewca wiec pewnie w tym czasie wrócę do "normalnego" wyglądu ;) Jak ktoś chce l-4 to trzeba doktorowi powiedzieć przed operacją w trakcie konsultacji bo pozniej nie wypisze wstecznego. A w Polanicy nie zrobisz wielkiej sensacji jak wyjdziesz z pokoju bo faktycznie pałętają się po mieście takie "gipsowe zjawiska" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spain
ja miałam ściągany gips z Fiolką. powiem Wam szczerze, że uwielbiam swój nowy nosek. Nie jest mały, ani nie jest duży, wielkość standardowa, kształt klasyczny prosty. Wciąż mam opuchniętą wargę i policzki, poza tym czerwone plamy od uciskania gipsu. Z dnia na dzień nosek wygląda ładniej, jestem strasznie zadowolona, a dr Wójcicki wie, co robi. Dorotko! mnie się Twój nos podobał, jestem przekonana, że kształt końcówki jest wywołany opuchnięciem. Ja byłam przerażona, że mam małego garba na nosie, ale to zaokrąglenie też było spuchlizną. pozdrawiam Was wszystkie, nie ma się czego bać, a efekty są super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotko Jestem przekonana ze to opuchlizna.Ja jestem niecierpliwa wiec napewno tez bede napoczatku zalamana jak Ty:) ale zobaczysz za jakis czas jaki masz slicznu nonio:) Pozdrawiam Was serdecznie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agniecha 73
Dorotko Głowa do góry. Mój nos po ściągnięciu gipsu był prosty lecz z profilu wyglądał jakby wyrastał z czoła jak u słonia. Teraz (operacja była 16 kwietnia) miedzy oczami nie ma już opuchlizny , tylko maleńka gulka po prawej stronie na wysokości oczu. Kilka dni temu była podobna po lewej i już jej nie ma. Nos puchnie coraz rzadziej, czasami efekt kulfona na czubku jest większy a czasami mniejszy, lecz ciągle jeszcze końcówka opuchnięta. Daje to wrażenie lekko zadartego nosa. Czucie po prawej stronie wróciło, po lewej jeszcze nie- najgorzej jest jak swędzi część chrzęstna Pojawiły mi się natomiast zgrubienia na żyle po iniekcji ( wenflonie). Zgrubienia są dwa i zaczynają boleć pod naciskiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a jakie ceny w Oliwii?? doba..wyzywienie..ile trzeba przeznaczyc na to?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiolka-w.a
ceny w Oliwii to jak dla mnie był 50 zł. od osby. Natomast co do obiadków to bliziutko jest "bar mleczny" nie kojarzyć z PRL-em ;) Pyszne domowe obiadki - zupy za 1,50 do 2,30 , a zestaw: np frytki,schabowy (duży) surówka i cola = 8,50, np placek po węgiersku = 7,50. za 10 zł. można pojeść , nawet obiad 2-u daniowy ;) Można również brać na wynos do pokoju... Co do mojego nosa, to opuchlizna przeszła na policzki , jest trochę mały ? chociaż mały chciałam ... profil bardzo mi się podoba, gorzej przyzwyczić mi się do siebie z przodu , ale to chyba przez tą zdrętwiałą górną wargę. Ja mam uczucie jakby cały pas twarzy od czoła , gdzie był gips do g.wargi był zdrętwiały- nawet nie mogę zmarszczyć czoła.... ale wszystko minie ;) Gorąco pozdrawiam Spain ( nie zdążyłyśmy się pożegnać - jak wyjeżdżałąm to Ciebie już niebyło ) Zadowolenia z noska - naprawdę Twój był bardzo ładny nawet opuchnięty ;) Dziewczyny nosy do góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota k-y
Dzieki dziewczyny za słowa otuchy, uzbrajam sie w cierpliwosc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota k-y
p.s. mnie jeszcze nikt nie widział, na razie sie ukrywam , ale w przyszłym tygodniu wpadnie kolezanka , która wiedziała o operacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusia1111
Kasieńka 22.06 Hej pare stron wcześniej czytałam ze masz mieć op 22 czerwca...ja mam 23 czerwca czyli dzień po Tobie więc pewnie spotkamy się w Polanicy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasieńka 22.06
agusia1111, Będziesz patrzyła jak cierpię :) Jak przyjedziesz do Polanicy to ja już pewnie będę po... Mam nadzieję, że się spotkamy :) P.S. Co do ceny w pensjonacie, to mi podali "70zł doba z nadzorem medycznym" a dzwoniłam tam ok 2 tyg temu... więc nie wiem jak oni te ceny ustalają :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusia1111
Kasieńka 22.06 Ja przyjadę do prensjonatu właśnie 22 bo mieszkam daaaallleko od Polanicy więc wolę byc dzień wczesniej. A co do cen to znów podrożało:( Ale jak to jest umówiłam sie na operację jeszcze w zimie i zarezerwowałam pensjonat w marcu to i tak musze płacić cene po podwyżce? A za operację? Tez tą wyższą czy tą na która sie z doktorem umówiłam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapraszamy
Zapraszamy serdecznie na nowo otwarte Forum www.feelbeauty.eu/forum o operacjach plastycznych i medycynie estetycznej i nie tylko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Layla******************
dROGIE pANIE mam takie pytanie odnośnie tego ile czasu po operacji nie wolno nosic okularów? prosze o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Layla Okularów nie wolno nosić przez 3 tyg. od ściagniecia gipsu pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasieńka 22.06
agusia1111 Skąd jesteś, jeśli mogę zapytać? Ja jestem ze Strzegomia, więc mam ok 90km do Polanicy, także rzut kamieniem. Jak tam "stresik" zaczyna łapać :)? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusia1111
Ojoj to Ty masz bliziutko ja mam ponad 500 km:D (jestem z Podkarpacia) Jeszcze stresik mnie nie łapie...ale pewnie zacznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja az z Lublina. Macie jakies noski na oku? bedziecie cos sugerowac dr>? ja nie wiem czy sugerowac....zdac sie na doktora? Co Wy zrobicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasieńka 22.06
Ja zdam się na doświadczenie doktora :) On będzie najlepiej wiedział jaki nosek będzie mi pasował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×